MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Grom Nowy Staw 22 55 18 1 3 77 - 21
2. Delta Miłoradz 22 52 17 1 4 71 - 12
3. Zawisza Czarne Dolne 22 46 15 1 6 58 - 35
4. Powiśle II Dzierzgoń 22 39 13 0 9 70 - 44
5. Mewa Gniew 22 36 11 3 8 72 - 52
6. Zieloni Marzęcino 22 32 10 2 10 56 - 53
7. Spartan Miłobądz 22 32 10 2 10 49 - 66
8. Restal Agri Kulice 22 29 8 5 9 32 - 31
9. Spójnia Sadlinki 22 24 6 6 10 40 - 60
10. Powiśle Stary Targ 22 18 5 3 14 29 - 42
11. Sokół Mareza 22 15 4 3 15 29 - 83
12. Unia Wielki Garc-Gręblin 22 4 1 1 20 33 - 117
Ostatni komentarz dodał dawidek 17.08.2010, 10:50:47



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (134) 
1. Spójnia Sadlinki 1 - 0 Sokół Mareza 29 sierpnia 2009 - 15:00
2. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Powiśle Stary Targ 30 sierpnia 2009 - 16:00
3. Spartan Miłobądz 1 - 3 Delta Miłoradz 29 sierpnia 2009 - 16:00
4. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 1 Zieloni Marzęcino 29 sierpnia 2009 - 16:00
5. Grom Nowy Staw 2 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 29 sierpnia 2009 - 17:00
6. Restal Agri Kulice 1 - 2 Mewa Gniew 30 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (53) 
7. Sokół Mareza 1 - 6 Mewa Gniew 5 września 2009 - 16:00
8. Powiśle II Dzierzgoń 0 - 3 Restal Agri Kulice 5 września 2009 - 17:00
vo,niepoddanie się sprawdzenia tożsamości przez zawodników gospodarzy,na boisku 3:0
9. Zieloni Marzęcino 0 - 4 Grom Nowy Staw 5 września 2009 - 17:00
mecz w Nowym Stawie
10. Delta Miłoradz 7 - 0 Unia Wielki Garc-Gręblin 5 września 2009 - 17:00
11. Powiśle Stary Targ 0 - 1 Spartan Miłobądz 5 września 2009 - 17:00
12. Spójnia Sadlinki 0 - 0 Zawisza Czarne Dolne 5 września 2009 - 15:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (84) 
13. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Sokół Mareza 13 września 2009 - 16:00
14. Spartan Miłobądz 3 - 7 Spójnia Sadlinki 12 września 2009 - 16:00
15. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 3 Powiśle Stary Targ 12 września 2009 - 15:00
16. Grom Nowy Staw 2 - 1 Delta Miłoradz 12 września 2009 - 17:00
17. Restal Agri Kulice 0 - 2 Zieloni Marzęcino 12 września 2009 - 17:00
18. Mewa Gniew 7 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 12 września 2009 - 16:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (105) 
19. Sokół Mareza 3 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 19 września 2009 - 16:00
20. Zieloni Marzęcino 2 - 3 Mewa Gniew 19 września 2009 - 17:00
mecz w Gniewie
21. Delta Miłoradz 1 - 0 Restal Agri Kulice 19 września 2009 - 16:00
22. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Grom Nowy Staw 19 września 2009 - 13:00
23. Spójnia Sadlinki 2 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin 19 września 2009 - 15:00
24. Zawisza Czarne Dolne 3 - 2 Spartan Miłobądz 20 września 2009 - 16:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (102) 
25. Spartan Miłobądz 2 - 0 Sokół Mareza 26 września 2009 - 16:00
26. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 11 Zawisza Czarne Dolne 26 września 2009 - 11:00
27. Grom Nowy Staw 9 - 0 Spójnia Sadlinki 26 września 2009 - 16:00
28. Restal Agri Kulice 0 - 0 Powiśle Stary Targ 26 września 2009 - 16:00
29. Mewa Gniew 2 - 0 Delta Miłoradz 26 września 2009 - 16:00
30. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 3 Zieloni Marzęcino 26 września 2009 - 15:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (155) 
31. Sokół Mareza 3 - 3 Zieloni Marzęcino 3 października 2009 - 16:00
32. Delta Miłoradz 6 - 0 Powiśle II Dzierzgoń 3 października 2009 - 15:00
33. Powiśle Stary Targ 0 - 1 Mewa Gniew 3 października 2009 - 15:00
34. Spójnia Sadlinki 2 - 2 Restal Agri Kulice 3 października 2009 - 15:00
35. Zawisza Czarne Dolne 2 - 1 Grom Nowy Staw 4 października 2009 - 16:00
36. Spartan Miłobądz 4 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 3 października 2009 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (56) 
37. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 4 Sokół Mareza 10 października 2009 - 14:00
38. Grom Nowy Staw 1 - 2 Spartan Miłobądz 10 października 2009 - 15:00
39. Restal Agri Kulice 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne 10 października 2009 - 15:00
40. Mewa Gniew 3 - 0 Spójnia Sadlinki 10 października 2009 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
41. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Powiśle Stary Targ 10 października 2009 - 14:00
42. Zieloni Marzęcino 0 - 6 Delta Miłoradz 10 października 2009 - 15:00
mecz w Miłoradzu
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (138) 
43. Sokół Mareza 1 - 6 Delta Miłoradz 17 października 2009 - 16:00
44. Powiśle Stary Targ 1 - 3 Zieloni Marzęcino 17 października 2009 - 14:00
45. Spójnia Sadlinki 1 - 5 Powiśle II Dzierzgoń 18 października 2009 - 15:00
46. Zawisza Czarne Dolne 6 - 1 Mewa Gniew 18 października 2009 - 15:00
47. Spartan Miłobądz 4 - 4 Restal Agri Kulice 17 października 2009 - 16:00
48. Unia Wielki Garc-Gręblin 3 - 4 Grom Nowy Staw 17 października 2009 - 14:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (85) 
49. Grom Nowy Staw 8 - 1 Sokół Mareza 24 października 2009 - 14:00
50. Restal Agri Kulice 3 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 24 października 2009 - 14:00
51. Mewa Gniew 2 - 3 Spartan Miłobądz 24 października 2009 - 14:00
52. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne 24 października 2009 - 14:00
53. Zieloni Marzęcino 2 - 2 Spójnia Sadlinki 24 października 2009 - 14:00
mecz w Malborku
54. Delta Miłoradz 4 - 1 Powiśle Stary Targ 24 października 2009 - 14:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (79) 
55. Sokół Mareza 1 - 0 Powiśle Stary Targ 7 listopada 2009 - 14:00
56. Spójnia Sadlinki 0 - 5 Delta Miłoradz 8 listopada 2009 - 14:30
57. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Zieloni Marzęcino 8 listopada 2009 - 14:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gości,na boisku 0:1
58. Spartan Miłobądz 0 - 9 Powiśle II Dzierzgoń 7 listopada 2009 - 14:00
59. Unia Wielki Garc-Gręblin 4 - 10 Mewa Gniew 7 listopada 2009 - 14:00
60. Grom Nowy Staw 0 - 1 Restal Agri Kulice 7 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (133) 
61. Restal Agri Kulice 2 - 0 Sokół Mareza 14 listopada 2009 - 14:00
62. Mewa Gniew 2 - 4 Grom Nowy Staw 15 listopada 2009 - 12:00
63. Powiśle II Dzierzgoń 6 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin 14 listopada 2009 - 13:00
64. Zieloni Marzęcino 7 - 2 Spartan Miłobądz 15 listopada 2009 - 11:00
mecz w Malborku
65. Delta Miłoradz 2 - 0 Zawisza Czarne Dolne 14 listopada 2009 - 13:00
66. Powiśle Stary Targ 2 - 2 Spójnia Sadlinki 14 listopada 2009 - 13:00
Kolejka 12 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (139) 
67. Sokół Mareza 3 - 3 Spójnia Sadlinki 27 marca 2010 - 16:00
68. Powiśle Stary Targ 2 - 3 Zawisza Czarne Dolne 27 marca 2010 - 15:00
69. Delta Miłoradz 5 - 0 Spartan Miłobądz 27 marca 2010 - 14:00
70. Zieloni Marzęcino 9 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 27 marca 2010 - 15:00
mecz w Malborku
71. Powiśle II Dzierzgoń 3 - 4 Grom Nowy Staw 27 marca 2010 - 15:30
72. Mewa Gniew 3 - 1 Restal Agri Kulice 27 marca 2010 - 15:00
Kolejka 13 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (40) 
73. Mewa Gniew 2 - 2 Sokół Mareza 3 kwietnia 2010 - 17:00
74. Restal Agri Kulice 0 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 3 kwietnia 2010 - 15:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
75. Grom Nowy Staw 3 - 0 Zieloni Marzęcino 3 kwietnia 2010 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:0
76. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 5 Delta Miłoradz 3 kwietnia 2010 - 15:00
77. Spartan Miłobądz 3 - 1 Powiśle Stary Targ 3 kwietnia 2010 - 15:00
78. Zawisza Czarne Dolne 3 - 0 Spójnia Sadlinki 3 kwietnia 2010 - 13:00
Kolejka 14 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (216) 
79. Sokół Mareza 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne 12 czerwca 2010 - 17:00
80. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Spartan Miłobądz 12 czerwca 2010 - 17:00
81. Powiśle Stary Targ 5 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 12 czerwca 2010 - 17:00
82. Delta Miłoradz 1 - 3 Grom Nowy Staw 12 czerwca 2010 - 17:00
83. Zieloni Marzęcino 1 - 2 Restal Agri Kulice 12 czerwca 2010 - 17:00
84. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 1 Mewa Gniew 12 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 15 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (105) 
85. Powiśle II Dzierzgoń 10 - 1 Sokół Mareza 19 czerwca 2010 - 17:00
86. Mewa Gniew 3 - 5 Zieloni Marzęcino 19 czerwca 2010 - 17:00
87. Restal Agri Kulice 1 - 1 Delta Miłoradz 19 czerwca 2010 - 17:00
88. Grom Nowy Staw 5 - 0 Powiśle Stary Targ 19 czerwca 2010 - 17:00
89. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 5 Spójnia Sadlinki 19 czerwca 2010 - 17:00
90. Spartan Miłobądz 6 - 3 Zawisza Czarne Dolne 19 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 16 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (56) 
91. Sokół Mareza 2 - 5 Spartan Miłobądz 24 kwietnia 2010 - 16:00
92. Zawisza Czarne Dolne 3 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin 24 kwietnia 2010 - 16:00
93. Spójnia Sadlinki 1 - 4 Grom Nowy Staw 24 kwietnia 2010 - 16:00
94. Powiśle Stary Targ 2 - 0 Restal Agri Kulice 24 kwietnia 2010 - 16:00
95. Delta Miłoradz 5 - 0 Mewa Gniew 24 kwietnia 2010 - 16:00
96. Zieloni Marzęcino 4 - 1 Powiśle II Dzierzgoń 24 kwietnia 2010 - 16:00
Kolejka 17 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (76) 
97. Zieloni Marzęcino 5 - 2 Sokół Mareza 1 maja 2010 - 16:00
98. Powiśle II Dzierzgoń 0 - 1 Delta Miłoradz 1 maja 2010 - 17:00
99. Mewa Gniew 2 - 2 Powiśle Stary Targ 1 maja 2010 - 16:00
100. Restal Agri Kulice 0 - 2 Spójnia Sadlinki 2 maja 2010 - 15:00
101. Grom Nowy Staw 1 - 0 Zawisza Czarne Dolne 1 maja 2010 - 16:00
102. Unia Wielki Garc-Gręblin 2 - 4 Spartan Miłobądz 1 maja 2010 - 15:00
Kolejka 18 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (69) 
103. Sokół Mareza 0 - 5 Unia Wielki Garc-Gręblin 8 maja 2010 - 16:00
104. Spartan Miłobądz 0 - 4 Grom Nowy Staw 8 maja 2010 - 16:00
105. Zawisza Czarne Dolne 3 - 1 Restal Agri Kulice 8 maja 2010 - 16:00
106. Spójnia Sadlinki 1 - 2 Mewa Gniew 8 maja 2010 - 16:00
107. Powiśle Stary Targ 1 - 4 Powiśle II Dzierzgoń 8 maja 2010 - 16:00
108. Delta Miłoradz 2 - 0 Zieloni Marzęcino 8 maja 2010 - 17:00
Kolejka 19 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (42) 
109. Delta Miłoradz 7 - 0 Sokół Mareza 15 maja 2010 - 17:00
110. Zieloni Marzęcino 3 - 2 Powiśle Stary Targ 15 maja 2010 - 16:00
111. Powiśle II Dzierzgoń 4 - 2 Spójnia Sadlinki 15 maja 2010 - 17:00
112. Mewa Gniew 2 - 4 Zawisza Czarne Dolne 15 maja 2010 - 16:00
113. Restal Agri Kulice 3 - 0 Spartan Miłobądz
114. Grom Nowy Staw 5 - 1 Unia Wielki Garc-Gręblin 15 maja 2010 - 17:00
Kolejka 20 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (48) 
115. Sokół Mareza 1 - 7 Grom Nowy Staw 22 maja 2010 - 16:00
116. Unia Wielki Garc-Gręblin 0 - 3 Restal Agri Kulice 22 maja 2010 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
117. Spartan Miłobądz 3 - 3 Mewa Gniew 22 maja 2010 - 16:00
118. Zawisza Czarne Dolne 1 - 3 Powiśle II Dzierzgoń 22 maja 2010 - 17:00
119. Spójnia Sadlinki 5 - 3 Zieloni Marzęcino 22 maja 2010 - 16:00
120. Powiśle Stary Targ 0 - 1 Delta Miłoradz 22 maja 2010 - 16:00
Kolejka 21 - 30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (54) 
121. Powiśle Stary Targ 3 - 0 Sokół Mareza 30 maja 2010 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0
122. Delta Miłoradz 2 - 0 Spójnia Sadlinki 30 maja 2010 - 17:00
123. Zieloni Marzęcino 1 - 3 Zawisza Czarne Dolne 30 maja 2010 - 17:00
124. Powiśle II Dzierzgoń 2 - 0 Spartan Miłobądz 30 maja 2010 - 17:00
125. Mewa Gniew 15 - 2 Unia Wielki Garc-Gręblin 30 maja 2010 - 17:00
126. Restal Agri Kulice 1 - 1 Grom Nowy Staw 30 maja 2010 - 17:00
Kolejka 22 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (151) 
127. Sokół Mareza 0 - 3 Restal Agri Kulice 6 czerwca 2010 - 17:00
vo,brak dokumentów tożsamości zawodników drużyny gospodarzy,na boisku 2:1
128. Grom Nowy Staw 3 - 0 Mewa Gniew 6 czerwca 2010 - 17:00
vo,niestawienie się na zawody
129. Unia Wielki Garc-Gręblin 1 - 8 Powiśle II Dzierzgoń 6 czerwca 2010 - 17:00
130. Spartan Miłobądz 3 - 2 Zieloni Marzęcino 6 czerwca 2010 - 17:00
131. Zawisza Czarne Dolne 1 - 0 Delta Miłoradz 6 czerwca 2010 - 17:00
132. Spójnia Sadlinki 2 - 3 Powiśle Stary Targ 6 czerwca 2010 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE