Kolejka 1 - 26/27. lipca 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Żagań |
0 - 2 |
Miedź Legnica |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
17 września 2008
17.09 |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Polonia Słubice |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Chemik Police |
2 - 5 |
Nielba Wągrowiec |
|
MKS Kluczbork |
2 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Ślęza Wrocław |
0 - 0 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 2 - 2/3. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nielba Wągrowiec |
4 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Chemik Police |
|
Ślęza Wrocław |
6 - 3 |
Polonia Słubice |
|
Lechia Zielona Góra |
3 - 2 |
Elana Toruń |
|
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Victoria Koronowo |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
GKS Tychy |
|
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Kolejka 3 - 6. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 1 |
Miedź Legnica |
|
GKS Tychy |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 3 |
MKS Kluczbork |
|
mecz w Kluczborku |
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Victoria Koronowo |
|
Raków Częstochowa |
0 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Elana Toruń |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Polonia Słubice |
1 - 3 |
Lechia Zielona Góra |
|
Chemik Police |
0 - 3 |
Ślęza Wrocław |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 4 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Kolejka 4 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
0 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
mecz w Ko?obrzegu |
Ślęza Wrocław |
1 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Chemik Police |
|
Unia Janikowo |
1 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
Victoria Koronowo |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Czarni Żagań |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 2 |
GKS Tychy |
|
Kolejka 5 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Tychy |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Pogoń Szczecin |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Elana Toruń |
1 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
Polonia Słubice |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Chemik Police |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Nielba Wągrowiec |
8 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Ślęza Wrocław |
|
Kolejka 6 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
0 - 2 |
Ślęza Wrocław |
|
mecz w Królewskiej Woli |
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Unia Janikowo |
2 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Chemik Police |
|
Victoria Koronowo |
2 - 1 |
Polonia Słubice |
|
MKS Kluczbork |
3 - 2 |
Elana Toruń |
|
Czarni Żagań |
2 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
GKS Tychy |
2 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Kolejka 7 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
GKS Tychy |
|
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Elana Toruń |
2 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Polonia Słubice |
0 - 2 |
MKS Kluczbork |
|
Chemik Police |
1 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
Nielba Wągrowiec |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 3 |
Unia Janikowo |
|
Ślęza Wrocław |
4 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Kolejka 8 - 3. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
0 - 5 |
Lechia Zielona Góra |
|
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Ślęza Wrocław |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Victoria Koronowo |
1 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
MKS Kluczbork |
4 - 1 |
Chemik Police |
|
Czarni Żagań |
1 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 0 |
Elana Toruń |
|
GKS Tychy |
0 - 4 |
Raków Częstochowa |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Kolejka 9 - 6/7. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
|
Elana Toruń |
2 - 0 |
GKS Tychy |
|
Polonia Słubice |
2 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Chemik Police |
4 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
Ślęza Wrocław |
5 - 4 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 10 - 13/14. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Victoria Koronowo |
1 - 3 |
Ślęza Wrocław |
|
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Czarni Żagań |
0 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 3 |
Chemik Police |
|
GKS Tychy |
3 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Pogoń Szczecin |
0 - 2 |
Elana Toruń |
|
Jarota Jarocin |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 11 - 20/21. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Raków Częstochowa |
4 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Elana Toruń |
3 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
mecz w Jarocinie |
Polonia Słubice |
3 - 4 |
Pogoń Szczecin |
|
Chemik Police |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 5 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 2 |
Czarni Żagań |
|
Ślęza Wrocław |
1 - 2 |
MKS Kluczbork |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
Unia Janikowo |
2 - 3 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kolejka 12 - 27/28. września 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Victoria Koronowo |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
MKS Kluczbork |
5 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Czarni Żagań |
0 - 5 |
Ślęza Wrocław |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
GKS Tychy |
1 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
Chemik Police |
|
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 13 - 4/5. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Elana Toruń |
1 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Polonia Słubice |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Chemik Police |
1 - 4 |
Jarota Jarocin |
|
Nielba Wągrowiec |
3 - 0 |
Pogoń Szczecin |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
GKS Tychy |
|
Ślęza Wrocław |
1 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Lechia Zielona Góra |
4 - 2 |
Czarni Żagań |
|
Unia Janikowo |
2 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
Kolejka 14 - 8. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
3 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Zawisza Bydgoszcz |
4 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
|
GKS Tychy |
1 - 2 |
Ślęza Wrocław |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 1 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Jarota Jarocin |
2 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Chemik Police |
|
Elana Toruń |
1 - 2 |
Polonia Słubice |
|
Kolejka 15 - 11/12. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Słubice |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Chemik Police |
0 - 0 |
Elana Toruń |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Ślęza Wrocław |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Unia Janikowo |
0 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Victoria Koronowo |
1 - 5 |
MKS Kluczbork |
|
Kolejka 16 - 18/19. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
1 - 3 |
MKS Kluczbork |
|
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Victoria Koronowo |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
GKS Tychy |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Pogoń Szczecin |
4 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
|
Jarota Jarocin |
0 - 1 |
Ślęza Wrocław |
|
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Elana Toruń |
4 - 2 |
Nielba Wągrowiec |
|
Polonia Słubice |
2 - 1 |
Chemik Police |
|
Kolejka 17 - 25/26. października 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chemik Police |
1 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Elana Toruń |
|
Ślęza Wrocław |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Lechia Zielona Góra |
4 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Unia Janikowo |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
Zagłębie Sosnowiec |
2 - 0 |
GKS Tychy |
|
Victoria Koronowo |
0 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
MKS Kluczbork |
2 - 4 |
Czarni Żagań |
|
Kolejka 18 - 8/9. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Elana Toruń |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
|
Miedź Legnica |
1 - 2 |
Czarni Żagań |
|
Victoria Koronowo |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 3 |
Raków Częstochowa |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Nielba Wągrowiec |
5 - 0 |
Chemik Police |
|
Kolejka 19 - 15/16. listopada 2008 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Nielba Wągrowiec |
1 - 4 |
Miedź Legnica |
|
w Legnicy |
Chemik Police |
1 - 3 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Polonia Słubice |
2 - 3 |
Ślęza Wrocław |
|
Elana Toruń |
2 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Pogoń Szczecin |
3 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 1 |
Czarni Żagań |
|
w ?aganiu |
Kolejka 20 - 14/15. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Czarni Żagań |
1 - 0 |
GKS Tychy |
|
MKS Kluczbork |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
|
w Szczecinie |
Victoria Koronowo |
1 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Unia Janikowo |
3 - 1 |
Elana Toruń |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Ślęza Wrocław |
0 - 1 |
Chemik Police |
20 maja 2009
20.05 - 17:00 |
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Kolejka 21 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
w Legnicy |
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
Ślęza Wrocław |
29 kwietnia 2009
29.04 |
Chemik Police |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Polonia Słubice |
1 - 2 |
Unia Janikowo |
|
Elana Toruń |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
Jarota Jarocin |
4 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Pogoń Szczecin |
3 - 0 |
Czarni Żagań |
|
GKS Tychy |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Kolejka 22 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Miedź Legnica |
1 - 1 |
GKS Tychy |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Pogoń Szczecin |
29 kwietnia 2009
29.04 - 19:00 |
Czarni Żagań |
3 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
MKS Kluczbork |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Victoria Koronowo |
2 - 4 |
Elana Toruń |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 2 |
Polonia Słubice |
|
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Chemik Police |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 3 |
Nielba Wągrowiec |
|
Ślęza Wrocław |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
6 maja 2009
6.05 |
Kolejka 23 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ślęza Wrocław |
2 - 1 |
Miedź Legnica |
|
w Legnicy |
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Chemik Police |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Polonia Słubice |
2 - 1 |
Victoria Koronowo |
|
Elana Toruń |
1 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Raków Częstochowa |
4 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Jarota Jarocin |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Pogoń Szczecin |
0 - 0 |
GKS Tychy |
|
Kolejka 24 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
1 - 3 |
Pogoń Szczecin |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
Jarota Jarocin |
|
Zawisza Bydgoszcz |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Czarni Żagań |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Victoria Koronowo |
2 - 0 |
Chemik Police |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 0 |
Ślęza Wrocław |
|
Kolejka 25 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia Zielona Góra |
1 - 1 |
Miedź Legnica |
|
Ślęza Wrocław |
0 - 1 |
Unia Janikowo |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Nielba Wągrowiec |
4 - 2 |
Victoria Koronowo |
|
Chemik Police |
0 - 1 |
MKS Kluczbork |
|
Polonia Słubice |
0 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Elana Toruń |
0 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
GKS Tychy |
|
Jarota Jarocin |
2 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Kolejka 26 - 22. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
GKS Tychy |
1 - 0 |
Elana Toruń |
|
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 2 |
Polonia Słubice |
|
Czarni Żagań |
2 - 0 |
Chemik Police |
|
MKS Kluczbork |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Victoria Koronowo |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
Ślęza Wrocław |
|
Unia Janikowo |
2 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
|
Kolejka 27 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Unia Janikowo |
0 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 2 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Ślęza Wrocław |
0 - 1 |
Victoria Koronowo |
|
Kotwica Kołobrzeg |
1 - 3 |
MKS Kluczbork |
|
Nielba Wągrowiec |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Chemik Police |
1 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Polonia Słubice |
1 - 2 |
GKS Tychy |
|
Elana Toruń |
3 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Raków Częstochowa |
1 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Kolejka 28 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
0 - 0 |
Raków Częstochowa |
|
Jarota Jarocin |
1 - 1 |
Elana Toruń |
|
w Toruniu |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Polonia Słubice |
|
GKS Tychy |
3 - 0 |
Chemik Police |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
Czarni Żagań |
0 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
MKS Kluczbork |
2 - 1 |
Ślęza Wrocław |
|
Victoria Koronowo |
0 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Kolejka 29 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 2 |
Miedź Legnica |
|
Unia Janikowo |
3 - 2 |
Victoria Koronowo |
|
Lechia Zielona Góra |
2 - 2 |
MKS Kluczbork |
|
Ślęza Wrocław |
3 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Kotwica Kołobrzeg |
3 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Nielba Wągrowiec |
3 - 1 |
GKS Tychy |
|
Chemik Police |
1 - 3 |
Pogoń Szczecin |
|
Polonia Słubice |
4 - 2 |
Jarota Jarocin |
|
Elana Toruń |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Kolejka 30 - 13. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Elana Toruń |
6 maja 2009
6.05 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Jarota Jarocin |
5 - 1 |
Chemik Police |
|
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
Nielba Wągrowiec |
|
GKS Tychy |
2 - 2 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
|
Czarni Żagań |
0 - 0 |
Lechia Zielona Góra |
|
MKS Kluczbork |
3 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Victoria Koronowo |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Kolejka 31 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Koronowo |
3 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Zagłębie Sosnowiec |
1 - 0 |
MKS Kluczbork |
|
Unia Janikowo |
1 - 1 |
Czarni Żagań |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 1 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Ślęza Wrocław |
2 - 1 |
GKS Tychy |
|
Kotwica Kołobrzeg |
0 - 4 |
Pogoń Szczecin |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 1 |
Jarota Jarocin |
|
Chemik Police |
2 - 2 |
Raków Częstochowa |
|
Polonia Słubice |
2 - 3 |
Elana Toruń |
|
Kolejka 32 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Miedź Legnica |
6 - 2 |
Polonia Słubice |
|
Elana Toruń |
6 - 1 |
Chemik Police |
|
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Nielba Wągrowiec |
|
Jarota Jarocin |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Ślęza Wrocław |
|
GKS Tychy |
3 - 2 |
Lechia Zielona Góra |
|
Zawisza Bydgoszcz |
0 - 0 |
Unia Janikowo |
|
Czarni Żagań |
1 - 0 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Victoria Koronowo |
|
Kolejka 33 - 31. maja 2009 [szczegóły] | Komentarze (0) |
MKS Kluczbork |
2 - 0 |
Miedź Legnica |
|
Victoria Koronowo |
1 - 0 |
Czarni Żagań |
|
Zagłębie Sosnowiec |
3 - 4 |
Zawisza Bydgoszcz |
|
Unia Janikowo |
0 - 1 |
GKS Tychy |
|
Lechia Zielona Góra |
0 - 2 |
Pogoń Szczecin |
|
Ślęza Wrocław |
4 - 3 |
Jarota Jarocin |
|
Kotwica Kołobrzeg |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
|
Nielba Wągrowiec |
2 - 2 |
Elana Toruń |
|
Chemik Police |
0 - 0 |
Polonia Słubice |
|
Kolejka 34 - 5. czerwca 2009 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Miedź Legnica |
2 - 1 |
Chemik Police |
|
Polonia Słubice |
1 - 4 |
Nielba Wągrowiec |
|
Elana Toruń |
1 - 0 |
Kotwica Kołobrzeg |
|
Raków Częstochowa |
3 - 1 |
Ślęza Wrocław |
|
Jarota Jarocin |
3 - 1 |
Lechia Zielona Góra |
|
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Unia Janikowo |
|
GKS Tychy |
0 - 1 |
Zagłębie Sosnowiec |
|
Zawisza Bydgoszcz |
5 - 2 |
Victoria Koronowo |
|
Czarni Żagań |
2 - 3 |
MKS Kluczbork |
|
|