ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona Cedry Małe 20 50 16 2 2 56 - 22
2. Królewscy Czapielsk 20 39 12 3 5 73 - 42
3. GTS Rotmanka 20 39 12 3 5 68 - 42
4. GLKS Różyny 20 32 10 2 8 56 - 48
5. GTS Juszkowo 20 32 9 5 6 40 - 39
6. GTS Goszyn 20 30 9 3 8 54 - 47
7. GTS Trutnowy 20 24 7 3 10 55 - 75
8. Walmar Grabiny Zameczek 20 20 5 5 10 35 - 55
9. GTS Przywidz 20 17 5 2 13 38 - 48
10. Inter Krzywe Koło 20 16 4 4 12 37 - 68
11. GTS Rokitnica 20 14 4 2 14 36 - 62
Ostatni komentarz dodał barcagola1989 25.07.2009, 22:27:16



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (74) 
2. GLKS Różyny 1 - 4 Królewscy Czapielsk 31 sierpnia 2008 - 16:00
3. GTS Goszyn 1 - 2 Korona Cedry Małe 30 sierpnia 2008 - 15:00
4. GTS Juszkowo 1 - 2 Inter Krzywe Koło 31 sierpnia 2008 - 14:00
5. GTS Przywidz 7 - 1 GTS Trutnowy 31 sierpnia 2008 - 16:30
6. GTS Rokitnica 4 - 4 GTS Rotmanka 31 sierpnia 2008 - 17:00
Pauza: Walmar Grabiny Zameczek,
Kolejka 2 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
8. GTS Trutnowy 3 - 4 GTS Rokitnica 7 września 2008 - 14:00
9. Inter Krzywe Koło 2 - 3 GTS Przywidz 7 września 2008 - 15:00
10. Korona Cedry Małe 3 - 0 GTS Juszkowo 7 września 2008 - 14:00
vo,brak kart zdrowia
11. Królewscy Czapielsk 1 - 1 GTS Goszyn 6 września 2008 - 16:00
12. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 1 GLKS Różyny 6 września 2008 - 17:00
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 3 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
14. GTS Goszyn 1 - 2 Walmar Grabiny Zameczek 13 września 2008 - 15:00
15. GTS Juszkowo 4 - 1 Królewscy Czapielsk 14 września 2008 - 14:00
16. GTS Przywidz 3 - 2 Korona Cedry Małe 14 września 2008 - 17:00
17. GTS Rokitnica 5 - 2 Inter Krzywe Koło 13 września 2008 - 17:00
18. GTS Rotmanka 6 - 2 GTS Trutnowy 13 września 2008 - 16:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 4 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
20. Inter Krzywe Koło 1 - 1 GTS Rotmanka 21 września 2008 - 15:00
21. Korona Cedry Małe 5 - 1 GTS Rokitnica 21 września 2008 - 13:00
22. Królewscy Czapielsk 8 - 3 GTS Przywidz 20 września 2008 - 15:00
23. Walmar Grabiny Zameczek 4 - 0 GTS Juszkowo 20 września 2008 - 16:00
24. GLKS Różyny 4 - 1 GTS Goszyn 21 września 2008 - 16:00
Pauza: GTS Trutnowy,
Kolejka 5 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (80) 
26. GTS Juszkowo 3 - 3 GLKS Różyny 28 września 2008 - 14:00
27. GTS Przywidz 1 - 2 Walmar Grabiny Zameczek 27 września 2008 - 17:00
28. GTS Rokitnica 0 - 2 Królewscy Czapielsk 27 września 2008 - 17:00
29. GTS Rotmanka 1 - 2 Korona Cedry Małe 27 września 2008 - 16:00
30. GTS Trutnowy 8 - 5 Inter Krzywe Koło 28 września 2008 - 14:00
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 6 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (114) 
32. Korona Cedry Małe 4 - 1 GTS Trutnowy 5 października 2008 - 12:00
33. Królewscy Czapielsk 2 - 1 GTS Rotmanka 4 października 2008 - 14:00
34. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 1 GTS Rokitnica 4 października 2008 - 16:00
35. GLKS Różyny 4 - 1 GTS Przywidz 5 października 2008 - 15:00
36. GTS Goszyn 1 - 0 GTS Juszkowo 4 października 2008 - 14:00
Pauza: Inter Krzywe Koło,
Kolejka 7 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (186) 
38. GTS Przywidz 2 - 3 GTS Goszyn 11 października 2008 - 16:30
39. GTS Rokitnica 4 - 7 GLKS Różyny 11 października 2008 - 16:00
40. GTS Rotmanka 1 - 1 Walmar Grabiny Zameczek 11 października 2008 - 16:00
41. GTS Trutnowy 4 - 2 Królewscy Czapielsk 12 października 2008 - 14:00
42. Inter Krzywe Koło 3 - 4 Korona Cedry Małe 12 października 2008 - 15:00
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 8 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (110) 
44. Królewscy Czapielsk 10 - 2 Inter Krzywe Koło 18 października 2008 - 14:00
45. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 2 GTS Trutnowy 19 października 2008 - 13:00
46. GLKS Różyny 3 - 4 GTS Rotmanka 19 października 2008 - 15:00
47. GTS Goszyn 4 - 1 GTS Rokitnica 18 października 2008 - 14:00
48. GTS Juszkowo 2 - 1 GTS Przywidz 19 października 2008 - 14:00
Pauza: Korona Cedry Małe,
Kolejka 9 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (178) 
50. GTS Rokitnica 0 - 3 GTS Juszkowo 26 października 2008 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
51. GTS Rotmanka 2 - 1 GTS Goszyn 26 października 2008 - 14:00
52. GTS Trutnowy 2 - 1 GLKS Różyny 26 października 2008 - 14:00
53. Inter Krzywe Koło 1 - 1 Walmar Grabiny Zameczek 26 października 2008 - 15:00
54. Korona Cedry Małe 2 - 0 Królewscy Czapielsk 26 października 2008 - 12:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 10 - 2. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (92) 
56. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 2 Korona Cedry Małe 2 listopada 2008 - 13:00
57. GLKS Różyny 3 - 2 Inter Krzywe Koło 2 listopada 2008 - 13:00
58. GTS Goszyn 5 - 2 GTS Trutnowy 2 listopada 2008 - 12:00
59. GTS Juszkowo 5 - 2 GTS Rotmanka 2 listopada 2008 - 14:00
60. GTS Przywidz 5 - 0 GTS Rokitnica 2 listopada 2008 - 14:00
Pauza: Królewscy Czapielsk,
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (270) 
62. GTS Rotmanka 5 - 1 GTS Przywidz 9 listopada 2008 - 14:00
63. GTS Trutnowy 1 - 3 GTS Juszkowo 9 listopada 2008 - 14:00
64. Inter Krzywe Koło 4 - 1 GTS Goszyn 9 listopada 2008 - 14:00
65. Korona Cedry Małe 3 - 2 GLKS Różyny 9 listopada 2008 - 12:00
66. Królewscy Czapielsk 6 - 1 Walmar Grabiny Zameczek 8 listopada 2008 - 13:00
Pauza: GTS Rokitnica,
Kolejka 12 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (236) 
68. Królewscy Czapielsk 3 - 0 GLKS Różyny 28 marca 2009 - 15:00
69. Korona Cedry Małe 3 - 1 GTS Goszyn 29 marca 2009 - 12:00
w Osicach
70. Inter Krzywe Koło 1 - 2 GTS Juszkowo 29 kwietnia 2009 - 17:00
71. GTS Trutnowy 3 - 2 GTS Przywidz 29 kwietnia 2009 - 17:00
72. GTS Rotmanka 2 - 1 GTS Rokitnica 29 kwietnia 2009 - 17:00
Pauza: Walmar Grabiny Zameczek,
Kolejka 13 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (73) 
74. GTS Rokitnica 2 - 3 GTS Trutnowy 5 kwietnia 2009 - 13:00
75. GTS Przywidz 3 - 0 Inter Krzywe Koło 4 kwietnia 2009 - 17:00
Tymczasowe zawieszenie licencji drużyny gości
76. GTS Juszkowo 1 - 1 Korona Cedry Małe 5 kwietnia 2009 - 14:00
77. GTS Goszyn 4 - 4 Królewscy Czapielsk 5 kwietnia 2009 - 16:00
78. GLKS Różyny 4 - 0 Walmar Grabiny Zameczek 5 kwietnia 2009 - 16:00
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 14 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
80. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 4 GTS Goszyn 19 kwietnia 2009 - 13:00
81. Królewscy Czapielsk 2 - 3 GTS Juszkowo 18 kwietnia 2009 - 16:00
82. Korona Cedry Małe 1 - 0 GTS Przywidz 19 kwietnia 2009 - 11:30
w Osicach
83. Inter Krzywe Koło 2 - 1 GTS Rokitnica 18 kwietnia 2009 - 16:00
84. GTS Trutnowy 2 - 3 GTS Rotmanka 19 kwietnia 2009 - 14:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 15 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
86. GTS Rotmanka 7 - 1 Inter Krzywe Koło 26 kwietnia 2009 - 14:00
87. GTS Rokitnica 0 - 2 Korona Cedry Małe 26 kwietnia 2009 - 16:00
88. GTS Przywidz 2 - 2 Królewscy Czapielsk 25 kwietnia 2009 - 17:00
89. GTS Juszkowo 3 - 2 Walmar Grabiny Zameczek 26 kwietnia 2009 - 14:00
90. GTS Goszyn 6 - 0 GLKS Różyny 25 kwietnia 2009 - 16:00
naruszenie nietykalno?ci s?dziego, mecz przerwany przy stanie 6:1
Pauza: GTS Trutnowy,
Kolejka 16 - 1/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (101) 
92. GLKS Różyny 2 - 0 GTS Juszkowo 3 maja 2009 - 16:00
93. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Przywidz 1 maja 2009 - 17:00
94. Królewscy Czapielsk 6 - 2 GTS Rokitnica 2 maja 2009 - 16:00
95. Korona Cedry Małe 4 - 2 GTS Rotmanka 3 maja 2009 - 16:00
96. Inter Krzywe Koło 3 - 3 GTS Trutnowy 2 maja 2009 - 16:30
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 17 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (109) 
98. GTS Trutnowy 0 - 3 Korona Cedry Małe 10 maja 2009 - 14:00
99. GTS Rotmanka 6 - 2 Królewscy Czapielsk 10 maja 2009 - 14:00
100. GTS Rokitnica 3 - 0 Walmar Grabiny Zameczek 9 maja 2009 - 16:00
101. GTS Przywidz 0 - 1 GLKS Różyny 9 maja 2009 - 17:00
102. GTS Juszkowo 4 - 4 GTS Goszyn 10 maja 2009 - 14:00
Pauza: Inter Krzywe Koło,
Kolejka 18 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (58) 
104. GTS Goszyn 2 - 0 GTS Przywidz 17 maja 2009 - 13:00
105. GLKS Różyny 5 - 2 GTS Rokitnica 17 maja 2009 - 16:00
106. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 7 GTS Rotmanka 17 maja 2009 - 13:00
107. Królewscy Czapielsk 6 - 1 GTS Trutnowy 16 maja 2009 - 16:00
108. Korona Cedry Małe 3 - 0 Inter Krzywe Koło 16 maja 2009 - 17:00
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 19 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (62) 
110. Inter Krzywe Koło 0 - 4 Królewscy Czapielsk 24 maja 2009 - 14:00
111. GTS Trutnowy 4 - 4 Walmar Grabiny Zameczek 24 maja 2009 - 14:00
112. GTS Rotmanka 3 - 5 GLKS Różyny 24 maja 2009 - 14:00
113. GTS Rokitnica 1 - 3 GTS Goszyn 23 maja 2009 - 16:00
114. GTS Przywidz 2 - 3 GTS Juszkowo 23 maja 2009 - 17:00
Pauza: Korona Cedry Małe,
Kolejka 20 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (144) 
116. GTS Juszkowo 0 - 0 GTS Rokitnica 31 maja 2009 - 14:00
117. GTS Goszyn 3 - 5 GTS Rotmanka 31 maja 2009 - 16:00
118. GLKS Różyny 8 - 3 GTS Trutnowy 31 maja 2009 - 16:00
119. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 3 Inter Krzywe Koło 31 maja 2009 - 13:00
120. Królewscy Czapielsk 4 - 3 Korona Cedry Małe 30 maja 2009 - 16:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 21 - 6/7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (120) 
122. Korona Cedry Małe 6 - 0 Walmar Grabiny Zameczek 6 czerwca 2009 - 18:00
123. Inter Krzywe Koło 3 - 1 GLKS Różyny 7 czerwca 2009 - 14:00
124. GTS Trutnowy 7 - 4 GTS Goszyn 7 czerwca 2009 - 14:00
125. GTS Rotmanka 4 - 0 GTS Juszkowo 6 czerwca 2009 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 4:0
126. GTS Rokitnica 4 - 1 GTS Przywidz 6 czerwca 2009 - 16:00
Pauza: Królewscy Czapielsk,
Kolejka 22 - 13/14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (191) 
128. GTS Przywidz 0 - 2 GTS Rotmanka 13 czerwca 2009 - 17:00
129. GTS Juszkowo 3 - 3 GTS Trutnowy 14 czerwca 2009 - 14:00
130. GTS Goszyn 4 - 0 Inter Krzywe Koło 13 czerwca 2009 - 14:00
131. GLKS Różyny 1 - 1 Korona Cedry Małe 14 czerwca 2009 - 16:00
132. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 4 Królewscy Czapielsk 14 czerwca 2009 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE