III liga Bałtycka - sezon 2009/2010

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 30 63 19 6 5 70 - 42
2. Rega Trzebiatów 30 58 17 7 6 50 - 27
3. Orkan Rumia 30 57 17 6 7 67 - 39
4. Gryf 95 Słupsk 30 50 14 8 8 58 - 42
5. Kaszubia Kościerzyna 30 50 15 5 10 56 - 40
6. Cartusia Kartuzy 30 45 11 12 7 45 - 39
7. Błękitni Stargard 30 43 12 7 11 56 - 52
8. Dąb Dębno 30 41 10 11 9 39 - 42
9. Gryf Wejherowo 30 40 11 7 12 42 - 48
10. Kotwica Kołobrzeg 30 37 11 4 15 52 - 51
11. Chemik Police 30 37 10 7 13 44 - 50
12. Energetyk Gryfino 30 37 9 10 11 41 - 51
13. Piast Choszczno 30 35 8 11 11 41 - 42
14. Bytovia Bytów 30 29 8 5 17 43 - 45
15. Astra Ustronie Morskie 30 23 5 8 17 38 - 77
16. Darzbór Szczecinek 30 16 4 4 22 27 - 82
Ostatni komentarz dodał CARTUSIANIE 20.06.2010, 21:32:04


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (177) 
Gryf Wejherowo 3 - 4 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2009 - 17:00
Dąb Dębno 3 - 3 Chemik Police 8 sierpnia 2009 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Rega Trzebiatów 8 sierpnia 2009 - 16:00
Piast Choszczno 0 - 1 Cartusia Kartuzy 8 sierpnia 2009 - 14:00
w Kartuzach
Darzbór Szczecinek 0 - 1 Orkan Rumia 8 sierpnia 2009 - 17:00
Bytovia Bytów 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 8 sierpnia 2009 - 16:00
Energetyk Gryfino 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 8 sierpnia 2009 - 18:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Błękitni Stargard 8 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 6 Błękitni Stargard 15 sierpnia 2009 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2009 - 14:00
Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Energetyk Gryfino 15 sierpnia 2009 - 17:00
Orkan Rumia 2 - 0 Bytovia Bytów 15 sierpnia 2009 - 17:00
Cartusia Kartuzy 3 - 1 Darzbór Szczecinek 15 sierpnia 2009 - 14:00
Rega Trzebiatów 2 - 1 Piast Choszczno 15 sierpnia 2009 - 15:00
Chemik Police 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia 2009 - 16:00
Gryf Wejherowo 2 - 1 Dąb Dębno 15 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (153) 
Dąb Dębno 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia 2009 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2009 - 12:00
Piast Choszczno 2 - 2 Chemik Police 22 sierpnia 2009 - 17:00
Darzbór Szczecinek 1 - 1 Rega Trzebiatów 22 sierpnia 2009 - 17:00
Bytovia Bytów 1 - 2 Cartusia Kartuzy 22 sierpnia 2009 - 16:00
Energetyk Gryfino 1 - 2 Orkan Rumia 22 sierpnia 2009 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 30 października 2009 - 13:30
Błękitni Stargard 2 - 0 Astra Ustronie Morskie 22 sierpnia 2009 - 15:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (84) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 4 Astra Ustronie Morskie 29 sierpnia 2009 - 17:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Błękitni Stargard 29 sierpnia 2009 - 17:00
Orkan Rumia 2 - 5 Kaszubia Kościerzyna 29 sierpnia 2009 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Energetyk Gryfino 29 sierpnia 2009 - 14:00
Rega Trzebiatów 1 - 0 Bytovia Bytów 29 sierpnia 2009 - 14:00
Chemik Police 3 - 1 Darzbór Szczecinek 29 sierpnia 2009 - 16:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Piast Choszczno 29 sierpnia 2009 - 17:00
Dąb Dębno 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 29 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (171) 
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 września 2009 - 14:00
Piast Choszczno 1 - 1 Dąb Dębno 31 października 2009 - 14:00
Darzbór Szczecinek 0 - 2 Gryf Wejherowo 5 września 2009 - 16:00
Bytovia Bytów 6 - 3 Chemik Police 5 września 2009 - 16:00
Energetyk Gryfino 1 - 0 Rega Trzebiatów 5 września 2009 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Cartusia Kartuzy 5 września 2009 - 16:00
Błękitni Stargard 2 - 2 Orkan Rumia 5 września 2009 - 15:00
Astra Ustronie Morskie 3 - 3 Gryf 95 Słupsk 4 września 2009 - 17:00
Kolejka 6 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (99) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 12 września 2009 - 16:00
Orkan Rumia 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 13 września 2009 - 13:00
Cartusia Kartuzy 4 - 2 Błękitni Stargard 12 września 2009 - 14:00
Rega Trzebiatów 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 12 września 2009 - 16:00
Chemik Police 1 - 0 Energetyk Gryfino 12 września 2009 - 15:00
Gryf Wejherowo 1 - 0 Bytovia Bytów 12 września 2009 - 17:00
Dąb Dębno 3 - 1 Darzbór Szczecinek 12 września 2009 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 4 Piast Choszczno 12 września 2009 - 16:00
Kolejka 7 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (119) 
Piast Choszczno 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 września 2009 - 16:00
Darzbór Szczecinek 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 września 2009 - 16:00
Bytovia Bytów 0 - 0 Dąb Dębno 19 września 2009 - 14:00
Energetyk Gryfino 1 - 0 Gryf Wejherowo 20 września 2009 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Chemik Police 19 września 2009 - 15:00
Błękitni Stargard 2 - 4 Rega Trzebiatów 19 września 2009 - 15:00
Astra Ustronie Morskie 0 - 0 Cartusia Kartuzy 19 września 2009 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Orkan Rumia 19 września 2009 - 17:00
Kolejka 8 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (113) 
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Orkan Rumia 26 września 2009 - 16:00
Cartusia Kartuzy 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 26 września 2009 - 14:00
Rega Trzebiatów 2 - 1 Astra Ustronie Morskie 26 września 2009 - 16:00
Chemik Police 1 - 0 Błękitni Stargard 26 września 2009 - 11:00
Gryf Wejherowo 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 26 września 2009 - 16:00
Dąb Dębno 3 - 1 Energetyk Gryfino 26 września 2009 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Bytovia Bytów 26 września 2009 - 16:00
Piast Choszczno 0 - 0 Darzbór Szczecinek 26 września 2009 - 14:00
Kolejka 9 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (112) 
Darzbór Szczecinek 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 3 października 2009 - 15:00
Bytovia Bytów 1 - 2 Piast Choszczno 3 października 2009 - 14:00
Energetyk Gryfino 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 października 2009 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Dąb Dębno 3 października 2009 - 14:00
Błękitni Stargard 1 - 1 Gryf Wejherowo 3 października 2009 - 15:00
Astra Ustronie Morskie 2 - 5 Chemik Police 3 października 2009 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 3 Rega Trzebiatów 3 października 2009 - 14:00
Orkan Rumia 3 - 3 Cartusia Kartuzy 3 października 2009 - 15:00
Kolejka 10 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Cartusia Kartuzy 10 października 2009 - 15:00
Rega Trzebiatów 1 - 1 Orkan Rumia 10 października 2009 - 15:00
Chemik Police 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 10 października 2009 - 11:00
Gryf Wejherowo 0 - 2 Astra Ustronie Morskie 10 października 2009 - 15:00
Dąb Dębno 5 - 3 Błękitni Stargard 10 października 2009 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 10 października 2009 - 16:00
Piast Choszczno 0 - 1 Energetyk Gryfino 10 października 2009 - 15:00
Darzbór Szczecinek 4 - 2 Bytovia Bytów 10 października 2009 - 15:00
Kolejka 11 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (106) 
Bytovia Bytów 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 17 października 2009 - 14:00
Energetyk Gryfino 2 - 0 Darzbór Szczecinek 17 października 2009 - 14:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Piast Choszczno 17 października 2009 - 14:00
Błękitni Stargard 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 17 października 2009 - 15:00
Astra Ustronie Morskie 0 - 0 Dąb Dębno 17 października 2009 - 13:00
Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Gryf Wejherowo 17 października 2009 - 15:00
Orkan Rumia 3 - 2 Chemik Police 17 października 2009 - 15:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Rega Trzebiatów 17 października 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (117) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Rega Trzebiatów 23 października 2009 - 18:00
Chemik Police 1 - 1 Cartusia Kartuzy 24 października 2009 - 11:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 Orkan Rumia 24 października 2009 - 15:00
Dąb Dębno 3 - 3 Gryf 95 Słupsk 24 października 2009 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Astra Ustronie Morskie 24 października 2009 - 14:00
Piast Choszczno 0 - 0 Błękitni Stargard 24 października 2009 - 14:30
Darzbór Szczecinek 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 24 października 2009 - 15:00
Bytovia Bytów 4 - 1 Energetyk Gryfino 24 października 2009 - 13:00
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (231) 
Energetyk Gryfino 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 7 listopada 2009 - 18:00
w Kołobrzegu
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Bytovia Bytów 7 listopada 2009 - 13:00
Błękitni Stargard 4 - 1 Darzbór Szczecinek 7 listopada 2009 - 13:00
Astra Ustronie Morskie 6 - 3 Piast Choszczno 7 listopada 2009 - 12:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 4 Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2009 - 12:00
Orkan Rumia 2 - 0 Dąb Dębno 7 listopada 2009 - 13:00
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Gryf Wejherowo 7 listopada 2009 - 13:00
Rega Trzebiatów 1 - 1 Chemik Police 7 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (112) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Chemik Police 31 października 2009 - 13:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Rega Trzebiatów 11 listopada 2009 - 12:00
Dąb Dębno 2 - 2 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2009 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Orkan Rumia 11 listopada 2009 - 14:00
Piast Choszczno 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 11 listopada 2009 - 13:00
Darzbór Szczecinek 2 - 2 Astra Ustronie Morskie 11 listopada 2009 - 13:00
Bytovia Bytów 6 - 1 Błękitni Stargard 11 listopada 2009 - 13:00
Energetyk Gryfino 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada 2009 - 11:00
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (294) 
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 15 listopada 2009 - 13:00
Błękitni Stargard 3 - 2 Energetyk Gryfino 15 listopada 2009 - 12:00
Astra Ustronie Morskie 1 - 2 Bytovia Bytów 14 listopada 2009 - 12:00
Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Darzbór Szczecinek 14 listopada 2009 - 12:00
Orkan Rumia 3 - 1 Piast Choszczno 14 listopada 2009 - 13:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 14 listopada 2009 - 13:00
Rega Trzebiatów 1 - 1 Dąb Dębno 14 listopada 2009 - 14:00
Chemik Police 0 - 2 Gryf Wejherowo 14 listopada 2009 - 11:00
Kolejka 16 - 13 marca /20. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (191) 
Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Gryf Wejherowo 13 marca 2010 - 14:00
Chemik Police 3 - 1 Dąb Dębno 12 maja 2010 - 17:00
Rega Trzebiatów 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 21 kwietnia 2010 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Piast Choszczno 21 kwietnia 2010 - 17:30
w Choszcznie
Orkan Rumia 6 - 0 Darzbór Szczecinek 13 marca 2010 - 14:00
Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Bytovia Bytów 20 kwietnia 2010 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 1 - 1 Energetyk Gryfino 13 marca 2010 - 11:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 19 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 17 - 20/21. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
Błękitni Stargard 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 20 marca 2010 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Astra Ustronie Morskie 12 maja 2010 - 17:00
Energetyk Gryfino 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 20 marca 2010 - 14:00
Bytovia Bytów 0 - 2 Orkan Rumia 27 kwietnia 2010 - 17:00
Darzbór Szczecinek 0 - 3 Cartusia Kartuzy 12 maja 2010 - 17:00
Piast Choszczno 0 - 0 Rega Trzebiatów 20 marca 2010 - 14:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Chemik Police 20 marca 2010 - 14:00
Dąb Dębno 2 - 1 Gryf Wejherowo 21 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 18 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (165) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Dąb Dębno 27 marca 2010 - 15:00
Gryf Wejherowo 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 28 marca 2010 - 12:00
Chemik Police 0 - 0 Piast Choszczno 27 marca 2010 - 11:00
Rega Trzebiatów 4 - 0 Darzbór Szczecinek 27 marca 2010 - 14:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Bytovia Bytów 27 marca 2010 - 14:00
Orkan Rumia 4 - 1 Energetyk Gryfino 27 marca 2010 - 14:00
Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 27 marca 2010 - 15:30
Astra Ustronie Morskie 0 - 0 Błękitni Stargard 27 marca 2010 - 12:00
Kolejka 19 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (78) 
Astra Ustronie Morskie 0 - 7 Kotwica Kołobrzeg 3 kwietnia 2010 - 12:00
Błękitni Stargard 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 3 kwietnia 2010 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Orkan Rumia 3 kwietnia 2010 - 15:00
Energetyk Gryfino 2 - 2 Cartusia Kartuzy 3 kwietnia 2010 - 14:00
Bytovia Bytów 1 - 2 Rega Trzebiatów 3 kwietnia 2010 - 16:00
Darzbór Szczecinek 1 - 4 Chemik Police 20 kwietnia 2010 - 17:00
Piast Choszczno 2 - 0 Gryf Wejherowo 3 kwietnia 2010 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Dąb Dębno 3 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 20 - 5. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (154) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 5 maja 2010 - 17:30
Dąb Dębno 0 - 1 Piast Choszczno 5 maja 2010 - 17:30
Gryf Wejherowo 1 - 0 Darzbór Szczecinek 5 maja 2010 - 17:30
Chemik Police 2 - 0 Bytovia Bytów 5 maja 2010 - 17:30
Rega Trzebiatów 4 - 1 Energetyk Gryfino 5 maja 2010 - 17:30
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 5 maja 2010 - 17:30
Orkan Rumia 4 - 3 Błękitni Stargard 5 maja 2010 - 17:30
Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 5 maja 2010 - 17:30
Kolejka 21 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (58) 
Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 19 czerwca 2010 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 0 - 3 Orkan Rumia 19 czerwca 2010 - 17:00
Błękitni Stargard 2 - 0 Cartusia Kartuzy 19 czerwca 2010 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Rega Trzebiatów 19 czerwca 2010 - 17:00
Energetyk Gryfino 2 - 2 Chemik Police 19 czerwca 2010 - 17:00
Bytovia Bytów 0 - 2 Gryf Wejherowo 19 czerwca 2010 - 17:00
Darzbór Szczecinek 0 - 2 Dąb Dębno 19 czerwca 2010 - 17:00
Piast Choszczno 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 19 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (100) 
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Piast Choszczno 24 kwietnia 2010 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Darzbór Szczecinek 24 kwietnia 2010 - 16:00
Dąb Dębno 1 - 0 Bytovia Bytów 24 kwietnia 2010 - 15:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Energetyk Gryfino 24 kwietnia 2010 - 17:00
Chemik Police 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 24 kwietnia 2010 - 13:00
Rega Trzebiatów 3 - 0 Błękitni Stargard 24 kwietnia 2010 - 15:00
Cartusia Kartuzy 2 - 2 Astra Ustronie Morskie 24 kwietnia 2010 - 14:00
Orkan Rumia 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 24 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 23 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
Orkan Rumia 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 1 maja 2010 - 15:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Cartusia Kartuzy 30 kwietnia 2010 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 0 - 1 Rega Trzebiatów 30 kwietnia 2010 - 17:00
Błękitni Stargard 1 - 0 Chemik Police 1 maja 2010 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Gryf Wejherowo 1 maja 2010 - 16:00
Energetyk Gryfino 2 - 0 Dąb Dębno 1 maja 2010 - 16:00
Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 1 maja 2010 - 16:00
Darzbór Szczecinek 1 - 4 Piast Choszczno 1 maja 2010 - 17:00
Kolejka 24 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (128) 
Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 Darzbór Szczecinek 8 maja 2010 - 16:00
Piast Choszczno 0 - 0 Bytovia Bytów 8 maja 2010 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Energetyk Gryfino 8 maja 2010 - 16:00
Dąb Dębno 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 8 maja 2010 - 16:00
Gryf Wejherowo 0 - 0 Błękitni Stargard 8 maja 2010 - 17:00
Chemik Police 4 - 1 Astra Ustronie Morskie 8 maja 2010 - 13:00
Rega Trzebiatów 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 8 maja 2010 - 16:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Orkan Rumia 8 maja 2010 - 14:00
Kolejka 25 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (155) 
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 15 maja 2010 - 14:00
Orkan Rumia 2 - 3 Rega Trzebiatów 15 maja 2010 - 17:00
Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Chemik Police 16 maja 2010 - 12:00
Astra Ustronie Morskie 0 - 5 Gryf Wejherowo 15 maja 2010 - 16:00
Błękitni Stargard 1 - 1 Dąb Dębno 15 maja 2010 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 maja 2010 - 16:00
Energetyk Gryfino 1 - 1 Piast Choszczno 15 maja 2010 - 16:00
Bytovia Bytów 5 - 0 Darzbór Szczecinek 15 maja 2010 - 16:00
Kolejka 26 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (106) 
Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Bytovia Bytów 22 maja 2010 - 18:00
Darzbór Szczecinek 2 - 4 Energetyk Gryfino 22 maja 2010 - 17:00
Piast Choszczno 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 22 maja 2010 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Błękitni Stargard 26 maja 2010 - 17:00
Dąb Dębno 0 - 2 Astra Ustronie Morskie 22 maja 2010 - 16:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 22 maja 2010 - 17:00
Chemik Police 2 - 1 Orkan Rumia 22 maja 2010 - 13:00
Rega Trzebiatów 3 - 1 Cartusia Kartuzy 22 maja 2010 - 16:00
Kolejka 27 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (81) 
Rega Trzebiatów 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 29 maja 2010 - 16:00
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Chemik Police 29 maja 2010 - 11:00
Orkan Rumia 3 - 0 Gryf Wejherowo 29 maja 2010 - 17:00
Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Dąb Dębno 29 maja 2010 - 17:00
Astra Ustronie Morskie 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 29 maja 2010 - 16:00
Błękitni Stargard 3 - 0 Piast Choszczno 29 maja 2010 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Darzbór Szczecinek 29 maja 2010 - 17:00
Energetyk Gryfino 1 - 1 Bytovia Bytów 29 maja 2010 - 16:00
Kolejka 28 - 2. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (116) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Energetyk Gryfino 2 czerwca 2010 - 17:30
Bytovia Bytów 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna 2 czerwca 2010 - 17:30
Darzbór Szczecinek 3 - 2 Błękitni Stargard 2 czerwca 2010 - 17:30
Piast Choszczno 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 2 czerwca 2010 - 17:30
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 2 czerwca 2010 - 17:30
Dąb Dębno 1 - 0 Orkan Rumia 2 czerwca 2010 - 17:30
Gryf Wejherowo 2 - 1 Cartusia Kartuzy 2 czerwca 2010 - 17:30
Chemik Police 1 - 0 Rega Trzebiatów 2 czerwca 2010 - 17:30
Kolejka 29 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (78) 
Chemik Police 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 czerwca 2010 - 16:00
Rega Trzebiatów 4 - 1 Gryf Wejherowo 6 czerwca 2010 - 16:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Dąb Dębno 6 czerwca 2010 - 16:00
Orkan Rumia 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2010 - 16:00
Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Piast Choszczno 6 czerwca 2010 - 16:00
Astra Ustronie Morskie 4 - 1 Darzbór Szczecinek 6 czerwca 2010 - 16:00
Błękitni Stargard 2 - 1 Bytovia Bytów 6 czerwca 2010 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Energetyk Gryfino 6 czerwca 2010 - 16:00
Kolejka 30 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (101) 
Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 12 czerwca 2010 - 17:00
Energetyk Gryfino 2 - 5 Błękitni Stargard 12 czerwca 2010 - 17:00
Bytovia Bytów 3 - 1 Astra Ustronie Morskie 12 czerwca 2010 - 17:00
Darzbór Szczecinek 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 12 czerwca 2010 - 17:00
Piast Choszczno 1 - 4 Orkan Rumia 12 czerwca 2010 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Cartusia Kartuzy 12 czerwca 2010 - 17:00
Dąb Dębno 1 - 1 Rega Trzebiatów 12 czerwca 2010 - 17:00
Gryf Wejherowo 2 - 0 Chemik Police 12 czerwca 2010 - 17:00