ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Pruszcz Gdański 23 61 20 1 2 106 - 13
2. Gedania II Gdańsk 23 53 17 2 4 63 - 27
3. KP II Sopot 23 52 17 1 5 81 - 31
4. Bałtyk III Gdynia 23 43 14 1 8 70 - 29
5. Olivia Gdańsk 23 37 12 1 10 68 - 47
6. KP Sopot 23 37 12 1 10 49 - 48
7. GKS Kowale 23 29 9 2 12 43 - 50
8. KS Sulmin 23 25 8 1 14 41 - 76
9. UKS Klukowo 23 20 6 2 15 45 - 79
10. Meduza Gdańsk 23 19 6 1 16 37 - 86
11. GKS Żukowo 23 18 5 3 15 33 - 68
12. Orzeł Trąbki Wielkie 23 14 4 2 17 26 - 93
13. Wisła Gdańsk 12 11 3 2 7 16 - 37
Ostatni komentarz dodał kp_sopot_xD 17.06.2009, 22:19:33
* Wis?a Gdańsk dołączyła do rozgrywek w rundzie wiosennej.



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
1. Bałtyk III Gdynia 1 - 1 GKS Żukowo
2. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 KP II Sopot
3. KS Sulmin 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
4. Gedania II Gdańsk 4 - 1 UKS Klukowo
5. KP Sopot 2 - 1 GKS Kowale
6. Olivia Gdańsk 9 - 0 Meduza Gdańsk
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (59) 
7. GKS Żukowo 3 - 0 Meduza Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
8. GKS Kowale 4 - 2 Olivia Gdańsk
9. UKS Klukowo 0 - 2 KP Sopot
10. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 1 Gedania II Gdańsk
11. KP II Sopot 4 - 0 KS Sulmin
12. Bałtyk III Gdynia 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo,niestawienie się na zawody
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (52) 
13. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Żukowo
14. KS Sulmin 0 - 2 Bałtyk III Gdynia
15. Gedania II Gdańsk 2 - 0 KP II Sopot
16. KP Sopot 1 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
17. Olivia Gdańsk 1 - 2 UKS Klukowo
18. Meduza Gdańsk 0 - 3 GKS Kowale
vo,brak dokumentów to?samo?ci zawodników gospodarzy,na boisku 0:1
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (36) 
19. GKS Żukowo 3 - 3 GKS Kowale
20. UKS Klukowo 3 - 3 Meduza Gdańsk
21. Jantar Pruszcz Gdański 6 - 0 Olivia Gdańsk
22. KP II Sopot 3 - 4 KP Sopot
23. Bałtyk III Gdynia 4 - 0 Gedania II Gdańsk
24. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 3 KS Sulmin
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
25. KS Sulmin 4 - 0 GKS Żukowo
26. Gedania II Gdańsk 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
27. KP Sopot 2 - 0 Bałtyk III Gdynia
28. Olivia Gdańsk 1 - 2 KP II Sopot
29. Meduza Gdańsk 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
30. GKS Kowale 0 - 1 UKS Klukowo
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
31. GKS Żukowo 4 - 0 UKS Klukowo
32. Jantar Pruszcz Gdański 5 - 0 GKS Kowale
33. KP II Sopot 9 - 0 Meduza Gdańsk
34. Bałtyk III Gdynia 5 - 0 Olivia Gdańsk
35. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 KP Sopot
36. KS Sulmin 3 - 2 Gedania II Gdańsk
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
37. Gedania II Gdańsk 2 - 1 GKS Żukowo
38. KP Sopot 4 - 1 KS Sulmin
39. Olivia Gdańsk 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
40. Meduza Gdańsk 1 - 0 Bałtyk III Gdynia
41. GKS Kowale 2 - 2 KP II Sopot
42. UKS Klukowo 1 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
43. GKS Żukowo 0 - 5 Jantar Pruszcz Gdański
44. KP II Sopot 3 - 0 UKS Klukowo
vo,niestawienie się na zawody
45. Bałtyk III Gdynia 4 - 0 GKS Kowale
46. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 Meduza Gdańsk
47. KS Sulmin 1 - 3 Olivia Gdańsk
48. Gedania II Gdańsk 2 - 0 KP Sopot
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
49. KP Sopot 3 - 3 GKS Żukowo
50. Olivia Gdańsk 1 - 5 Gedania II Gdańsk
51. Meduza Gdańsk 7 - 4 KS Sulmin
52. GKS Kowale 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
53. UKS Klukowo 2 - 4 Bałtyk III Gdynia
54. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 KP II Sopot
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
55. GKS Żukowo 1 - 7 KP II Sopot
56. Bałtyk III Gdynia 1 - 2 Jantar Pruszcz Gdański
57. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 11 UKS Klukowo
58. KS Sulmin 1 - 0 GKS Kowale
59. Gedania II Gdańsk 5 - 0 Meduza Gdańsk
60. KP Sopot 1 - 2 Olivia Gdańsk
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (45) 
61. Olivia Gdańsk 2 - 1 GKS Żukowo
62. Meduza Gdańsk 0 - 1 KP Sopot
63. GKS Kowale 0 - 2 Gedania II Gdańsk
64. UKS Klukowo 5 - 1 KS Sulmin
65. Jantar Pruszcz Gdański 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
66. KP II Sopot 3 - 2 Bałtyk III Gdynia
Kolejka 12 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (49) 
67. GKS Żukowo 1 - 5 Bałtyk III Gdynia
68. KP II Sopot 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo,niestawienie się na zawody
69. Jantar Pruszcz Gdański 7 - 0 KS Sulmin
70. UKS Klukowo 2 - 3 Gedania II Gdańsk
71. GKS Kowale 5 - 4 KP Sopot 20 maja 2009 - 17:30
72. Meduza Gdańsk 1 - 0 Olivia Gdańsk
Kolejka 13 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
74. Olivia Gdańsk 4 - 3 Wisła Gdańsk 6 maja 2009
75. KP Sopot 2 - 1 Meduza Gdańsk 9 kwietnia 2009 - 12:00
76. Gedania II Gdańsk 2 - 0 GKS Kowale 6 maja 2009
77. KS Sulmin 3 - 2 UKS Klukowo 6 maja 2009 - 18:00
78. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 2 Jantar Pruszcz Gdański 6 maja 2009 - 17:00
79. KP II Sopot 4 - 0 GKS Żukowo 22 kwietnia 2009 - 17:30
Pauza: Bałtyk III Gdynia,
Kolejka 14 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (2) 
80. Bałtyk III Gdynia 3 - 1 KP II Sopot
81. Jantar Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Żukowo
niekompletny sk?ad
82. UKS Klukowo 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
83. GKS Kowale 7 - 1 KS Sulmin
84. Meduza Gdańsk 1 - 7 Gedania II Gdańsk
85. Wisła Gdańsk 2 - 0 KP Sopot
Pauza: Olivia Gdańsk,
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
87. Olivia Gdańsk 1 - 2 Bałtyk III Gdynia
89. Gedania II Gdańsk 2 - 0 Wisła Gdańsk
90. KS Sulmin 4 - 3 Meduza Gdańsk
91. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Kowale
92. UKS Klukowo 6 - 1 GKS Żukowo
93. KP II Sopot 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
Pauza: KP Sopot,
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
94. Jantar Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk III Gdynia
95. UKS Klukowo 2 - 4 KP II Sopot
96. GKS Kowale 1 - 2 GKS Żukowo
97. Meduza Gdańsk 1 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
98. Wisła Gdańsk 5 - 2 KS Sulmin
100. Olivia Gdańsk 4 - 0 KP Sopot
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 17 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
101. Bałtyk III Gdynia 6 - 1 KP Sopot
102. Gedania II Gdańsk 3 - 1 Olivia Gdańsk
104. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Wisła Gdańsk
105. Meduza Gdańsk 3 - 1 GKS Żukowo
106. KP II Sopot 5 - 1 GKS Kowale
107. Jantar Pruszcz Gdański 15 - 1 UKS Klukowo
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 18 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
108. Bałtyk III Gdynia 10 - 0 UKS Klukowo
109. GKS Kowale 1 - 8 Jantar Pruszcz Gdański
110. Meduza Gdańsk 0 - 5 KP II Sopot
111. Wisła Gdańsk 0 - 3 GKS Żukowo
113. Olivia Gdańsk 7 - 0 KS Sulmin
114. KP Sopot 3 - 1 Gedania II Gdańsk
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 19 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (17) 
115. Gedania II Gdańsk 1 - 0 Bałtyk III Gdynia
116. KS Sulmin 2 - 0 KP Sopot
117. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 10 Olivia Gdańsk
119. KP II Sopot 8 - 1 Wisła Gdańsk
120. Jantar Pruszcz Gdański 12 - 0 Meduza Gdańsk
121. UKS Klukowo 0 - 1 GKS Kowale
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 20 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
122. GKS Kowale 3 - 0 Bałtyk III Gdynia
123. Meduza Gdańsk 1 - 2 UKS Klukowo
124. Wisła Gdańsk 0 - 7 Jantar Pruszcz Gdański
126. GKS Żukowo 0 - 6 Olivia Gdańsk
127. KP Sopot 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
128. Gedania II Gdańsk 2 - 2 KS Sulmin
Pauza: KP II Sopot,
Kolejka 21 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
129. Bałtyk III Gdynia 3 - 1 KS Sulmin
130. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Gedania II Gdańsk
131. GKS Żukowo 0 - 3 KP Sopot
132. KP II Sopot 7 - 3 Olivia Gdańsk
134. UKS Klukowo 3 - 3 Wisła Gdańsk
135. GKS Kowale 3 - 2 Meduza Gdańsk
Pauza: Jantar Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 - 3. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (31) 
136. Bałtyk III Gdynia 4 - 7 Meduza Gdańsk
137. Wisła Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale
139. Olivia Gdańsk 1 - 1 Jantar Pruszcz Gdański
140. KP Sopot 1 - 2 KP II Sopot
141. GKS Żukowo 1 - 3 Gedania II Gdańsk
142. KS Sulmin 2 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: UKS Klukowo,
Kolejka 23 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
143. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 7 Bałtyk III Gdynia
144. GKS Żukowo 1 - 3 KS Sulmin
145. KP II Sopot 1 - 3 Gedania II Gdańsk
146. Jantar Pruszcz Gdański 4 - 1 KP Sopot
147. UKS Klukowo 1 - 4 Olivia Gdańsk
149. Meduza Gdańsk - - - Wisła Gdańsk
obustronny vo, brak dokumentów to?samo?ci
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 24 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (0) 
150. Wisła Gdańsk 0 - 4 Bałtyk III Gdynia
152. Olivia Gdańsk 2 - 1 GKS Kowale
153. KP Sopot 5 - 0 UKS Klukowo
154. Gedania II Gdańsk 2 - 0 Jantar Pruszcz Gdański
155. KS Sulmin 3 - 4 KP II Sopot
156. GKS Żukowo 3 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE