MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D2 - rocznik 1997 - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jedynka Reda 22 54 17 3 2 63 - 13
2. Arka Gdynia 22 53 17 2 3 45 - 9
3. Jantar Pruszcz Gdański 22 43 12 7 3 39 - 15
4. Lechia Gdańsk 22 37 11 4 7 39 - 20
5. Borowiak Czersk 22 35 10 5 7 46 - 25
6. GKS Kowale 22 31 10 1 11 36 - 51
7. Gedania Gdańsk 22 30 7 9 6 20 - 17
8. Olimpic Gdańsk 22 28 7 7 8 30 - 30
9. Murkam Przodkowo 22 24 7 3 12 24 - 35
10. Błękitni Kmiecin 22 14 4 2 16 20 - 63
11. Gryf Wejherowo 22 13 4 1 17 19 - 43
12. Zatoka Puck 22 11 3 2 17 20 - 80
Ostatni komentarz dodał Matis17-rodlo 19.06.2009, 23:10:24



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
1. Arka Gdynia 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
2. Błękitni Kmiecin 3 - 1 Olimpic Gdańsk
3. Borowiak Czersk 0 - 0 Gedania Gdańsk
4. Jedynka Reda 6 - 0 GKS Kowale
5. Zatoka Puck 2 - 3 Murkam Przodkowo
6. Gryf Wejherowo 0 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
7. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 1 Lechia Gdańsk
8. Murkam Przodkowo 2 - 1 Gryf Wejherowo
9. GKS Kowale 2 - 0 Zatoka Puck
10. Gedania Gdańsk 0 - 3 Jedynka Reda
11. Olimpic Gdańsk 2 - 1 Borowiak Czersk
12. Arka Gdynia 3 - 0 Błękitni Kmiecin
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
13. Błękitni Kmiecin 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
14. Borowiak Czersk 0 - 0 Arka Gdynia
15. Jedynka Reda 3 - 1 Olimpic Gdańsk
16. Zatoka Puck 1 - 2 Gedania Gdańsk
17. Gryf Wejherowo 0 - 2 GKS Kowale
18. Lechia Gdańsk 2 - 1 Murkam Przodkowo
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
19. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 0 Murkam Przodkowo
20. GKS Kowale 2 - 1 Lechia Gdańsk
21. Gedania Gdańsk 3 - 1 Gryf Wejherowo
22. Olimpic Gdańsk 7 - 1 Zatoka Puck
23. Arka Gdynia 1 - 0 Jedynka Reda
24. Błękitni Kmiecin 0 - 6 Borowiak Czersk
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
25. Borowiak Czersk 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
26. Jedynka Reda 5 - 0 Błękitni Kmiecin
27. Zatoka Puck 0 - 4 Arka Gdynia
28. Gryf Wejherowo 0 - 1 Olimpic Gdańsk
29. Lechia Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk
30. Murkam Przodkowo 0 - 3 GKS Kowale
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
31. Jantar Pruszcz Gdański 6 - 0 GKS Kowale
32. Gedania Gdańsk 1 - 0 Murkam Przodkowo
33. Olimpic Gdańsk 0 - 1 Lechia Gdańsk
34. Arka Gdynia 2 - 0 Gryf Wejherowo
35. Błękitni Kmiecin 0 - 0 Zatoka Puck
36. Borowiak Czersk 2 - 3 Jedynka Reda
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
37. Jedynka Reda 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
38. Zatoka Puck 1 - 2 Borowiak Czersk
39. Gryf Wejherowo 2 - 1 Błękitni Kmiecin
40. Lechia Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia
41. Murkam Przodkowo 1 - 2 Olimpic Gdańsk
42. GKS Kowale 1 - 2 Gedania Gdańsk
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
43. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk
44. Olimpic Gdańsk 3 - 2 GKS Kowale
45. Arka Gdynia 3 - 0 Murkam Przodkowo
46. Błękitni Kmiecin 0 - 6 Lechia Gdańsk
47. Borowiak Czersk 4 - 1 Gryf Wejherowo
48. Jedynka Reda 3 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
49. Zatoka Puck 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
50. Gryf Wejherowo 1 - 3 Jedynka Reda
51. Lechia Gdańsk 1 - 0 Borowiak Czersk
52. Murkam Przodkowo 2 - 0 Błękitni Kmiecin
53. GKS Kowale 2 - 1 Arka Gdynia
54. Gedania Gdańsk 0 - 0 Olimpic Gdańsk
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
55. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 0 Olimpic Gdańsk
56. Arka Gdynia 2 - 0 Gedania Gdańsk
57. Błękitni Kmiecin 1 - 5 GKS Kowale
58. Borowiak Czersk 2 - 0 Murkam Przodkowo
59. Jedynka Reda 3 - 1 Lechia Gdańsk
60. Zatoka Puck 2 - 3 Gryf Wejherowo
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
61. Gryf Wejherowo 0 - 3 Jantar Pruszcz Gdański
62. Lechia Gdańsk 6 - 0 Zatoka Puck
63. Murkam Przodkowo 0 - 3 Jedynka Reda
64. GKS Kowale 1 - 4 Borowiak Czersk
65. Gedania Gdańsk 2 - 0 Błękitni Kmiecin
66. Olimpic Gdańsk 0 - 0 Arka Gdynia
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
67. Jantar Pruszcz Gdański 0 - 3 Arka Gdynia 6 maja 2009
68. Olimpic Gdańsk 2 - 0 Błękitni Kmiecin 8 kwietnia 2009
69. Gedania Gdańsk 0 - 0 Borowiak Czersk 6 maja 2009
70. GKS Kowale 0 - 3 Jedynka Reda 6 maja 2009
71. Murkam Przodkowo 1 - 3 Zatoka Puck
72. Lechia Gdańsk 2 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
73. Lechia Gdańsk 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
74. Gryf Wejherowo 0 - 2 Murkam Przodkowo
75. Zatoka Puck 0 - 6 GKS Kowale
76. Jedynka Reda 1 - 1 Gedania Gdańsk
77. Borowiak Czersk 4 - 1 Olimpic Gdańsk
78. Błękitni Kmiecin 1 - 2 Arka Gdynia
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
79. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Błękitni Kmiecin
80. Arka Gdynia 2 - 1 Borowiak Czersk
81. Olimpic Gdańsk 1 - 1 Jedynka Reda
82. Gedania Gdańsk 5 - 0 Zatoka Puck
83. GKS Kowale 1 - 0 Gryf Wejherowo
84. Murkam Przodkowo 0 - 2 Lechia Gdańsk
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (4) 
85. Murkam Przodkowo 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
86. Lechia Gdańsk 3 - 0 GKS Kowale
87. Gryf Wejherowo 0 - 1 Gedania Gdańsk
88. Zatoka Puck 6 - 3 Olimpic Gdańsk
89. Jedynka Reda 3 - 0 Arka Gdynia
90. Borowiak Czersk 6 - 1 Błękitni Kmiecin
Kolejka 16 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (9) 
91. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 2 Borowiak Czersk
92. Błękitni Kmiecin 2 - 6 Jedynka Reda
93. Arka Gdynia 6 - 0 Zatoka Puck
94. Olimpic Gdańsk 0 - 0 Gryf Wejherowo
95. Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia Gdańsk
96. GKS Kowale 1 - 3 Murkam Przodkowo
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (5) 
97. GKS Kowale 1 - 4 Jantar Pruszcz Gdański
98. Murkam Przodkowo 0 - 0 Gedania Gdańsk
99. Lechia Gdańsk 0 - 2 Olimpic Gdańsk
100. Gryf Wejherowo 1 - 2 Arka Gdynia
101. Zatoka Puck 1 - 0 Błękitni Kmiecin
102. Jedynka Reda 4 - 1 Borowiak Czersk
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (7) 
103. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Jedynka Reda
104. Borowiak Czersk 1 - 1 Zatoka Puck
105. Błękitni Kmiecin 3 - 2 Gryf Wejherowo
106. Arka Gdynia 3 - 0 Lechia Gdańsk
107. Olimpic Gdańsk 3 - 3 Murkam Przodkowo
108. Gedania Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
109. Gedania Gdańsk 0 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
110. GKS Kowale 2 - 1 Olimpic Gdańsk
111. Murkam Przodkowo 0 - 2 Arka Gdynia
112. Lechia Gdańsk 0 - 1 Błękitni Kmiecin
113. Gryf Wejherowo 2 - 0 Borowiak Czersk
114. Zatoka Puck 0 - 7 Jedynka Reda
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
115. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 Zatoka Puck
116. Jedynka Reda 4 - 1 Gryf Wejherowo
117. Borowiak Czersk 3 - 0 Lechia Gdańsk
118. Błękitni Kmiecin 1 - 4 Murkam Przodkowo
119. Arka Gdynia 5 - 0 GKS Kowale
120. Olimpic Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (33) 
121. Olimpic Gdańsk 0 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
122. Gedania Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia
123. GKS Kowale 1 - 1 Błękitni Kmiecin
124. Murkam Przodkowo 1 - 0 Borowiak Czersk
125. Lechia Gdańsk 0 - 1 Jedynka Reda
126. Gryf Wejherowo 2 - 0 Zatoka Puck
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
127. Jantar Pruszcz Gdański 2 - 1 Gryf Wejherowo
128. Zatoka Puck 1 - 8 Lechia Gdańsk
129. Jedynka Reda 1 - 0 Murkam Przodkowo
130. Borowiak Czersk 6 - 2 GKS Kowale
131. Błękitni Kmiecin 3 - 1 Gedania Gdańsk
132. Arka Gdynia 1 - 0 Olimpic Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE