MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork III - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 18 52 17 1 0 101 - 4
2. Olimpia Sztum 18 44 14 2 2 67 - 17
3. Wisła Tczew 18 39 13 0 5 66 - 26
4. Spójnia Sadlinki 18 25 8 1 9 42 - 27
5. AP Malbork 18 25 8 1 9 59 - 50
6. Relax Ryjewo 18 24 7 3 8 28 - 48
7. Grom Nowy Staw 18 21 6 3 9 36 - 62
8. Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 13 4 1 13 32 - 89
9. Lisovia Lisewo 18 11 3 2 13 25 - 70
10. Zawisza Czarne Dolne 18 8 2 2 14 13 - 76
Ostatni komentarz dodał lampard 02.07.2009, 23:56:22



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
1. Zawisza Czarne Dolne 0 - 6 AP Malbork
2. Lisovia Lisewo 3 - 0 Olimpia Sztum
vo,w drużynie gości zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 0:9
3. Spójnia Sadlinki 0 - 3 Rodło Kwidzyn
4. Grom Nowy Staw 1 - 4 Wisła Tczew
5. Relax Ryjewo 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
6. AP Malbork 7 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
7. Wisła Tczew 5 - 0 Relax Ryjewo
8. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Grom Nowy Staw
9. Olimpia Sztum 4 - 2 Spójnia Sadlinki
10. Zawisza Czarne Dolne 1 - 1 Lisovia Lisewo
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
11. Lisovia Lisewo 2 - 6 AP Malbork
12. Spójnia Sadlinki 4 - 0 Zawisza Czarne Dolne
13. Grom Nowy Staw 0 - 6 Olimpia Sztum
14. Relax Ryjewo 0 - 5 Rodło Kwidzyn
15. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 2 Wisła Tczew
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
16. AP Malbork 0 - 3 Wisła Tczew
17. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
18. Olimpia Sztum 2 - 0 Relax Ryjewo
19. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Grom Nowy Staw
20. Lisovia Lisewo 2 - 0 Spójnia Sadlinki
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
21. Spójnia Sadlinki 3 - 0 AP Malbork
22. Grom Nowy Staw 5 - 2 Lisovia Lisewo
23. Relax Ryjewo 4 - 0 Zawisza Czarne Dolne
24. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 9 Olimpia Sztum
25. Wisła Tczew 0 - 4 Rodło Kwidzyn
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
26. AP Malbork 0 - 3 Rodło Kwidzyn
27. Olimpia Sztum 3 - 2 Wisła Tczew
28. Zawisza Czarne Dolne 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
29. Lisovia Lisewo 0 - 1 Relax Ryjewo
30. Spójnia Sadlinki 4 - 1 Grom Nowy Staw
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
31. Grom Nowy Staw 3 - 2 AP Malbork
32. Relax Ryjewo 2 - 1 Spójnia Sadlinki
33. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 3 Lisovia Lisewo
34. Wisła Tczew 4 - 1 Zawisza Czarne Dolne
35. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
36. AP Malbork 1 - 2 Olimpia Sztum
37. Zawisza Czarne Dolne 0 - 14 Rodło Kwidzyn
38. Lisovia Lisewo 1 - 6 Wisła Tczew
39. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
40. Grom Nowy Staw 2 - 1 Relax Ryjewo
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (41) 
41. Relax Ryjewo 1 - 11 AP Malbork
42. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Grom Nowy Staw
43. Wisła Tczew 3 - 0 Spójnia Sadlinki
44. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Lisovia Lisewo
vo,niestawienie się na zawody
45. Olimpia Sztum 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (67) 
46. AP Malbork 3 - 0 Zawisza Czarne Dolne
47. Olimpia Sztum 3 - 0 Lisovia Lisewo
goście nie przyjechali
48. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Spójnia Sadlinki
49. Wisła Tczew 3 - 2 Grom Nowy Staw
50. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Relax Ryjewo
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
51. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 7 AP Malbork
52. Relax Ryjewo 2 - 7 Wisła Tczew
53. Grom Nowy Staw 1 - 7 Rodło Kwidzyn
54. Spójnia Sadlinki 0 - 1 Olimpia Sztum
55. Lisovia Lisewo 1 - 2 Zawisza Czarne Dolne
Kolejka 12 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
56. AP Malbork 11 - 1 Lisovia Lisewo
57. Zawisza Czarne Dolne 0 - 7 Spójnia Sadlinki
58. Olimpia Sztum 12 - 0 Grom Nowy Staw
59. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Relax Ryjewo
60. Wisła Tczew 16 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 13 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (29) 
61. Wisła Tczew 3 - 0 AP Malbork
62. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 8 Rodło Kwidzyn
63. Relax Ryjewo 1 - 2 Olimpia Sztum
64. Grom Nowy Staw 3 - 1 Zawisza Czarne Dolne
65. Spójnia Sadlinki 7 - 0 Lisovia Lisewo
Kolejka 14 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (48) 
66. AP Malbork 1 - 3 Spójnia Sadlinki
67. Lisovia Lisewo 1 - 1 Grom Nowy Staw
68. Zawisza Czarne Dolne 0 - 3 Relax Ryjewo
69. Olimpia Sztum 4 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
70. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Wisła Tczew
Kolejka 15 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
71. Rodło Kwidzyn 9 - 0 AP Malbork
72. Wisła Tczew 1 - 3 Olimpia Sztum
73. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Zawisza Czarne Dolne
74. Relax Ryjewo 3 - 2 Lisovia Lisewo
75. Grom Nowy Staw 2 - 4 Spójnia Sadlinki
Kolejka 16 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (72) 
76. AP Malbork 3 - 2 Grom Nowy Staw
77. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Relax Ryjewo
78. Lisovia Lisewo 5 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
79. Zawisza Czarne Dolne 3 - 2 Wisła Tczew
80. Olimpia Sztum 0 - 4 Rodło Kwidzyn
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
81. Olimpia Sztum 10 - 0 AP Malbork
82. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Zawisza Czarne Dolne
83. Wisła Tczew 3 - 0 Lisovia Lisewo
goście nie przyjechali
84. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 6 Spójnia Sadlinki
85. Relax Ryjewo 3 - 3 Grom Nowy Staw
Kolejka 18 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (71) 
86. AP Malbork 1 - 1 Relax Ryjewo
87. Grom Nowy Staw 6 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
88. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Wisła Tczew
89. Lisovia Lisewo 1 - 8 Rodło Kwidzyn
90. Zawisza Czarne Dolne 2 - 2 Olimpia Sztum




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE