POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




I liga - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Widzew Łódź 34 77 23 8 3 62 - 17
2. Górnik Zabrze 34 61 18 7 9 47 - 30
3. Sandecja Nowy Sącz 34 59 17 8 9 55 - 42
4. ŁKS Łódź 34 55 16 7 11 51 - 45
5. Pogoń Szczecin 34 51 13 12 9 46 - 35
6. MKS Kluczbork 34 46 12 10 12 43 - 37
7. Flota Świnoujście 34 46 12 10 12 33 - 36
8. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 34 46 13 7 14 37 - 46
9. GKP Gorzów Wielkopolski 34 45 11 12 11 34 - 33
10. Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 44 10 14 10 45 - 38
11. Warta Poznań 34 44 12 8 14 49 - 45
12. Górnik Łęczna 34 44 11 11 12 38 - 45
13. GKS Katowice 34 43 11 10 13 41 - 41
14. Dolcan Ząbki 34 42 10 12 12 37 - 43
15. Wisła Płock 34 40 9 13 12 43 - 51
16. Znicz Pruszków 34 39 11 6 17 32 - 48
17. Stal Stalowa Wola 34 25 5 10 19 32 - 58
18. Motor Lublin 34 23 4 11 19 27 - 62
Ostatni komentarz dodał Senator 22.05.2010, 22:32:28

Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Flota Świnoujście 2 - 0 Motor Lublin 2 sierpnia 2009 - 17:00
2. Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 sierpnia 2009 - 17:00
3. MKS Kluczbork 1 - 2 GKP Gorzów Wielkopolski 1 sierpnia 2009 - 17:00
4. Pogoń Szczecin 3 - 0 GKS Katowice 1 sierpnia 2009 - 20:30
5. Znicz Pruszków 1 - 1 Wisła Płock 1 sierpnia 2009 - 19:00
6. Górnik Zabrze 3 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 sierpnia 2009 - 19:15
7. Górnik Łęczna 0 - 2 Widzew Łódź 2 sierpnia 2009 - 17:30
8. Stal Stalowa Wola 1 - 4 Dolcan Ząbki 1 sierpnia 2009 - 17:00
9. ŁKS Łódź 1 - 0 Warta Poznań 19 sierpnia 2009 - 19:00
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Motor Lublin 1 - 4 Warta Poznań 8 sierpnia 2009 - 17:00
11. Dolcan Ząbki 0 - 0 ŁKS Łódź 8 sierpnia 2009 - 17:00
12. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Górnik Łęczna 8 sierpnia 2009 - 20:00
13. Wisła Płock 1 - 2 Górnik Zabrze 10 sierpnia 2009 - 19:15
14. GKS Katowice 2 - 0 Znicz Pruszków 7 sierpnia 2009 - 19:00
15. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Pogoń Szczecin 8 sierpnia 2009 - 18:00
16. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 MKS Kluczbork 8 sierpnia 2009 - 17:00
17. Flota Świnoujście 3 - 0 Sandecja Nowy Sącz 8 sierpnia 2009 - 17:00
18. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Widzew Łódź 8 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 Motor Lublin 15 sierpnia 2009 - 17:00
20. MKS Kluczbork 0 - 2 Flota Świnoujście 15 sierpnia 2009 - 17:00
21. Pogoń Szczecin 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 15 sierpnia 2009 - 19:00
22. Znicz Pruszków 1 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski 16 sierpnia 2009 - 19:00
23. Górnik Zabrze 2 - 0 GKS Katowice 16 sierpnia 2009 - 14:00
24. Górnik Łęczna 0 - 3 Wisła Płock 16 sierpnia 2009 - 17:00
25. Stal Stalowa Wola 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia 2009 - 17:00
26. Warta Poznań 1 - 1 Dolcan Ząbki 15 sierpnia 2009 - 17:00
27. Widzew Łódź 2 - 1 ŁKS Łódź 14 sierpnia 2009 - 19:10
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Motor Lublin 0 - 0 Dolcan Ząbki 22 sierpnia 2009 - 17:00
29. Widzew Łódź 1 - 0 Warta Poznań 23 sierpnia 2009 - 19:15
30. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 ŁKS Łódź 24 sierpnia 2009 - 19:15
31. Wisła Płock 1 - 0 Stal Stalowa Wola 22 sierpnia 2009 - 19:00
32. GKS Katowice 0 - 0 Górnik Łęczna 22 sierpnia 2009 - 19:00
33. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Górnik Zabrze 22 sierpnia 2009 - 17:30
34. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Znicz Pruszków 22 sierpnia 2009 - 17:00
35. Flota Świnoujście 1 - 1 Pogoń Szczecin 22 sierpnia 2009 - 17:00
36. Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 MKS Kluczbork 22 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 5 - 28/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. MKS Kluczbork 0 - 2 Motor Lublin 29 sierpnia 2009 - 17:00
38. Pogoń Szczecin 4 - 0 Sandecja Nowy Sącz 29 sierpnia 2009 - 19:00
39. Znicz Pruszków 1 - 2 Flota Świnoujście 28 sierpnia 2009 - 20:30
40. Górnik Zabrze 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 30 sierpnia 2009 - 15:30
41. Górnik Łęczna 2 - 2 GKP Gorzów Wielkopolski 30 sierpnia 2009 - 17:00
42. Stal Stalowa Wola 1 - 2 GKS Katowice 29 sierpnia 2009 - 17:00
43. ŁKS Łódź 1 - 0 Wisła Płock 30 sierpnia 2009 - 18:00
44. Warta Poznań 6 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 29 sierpnia 2009 - 17:00
45. Dolcan Ząbki 1 - 0 Widzew Łódź 29 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 6 - 2. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Motor Lublin 0 - 0 Widzew Łódź 2 września 2009 - 17:00
47. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Dolcan Ząbki 2 września 2009 - 18:00
48. Wisła Płock 1 - 1 Warta Poznań 2 września 2009 - 19:00
49. GKS Katowice 4 - 1 ŁKS Łódź 2 września 2009 - 19:00
50. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Stal Stalowa Wola 2 września 2009 - 17:00
51. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Górnik Łęczna 2 września 2009 - 19:15
52. Flota Świnoujście 0 - 0 Górnik Zabrze 2 września 2009 - 17:00
53. Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Znicz Pruszków 2 września 2009 - 17:00
54. MKS Kluczbork 2 - 0 Pogoń Szczecin 2 września 2009 - 17:00
Kolejka 7 - 5/7. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pogoń Szczecin 2 - 0 Motor Lublin 6 września 2009 - 18:00
56. Znicz Pruszków 2 - 0 MKS Kluczbork 5 września 2009 - 17:30
57. Górnik Zabrze 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 6 września 2009 - 18:00
58. Górnik Łęczna 1 - 0 Flota Świnoujście 6 września 2009 - 17:00
59. Stal Stalowa Wola 2 - 4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 września 2009 - 16:00
60. ŁKS Łódź 2 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski 5 września 2009 - 17:00
61. Warta Poznań 3 - 3 GKS Katowice 5 września 2009 - 15:00
62. Dolcan Ząbki 3 - 1 Wisła Płock 5 września 2009 - 16:00
63. Widzew Łódź 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 7 września 2009 - 18:45
Kolejka 8 - 11/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Motor Lublin 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 września 2009 - 16:00
65. GKS Katowice 0 - 0 Dolcan Ząbki 11 września 2009 - 19:00
66. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 0 Warta Poznań 12 września 2009 - 17:00
67. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 ŁKS Łódź 12 września 2009 - 19:00
68. Flota Świnoujście 1 - 0 Stal Stalowa Wola 13 września 2009 - 12:00
69. Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Górnik Łęczna 12 września 2009 - 16:00
70. MKS Kluczbork 0 - 1 Górnik Zabrze 12 września 2009 - 13:00
71. Pogoń Szczecin 1 - 0 Znicz Pruszków 12 września 2009 - 18:00
72. Widzew Łódź 3 - 0 Wisła Płock 11 września 2009 - 19:10
Kolejka 9 - 15/17. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Znicz Pruszków 2 - 0 Motor Lublin 16 września 2009 - 19:00
74. Górnik Zabrze 1 - 3 Pogoń Szczecin 16 września 2009 - 18:30
75. Górnik Łęczna 2 - 1 MKS Kluczbork 16 września 2009 - 16:00
76. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz 16 września 2009 - 16:00
77. ŁKS Łódź 1 - 1 Flota Świnoujście 17 września 2009 - 19:00
78. Warta Poznań 4 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 września 2009 - 16:00
79. Dolcan Ząbki 3 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski 16 września 2009 - 16:00
80. Widzew Łódź 2 - 1 GKS Katowice 15 września 2009 - 19:10
81. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Wisła Płock 16 września 2009 - 18:00
Kolejka 10 - 19/22. września 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
82. Motor Lublin 3 - 4 Wisła Płock 24 kwietnia 2010 - 17:00
83. GKS Katowice 4 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 października 2009 - 19:00
84. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Widzew Łódź 19 września 2009 - 16:15
85. Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Dolcan Ząbki 19 września 2009 - 19:00
86. Flota Świnoujście 1 - 1 Warta Poznań 20 września 2009 - 16:00
87. Sandecja Nowy Sącz 4 - 1 ŁKS Łódź 20 września 2009 - 16:00
88. MKS Kluczbork 3 - 0 Stal Stalowa Wola 19 września 2009 - 16:00
89. Pogoń Szczecin 2 - 2 Górnik Łęczna 19 września 2009 - 19:00
90. Znicz Pruszków 0 - 0 Górnik Zabrze 20 września 2009 - 19:00
Kolejka 11 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Górnik Zabrze 2 - 1 Motor Lublin 26 września 2009 - 20:00
92. Górnik Łęczna 2 - 1 Znicz Pruszków 27 września 2009 - 16:00
93. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Pogoń Szczecin 26 września 2009 - 16:00
94. ŁKS Łódź 0 - 0 MKS Kluczbork 13 października 2009 - 19:00
95. Warta Poznań 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 26 września 2009 - 16:00
96. Dolcan Ząbki 3 - 0 Flota Świnoujście 26 września 2009 - 15:00
97. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski 26 września 2009 - 18:00
98. Wisła Płock 3 - 3 GKS Katowice 26 września 2009 - 19:00
99. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Widzew Łódź 27 września 2009 - 20:15
Kolejka 12 - 30. września 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Motor Lublin 0 - 2 GKS Katowice 30 września 2009 - 16:00
101. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Wisła Płock 7 października 2009 - 15:00
102. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 września 2009 - 19:00
103. Flota Świnoujście 1 - 1 Widzew Łódź 22 października 2009 - 15:00
104. Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Dolcan Ząbki 30 września 2009 - 15:00
105. MKS Kluczbork 1 - 2 Warta Poznań 30 września 2009 - 16:00
106. Pogoń Szczecin 0 - 2 ŁKS Łódź 30 września 2009 - 18:15
107. Znicz Pruszków 2 - 1 Stal Stalowa Wola 20 października 2009 - 18:00
108. Górnik Zabrze 1 - 0 Górnik Łęczna 30 września 2009 - 18:00
Kolejka 13 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Górnik Łęczna 3 - 0 Motor Lublin 4 października 2009 - 15:00
110. Stal Stalowa Wola 1 - 3 Górnik Zabrze 3 października 2009 - 15:00
111. ŁKS Łódź 3 - 0 Znicz Pruszków 6 października 2009 - 19:00
112. Warta Poznań 1 - 2 Pogoń Szczecin 3 października 2009 - 15:00
113. Dolcan Ząbki 1 - 1 MKS Kluczbork 3 października 2009 - 15:00
114. Widzew Łódź 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 5 października 2009 - 17:30
115. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Flota Świnoujście 3 października 2009 - 18:00
116. Wisła Płock 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 października 2009 - 19:00
117. GKS Katowice 1 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski 3 października 2009 - 17:00
Kolejka 14 - 10/12. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Motor Lublin 0 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski 10 października 2009 - 15:00
119. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 3 GKS Katowice 4 listopada 2009 - 17:00
120. Flota Świnoujście 3 - 1 Wisła Płock 10 października 2009 - 15:30
121. Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10 października 2009 - 15:00
122. MKS Kluczbork 2 - 0 Widzew Łódź 10 października 2009 - 15:00
123. Pogoń Szczecin 2 - 0 Dolcan Ząbki 12 października 2009 - 19:15
124. Znicz Pruszków 1 - 0 Warta Poznań 10 października 2009 - 18:00
125. Górnik Zabrze 1 - 1 ŁKS Łódź 10 października 2009 - 15:00
126. Górnik Łęczna 2 - 2 Stal Stalowa Wola 11 października 2009 - 15:00
Kolejka 15 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
127. Stal Stalowa Wola 3 - 3 Motor Lublin 17 października 2009 - 15:00
128. ŁKS Łódź 4 - 2 Górnik Łęczna 17 października 2009 - 19:00
129. Warta Poznań 2 - 1 Górnik Zabrze 17 października 2009 - 15:00
130. Dolcan Ząbki 2 - 1 Znicz Pruszków 17 października 2009 - 15:00
131. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 MKS Kluczbork 17 października 2009 - 18:00
132. Wisła Płock 2 - 4 Sandecja Nowy Sącz 17 października 2009 - 19:00
133. GKS Katowice 2 - 1 Flota Świnoujście 17 października 2009 - 15:00
134. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 października 2009 - 14:30
135. Pogoń Szczecin 1 - 2 Widzew Łódź 19 października 2009 - 19:15
Kolejka 16 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Motor Lublin 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października 2009 - 14:00
137. Flota Świnoujście 2 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski 25 października 2009 - 14:00
138. Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 GKS Katowice 24 października 2009 - 14:00
139. MKS Kluczbork 0 - 0 Wisła Płock 24 października 2009 - 15:00
140. Pogoń Szczecin 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 24 października 2009 - 17:00
141. Górnik Zabrze 1 - 2 Dolcan Ząbki 24 października 2009 - 17:00
142. Górnik Łęczna 1 - 2 Warta Poznań 25 października 2009 - 14:00
143. Stal Stalowa Wola 2 - 3 ŁKS Łódź 24 października 2009 - 15:00
144. Widzew Łódź 7 - 0 Znicz Pruszków 25 października 2009 - 20:05
Kolejka 17 - 30/31. października 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. ŁKS Łódź 5 - 2 Motor Lublin 30 października 2009 - 19:00
146. Warta Poznań 0 - 0 Stal Stalowa Wola 31 października 2009 - 14:00
147. Dolcan Ząbki 4 - 0 Górnik Łęczna 31 października 2009 - 13:30
148. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Znicz Pruszków 30 października 2009 - 17:00
149. Wisła Płock 0 - 1 Pogoń Szczecin 30 października 2009 - 18:00
150. GKS Katowice 0 - 1 MKS Kluczbork 30 października 2009 - 19:00
151. GKP Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 31 października 2009 - 12:00
152. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 Flota Świnoujście 31 października 2009 - 13:00
153. Górnik Zabrze 0 - 1 Widzew Łódź 30 października 2009 - 20:00
Kolejka 18 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Motor Lublin 1 - 1 Flota Świnoujście 7 listopada 2009 - 12:00
155. Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 Sandecja Nowy Sącz 7 listopada 2009 - 17:00
156. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 1 MKS Kluczbork 7 listopada 2009 - 12:00
157. GKS Katowice 2 - 2 Pogoń Szczecin 7 listopada 2009 - 20:00
158. Wisła Płock 3 - 1 Znicz Pruszków 7 listopada 2009 - 17:00
159. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Górnik Zabrze 8 listopada 2009 - 15:00
160. Widzew Łódź 0 - 0 Górnik Łęczna 6 listopada 2009 - 19:10
161. Dolcan Ząbki 1 - 1 Stal Stalowa Wola 7 listopada 2009 - 13:00
162. Warta Poznań 1 - 2 ŁKS Łódź 7 listopada 2009 - 13:45
Kolejka 19 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Widzew Łódź 3 - 0 Stal Stalowa Wola 14 listopada 2009 - 17:00
164. Warta Poznań 2 - 0 Motor Lublin 11 listopada 2009 - 11:00
165. ŁKS Łódź 3 - 0 Dolcan Ząbki 11 listopada 2009 - 17:00
166. Górnik Łęczna 3 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 listopada 2009 - 13:00
167. Górnik Zabrze 1 - 1 Wisła Płock 11 listopada 2009 - 17:00
168. Znicz Pruszków 0 - 2 GKS Katowice 11 listopada 2009 - 17:00
169. Pogoń Szczecin 1 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski 11 listopada 2009 - 18:15
170. MKS Kluczbork 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 listopada 2009 - 13:00
171. Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Flota Świnoujście 21 listopada 2009 - 12:00
Kolejka 20 - 6/7. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. ŁKS Łódź 1 - 4 Widzew Łódź 7 marca 2010 - 20:15
173. Motor Lublin 1 - 4 Sandecja Nowy Sącz 7 marca 2010 - 12:00
174. Flota Świnoujście 1 - 4 MKS Kluczbork 31 marca 2010 - 16:00
175. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Pogoń Szczecin 6 marca 2010 - 17:00
176. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Znicz Pruszków 6 marca 2010 - 15:00
177. GKS Katowice 0 - 0 Górnik Zabrze 7 marca 2010 - 18:05
178. Wisła Płock 3 - 1 Górnik Łęczna 6 marca 2010 - 18:00
179. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Stal Stalowa Wola 6 marca 2010 - 17:00
180. Dolcan Ząbki 1 - 2 Warta Poznań 6 marca 2010 - 14:00
Kolejka 21 - 13/14. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Dolcan Ząbki 0 - 1 Motor Lublin 13 marca 2010 - 14:00
182. Warta Poznań 0 - 2 Widzew Łódź 13 marca 2010 - 15:00
183. ŁKS Łódź 1 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 13 marca 2010 - 17:00
184. Stal Stalowa Wola 0 - 1 Wisła Płock 21 kwietnia 2010 - 16:00
185. Górnik Łęczna 1 - 0 GKS Katowice 13 marca 2010 - 19:00
186. Górnik Zabrze 1 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski 14 marca 2010 - 18:05
187. Znicz Pruszków 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 marca 2010 - 18:00
188. Pogoń Szczecin 0 - 0 Flota Świnoujście 12 marca 2010 - 19:00
189. MKS Kluczbork 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz 13 marca 2010 - 15:00
Kolejka 22 - 20. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Motor Lublin 1 - 0 MKS Kluczbork 20 marca 2010 - 14:00
191. Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Pogoń Szczecin 20 marca 2010 - 14:00
192. Flota Świnoujście 1 - 2 Znicz Pruszków 20 marca 2010 - 15:30
193. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Górnik Zabrze 20 marca 2010 - 17:00
194. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Górnik Łęczna 20 marca 2010 - 15:00
195. GKS Katowice 1 - 1 Stal Stalowa Wola 20 marca 2010 - 17:00
196. Wisła Płock 1 - 2 ŁKS Łódź 20 marca 2010 - 19:00
197. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 1 Warta Poznań 20 marca 2010 - 17:00
198. Widzew Łódź 3 - 0 Dolcan Ząbki 20 marca 2010 - 17:15
Kolejka 23 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Widzew Łódź 1 - 1 Motor Lublin 27 marca 2010 - 17:00
200. Dolcan Ząbki 0 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 27 marca 2010 - 15:00
201. Warta Poznań 2 - 0 Wisła Płock 27 marca 2010 - 15:00
202. ŁKS Łódź 1 - 2 GKS Katowice 28 marca 2010 - 18:05
203. Stal Stalowa Wola 0 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski 27 marca 2010 - 15:00
204. Górnik Łęczna 2 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 marca 2010 - 19:00
205. Górnik Zabrze 1 - 1 Flota Świnoujście 26 marca 2010 - 19:00
206. Znicz Pruszków 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 28 marca 2010 - 18:00
207. Pogoń Szczecin 0 - 1 MKS Kluczbork 28 marca 2010 - 18:30
Kolejka 24 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Motor Lublin 3 - 2 Pogoń Szczecin 3 kwietnia 2010 - 14:00
209. MKS Kluczbork 1 - 0 Znicz Pruszków 3 kwietnia 2010 - 16:00
210. Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 Górnik Zabrze 3 kwietnia 2010 - 15:00
211. Flota Świnoujście 0 - 1 Górnik Łęczna 3 kwietnia 2010 - 15:30
212. Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 2 Stal Stalowa Wola 3 kwietnia 2010 - 16:00
213. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 2 ŁKS Łódź 3 kwietnia 2010 - 16:00
214. GKS Katowice 2 - 0 Warta Poznań 2 kwietnia 2010 - 19:15
215. Wisła Płock 3 - 1 Dolcan Ząbki 2 kwietnia 2010 - 16:30
216. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 Widzew Łódź 1 kwietnia 2010 - 18:00
Kolejka 25 - 10/11. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Wisła Płock 0 - 1 Widzew Łódź 9 kwietnia 2010 - 19:00
218. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Motor Lublin 28 kwietnia 2010 - 18:00
219. Dolcan Ząbki 3 - 2 GKS Katowice 28 kwietnia 2010 - 17:00
220. Warta Poznań 2 - 3 GKP Gorzów Wielkopolski 28 kwietnia 2010 - 16:00
221. ŁKS Łódź 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 kwietnia 2010 - 19:00
222. Stal Stalowa Wola 2 - 0 Flota Świnoujście 28 kwietnia 2010 - 16:00
223. Górnik Łęczna 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz 28 kwietnia 2010 - 19:00
224. Górnik Zabrze 3 - 2 MKS Kluczbork 28 kwietnia 2010 - 18:00
225. Znicz Pruszków 0 - 0 Pogoń Szczecin 28 kwietnia 2010 - 20:00
Kolejka 26 - 12. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Motor Lublin 1 - 1 Znicz Pruszków 12 maja 2010 - 17:00
227. Pogoń Szczecin 0 - 2 Górnik Zabrze 12 maja 2010 - 20:15
228. MKS Kluczbork 0 - 0 Górnik Łęczna 12 maja 2010 - 17:30
229. Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 Stal Stalowa Wola 12 maja 2010 - 16:30
230. Flota Świnoujście 1 - 0 ŁKS Łódź 13 maja 2010 - 17:00
231. Podbeskidzie Bielsko-Biała 3 - 0 Warta Poznań 12 maja 2010 - 19:00
232. GKP Gorzów Wielkopolski 3 - 0 Dolcan Ząbki 12 maja 2010 - 17:00
233. GKS Katowice 0 - 3 Widzew Łódź 12 maja 2010 - 18:00
234. Wisła Płock 1 - 3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 maja 2010 - 19:00
Kolejka 27 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Wisła Płock 1 - 1 Motor Lublin 20 września 2009 - 17:00
236. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 GKS Katowice 24 kwietnia 2010 - 18:00
237. Widzew Łódź 2 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski 23 kwietnia 2010 - 19:10
238. Dolcan Ząbki 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 kwietnia 2010 - 16:00
239. Warta Poznań 2 - 0 Flota Świnoujście 24 kwietnia 2010 - 12:00
240. ŁKS Łódź 1 - 3 Sandecja Nowy Sącz 24 kwietnia 2010 - 20:15
241. Stal Stalowa Wola 2 - 2 MKS Kluczbork 24 kwietnia 2010 - 16:00
242. Górnik Łęczna 0 - 3 Pogoń Szczecin 24 kwietnia 2010 - 19:00
243. Górnik Zabrze 2 - 0 Znicz Pruszków 24 kwietnia 2010 - 19:00
Kolejka 28 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Widzew Łódź 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 maja 2010 - 19:10
245. Motor Lublin 0 - 3 Górnik Zabrze 1 maja 2010 - 17:00
246. Znicz Pruszków 2 - 0 Górnik Łęczna 2 maja 2010 - 20:00
247. Pogoń Szczecin 2 - 0 Stal Stalowa Wola 1 maja 2010 - 19:00
248. MKS Kluczbork 0 - 0 ŁKS Łódź 1 maja 2010 - 16:00
249. Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Warta Poznań 1 maja 2010 - 16:00
250. Flota Świnoujście 1 - 0 Dolcan Ząbki 1 maja 2010 - 17:00
251. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 maja 2010 - 17:00
252. GKS Katowice 0 - 0 Wisła Płock 1 maja 2010 - 19:00
Kolejka 29 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. GKS Katowice 2 - 0 Motor Lublin 8 maja 2010 - 19:00
254. Wisła Płock 1 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski 8 maja 2010 - 17:00
255. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 maja 2010 - 18:00
256. Widzew Łódź 0 - 0 Flota Świnoujście 8 maja 2010 - 19:10
257. Dolcan Ząbki 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz 8 maja 2010 - 17:00
258. Warta Poznań 1 - 3 MKS Kluczbork 7 maja 2010 - 17:00
259. ŁKS Łódź 2 - 2 Pogoń Szczecin 7 maja 2010 - 19:45
260. Stal Stalowa Wola 3 - 2 Znicz Pruszków 7 maja 2010 - 17:00
261. Górnik Łęczna 1 - 1 Górnik Zabrze 8 maja 2010 - 19:00
Kolejka 30 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Motor Lublin 0 - 2 Górnik Łęczna 15 maja 2010 - 17:00
263. Górnik Zabrze 3 - 0 Stal Stalowa Wola 16 maja 2010 - 20:15
264. Znicz Pruszków 0 - 1 ŁKS Łódź 16 maja 2010 - 12:00
265. Pogoń Szczecin 1 - 1 Warta Poznań 15 maja 2010 - 20:00
266. MKS Kluczbork 1 - 1 Dolcan Ząbki 15 maja 2010 - 17:00
267. Sandecja Nowy Sącz 1 - 6 Widzew Łódź 16 maja 2010 - 18:05
268. Flota Świnoujście 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 maja 2010 - 17:00
269. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Wisła Płock 15 maja 2010 - 19:00
270. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 0 GKS Katowice 15 maja 2010 - 17:00
Kolejka 31 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. GKP Gorzów Wielkopolski 2 - 2 Motor Lublin 22 maja 2010 - 17:00
272. GKS Katowice 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 22 maja 2010 - 19:00
273. Wisła Płock 2 - 1 Flota Świnoujście 22 maja 2010 - 17:00
274. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 1 Sandecja Nowy Sącz 22 maja 2010 - 18:00
275. Widzew Łódź 3 - 2 MKS Kluczbork 22 maja 2010 - 15:00
276. Dolcan Ząbki 1 - 1 Pogoń Szczecin 29 maja 2010 - 14:00
277. Warta Poznań 2 - 3 Znicz Pruszków 22 maja 2010 - 18:20
278. ŁKS Łódź 1 - 4 Górnik Zabrze 21 maja 2010 - 19:00
279. Stal Stalowa Wola 1 - 3 Górnik Łęczna 22 maja 2010 - 17:00
Kolejka 32 - 26. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Widzew Łódź 2 - 1 Pogoń Szczecin 26 maja 2010 - 20:10
281. Motor Lublin 0 - 2 Stal Stalowa Wola 26 maja 2010 - 17:00
282. Górnik Łęczna 1 - 0 ŁKS Łódź 26 maja 2010 - 19:00
283. Górnik Zabrze 2 - 3 Warta Poznań 26 maja 2010 - 18:00
284. Znicz Pruszków 0 - 1 Dolcan Ząbki 26 maja 2010 - 18:00
285. MKS Kluczbork 2 - 1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 26 maja 2010 - 17:30
286. Sandecja Nowy Sącz 2 - 2 Wisła Płock 26 maja 2010 - 17:00
287. Flota Świnoujście 1 - 0 GKS Katowice 26 maja 2010 - 17:00
288. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 GKP Gorzów Wielkopolski 26 maja 2010 - 19:00
Kolejka 33 - 1. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Znicz Pruszków 1 - 0 Widzew Łódź 1 czerwca 2010 - 17:00
290. Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Motor Lublin 1 czerwca 2010 - 17:00
291. GKP Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Flota Świnoujście 1 czerwca 2010 - 17:00
292. GKS Katowice 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz 1 czerwca 2010 - 17:00
293. Wisła Płock 0 - 4 MKS Kluczbork 1 czerwca 2010 - 17:00
294. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Pogoń Szczecin 1 czerwca 2010 - 17:00
295. Dolcan Ząbki 0 - 1 Górnik Zabrze 1 czerwca 2010 - 17:00
296. Warta Poznań 1 - 1 Górnik Łęczna 1 czerwca 2010 - 17:00
297. ŁKS Łódź 2 - 1 Stal Stalowa Wola 1 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 34 - 5. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Widzew Łódź 3 - 0 Górnik Zabrze 5 czerwca 2010 - 17:00
299. Motor Lublin 0 - 3 ŁKS Łódź 5 czerwca 2010 - 17:00
300. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Warta Poznań 5 czerwca 2010 - 17:00
301. Górnik Łęczna 1 - 1 Dolcan Ząbki 5 czerwca 2010 - 17:00
302. Znicz Pruszków 3 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 czerwca 2010 - 17:00
303. Pogoń Szczecin 3 - 3 Wisła Płock 5 czerwca 2010 - 17:00
304. MKS Kluczbork 3 - 0 GKS Katowice 5 czerwca 2010 - 17:00
305. Sandecja Nowy Sącz 2 - 1 GKP Gorzów Wielkopolski 9 czerwca 2010 - 17:00
306. Flota Świnoujście 0 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 czerwca 2010 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.11