MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




III liga Bałtycka - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 30 63 19 6 5 70 - 42
2. Rega Trzebiatów 30 58 17 7 6 50 - 27
3. Orkan Rumia 30 57 17 6 7 67 - 39
4. Gryf 95 Słupsk 30 50 14 8 8 58 - 42
5. Kaszubia Kościerzyna 30 50 15 5 10 56 - 40
6. Cartusia Kartuzy 30 45 11 12 7 45 - 39
7. Błękitni Stargard Szczeciński 30 43 12 7 11 56 - 52
8. Dąb Dębno 30 41 10 11 9 39 - 42
9. Gryf Wejherowo 30 40 11 7 12 42 - 48
10. Kotwica Kołobrzeg 30 37 11 4 15 52 - 51
11. Chemik Police 30 37 10 7 13 44 - 50
12. Energetyk Gryfino 30 37 9 10 11 41 - 51
13. Piast Choszczno 30 35 8 11 11 41 - 42
14. Bytovia Bytów 30 29 8 5 17 43 - 45
15. Astra Ustronie Morskie 30 23 5 8 17 38 - 77
16. Darzbór Szczecinek 30 16 4 4 22 27 - 82
Ostatni komentarz dodał CARTUSIANIE 20.06.2010, 21:32:04



Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (177) 
1. Gryf Wejherowo 3 - 4 Kotwica Kołobrzeg 8 sierpnia 2009 - 17:00
2. Dąb Dębno 3 - 3 Chemik Police 8 sierpnia 2009 - 11:00
3. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Rega Trzebiatów 8 sierpnia 2009 - 16:00
4. Piast Choszczno 0 - 1 Cartusia Kartuzy 8 sierpnia 2009 - 14:00
w Kartuzach
5. Darzbór Szczecinek 0 - 1 Orkan Rumia 8 sierpnia 2009 - 17:00
6. Bytovia Bytów 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 8 sierpnia 2009 - 16:00
7. Energetyk Gryfino 1 - 1 Astra Ustronie Morskie 8 sierpnia 2009 - 18:00
8. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 8 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
9. Kotwica Kołobrzeg 2 - 6 Błękitni Stargard Szczeciński 15 sierpnia 2009 - 17:00
10. Astra Ustronie Morskie 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2009 - 14:00
11. Gryf 95 Słupsk 4 - 2 Energetyk Gryfino 15 sierpnia 2009 - 17:00
12. Orkan Rumia 2 - 0 Bytovia Bytów 15 sierpnia 2009 - 17:00
13. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Darzbór Szczecinek 15 sierpnia 2009 - 14:00
14. Rega Trzebiatów 2 - 1 Piast Choszczno 15 sierpnia 2009 - 15:00
15. Chemik Police 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia 2009 - 16:00
16. Gryf Wejherowo 2 - 1 Dąb Dębno 15 sierpnia 2009 - 17:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (153) 
17. Dąb Dębno 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 22 sierpnia 2009 - 16:00
18. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2009 - 12:00
19. Piast Choszczno 2 - 2 Chemik Police 22 sierpnia 2009 - 17:00
20. Darzbór Szczecinek 1 - 1 Rega Trzebiatów 22 sierpnia 2009 - 17:00
21. Bytovia Bytów 1 - 2 Cartusia Kartuzy 22 sierpnia 2009 - 16:00
22. Energetyk Gryfino 1 - 2 Orkan Rumia 22 sierpnia 2009 - 17:00
23. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 30 października 2009 - 13:30
24. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Astra Ustronie Morskie 22 sierpnia 2009 - 15:00
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (84) 
25. Kotwica Kołobrzeg 2 - 4 Astra Ustronie Morskie 29 sierpnia 2009 - 17:00
26. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 29 sierpnia 2009 - 17:00
27. Orkan Rumia 2 - 5 Kaszubia Kościerzyna 29 sierpnia 2009 - 17:00
28. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Energetyk Gryfino 29 sierpnia 2009 - 14:00
29. Rega Trzebiatów 1 - 0 Bytovia Bytów 29 sierpnia 2009 - 14:00
30. Chemik Police 3 - 1 Darzbór Szczecinek 29 sierpnia 2009 - 16:00
31. Gryf Wejherowo 1 - 1 Piast Choszczno 29 sierpnia 2009 - 17:00
32. Dąb Dębno 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 29 sierpnia 2009 - 16:00
Kolejka 5 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (171) 
33. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 września 2009 - 14:00
34. Piast Choszczno 1 - 1 Dąb Dębno 31 października 2009 - 14:00
35. Darzbór Szczecinek 0 - 2 Gryf Wejherowo 5 września 2009 - 16:00
36. Bytovia Bytów 6 - 3 Chemik Police 5 września 2009 - 16:00
37. Energetyk Gryfino 1 - 0 Rega Trzebiatów 5 września 2009 - 17:00
38. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Cartusia Kartuzy 5 września 2009 - 16:00
39. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 2 Orkan Rumia 5 września 2009 - 15:00
40. Astra Ustronie Morskie 3 - 3 Gryf 95 Słupsk 4 września 2009 - 17:00
Kolejka 6 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (99) 
41. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Gryf 95 Słupsk 12 września 2009 - 16:00
42. Orkan Rumia 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 13 września 2009 - 13:00
43. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 12 września 2009 - 14:00
44. Rega Trzebiatów 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 12 września 2009 - 16:00
45. Chemik Police 1 - 0 Energetyk Gryfino 12 września 2009 - 15:00
46. Gryf Wejherowo 1 - 0 Bytovia Bytów 12 września 2009 - 17:00
47. Dąb Dębno 3 - 1 Darzbór Szczecinek 12 września 2009 - 16:00
48. Chojniczanka Chojnice 5 - 4 Piast Choszczno 12 września 2009 - 16:00
Kolejka 7 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (119) 
49. Piast Choszczno 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 19 września 2009 - 16:00
50. Darzbór Szczecinek 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 września 2009 - 16:00
51. Bytovia Bytów 0 - 0 Dąb Dębno 19 września 2009 - 14:00
52. Energetyk Gryfino 1 - 0 Gryf Wejherowo 20 września 2009 - 17:00
53. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Chemik Police 19 września 2009 - 15:00
54. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 4 Rega Trzebiatów 19 września 2009 - 15:00
55. Astra Ustronie Morskie 0 - 0 Cartusia Kartuzy 19 września 2009 - 13:00
56. Gryf 95 Słupsk 1 - 1 Orkan Rumia 19 września 2009 - 17:00
Kolejka 8 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (113) 
57. Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Orkan Rumia 26 września 2009 - 16:00
58. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 26 września 2009 - 14:00
59. Rega Trzebiatów 2 - 1 Astra Ustronie Morskie 26 września 2009 - 16:00
60. Chemik Police 1 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 26 września 2009 - 11:00
61. Gryf Wejherowo 4 - 2 Kaszubia Kościerzyna 26 września 2009 - 16:00
62. Dąb Dębno 3 - 1 Energetyk Gryfino 26 września 2009 - 16:00
63. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Bytovia Bytów 26 września 2009 - 16:00
64. Piast Choszczno 0 - 0 Darzbór Szczecinek 26 września 2009 - 14:00
Kolejka 9 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (112) 
65. Darzbór Szczecinek 2 - 3 Kotwica Kołobrzeg 3 października 2009 - 15:00
66. Bytovia Bytów 1 - 2 Piast Choszczno 3 października 2009 - 14:00
67. Energetyk Gryfino 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 3 października 2009 - 15:00
68. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Dąb Dębno 3 października 2009 - 14:00
69. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Gryf Wejherowo 3 października 2009 - 15:00
70. Astra Ustronie Morskie 2 - 5 Chemik Police 3 października 2009 - 13:00
71. Gryf 95 Słupsk 1 - 3 Rega Trzebiatów 3 października 2009 - 14:00
72. Orkan Rumia 3 - 3 Cartusia Kartuzy 3 października 2009 - 15:00
Kolejka 10 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (65) 
73. Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Cartusia Kartuzy 10 października 2009 - 15:00
74. Rega Trzebiatów 1 - 1 Orkan Rumia 10 października 2009 - 15:00
75. Chemik Police 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 10 października 2009 - 11:00
76. Gryf Wejherowo 0 - 2 Astra Ustronie Morskie 10 października 2009 - 15:00
77. Dąb Dębno 5 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 10 października 2009 - 15:00
78. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 10 października 2009 - 16:00
79. Piast Choszczno 0 - 1 Energetyk Gryfino 10 października 2009 - 15:00
80. Darzbór Szczecinek 4 - 2 Bytovia Bytów 10 października 2009 - 15:00
Kolejka 11 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (106) 
81. Bytovia Bytów 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 17 października 2009 - 14:00
82. Energetyk Gryfino 2 - 0 Darzbór Szczecinek 17 października 2009 - 14:00
83. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Piast Choszczno 17 października 2009 - 14:00
84. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 17 października 2009 - 15:00
85. Astra Ustronie Morskie 0 - 0 Dąb Dębno 17 października 2009 - 13:00
86. Gryf 95 Słupsk 7 - 1 Gryf Wejherowo 17 października 2009 - 15:00
87. Orkan Rumia 3 - 2 Chemik Police 17 października 2009 - 15:00
88. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Rega Trzebiatów 17 października 2009 - 14:00
Kolejka 12 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (117) 
89. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Rega Trzebiatów 23 października 2009 - 18:00
90. Chemik Police 1 - 1 Cartusia Kartuzy 24 października 2009 - 11:00
91. Gryf Wejherowo 2 - 2 Orkan Rumia 24 października 2009 - 15:00
92. Dąb Dębno 3 - 3 Gryf 95 Słupsk 24 października 2009 - 15:00
93. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 Astra Ustronie Morskie 24 października 2009 - 14:00
94. Piast Choszczno 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 24 października 2009 - 14:30
95. Darzbór Szczecinek 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 24 października 2009 - 15:00
96. Bytovia Bytów 4 - 1 Energetyk Gryfino 24 października 2009 - 13:00
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (231) 
97. Energetyk Gryfino 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 7 listopada 2009 - 18:00
w Kołobrzegu
98. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Bytovia Bytów 7 listopada 2009 - 13:00
99. Błękitni Stargard Szczeciński 4 - 1 Darzbór Szczecinek 7 listopada 2009 - 13:00
100. Astra Ustronie Morskie 6 - 3 Piast Choszczno 7 listopada 2009 - 12:00
101. Gryf 95 Słupsk 3 - 4 Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2009 - 12:00
102. Orkan Rumia 2 - 0 Dąb Dębno 7 listopada 2009 - 13:00
103. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Gryf Wejherowo 7 listopada 2009 - 13:00
104. Rega Trzebiatów 1 - 1 Chemik Police 7 listopada 2009 - 14:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (112) 
105. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Chemik Police 31 października 2009 - 13:00
106. Gryf Wejherowo 1 - 1 Rega Trzebiatów 11 listopada 2009 - 12:00
107. Dąb Dębno 2 - 2 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2009 - 14:00
108. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Orkan Rumia 11 listopada 2009 - 14:00
109. Piast Choszczno 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 11 listopada 2009 - 13:00
110. Darzbór Szczecinek 2 - 2 Astra Ustronie Morskie 11 listopada 2009 - 13:00
111. Bytovia Bytów 6 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 11 listopada 2009 - 13:00
112. Energetyk Gryfino 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 11 listopada 2009 - 11:00
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (294) 
113. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Kotwica Kołobrzeg 15 listopada 2009 - 13:00
114. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 2 Energetyk Gryfino 15 listopada 2009 - 12:00
115. Astra Ustronie Morskie 1 - 2 Bytovia Bytów 14 listopada 2009 - 12:00
116. Gryf 95 Słupsk 5 - 1 Darzbór Szczecinek 14 listopada 2009 - 12:00
117. Orkan Rumia 3 - 1 Piast Choszczno 14 listopada 2009 - 13:00
118. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 14 listopada 2009 - 13:00
119. Rega Trzebiatów 1 - 1 Dąb Dębno 14 listopada 2009 - 14:00
120. Chemik Police 0 - 2 Gryf Wejherowo 14 listopada 2009 - 11:00
Kolejka 16 - 13 marca /20. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (191) 
121. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Gryf Wejherowo 13 marca 2010 - 14:00
122. Chemik Police 3 - 1 Dąb Dębno 12 maja 2010 - 17:00
123. Rega Trzebiatów 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 21 kwietnia 2010 - 17:00
124. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Piast Choszczno 21 kwietnia 2010 - 17:30
w Choszcznie
125. Orkan Rumia 6 - 0 Darzbór Szczecinek 13 marca 2010 - 14:00
126. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Bytovia Bytów 20 kwietnia 2010 - 17:00
127. Astra Ustronie Morskie 1 - 1 Energetyk Gryfino 13 marca 2010 - 11:00
128. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 19 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 17 - 20/21. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (65) 
129. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 20 marca 2010 - 15:00
130. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Astra Ustronie Morskie 12 maja 2010 - 17:00
131. Energetyk Gryfino 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 20 marca 2010 - 14:00
132. Bytovia Bytów 0 - 2 Orkan Rumia 27 kwietnia 2010 - 17:00
133. Darzbór Szczecinek 0 - 3 Cartusia Kartuzy 12 maja 2010 - 17:00
134. Piast Choszczno 0 - 0 Rega Trzebiatów 20 marca 2010 - 14:00
135. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Chemik Police 20 marca 2010 - 14:00
136. Dąb Dębno 2 - 1 Gryf Wejherowo 21 kwietnia 2010 - 17:00
Kolejka 18 - 27/28. marca 2010 [szczegóły] Komentarze (165) 
137. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Dąb Dębno 27 marca 2010 - 15:00
138. Gryf Wejherowo 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 28 marca 2010 - 12:00
139. Chemik Police 0 - 0 Piast Choszczno 27 marca 2010 - 11:00
140. Rega Trzebiatów 4 - 0 Darzbór Szczecinek 27 marca 2010 - 14:00
141. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Bytovia Bytów 27 marca 2010 - 14:00
142. Orkan Rumia 4 - 1 Energetyk Gryfino 27 marca 2010 - 14:00
143. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 27 marca 2010 - 15:30
144. Astra Ustronie Morskie 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 27 marca 2010 - 12:00
Kolejka 19 - 3. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (78) 
145. Astra Ustronie Morskie 0 - 7 Kotwica Kołobrzeg 3 kwietnia 2010 - 12:00
146. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 3 kwietnia 2010 - 15:00
147. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Orkan Rumia 3 kwietnia 2010 - 15:00
148. Energetyk Gryfino 2 - 2 Cartusia Kartuzy 3 kwietnia 2010 - 14:00
149. Bytovia Bytów 1 - 2 Rega Trzebiatów 3 kwietnia 2010 - 16:00
150. Darzbór Szczecinek 1 - 4 Chemik Police 20 kwietnia 2010 - 17:00
151. Piast Choszczno 2 - 0 Gryf Wejherowo 3 kwietnia 2010 - 16:00
152. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Dąb Dębno 3 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 20 - 5. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (154) 
153. Kotwica Kołobrzeg 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 5 maja 2010 - 17:30
154. Dąb Dębno 0 - 1 Piast Choszczno 5 maja 2010 - 17:30
155. Gryf Wejherowo 1 - 0 Darzbór Szczecinek 5 maja 2010 - 17:30
156. Chemik Police 2 - 0 Bytovia Bytów 5 maja 2010 - 17:30
157. Rega Trzebiatów 4 - 1 Energetyk Gryfino 5 maja 2010 - 17:30
158. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 5 maja 2010 - 17:30
159. Orkan Rumia 4 - 3 Błękitni Stargard Szczeciński 5 maja 2010 - 17:30
160. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 5 maja 2010 - 17:30
Kolejka 21 - 19. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (58) 
161. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Kotwica Kołobrzeg 19 czerwca 2010 - 17:00
162. Astra Ustronie Morskie 0 - 3 Orkan Rumia 19 czerwca 2010 - 17:00
163. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 0 Cartusia Kartuzy 19 czerwca 2010 - 17:00
164. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Rega Trzebiatów 19 czerwca 2010 - 17:00
165. Energetyk Gryfino 2 - 2 Chemik Police 19 czerwca 2010 - 17:00
166. Bytovia Bytów 0 - 2 Gryf Wejherowo 19 czerwca 2010 - 17:00
167. Darzbór Szczecinek 0 - 2 Dąb Dębno 19 czerwca 2010 - 17:00
168. Piast Choszczno 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 19 czerwca 2010 - 17:00
Kolejka 22 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (100) 
169. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Piast Choszczno 24 kwietnia 2010 - 16:00
170. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Darzbór Szczecinek 24 kwietnia 2010 - 16:00
171. Dąb Dębno 1 - 0 Bytovia Bytów 24 kwietnia 2010 - 15:00
172. Gryf Wejherowo 1 - 1 Energetyk Gryfino 24 kwietnia 2010 - 17:00
173. Chemik Police 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 24 kwietnia 2010 - 13:00
174. Rega Trzebiatów 3 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 24 kwietnia 2010 - 15:00
175. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Astra Ustronie Morskie 24 kwietnia 2010 - 14:00
176. Orkan Rumia 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 24 kwietnia 2010 - 15:00
Kolejka 23 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (45) 
177. Orkan Rumia 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 1 maja 2010 - 15:00
178. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Cartusia Kartuzy 30 kwietnia 2010 - 17:00
179. Astra Ustronie Morskie 0 - 1 Rega Trzebiatów 30 kwietnia 2010 - 17:00
180. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 0 Chemik Police 1 maja 2010 - 15:00
181. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Gryf Wejherowo 1 maja 2010 - 16:00
182. Energetyk Gryfino 2 - 0 Dąb Dębno 1 maja 2010 - 16:00
183. Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 1 maja 2010 - 16:00
184. Darzbór Szczecinek 1 - 4 Piast Choszczno 1 maja 2010 - 17:00
Kolejka 24 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (128) 
185. Kotwica Kołobrzeg 5 - 0 Darzbór Szczecinek 8 maja 2010 - 16:00
186. Piast Choszczno 0 - 0 Bytovia Bytów 8 maja 2010 - 17:00
187. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Energetyk Gryfino 8 maja 2010 - 16:00
188. Dąb Dębno 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 8 maja 2010 - 16:00
189. Gryf Wejherowo 0 - 0 Błękitni Stargard Szczeciński 8 maja 2010 - 17:00
190. Chemik Police 4 - 1 Astra Ustronie Morskie 8 maja 2010 - 13:00
191. Rega Trzebiatów 0 - 1 Gryf 95 Słupsk 8 maja 2010 - 16:00
192. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Orkan Rumia 8 maja 2010 - 14:00
Kolejka 25 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (155) 
193. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 15 maja 2010 - 14:00
194. Orkan Rumia 2 - 3 Rega Trzebiatów 15 maja 2010 - 17:00
195. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Chemik Police 16 maja 2010 - 12:00
196. Astra Ustronie Morskie 0 - 5 Gryf Wejherowo 15 maja 2010 - 16:00
197. Błękitni Stargard Szczeciński 1 - 1 Dąb Dębno 15 maja 2010 - 15:00
198. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 maja 2010 - 16:00
199. Energetyk Gryfino 1 - 1 Piast Choszczno 15 maja 2010 - 16:00
200. Bytovia Bytów 5 - 0 Darzbór Szczecinek 15 maja 2010 - 16:00
Kolejka 26 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (106) 
201. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Bytovia Bytów 22 maja 2010 - 18:00
202. Darzbór Szczecinek 2 - 4 Energetyk Gryfino 22 maja 2010 - 17:00
203. Piast Choszczno 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 22 maja 2010 - 17:00
204. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Błękitni Stargard Szczeciński 26 maja 2010 - 17:00
205. Dąb Dębno 0 - 2 Astra Ustronie Morskie 22 maja 2010 - 16:00
206. Gryf Wejherowo 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 22 maja 2010 - 17:00
207. Chemik Police 2 - 1 Orkan Rumia 22 maja 2010 - 13:00
208. Rega Trzebiatów 3 - 1 Cartusia Kartuzy 22 maja 2010 - 16:00
Kolejka 27 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (81) 
209. Rega Trzebiatów 1 - 0 Kotwica Kołobrzeg 29 maja 2010 - 16:00
210. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Chemik Police 29 maja 2010 - 11:00
211. Orkan Rumia 3 - 0 Gryf Wejherowo 29 maja 2010 - 17:00
212. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Dąb Dębno 29 maja 2010 - 17:00
213. Astra Ustronie Morskie 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 29 maja 2010 - 16:00
214. Błękitni Stargard Szczeciński 3 - 0 Piast Choszczno 29 maja 2010 - 15:00
215. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Darzbór Szczecinek 29 maja 2010 - 17:00
216. Energetyk Gryfino 1 - 1 Bytovia Bytów 29 maja 2010 - 16:00
Kolejka 28 - 2. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (116) 
217. Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Energetyk Gryfino 2 czerwca 2010 - 17:30
218. Bytovia Bytów 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna 2 czerwca 2010 - 17:30
219. Darzbór Szczecinek 3 - 2 Błękitni Stargard Szczeciński 2 czerwca 2010 - 17:30
220. Piast Choszczno 4 - 0 Astra Ustronie Morskie 2 czerwca 2010 - 17:30
221. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 2 czerwca 2010 - 17:30
222. Dąb Dębno 1 - 0 Orkan Rumia 2 czerwca 2010 - 17:30
223. Gryf Wejherowo 2 - 1 Cartusia Kartuzy 2 czerwca 2010 - 17:30
224. Chemik Police 1 - 0 Rega Trzebiatów 2 czerwca 2010 - 17:30
Kolejka 29 - 6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (78) 
225. Chemik Police 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 6 czerwca 2010 - 16:00
226. Rega Trzebiatów 4 - 1 Gryf Wejherowo 6 czerwca 2010 - 16:00
227. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Dąb Dębno 6 czerwca 2010 - 16:00
228. Orkan Rumia 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2010 - 16:00
229. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Piast Choszczno 6 czerwca 2010 - 16:00
230. Astra Ustronie Morskie 4 - 1 Darzbór Szczecinek 6 czerwca 2010 - 16:00
231. Błękitni Stargard Szczeciński 2 - 1 Bytovia Bytów 6 czerwca 2010 - 16:00
232. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Energetyk Gryfino 6 czerwca 2010 - 16:00
Kolejka 30 - 12. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (101) 
233. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 12 czerwca 2010 - 17:00
234. Energetyk Gryfino 2 - 5 Błękitni Stargard Szczeciński 12 czerwca 2010 - 17:00
235. Bytovia Bytów 3 - 1 Astra Ustronie Morskie 12 czerwca 2010 - 17:00
236. Darzbór Szczecinek 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 12 czerwca 2010 - 17:00
237. Piast Choszczno 1 - 4 Orkan Rumia 12 czerwca 2010 - 17:00
238. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Cartusia Kartuzy 12 czerwca 2010 - 17:00
239. Dąb Dębno 1 - 1 Rega Trzebiatów 12 czerwca 2010 - 17:00
240. Gryf Wejherowo 2 - 0 Chemik Police 12 czerwca 2010 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE