POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2001/2002



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 2 6 2 0 0 11 - 3
2. Sokół Mareza 2 6 2 0 0 9 - 1
3. Bałtyk Sztutowo 2 6 2 0 0 4 - 2
4. Delta Miłoradz 2 3 1 0 1 4 - 3 1 3 1 0 0 3 - 0
5. Powiśle Stary Targ 2 3 1 0 1 7 - 4
6. LKS Waplewo 2 3 1 0 1 4 - 1
7. Wisła Korzeniewo 2 3 1 0 1 4 - 8
8. Mewa Gniew 2 3 1 0 1 4 - 6 1 0 0 0 1 0 - 3
9. Tęcza Siwiałka 2 1 0 1 1 1 - 2 1 1 0 1 0 0 - 0
10. Piast Majewo 2 1 0 1 1 1 - 5 1 1 0 1 0 0 - 0
11. Nadmorzanin Stegna 2 0 0 0 2 3 - 8
12. Błyskawica Postolin 2 0 0 0 2 3 - 12
Ostatni komentarz dodał chudyni94 26.01.2009, 15:14:22



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2001 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Tęcza Siwiałka 1 - 2 Sokół Mareza
2. Piast Majewo 1 - 5 Powiśle Stary Targ
3. Bałtyk Sztutowo 1 - 0 LKS Waplewo
4. Nadmorzanin Stegna 3 - 4 Mewa Gniew
5. Delta Miłoradz 1 - 3 Lechia Gdańsk
6. Błyskawica Postolin 1 - 4 Wisła Korzeniewo
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Sokół Mareza 7 - 0 Wisła Korzeniewo
8. Lechia Gdańsk 8 - 2 Błyskawica Postolin
9. Mewa Gniew 0 - 3 Delta Miłoradz
10. LKS Waplewo 4 - 0 Nadmorzanin Stegna
11. Powiśle Stary Targ 2 - 3 Bałtyk Sztutowo
12. Tęcza Siwiałka 0 - 0 Piast Majewo
Kolejka 3 - 1/2. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Piast Majewo - Sokół Mareza
14. Bałtyk Sztutowo - Tęcza Siwiałka
15. Nadmorzanin Stegna - Powiśle Stary Targ
16. Delta Miłoradz - LKS Waplewo
17. Błyskawica Postolin - Mewa Gniew
18. Wisła Korzeniewo - Lechia Gdańsk
Kolejka 4 - 8/9. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Sokół Mareza - Lechia Gdańsk
20. Mewa Gniew - Wisła Korzeniewo
21. LKS Waplewo - Błyskawica Postolin
22. Powiśle Stary Targ - Delta Miłoradz
23. Tęcza Siwiałka - Nadmorzanin Stegna
24. Piast Majewo - Bałtyk Sztutowo
Kolejka 5 - 15/16. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Bałtyk Sztutowo - Sokół Mareza
26. Nadmorzanin Stegna - Piast Majewo
27. Delta Miłoradz - Tęcza Siwiałka
28. Błyskawica Postolin - Powiśle Stary Targ
29. Wisła Korzeniewo - LKS Waplewo
30. Lechia Gdańsk - Mewa Gniew
Kolejka 6 - 22/23. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Sokół Mareza - Mewa Gniew
32. LKS Waplewo - Lechia Gdańsk
33. Powiśle Stary Targ - Wisła Korzeniewo
34. Tęcza Siwiałka - Błyskawica Postolin
35. Piast Majewo - Delta Miłoradz
36. Bałtyk Sztutowo - Nadmorzanin Stegna
Kolejka 7 - 29/30. września 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Nadmorzanin Stegna - Sokół Mareza
38. Delta Miłoradz - Bałtyk Sztutowo
39. Błyskawica Postolin - Piast Majewo
40. Wisła Korzeniewo - Tęcza Siwiałka
41. Lechia Gdańsk - Powiśle Stary Targ
42. Mewa Gniew - LKS Waplewo
Kolejka 8 - 6/7. października 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Sokół Mareza - LKS Waplewo
44. Powiśle Stary Targ - Mewa Gniew
45. Tęcza Siwiałka - Lechia Gdańsk
46. Piast Majewo - Wisła Korzeniewo
47. Bałtyk Sztutowo - Błyskawica Postolin
48. Nadmorzanin Stegna - Delta Miłoradz
Kolejka 9 - 13/14. października 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Delta Miłoradz - Sokół Mareza
50. Błyskawica Postolin - Nadmorzanin Stegna
51. Wisła Korzeniewo - Bałtyk Sztutowo
52. Lechia Gdańsk - Piast Majewo
53. Mewa Gniew - Tęcza Siwiałka
54. LKS Waplewo - Powiśle Stary Targ
Kolejka 10 - 20/21. października 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Sokół Mareza - Powiśle Stary Targ
56. Tęcza Siwiałka - LKS Waplewo
57. Piast Majewo - Mewa Gniew
58. Bałtyk Sztutowo - Lechia Gdańsk
59. Nadmorzanin Stegna - Wisła Korzeniewo
60. Delta Miłoradz - Błyskawica Postolin
Kolejka 11 - 27/28. października 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Błyskawica Postolin - Sokół Mareza
62. Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz
63. Lechia Gdańsk - Nadmorzanin Stegna
64. Mewa Gniew - Bałtyk Sztutowo
65. LKS Waplewo - Piast Majewo
66. Powiśle Stary Targ - Tęcza Siwiałka
Kolejka 12 - 11. listopada 2001 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Sokół Mareza - Tęcza Siwiałka
68. Powiśle Stary Targ - Piast Majewo
69. LKS Waplewo - Bałtyk Sztutowo
70. Mewa Gniew - Nadmorzanin Stegna
71. Lechia Gdańsk - Delta Miłoradz
72. Wisła Korzeniewo - Błyskawica Postolin
Kolejka 13 - 13/14. kwietnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Wisła Korzeniewo - Sokół Mareza
74. Błyskawica Postolin - Lechia Gdańsk
75. Delta Miłoradz - Mewa Gniew
76. Nadmorzanin Stegna - LKS Waplewo
77. Bałtyk Sztutowo - Powiśle Stary Targ
78. Piast Majewo - Tęcza Siwiałka
Kolejka 14 - 20/21. kwietnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Sokół Mareza - Piast Majewo
80. Tęcza Siwiałka - Bałtyk Sztutowo
81. Powiśle Stary Targ - Nadmorzanin Stegna
82. LKS Waplewo - Delta Miłoradz
83. Mewa Gniew - Błyskawica Postolin
84. Lechia Gdańsk - Wisła Korzeniewo
Kolejka 15 - 27/28. kwietnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Lechia Gdańsk - Sokół Mareza
86. Wisła Korzeniewo - Mewa Gniew
87. Błyskawica Postolin - LKS Waplewo
88. Delta Miłoradz - Powiśle Stary Targ
89. Nadmorzanin Stegna - Tęcza Siwiałka
90. Bałtyk Sztutowo - Piast Majewo
Kolejka 16 - 4/5. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Sokół Mareza - Bałtyk Sztutowo
92. Piast Majewo - Nadmorzanin Stegna
93. Tęcza Siwiałka - Delta Miłoradz
94. Powiśle Stary Targ - Błyskawica Postolin
95. LKS Waplewo - Wisła Korzeniewo
96. Mewa Gniew - Lechia Gdańsk
Kolejka 17 - 11/12. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Mewa Gniew - Sokół Mareza
98. Lechia Gdańsk - LKS Waplewo
99. Wisła Korzeniewo - Powiśle Stary Targ
100. Błyskawica Postolin - Tęcza Siwiałka
101. Delta Miłoradz - Piast Majewo
102. Nadmorzanin Stegna - Bałtyk Sztutowo
Kolejka 18 - 18/19. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Sokół Mareza - Nadmorzanin Stegna
104. Bałtyk Sztutowo - Delta Miłoradz
105. Piast Majewo - Błyskawica Postolin
106. Tęcza Siwiałka - Wisła Korzeniewo
107. Powiśle Stary Targ - Lechia Gdańsk
108. LKS Waplewo - Mewa Gniew
Kolejka 19 - 25/26. maja 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. LKS Waplewo - Sokół Mareza
110. Mewa Gniew - Powiśle Stary Targ
111. Lechia Gdańsk - Tęcza Siwiałka
112. Wisła Korzeniewo - Piast Majewo
113. Błyskawica Postolin - Bałtyk Sztutowo
114. Delta Miłoradz - Nadmorzanin Stegna
Kolejka 20 - 1/2. czerwca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Sokół Mareza - Delta Miłoradz
116. Nadmorzanin Stegna - Błyskawica Postolin
117. Bałtyk Sztutowo - Wisła Korzeniewo
118. Piast Majewo - Lechia Gdańsk
119. Tęcza Siwiałka - Mewa Gniew
120. Powiśle Stary Targ - LKS Waplewo
Kolejka 21 - 8/9. czerwca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Powiśle Stary Targ - Sokół Mareza
122. LKS Waplewo - Tęcza Siwiałka
123. Mewa Gniew - Piast Majewo
124. Lechia Gdańsk - Bałtyk Sztutowo
125. Wisła Korzeniewo - Nadmorzanin Stegna
126. Błyskawica Postolin - Delta Miłoradz
Kolejka 22 - 15/16. czerwca 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Sokół Mareza - Błyskawica Postolin
128. Delta Miłoradz - Wisła Korzeniewo
129. Nadmorzanin Stegna - Lechia Gdańsk
130. Bałtyk Sztutowo - Mewa Gniew
131. Piast Majewo - LKS Waplewo
132. Tęcza Siwiałka - Powiśle Stary Targ




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE