ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2010/2011 - 17.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2006/2007 - 18.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2004/2005 - 24.11.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia 14 38 12 2 0 67 - 6
2. Lechia Gdańsk 14 35 11 2 1 83 - 7
3. Orzeł Choczewo 14 30 9 3 2 57 - 31
4. Iskra Gdynia 14 22 7 1 6 41 - 25
5. Gedania Gdańsk 14 16 5 1 8 51 - 41
6. Fosfory Wiślinka 14 9 3 0 11 12 - 131
7. Arka III Gdynia 13 6 2 0 11 14 - 49
8. Start Mrzezino 13 4 1 1 11 7 - 42
Ostatni komentarz dodał Navrocik 31.05.2009, 19:06:25



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
1. Iskra Gdynia 7 - 1 Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2008 - 13:00
2. Orzeł Choczewo 2 - 2 Arka II Gdynia 30 sierpnia 2008 - 11:00
3. Arka III Gdynia 4 - 1 Fosfory Wiślinka 30 sierpnia 2008 - 13:00
4. Start Mrzezino 0 - 3 Lechia Gdańsk 30 sierpnia 2008 - 11:00
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (4) 
5. Gedania Gdańsk 2 - 4 Lechia Gdańsk 7 września 2008 - 13:00
6. Fosfory Wiślinka 3 - 0 Start Mrzezino 7 września 2008 - 16:00
vo,niestawienie się na zawody
7. Arka II Gdynia 5 - 0 Arka III Gdynia 6 września 2008 - 15:00
8. Iskra Gdynia 2 - 2 Orzeł Choczewo 6 września 2008 - 13:00
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
9. Orzeł Choczewo 5 - 1 Gedania Gdańsk 13 września 2008 - 11:00
10. Arka III Gdynia 0 - 1 Iskra Gdynia 13 września 2008 - 13:00
11. Start Mrzezino 1 - 8 Arka II Gdynia 13 września 2008 - 10:30
12. Lechia Gdańsk 11 - 0 Fosfory Wiślinka 14 września 2008 - 14:00
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
13. Gedania Gdańsk 18 - 0 Fosfory Wiślinka 21 września 2008 - 11:00
14. Arka II Gdynia 1 - 0 Lechia Gdańsk 21 września 2008 - 11:00
15. Iskra Gdynia 4 - 0 Start Mrzezino 21 września 2008 - 13:00
16. Orzeł Choczewo 5 - 4 Arka III Gdynia 21 września 2008 - 12:00
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
17. Arka III Gdynia 6 - 3 Gedania Gdańsk 27 września 2008 - 15:00
18. Start Mrzezino 0 - 4 Orzeł Choczewo 27 września 2008 - 10:30
19. Lechia Gdańsk 1 - 0 Iskra Gdynia 28 września 2008 - 11:00
20. Fosfory Wiślinka 0 - 7 Arka II Gdynia 27 września 2008 - 11:00
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
21. Gedania Gdańsk 0 - 2 Arka II Gdynia 5 października 2008 - 11:00
22. Iskra Gdynia 5 - 1 Fosfory Wiślinka 5 października 2008 - 13:00
23. Orzeł Choczewo 4 - 4 Lechia Gdańsk 4 października 2008 - 11:00
24. Arka III Gdynia 0 - 4 Start Mrzezino 4 października 2008 - 17:00
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
25. Start Mrzezino 2 - 2 Gedania Gdańsk 11 października 2008 - 11:00
26. Lechia Gdańsk 12 - 0 Arka III Gdynia 11 października 2008 - 15:00
27. Fosfory Wiślinka 0 - 4 Orzeł Choczewo 11 października 2008 - 16:00
28. Arka II Gdynia 3 - 1 Iskra Gdynia 11 października 2008 - 15:00
Kolejka 8 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
29. Gedania Gdańsk 2 - 0 Iskra Gdynia 19 kwietnia 2009
30. Arka II Gdynia 6 - 1 Orzeł Choczewo 19 kwietnia 2009 - 17:00
31. Fosfory Wiślinka 3 - 0 Arka III Gdynia
32. Lechia Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino
Start Mrzezino wycofany
Kolejka 9 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
33. Lechia Gdańsk 5 - 0 Gedania Gdańsk
34. Start Mrzezino 0 - 3 Fosfory Wiślinka
Start Mrzezino wycofany
35. Arka III Gdynia 0 - 3 Arka II Gdynia
36. Orzeł Choczewo 4 - 3 Iskra Gdynia 25 kwietnia 2009
Kolejka 10 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
37. Gedania Gdańsk 2 - 3 Orzeł Choczewo
38. Iskra Gdynia 3 - 0 Arka III Gdynia
39. Arka II Gdynia 3 - 0 Start Mrzezino
Start Mrzezino wycofany
40. Fosfory Wiślinka 0 - 26 Lechia Gdańsk
Kolejka 11 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Fosfory Wiślinka 0 - 14 Gedania Gdańsk
42. Lechia Gdańsk 0 - 0 Arka II Gdynia 9 maja 2009 - 13:30
43. Start Mrzezino 0 - 3 Iskra Gdynia
Start Mrzezino wycofany
44. Arka III Gdynia 0 - 3 Orzeł Choczewo
Kolejka 12 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (1) 
45. Gedania Gdańsk 3 - 0 Arka III Gdynia
46. Orzeł Choczewo 3 - 0 Start Mrzezino
Mrzezino wycofane z rozgrywek
47. Iskra Gdynia 0 - 4 Lechia Gdańsk
48. Arka II Gdynia 14 - 0 Fosfory Wiślinka
Kolejka 13 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Arka II Gdynia 7 - 0 Gedania Gdańsk 24 maja 2009
50. Fosfory Wiślinka 1 - 11 Iskra Gdynia
51. Lechia Gdańsk 7 - 0 Orzeł Choczewo
52. Start Mrzezino - Arka III Gdynia
zespo?y wycofane z rozgrywek
Kolejka 14 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
53. Gedania Gdańsk 3 - 0 Start Mrzezino
Mrzezino wycofane z rozgrywek
54. Arka III Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk
55. Orzeł Choczewo 17 - 0 Fosfory Wiślinka
56. Iskra Gdynia 1 - 6 Arka II Gdynia 30 maja 2009




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE