ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2008/2009



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 26 73 24 1 1 146 - 23
2. Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 64 21 1 4 97 - 23
3. Grom Kleszczewo 26 48 14 6 6 59 - 38
4. Borowiak Czersk 26 45 14 3 9 49 - 59
5. Kolejarz Chojnice 26 41 11 8 7 36 - 31
6. Centrum Pelplin 26 41 12 5 9 59 - 60
7. Wda Lipusz 26 37 12 1 13 57 - 48
8. Ceramik Łubiana 26 34 9 7 10 61 - 59
9. Błękitni Stare Pole 26 34 9 7 10 37 - 41
10. Wisła Korzeniewo 26 34 11 1 14 53 - 61
11. Pogoń Prabuty 26 31 9 4 13 29 - 57
12. Powiśle Stary Targ 26 23 7 2 17 39 - 71
13. Sokół Mareza 26 10 3 1 22 27 - 89
14. Pogoń Smętowo 26 6 1 3 22 18 - 107
Ostatni komentarz dodał hak_MAXIT_ 20.07.2009, 13:24:15



Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (120) 
1. Ceramik Łubiana 3 - 1 Wisła Korzeniewo 9 sierpnia 2008 - 11:00
2. Pogoń Prabuty 0 - 7 Wierzyca Pelplin 30 października 2008 - 14:00
3. Borowiak Czersk 4 - 1 Pogoń Smętowo 17 września 2008 - 16:00
4. Grom Kleszczewo 1 - 0 Powiśle Stary Targ 9 sierpnia 2008 - 17:00
5. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Kolejarz Chojnice 9 sierpnia 2008 - 17:00
6. Centrum Pelplin 0 - 3 Wda Lipusz 9 sierpnia 2008 - 17:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:2
7. Sokół Mareza 3 - 2 Błękitni Stare Pole 9 sierpnia 2008 - 14:00
Kolejka 2 - 16/17. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
8. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Błękitni Stare Pole 17 sierpnia 2008 - 17:00
9. Wda Lipusz 7 - 2 Sokół Mareza 17 sierpnia 2008 - 14:00
10. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Centrum Pelplin 16 sierpnia 2008 - 14:00
vo,w drużynie gosci zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:3
11. Powiśle Stary Targ 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 sierpnia 2008 - 16:00
12. Pogoń Smętowo 2 - 8 Grom Kleszczewo 16 sierpnia 2008 - 17:00
13. Wierzyca Pelplin 13 - 0 Borowiak Czersk 16 sierpnia 2008 - 17:00
14. Ceramik Łubiana 3 - 0 Pogoń Prabuty 16 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 3 - 23/24. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (115) 
15. Pogoń Prabuty 2 - 1 Wisła Korzeniewo 23 sierpnia 2008 - 17:00
16. Borowiak Czersk 3 - 2 Ceramik Łubiana 24 sierpnia 2008 - 17:00
17. Grom Kleszczewo 0 - 4 Wierzyca Pelplin 23 sierpnia 2008 - 17:00
18. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Pogoń Smętowo 23 sierpnia 2008 - 18:00
19. Centrum Pelplin 4 - 2 Powiśle Stary Targ 23 sierpnia 2008 - 17:00
20. Sokół Mareza 0 - 1 Kolejarz Chojnice 23 sierpnia 2008 - 15:00
21. Błękitni Stare Pole 2 - 1 Wda Lipusz 23 sierpnia 2008 - 16:00
Kolejka 4 - 30/31. sierpnia 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
22. Wisła Korzeniewo 2 - 3 Wda Lipusz 30 sierpnia 2008 - 15:00
23. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Błękitni Stare Pole 30 sierpnia 2008 - 16:00
24. Powiśle Stary Targ 5 - 2 Sokół Mareza 30 sierpnia 2008 - 16:00
25. Pogoń Smętowo 1 - 1 Centrum Pelplin 30 sierpnia 2008 - 17:00
26. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 sierpnia 2008 - 17:00
27. Ceramik Łubiana 6 - 3 Grom Kleszczewo 30 sierpnia 2008 - 16:00
28. Pogoń Prabuty 2 - 3 Borowiak Czersk 30 sierpnia 2008 - 17:00
Kolejka 5 - 6/7. września 2008 [szczegóły] Komentarze (57) 
29. Borowiak Czersk 2 - 0 Wisła Korzeniewo 7 września 2008 - 16:00
30. Grom Kleszczewo 5 - 1 Pogoń Prabuty 6 września 2008 - 17:00
31. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Ceramik Łubiana 6 września 2008 - 16:00
32. Centrum Pelplin 0 - 5 Wierzyca Pelplin 7 września 2008 - 15:00
33. Sokół Mareza 1 - 2 Pogoń Smętowo 6 września 2008 - 16:00
34. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Powiśle Stary Targ 6 września 2008 - 16:00
35. Wda Lipusz 2 - 0 Kolejarz Chojnice 7 września 2008 - 14:00
Kolejka 6 - 13/14. września 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
36. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 13 września 2008 - 15:00
37. Powiśle Stary Targ 2 - 1 Wda Lipusz 13 września 2008 - 16:00
38. Pogoń Smętowo 0 - 2 Błękitni Stare Pole 13 września 2008 - 17:00
39. Wierzyca Pelplin 10 - 0 Sokół Mareza 13 września 2008 - 17:00
40. Ceramik Łubiana 3 - 3 Centrum Pelplin 13 września 2008 - 16:00
41. Pogoń Prabuty 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 września 2008 - 17:00
42. Borowiak Czersk 3 - 3 Grom Kleszczewo 14 września 2008 - 16:00
Kolejka 7 - 20/21. września 2008 [szczegóły] Komentarze (72) 
43. Grom Kleszczewo 2 - 0 Wisła Korzeniewo 20 września 2008 - 16:00
44. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Borowiak Czersk 20 września 2008 - 15:00
45. Centrum Pelplin 2 - 4 Pogoń Prabuty 20 września 2008 - 16:00
46. Sokół Mareza 5 - 2 Ceramik Łubiana 20 września 2008 - 16:00
47. Błękitni Stare Pole 1 - 4 Wierzyca Pelplin 20 września 2008 - 16:00
48. Wda Lipusz 8 - 2 Pogoń Smętowo 21 września 2008 - 14:00
49. Kolejarz Chojnice 6 - 2 Powiśle Stary Targ 20 września 2008 - 16:00
Kolejka 8 - 27/28. września 2008 [szczegóły] Komentarze (49) 
50. Wisła Korzeniewo 3 - 2 Powiśle Stary Targ 27 września 2008 - 15:00
51. Pogoń Smętowo 1 - 1 Kolejarz Chojnice 27 września 2008 - 16:00
52. Wierzyca Pelplin 5 - 2 Wda Lipusz 27 września 2008 - 16:30
53. Ceramik Łubiana 2 - 2 Błękitni Stare Pole 27 września 2008 - 16:00
54. Pogoń Prabuty 3 - 1 Sokół Mareza 28 września 2008 - 15:00
55. Borowiak Czersk 3 - 0 Centrum Pelplin 28 września 2008 - 16:00
vo,brak dokumentów tozsamo?ci zawodników gości,na boisku 0:4
56. Grom Kleszczewo 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 września 2008 - 16:00
Kolejka 9 - 4/5. października 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
57. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 2 Wisła Korzeniewo 4 października 2008 - 15:00
58. Centrum Pelplin 5 - 2 Grom Kleszczewo 4 października 2008 - 16:00
59. Sokół Mareza 2 - 4 Borowiak Czersk 5 października 2008 - 14:00
60. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Pogoń Prabuty 4 października 2008 - 16:00
61. Wda Lipusz 2 - 2 Ceramik Łubiana 5 października 2008 - 14:00
62. Kolejarz Chojnice 0 - 5 Wierzyca Pelplin 4 października 2008 - 15:00
63. Powiśle Stary Targ 3 - 1 Pogoń Smętowo 4 października 2008 - 15:00
Kolejka 10 - 11/12. października 2008 [szczegóły] Komentarze (68) 
64. Wisła Korzeniewo 7 - 0 Pogoń Smętowo 11 października 2008 - 15:00
65. Wierzyca Pelplin 7 - 2 Powiśle Stary Targ 11 października 2008 - 16:00
66. Ceramik Łubiana 0 - 0 Kolejarz Chojnice 11 października 2008 - 15:00
67. Pogoń Prabuty 3 - 2 Wda Lipusz 12 października 2008 - 14:00
68. Borowiak Czersk 0 - 1 Błękitni Stare Pole 12 października 2008 - 16:00
69. Grom Kleszczewo 3 - 0 Sokół Mareza 11 października 2008 - 15:00
70. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 1 Centrum Pelplin 11 października 2008 - 14:00
Kolejka 11 - 18/19. października 2008 [szczegóły] Komentarze (93) 
71. Centrum Pelplin 3 - 1 Wisła Korzeniewo 18 października 2008 - 15:00
72. Sokół Mareza 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 października 2008 - 14:00
73. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Grom Kleszczewo 18 października 2008 - 15:00
74. Wda Lipusz 1 - 3 Borowiak Czersk 19 października 2008 - 14:00
75. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Pogoń Prabuty 18 października 2008 - 14:00
76. Powiśle Stary Targ 3 - 2 Ceramik Łubiana 18 października 2008 - 14:00
77. Pogoń Smętowo 0 - 7 Wierzyca Pelplin 19 października 2008 - 14:00
Kolejka 12 - 25/26. października 2008 [szczegóły] Komentarze (55) 
78. Wisła Korzeniewo 1 - 8 Wierzyca Pelplin 25 października 2008 - 14:00
79. Ceramik Łubiana 3 - 0 Pogoń Smętowo 25 października 2008 - 15:00
vo,brak kart zdrowia i kart zawodniczych
80. Pogoń Prabuty 0 - 0 Powiśle Stary Targ 25 października 2008 - 14:00
81. Borowiak Czersk 1 - 1 Kolejarz Chojnice 26 października 2008 - 14:00
82. Grom Kleszczewo 3 - 0 Wda Lipusz 25 października 2008 - 14:30
83. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Błękitni Stare Pole 25 października 2008 - 14:00
84. Centrum Pelplin 2 - 1 Sokół Mareza 26 października 2008 - 14:00
Kolejka 13 - 11. listopada 2008 [szczegóły] Komentarze (102) 
85. Sokół Mareza 0 - 2 Wisła Korzeniewo 11 listopada 2008 - 14:00
86. Błękitni Stare Pole 5 - 5 Centrum Pelplin 11 listopada 2008 - 14:00
87. Wda Lipusz 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada 2008 - 14:00
88. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Grom Kleszczewo 11 listopada 2008 - 11:00
89. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Borowiak Czersk 11 listopada 2008 - 13:00
gospodarzem Borowiak
90. Pogoń Smętowo 2 - 3 Pogoń Prabuty 11 listopada 2008 - 14:00
91. Wierzyca Pelplin 9 - 1 Ceramik Łubiana 11 listopada 2008 - 14:00
Kolejka 14 - 21/22. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (109) 
92. Wisła Korzeniewo 0 - 5 Ceramik Łubiana 21 marca 2009 - 14:00
93. Wierzyca Pelplin 10 - 0 Pogoń Prabuty 21 marca 2009 - 15:00
94. Pogoń Smętowo 0 - 5 Borowiak Czersk 22 marca 2009 - 14:00
95. Powiśle Stary Targ 1 - 2 Grom Kleszczewo 21 marca 2009 - 15:00
96. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 marca 2009 - 15:00
97. Wda Lipusz 1 - 2 Centrum Pelplin 22 marca 2009 - 14:00
98. Błękitni Stare Pole 2 - 2 Sokół Mareza 21 marca 2009 - 15:00
Kolejka 15 - 28/29. marca 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
99. Błękitni Stare Pole 2 - 0 Wisła Korzeniewo 28 marca 2009 - 15:00
100. Sokół Mareza 0 - 4 Wda Lipusz 29 kwietnia 2009 - 17:00
101. Centrum Pelplin 1 - 1 Kolejarz Chojnice 29 kwietnia 2009 - 17:00
102. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 1 Powiśle Stary Targ 28 marca 2009 - 14:00
103. Grom Kleszczewo 4 - 1 Pogoń Smętowo 29 kwietnia 2009 - 17:00
104. Borowiak Czersk 0 - 5 Wierzyca Pelplin 29 kwietnia 2009 - 17:00
105. Pogoń Prabuty 0 - 0 Ceramik Łubiana 29 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 16 - 4/5. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (83) 
106. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Pogoń Prabuty 4 kwietnia 2009 - 15:00
107. Ceramik Łubiana 2 - 4 Borowiak Czersk 4 kwietnia 2009 - 16:00
108. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Grom Kleszczewo 4 kwietnia 2009 - 16:00
109. Pogoń Smętowo 0 - 9 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 kwietnia 2009 - 14:00
110. Powiśle Stary Targ 1 - 2 Centrum Pelplin 4 kwietnia 2009 - 15:00
111. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Sokół Mareza 4 kwietnia 2009 - 16:00
112. Wda Lipusz 1 - 3 Błękitni Stare Pole 5 kwietnia 2009 - 14:00
Kolejka 17 - 11. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
113. Wda Lipusz 2 - 1 Wisła Korzeniewo 11 kwietnia 2009 - 12:00
114. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Kolejarz Chojnice 11 kwietnia 2009 - 15:00
115. Sokół Mareza 0 - 4 Powiśle Stary Targ 11 kwietnia 2009 - 16:00
116. Centrum Pelplin 8 - 1 Pogoń Smętowo 11 kwietnia 2009 - 16:00
117. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Wierzyca Pelplin 10 kwietnia 2009 - 16:30
118. Grom Kleszczewo 3 - 3 Ceramik Łubiana 11 kwietnia 2009 - 16:00
119. Borowiak Czersk 1 - 1 Pogoń Prabuty 11 kwietnia 2009 - 16:00
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (68) 
120. Wisła Korzeniewo 4 - 2 Borowiak Czersk 18 kwietnia 2009 - 15:00
121. Pogoń Prabuty 0 - 1 Grom Kleszczewo 18 kwietnia 2009 - 15:00
122. Ceramik Łubiana 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 kwietnia 2009 - 16:00
123. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Centrum Pelplin 18 kwietnia 2009 - 14:30
124. Pogoń Smętowo 0 - 1 Sokół Mareza 18 kwietnia 2009 - 17:00
125. Powiśle Stary Targ 2 - 0 Błękitni Stare Pole 18 kwietnia 2009 - 16:00
126. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Wda Lipusz 18 kwietnia 2009 - 11:00
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2009 [szczegóły] Komentarze (39) 
127. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Wisła Korzeniewo 25 kwietnia 2009 - 17:00
128. Wda Lipusz 3 - 0 Powiśle Stary Targ 26 kwietnia 2009 - 14:00
129. Błękitni Stare Pole 5 - 0 Pogoń Smętowo 25 kwietnia 2009 - 16:00
130. Sokół Mareza 1 - 6 Wierzyca Pelplin 26 kwietnia 2009 - 16:00
131. Centrum Pelplin 3 - 0 Ceramik Łubiana 25 kwietnia 2009 - 16:00
132. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Pogoń Prabuty 25 kwietnia 2009 - 16:00
133. Grom Kleszczewo 2 - 0 Borowiak Czersk 25 kwietnia 2009 - 17:00
Kolejka 20 - 2/3. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (133) 
134. Wisła Korzeniewo 3 - 1 Grom Kleszczewo 2 maja 2009 - 15:00
135. Borowiak Czersk 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 maja 2009 - 16:00
136. Pogoń Prabuty 2 - 0 Centrum Pelplin 2 maja 2009 - 17:00
137. Ceramik Łubiana 3 - 0 Sokół Mareza 2 maja 2009 - 16:00
nieuprawniony zawodnik
138. Wierzyca Pelplin 6 - 0 Błękitni Stare Pole 2 maja 2009 - 17:00
139. Pogoń Smętowo 0 - 3 Wda Lipusz 3 maja 2009 - 14:00
brak dokumentu to?samo?ci
140. Powiśle Stary Targ 1 - 1 Kolejarz Chojnice 2 maja 2009 - 16:00
Kolejka 21 - 9/10. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (84) 
141. Powiśle Stary Targ 2 - 3 Wisła Korzeniewo 9 maja 2009 - 16:00
142. Kolejarz Chojnice 4 - 0 Pogoń Smętowo 9 maja 2009 - 17:00
143. Wda Lipusz 1 - 2 Wierzyca Pelplin 10 maja 2009 - 14:00
144. Błękitni Stare Pole 2 - 3 Ceramik Łubiana 9 maja 2009 - 16:00
145. Sokół Mareza 1 - 2 Pogoń Prabuty 9 maja 2009 - 16:00
146. Centrum Pelplin 3 - 1 Borowiak Czersk 9 maja 2009 - 16:00
147. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Grom Kleszczewo 9 maja 2009 - 16:00
Kolejka 22 - 16/17. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
148. Wisła Korzeniewo 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 maja 2009 - 16:00
149. Grom Kleszczewo 1 - 1 Centrum Pelplin 16 maja 2009 - 17:00
150. Borowiak Czersk 1 - 0 Sokół Mareza 17 maja 2009 - 16:00
151. Pogoń Prabuty 0 - 1 Błękitni Stare Pole 16 maja 2009 - 16:00
152. Ceramik Łubiana 3 - 1 Wda Lipusz 16 maja 2009 - 16:00
153. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Kolejarz Chojnice 16 maja 2009 - 17:00
154. Pogoń Smętowo 0 - 3 Powiśle Stary Targ 16 maja 2009 - 17:30
Kolejka 23 - 23/24. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (82) 
155. Pogoń Smętowo 2 - 6 Wisła Korzeniewo 23 maja 2009 - 17:00
156. Powiśle Stary Targ 1 - 8 Wierzyca Pelplin 23 maja 2009 - 16:00
157. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Ceramik Łubiana 23 maja 2009 - 17:00
158. Wda Lipusz 2 - 0 Pogoń Prabuty 24 maja 2009 - 11:00
159. Błękitni Stare Pole 0 - 2 Borowiak Czersk 23 maja 2009 - 11:00
160. Sokół Mareza 0 - 5 Grom Kleszczewo 23 maja 2009 - 16:00
161. Centrum Pelplin 4 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 maja 2009 - 16:00
Kolejka 24 - 30/31. maja 2009 [szczegóły] Komentarze (63) 
162. Wisła Korzeniewo 7 - 2 Centrum Pelplin 30 maja 2009 - 16:00
163. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Sokół Mareza 30 maja 2009 - 17:00
164. Grom Kleszczewo 1 - 1 Błękitni Stare Pole 30 maja 2009 - 17:00
165. Borowiak Czersk 3 - 0 Wda Lipusz 31 maja 2009 - 16:00
166. Pogoń Prabuty 0 - 2 Kolejarz Chojnice 30 maja 2009 - 16:00
167. Ceramik Łubiana 6 - 1 Powiśle Stary Targ 30 maja 2009 - 16:00
168. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Pogoń Smętowo 30 maja 2009 - 17:00
goście nie przyjechali na mecz
Kolejka 25 - 6. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (78) 
169. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Wisła Korzeniewo 6 czerwca 2009 - 17:30
170. Pogoń Smętowo 0 - 0 Ceramik Łubiana 6 czerwca 2009 - 17:30
171. Powiśle Stary Targ 0 - 2 Pogoń Prabuty 6 czerwca 2009 - 17:30
172. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Borowiak Czersk 6 czerwca 2009 - 17:30
173. Wda Lipusz 0 - 2 Grom Kleszczewo 6 czerwca 2009 - 17:30
174. Błękitni Stare Pole 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 czerwca 2009 - 17:30
175. Sokół Mareza 3 - 4 Centrum Pelplin 6 czerwca 2009 - 17:30
Kolejka 26 - 14. czerwca 2009 [szczegóły] Komentarze (116) 
176. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Sokół Mareza 14 czerwca 2009 - 14:00
177. Centrum Pelplin 2 - 0 Błękitni Stare Pole 14 czerwca 2009 - 14:00
178. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Wda Lipusz 14 czerwca 2009 - 14:00
179. Grom Kleszczewo 1 - 1 Kolejarz Chojnice 14 czerwca 2009 - 14:00
180. Borowiak Czersk 2 - 1 Powiśle Stary Targ 14 czerwca 2009 - 14:00
mecz rozgrywano w Starym Targu
181. Pogoń Prabuty 3 - 0 Pogoń Smętowo 14 czerwca 2009 - 14:00
vo. za niestawienie się na zawody
182. Ceramik Łubiana 6 - 7 Wierzyca Pelplin 14 czerwca 2009 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE