MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 24 63 21 0 3 84 - 21
2. Lechia Gdańsk 24 57 19 0 5 92 - 24
3. Gedania Gdańsk 24 48 15 3 6 57 - 34
4. SKS-KP Starogard Gdański 24 46 15 1 8 72 - 48
5. Polonia Gdańsk 24 36 11 3 10 60 - 57
6. Bałtyk Gdynia 24 32 9 5 10 50 - 49
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 29 8 5 11 45 - 77
8. Gryf 95 Słupsk 24 28 9 1 14 49 - 59
9. Cartusia Kartuzy 24 26 7 5 12 36 - 57
10. Lechia II Gdańsk 24 25 6 7 11 45 - 52
11. Chojniczanka Chojnice 24 22 6 4 14 27 - 63
12. Rodło Kwidzyn 24 19 5 4 15 21 - 59
13. Bytovia Bytów 24 17 5 2 17 27 - 65
14. Piast Człuchów 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał lamur 22.07.2009, 09:39:54
* Piast Cz?uchów wycofał się po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (35) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Bytovia Bytów 10 września 2008 - 17:00
2. SKS-KP Starogard Gdański 6 - 5 Bałtyk Gdynia 16 sierpnia 2008 - 11:00
3. Piast Człuchów - Rodło Kwidzyn
anulowany,na boisku 0:1
4. Chojniczanka Chojnice 0 - 7 Lechia Gdańsk 16 sierpnia 2008
5. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Gedania Gdańsk 17 sierpnia 2008 - 11:00
6. Arka Gdynia 6 - 2 Gryf 95 Słupsk 16 sierpnia 2008 - 11:00
7. Cartusia Kartuzy 2 - 5 Polonia Gdańsk 17 sierpnia 2008 - 11:00
Kolejka 2 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
8. Bytovia Bytów 2 - 1 Polonia Gdańsk 24 sierpnia 2008 - 13:30
9. Gryf 95 Słupsk 7 - 0 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2008 - 11:00
10. Gedania Gdańsk 4 - 1 Arka Gdynia 23 sierpnia 2008 - 11:00
11. Lechia Gdańsk 1 - 0 Lechia II Gdańsk 23 sierpnia 2008 - 13:00
12. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 24 sierpnia 2008 - 11:00
13. Bałtyk Gdynia - Piast Człuchów
anulowany,na boisku 3:0
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 SKS-KP Starogard Gdański 23 sierpnia 2008 - 15:00
Kolejka 3 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
15. SKS-KP Starogard Gdański 6 - 0 Bytovia Bytów 30 sierpnia 2008 - 11:00
16. Piast Człuchów - Żuławy Nowy Dwór Gdański
anulowany,na boisku 0:1
17. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Bałtyk Gdynia 31 sierpnia 2008 - 11:00
18. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 30 sierpnia 2008 - 13:00
19. Arka Gdynia 5 - 0 Lechia Gdańsk 30 sierpnia 2008 - 11:00
20. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gedania Gdańsk 31 sierpnia 2008 - 11:00
21. Polonia Gdańsk 3 - 6 Gryf 95 Słupsk 30 sierpnia 2008 - 13:30
Kolejka 4 - 3. września 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
22. Bytovia Bytów 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 3 września 2008 - 15:00
23. Gedania Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk 3 września 2008 - 16:00
24. Lechia Gdańsk 7 - 3 Cartusia Kartuzy 3 września 2008 - 11:00
25. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Arka Gdynia 3 września 2008 - 15:00
26. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Lechia II Gdańsk 3 września 2008 - 15:00
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 3 września 2008 - 17:00
28. SKS-KP Starogard Gdański - Piast Człuchów
anulowany,na boisku 10:0
Kolejka 5 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
29. Piast Człuchów - Bytovia Bytów
anulowany,na boisku 1:2
30. Chojniczanka Chojnice 1 - 4 SKS-KP Starogard Gdański 6 września 2008 - 11:00
31. Lechia II Gdańsk 5 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 września 2008 - 13:00
32. Arka Gdynia 5 - 1 Bałtyk Gdynia 6 września 2008 - 11:00
33. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Rodło Kwidzyn 7 września 2008 - 11:00
34. Polonia Gdańsk 1 - 3 Lechia Gdańsk 7 września 2008 - 11:00
35. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Gedania Gdańsk 6 września 2008 - 12:00
Kolejka 6 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
36. Bytovia Bytów 3 - 1 Gedania Gdańsk 14 września 2008 - 11:00
37. Lechia Gdańsk 8 - 0 Gryf 95 Słupsk 14 września 2008 - 11:00
38. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Polonia Gdańsk 14 września 2008 - 11:00
39. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Cartusia Kartuzy 14 września 2008 - 11:00
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Arka Gdynia 13 września 2008 - 16:00
41. SKS-KP Starogard Gdański 5 - 1 Lechia II Gdańsk 14 września 2008 - 14:00
42. Piast Człuchów - Chojniczanka Chojnice
anulowany,na boisku 0:3
Kolejka 7 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
43. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Bytovia Bytów 20 września 2008 - 11:00
44. Lechia II Gdańsk - Piast Człuchów
anulowany,na boisku 7:0
45. Arka Gdynia 0 - 3 SKS-KP Starogard Gdański 20 września 2008 - 11:00
46. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 września 2008 - 11:00
47. Polonia Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Gdynia 21 września 2008 - 11:00
48. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 20 września 2008 - 12:00
49. Gedania Gdańsk 0 - 2 Lechia Gdańsk 20 września 2008 - 14:30
Kolejka 8 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
50. Bytovia Bytów 0 - 2 Lechia Gdańsk 28 września 2008 - 11:00
51. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Gedania Gdańsk 28 września 2008 - 13:30
52. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 28 września 2008 - 11:00
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 6 Polonia Gdańsk 27 września 2008 - 15:00
54. SKS-KP Starogard Gdański 4 - 1 Cartusia Kartuzy 27 września 2008 - 11:00
55. Piast Człuchów - Arka Gdynia
anulowany,na boisku 0:1
56. Chojniczanka Chojnice 2 - 7 Lechia II Gdańsk 28 września 2008 - 11:00
Kolejka 9 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
57. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Bytovia Bytów 4 października 2008 - 13:00
58. Arka Gdynia 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 4 października 2008 - 11:00
59. Cartusia Kartuzy - Piast Człuchów
anulowany,na boisku 2:1
60. Polonia Gdańsk 3 - 1 SKS-KP Starogard Gdański 4 października 2008 - 11:00
61. Gryf 95 Słupsk 6 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 października 2008 - 12:00
62. Gedania Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia 4 października 2008 - 10:30
63. Lechia Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn 5 października 2008 - 13:00
Kolejka 10 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
64. Bytovia Bytów 1 - 2 Rodło Kwidzyn 12 października 2008 - 13:00
65. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Lechia Gdańsk 12 października 2008 - 11:00
66. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Gedania Gdańsk 11 października 2008 - 11:00
67. SKS-KP Starogard Gdański 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 11 października 2008 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:4
68. Piast Człuchów - Polonia Gdańsk
anulowany,na boisku 0:5
69. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Cartusia Kartuzy 12 października 2008 - 11:00
70. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia 11 października 2008 - 11:00
Kolejka 11 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
71. Arka Gdynia 7 - 0 Bytovia Bytów 18 października 2008 - 11:00
72. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Lechia II Gdańsk 19 października 2008 - 11:00
73. Polonia Gdańsk 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 października 2008 - 11:00
74. Gryf 95 Słupsk - Piast Człuchów
anulowany,na boisku 3:0 v.o
75. Gedania Gdańsk 2 - 0 SKS-KP Starogard Gdański 18 października 2008 - 11:00
76. Lechia Gdańsk 13 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 października 2008 - 13:00
77. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Bałtyk Gdynia 19 października 2008 - 13:00
Kolejka 12 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
78. Bytovia Bytów 1 - 1 Bałtyk Gdynia 26 października 2008 - 13:00
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Rodło Kwidzyn 25 października 2008 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:1
80. SKS-KP Starogard Gdański 5 - 3 Lechia Gdańsk 25 października 2008 - 11:00
81. Piast Człuchów - Gedania Gdańsk
anulowany,na boisku 0:4
82. Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Gryf 95 Słupsk 26 października 2008 - 11:00
83. Lechia II Gdańsk 3 - 4 Polonia Gdańsk 25 października 2008 - 11:00
84. Arka Gdynia 5 - 0 Cartusia Kartuzy 25 października 2008 - 11:00
Kolejka 13 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (21) 
85. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Bytovia Bytów 9 listopada 2008 - 11:00
86. Polonia Gdańsk 3 - 4 Arka Gdynia 8 listopada 2008 - 11:00
87. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Lechia II Gdańsk 8 listopada 2008 - 11:00
88. Gedania Gdańsk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 listopada 2008 - 11:00
89. Lechia Gdańsk - Piast Człuchów
anulowany,na boisku 17:2
90. Rodło Kwidzyn 1 - 7 SKS-KP Starogard Gdański 9 listopada 2008 - 12:00
91. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 listopada 2008 - 11:00
Kolejka 14 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (18) 
92. Bytovia Bytów 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 marca 2009 - 11:00
93. Bałtyk Gdynia 5 - 1 SKS-KP Starogard Gdański 15 marca 2009 - 11:00
95. Lechia Gdańsk 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 14 marca 2009 - 11:00
96. Gedania Gdańsk 1 - 1 Lechia II Gdańsk 14 marca 2009 - 11:00
97. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Arka Gdynia 15 marca 2009 - 12:00
98. Polonia Gdańsk 4 - 0 Cartusia Kartuzy 14 marca 2009 - 11:00
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 15 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (11) 
99. Polonia Gdańsk 3 - 0 Bytovia Bytów 21 marca 2009 - 11:00
100. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 21 marca 2009 - 14:00
101. Arka Gdynia 6 - 1 Gedania Gdańsk 21 marca 2009 - 11:00
102. Lechia II Gdańsk 0 - 4 Lechia Gdańsk 20 marca 2009 - 17:30
103. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Rodło Kwidzyn 22 marca 2009 - 13:15
105. SKS-KP Starogard Gdański 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 marca 2009 - 11:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 16 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (18) 
106. Bytovia Bytów 1 - 0 SKS-KP Starogard Gdański 5 maja 2009 - 17:00
108. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 marca 2009 - 11:00
109. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Lechia II Gdańsk 6 maja 2009 - 17:00
110. Lechia Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia 28 marca 2009 - 11:00
111. Gedania Gdańsk 3 - 2 Cartusia Kartuzy 13 maja 2009 - 15:30
112. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Polonia Gdańsk 29 marca 2009 - 12:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 17 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (12) 
113. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Bytovia Bytów 5 kwietnia 2009 - 12:00
114. Polonia Gdańsk 2 - 3 Gedania Gdańsk 4 kwietnia 2009 - 11:00
115. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Lechia Gdańsk 4 kwietnia 2009 - 11:00
116. Arka Gdynia 7 - 0 Rodło Kwidzyn 4 kwietnia 2009 - 11:00
117. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Bałtyk Gdynia 5 kwietnia 2009 - 11:00
118. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 kwietnia 2009 - 11:00
Pauza: SKS-KP Starogard Gdański,
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (18) 
121. SKS-KP Starogard Gdański 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 18 kwietnia 2009 - 11:00
122. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Lechia II Gdańsk 19 kwietnia 2009 - 11:00
123. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Arka Gdynia 19 kwietnia 2009 - 11:00
124. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Cartusia Kartuzy 19 kwietnia 2009 - 13:00
125. Lechia Gdańsk 9 - 1 Polonia Gdańsk 18 kwietnia 2009 - 11:00
126. Gedania Gdańsk 5 - 1 Gryf 95 Słupsk 18 kwietnia 2009 - 14:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (8) 
127. Gedania Gdańsk 3 - 0 Bytovia Bytów 25 kwietnia 2009 - 14:00
128. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Lechia Gdańsk 26 kwietnia 2009 - 12:00
129. Polonia Gdańsk 5 - 2 Rodło Kwidzyn 26 kwietnia 2009 - 11:00
130. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bałtyk Gdynia 26 kwietnia 2009 - 11:00
131. Arka Gdynia 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 kwietnia 2009 - 11:00
132. Lechia II Gdańsk 4 - 3 SKS-KP Starogard Gdański 26 kwietnia 2009 - 13:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (25) 
134. Bytovia Bytów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 maja 2009 - 11:00
136. SKS-KP Starogard Gdański 0 - 2 Arka Gdynia 1 maja 2009 - 11:00
137. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Cartusia Kartuzy 3 maja 2009 - 11:00
138. Bałtyk Gdynia 2 - 3 Polonia Gdańsk 3 maja 2009 - 11:00
139. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Gryf 95 Słupsk 2 maja 2009 - 13:00
140. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk 2 maja 2009 - 11:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
141. Lechia Gdańsk 2 - 0 Bytovia Bytów 10 maja 2009 - 11:00
142. Gedania Gdańsk 4 - 0 Rodło Kwidzyn 9 maja 2009 - 10:30
143. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia 10 maja 2009 - 12:00
144. Polonia Gdańsk 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 maja 2009 - 11:00
145. Cartusia Kartuzy 3 - 0 SKS-KP Starogard Gdański 10 maja 2009 - 11:00
147. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 10 maja 2009 - 15:00
Pauza: Arka Gdynia,
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
148. Bytovia Bytów 2 - 6 Lechia II Gdańsk 17 maja 2009 - 11:00
149. Chojniczanka Chojnice 1 - 5 Arka Gdynia 16 maja 2009 - 11:00
151. SKS-KP Starogard Gdański 3 - 0 Polonia Gdańsk 16 maja 2009 - 11:00
152. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Gryf 95 Słupsk 16 maja 2009 - 11:00
153. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Gedania Gdańsk 17 maja 2009 - 11:00
154. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Lechia Gdańsk 17 maja 2009 - 13:00
Pauza: Cartusia Kartuzy,
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
155. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Bytovia Bytów 24 maja 2009 - 13:00
156. Lechia Gdańsk 6 - 0 Bałtyk Gdynia 24 maja 2009 - 11:00
157. Gedania Gdańsk 3 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 maja 2009 - 11:00
158. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 SKS-KP Starogard Gdański 24 maja 2009 - 12:00
160. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 24 maja 2009 - 11:00
161. Arka Gdynia 4 - 1 Lechia II Gdańsk 23 maja 2009 - 11:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (22) 
162. Bytovia Bytów 1 - 5 Arka Gdynia 31 maja 2009 - 14:00
163. Lechia II Gdańsk 3 - 3 Cartusia Kartuzy 31 maja 2009 - 11:00
164. Chojniczanka Chojnice 4 - 3 Polonia Gdańsk 30 maja 2009 - 11:00
166. SKS-KP Starogard Gdański 4 - 3 Gedania Gdańsk 30 maja 2009 - 11:00
167. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 6 Lechia Gdańsk 31 maja 2009 - 11:00
168. Bałtyk Gdynia 6 - 1 Rodło Kwidzyn 31 maja 2009 - 11:00
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 25 - 7. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (15) 
169. Bałtyk Gdynia 5 - 3 Bytovia Bytów 7 czerwca 2009 - 11:00
170. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 czerwca 2009 - 11:00
171. Lechia Gdańsk 5 - 1 SKS-KP Starogard Gdański 7 czerwca 2009 - 11:00
173. Gryf 95 Słupsk 4 - 0 Chojniczanka Chojnice 7 czerwca 2009 - 11:00
174. Polonia Gdańsk 2 - 2 Lechia II Gdańsk 7 czerwca 2009 - 11:00
175. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Arka Gdynia 7 czerwca 2009 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 26 - 14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (54) 
176. Bytovia Bytów 2 - 4 Cartusia Kartuzy 14 czerwca 2009 - 11:00
177. Arka Gdynia 5 - 1 Polonia Gdańsk 14 czerwca 2009 - 11:00
178. Lechia II Gdańsk 3 - 3 Gryf 95 Słupsk 14 czerwca 2009 - 11:00
179. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Gedania Gdańsk 14 czerwca 2009 - 11:00
181. SKS-KP Starogard Gdański 3 - 1 Rodło Kwidzyn 14 czerwca 2009 - 11:00
182. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 4 Bałtyk Gdynia 14 czerwca 2009 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE