POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2001/2002



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Nadmorzanin Stegna 0 0 0 0 0 0 - 0
2. LKS Waplewo 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Powi¶le Stary Targ 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Wisła Korzeniewo 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Tęcza Siwiałka 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Błyskawica Postolin 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Bałtyk Sztutowo 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Piast Majewo 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Delta Miłoradz 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Mewa Gniew 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Sokół Mareza 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał chudyni94 26.01.2009, 15:14:22

Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Tęcza Siwiałka - Sokół Mareza
2. Piast Majewo - Powi¶le Stary Targ
3. Bałtyk Sztutowo - LKS Waplewo
4. Nadmorzanin Stegna - Mewa Gniew
5. Delta Miłoradz - Lechia Gdańsk
6. Błyskawica Postolin - Wisła Korzeniewo
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Sokół Mareza - Wisła Korzeniewo
8. Lechia Gdańsk - Błyskawica Postolin
9. Mewa Gniew - Delta Miłoradz
10. LKS Waplewo - Nadmorzanin Stegna
11. Powi¶le Stary Targ - Bałtyk Sztutowo
12. Tęcza Siwiałka - Piast Majewo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Piast Majewo - Sokół Mareza
14. Bałtyk Sztutowo - Tęcza Siwiałka
15. Nadmorzanin Stegna - Powi¶le Stary Targ
16. Delta Miłoradz - LKS Waplewo
17. Błyskawica Postolin - Mewa Gniew
18. Wisła Korzeniewo - Lechia Gdańsk
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Sokół Mareza - Lechia Gdańsk
20. Mewa Gniew - Wisła Korzeniewo
21. LKS Waplewo - Błyskawica Postolin
22. Powi¶le Stary Targ - Delta Miłoradz
23. Tęcza Siwiałka - Nadmorzanin Stegna
24. Piast Majewo - Bałtyk Sztutowo
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Bałtyk Sztutowo - Sokół Mareza
26. Nadmorzanin Stegna - Piast Majewo
27. Delta Miłoradz - Tęcza Siwiałka
28. Błyskawica Postolin - Powi¶le Stary Targ
29. Wisła Korzeniewo - LKS Waplewo
30. Lechia Gdańsk - Mewa Gniew
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Sokół Mareza - Mewa Gniew
32. LKS Waplewo - Lechia Gdańsk
33. Powi¶le Stary Targ - Wisła Korzeniewo
34. Tęcza Siwiałka - Błyskawica Postolin
35. Piast Majewo - Delta Miłoradz
36. Bałtyk Sztutowo - Nadmorzanin Stegna
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Nadmorzanin Stegna - Sokół Mareza
38. Delta Miłoradz - Bałtyk Sztutowo
39. Błyskawica Postolin - Piast Majewo
40. Wisła Korzeniewo - Tęcza Siwiałka
41. Lechia Gdańsk - Powi¶le Stary Targ
42. Mewa Gniew - LKS Waplewo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Sokół Mareza - LKS Waplewo
44. Powi¶le Stary Targ - Mewa Gniew
45. Tęcza Siwiałka - Lechia Gdańsk
46. Piast Majewo - Wisła Korzeniewo
47. Bałtyk Sztutowo - Błyskawica Postolin
48. Nadmorzanin Stegna - Delta Miłoradz
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Delta Miłoradz - Sokół Mareza
50. Błyskawica Postolin - Nadmorzanin Stegna
51. Wisła Korzeniewo - Bałtyk Sztutowo
52. Lechia Gdańsk - Piast Majewo
53. Mewa Gniew - Tęcza Siwiałka
54. LKS Waplewo - Powi¶le Stary Targ
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Sokół Mareza - Powi¶le Stary Targ
56. Tęcza Siwiałka - LKS Waplewo
57. Piast Majewo - Mewa Gniew
58. Bałtyk Sztutowo - Lechia Gdańsk
59. Nadmorzanin Stegna - Wisła Korzeniewo
60. Delta Miłoradz - Błyskawica Postolin
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Błyskawica Postolin - Sokół Mareza
62. Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz
63. Lechia Gdańsk - Nadmorzanin Stegna
64. Mewa Gniew - Bałtyk Sztutowo
65. LKS Waplewo - Piast Majewo
66. Powi¶le Stary Targ - Tęcza Siwiałka
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Sokół Mareza - Tęcza Siwiałka
68. Powi¶le Stary Targ - Piast Majewo
69. LKS Waplewo - Bałtyk Sztutowo
70. Mewa Gniew - Nadmorzanin Stegna
71. Lechia Gdańsk - Delta Miłoradz
72. Wisła Korzeniewo - Błyskawica Postolin
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Wisła Korzeniewo - Sokół Mareza
74. Błyskawica Postolin - Lechia Gdańsk
75. Delta Miłoradz - Mewa Gniew
76. Nadmorzanin Stegna - LKS Waplewo
77. Bałtyk Sztutowo - Powi¶le Stary Targ
78. Piast Majewo - Tęcza Siwiałka
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Sokół Mareza - Piast Majewo
80. Tęcza Siwiałka - Bałtyk Sztutowo
81. Powi¶le Stary Targ - Nadmorzanin Stegna
82. LKS Waplewo - Delta Miłoradz
83. Mewa Gniew - Błyskawica Postolin
84. Lechia Gdańsk - Wisła Korzeniewo
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Lechia Gdańsk - Sokół Mareza
86. Wisła Korzeniewo - Mewa Gniew
87. Błyskawica Postolin - LKS Waplewo
88. Delta Miłoradz - Powi¶le Stary Targ
89. Nadmorzanin Stegna - Tęcza Siwiałka
90. Bałtyk Sztutowo - Piast Majewo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Sokół Mareza - Bałtyk Sztutowo
92. Piast Majewo - Nadmorzanin Stegna
93. Tęcza Siwiałka - Delta Miłoradz
94. Powi¶le Stary Targ - Błyskawica Postolin
95. LKS Waplewo - Wisła Korzeniewo
96. Mewa Gniew - Lechia Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Mewa Gniew - Sokół Mareza
98. Lechia Gdańsk - LKS Waplewo
99. Wisła Korzeniewo - Powi¶le Stary Targ
100. Błyskawica Postolin - Tęcza Siwiałka
101. Delta Miłoradz - Piast Majewo
102. Nadmorzanin Stegna - Bałtyk Sztutowo
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Sokół Mareza - Nadmorzanin Stegna
104. Bałtyk Sztutowo - Delta Miłoradz
105. Piast Majewo - Błyskawica Postolin
106. Tęcza Siwiałka - Wisła Korzeniewo
107. Powi¶le Stary Targ - Lechia Gdańsk
108. LKS Waplewo - Mewa Gniew
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. LKS Waplewo - Sokół Mareza
110. Mewa Gniew - Powi¶le Stary Targ
111. Lechia Gdańsk - Tęcza Siwiałka
112. Wisła Korzeniewo - Piast Majewo
113. Błyskawica Postolin - Bałtyk Sztutowo
114. Delta Miłoradz - Nadmorzanin Stegna
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Sokół Mareza - Delta Miłoradz
116. Nadmorzanin Stegna - Błyskawica Postolin
117. Bałtyk Sztutowo - Wisła Korzeniewo
118. Piast Majewo - Lechia Gdańsk
119. Tęcza Siwiałka - Mewa Gniew
120. Powi¶le Stary Targ - LKS Waplewo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Powi¶le Stary Targ - Sokół Mareza
122. LKS Waplewo - Tęcza Siwiałka
123. Mewa Gniew - Piast Majewo
124. Lechia Gdańsk - Bałtyk Sztutowo
125. Wisła Korzeniewo - Nadmorzanin Stegna
126. Błyskawica Postolin - Delta Miłoradz
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Sokół Mareza - Błyskawica Postolin
128. Delta Miłoradz - Wisła Korzeniewo
129. Nadmorzanin Stegna - Lechia Gdańsk
130. Bałtyk Sztutowo - Mewa Gniew
131. Piast Majewo - LKS Waplewo
132. Tęcza Siwiałka - Powi¶le Stary Targ
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03