MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błękitni Główczyce 22 48 15 3 4 52 - 27
2. Polonez Bobrowniki 22 44 14 2 6 46 - 36
3. Chrobry Charbrowo 22 42 12 6 4 54 - 36
4. Rowokół Smołdzino 22 40 12 4 6 60 - 44
5. Leśnik Cewice 22 31 9 4 9 48 - 42
6. Orkan Cecenowo 22 30 8 6 8 36 - 37
7. Pomorze Potęgowo 22 29 8 5 9 32 - 31
8. KS Damnica 22 29 8 5 9 38 - 38
9. Skotawa Budowo 22 26 7 5 10 41 - 47
10. Piast Wrzeście 22 20 6 2 14 28 - 57
11. Iskra Gogolewo 22 17 5 2 15 37 - 60
12. Zenit Redkowice 22 16 4 4 14 37 - 54
Ostatni komentarz dodał chrobry73 25.10.2013, 13:50:21



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Polonez Bobrowniki 2 - 3 Błękitni Główczyce
2. Iskra Gogolewo 0 - 1 Pomorze Potęgowo
3. Rowokół Smołdzino 3 - 0 Skotawa Budowo
4. Zenit Redkowice 0 - 3 Orkan Cecenowo
5. Leśnik Cewice 2 - 5 Chrobry Charbrowo
6. Piast Wrzeście 2 - 8 KS Damnica
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Błękitni Główczyce 3 - 0 KS Damnica
8. Chrobry Charbrowo 6 - 0 Piast Wrzeście
9. Orkan Cecenowo 1 - 4 Leśnik Cewice
10. Skotawa Budowo 5 - 2 Zenit Redkowice
11. Pomorze Potęgowo 2 - 2 Rowokół Smołdzino
12. Polonez Bobrowniki 4 - 1 Iskra Gogolewo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Iskra Gogolewo 1 - 4 Błękitni Główczyce
14. Rowokół Smołdzino 1 - 3 Polonez Bobrowniki
15. Zenit Redkowice 3 - 3 Pomorze Potęgowo
16. Leśnik Cewice 1 - 1 Skotawa Budowo
17. Piast Wrzeście 0 - 3 Orkan Cecenowo
18. KS Damnica 3 - 4 Chrobry Charbrowo
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Błękitni Główczyce 1 - 2 Chrobry Charbrowo
20. Orkan Cecenowo 2 - 1 KS Damnica
21. Skotawa Budowo 9 - 2 Piast Wrzeście
22. Pomorze Potęgowo 1 - 1 Leśnik Cewice
23. Polonez Bobrowniki 4 - 3 Zenit Redkowice
24. Iskra Gogolewo 3 - 4 Rowokół Smołdzino
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Rowokół Smołdzino 2 - 2 Błękitni Główczyce
26. Zenit Redkowice 5 - 2 Iskra Gogolewo
27. Leśnik Cewice 1 - 2 Polonez Bobrowniki
28. Piast Wrzeście 2 - 1 Pomorze Potęgowo
29. KS Damnica 6 - 0 Skotawa Budowo
30. Chrobry Charbrowo 1 - 0 Orkan Cecenowo
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Błękitni Główczyce 0 - 0 Orkan Cecenowo
32. Skotawa Budowo 4 - 4 Chrobry Charbrowo
33. Pomorze Potęgowo 1 - 0 KS Damnica
34. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Piast Wrzeście
35. Iskra Gogolewo 2 - 0 Leśnik Cewice
36. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Zenit Redkowice
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Zenit Redkowice 4 - 3 Błękitni Główczyce
38. Leśnik Cewice 2 - 1 Rowokół Smołdzino
39. Piast Wrzeście 2 - 4 Iskra Gogolewo
40. KS Damnica 1 - 0 Polonez Bobrowniki
41. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Pomorze Potęgowo
42. Orkan Cecenowo 2 - 3 Skotawa Budowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Błękitni Główczyce 2 - 0 Skotawa Budowo
44. Pomorze Potęgowo 1 - 3 Orkan Cecenowo
45. Polonez Bobrowniki 3 - 3 Chrobry Charbrowo
46. Iskra Gogolewo 0 - 2 KS Damnica
47. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Piast Wrzeście
48. Zenit Redkowice 2 - 3 Leśnik Cewice
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Leśnik Cewice 3 - 0 Błękitni Główczyce
50. Piast Wrzeście 2 - 3 Zenit Redkowice
51. KS Damnica 1 - 5 Rowokół Smołdzino
52. Chrobry Charbrowo 4 - 2 Iskra Gogolewo
53. Orkan Cecenowo 3 - 0 Polonez Bobrowniki
54. Skotawa Budowo 3 - 0 Pomorze Potęgowo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Błękitni Główczyce 2 - 1 Pomorze Potęgowo
56. Polonez Bobrowniki 2 - 0 Skotawa Budowo
57. Iskra Gogolewo 2 - 2 Orkan Cecenowo
58. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Chrobry Charbrowo
59. Zenit Redkowice 1 - 1 KS Damnica
60. Leśnik Cewice 0 - 0 Piast Wrzeście
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Piast Wrzeście 1 - 3 Błękitni Główczyce
62. KS Damnica 0 - 3 Leśnik Cewice
63. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Zenit Redkowice
64. Orkan Cecenowo 1 - 2 Rowokół Smołdzino
65. Skotawa Budowo 2 - 2 Iskra Gogolewo
66. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Polonez Bobrowniki
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Błękitni Główczyce 3 - 2 Polonez Bobrowniki
68. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Iskra Gogolewo
69. Skotawa Budowo 0 - 3 Rowokół Smołdzino
70. Orkan Cecenowo 1 - 0 Zenit Redkowice
71. Chrobry Charbrowo 1 - 5 Leśnik Cewice
72. KS Damnica 2 - 0 Piast Wrzeście
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. KS Damnica 1 - 1 Błękitni Główczyce
74. Piast Wrzeście 1 - 0 Chrobry Charbrowo
75. Leśnik Cewice 8 - 2 Orkan Cecenowo
76. Zenit Redkowice 3 - 2 Skotawa Budowo
77. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Pomorze Potęgowo
78. Iskra Gogolewo 0 - 1 Polonez Bobrowniki
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Błękitni Główczyce 2 - 0 Iskra Gogolewo
80. Polonez Bobrowniki 3 - 2 Rowokół Smołdzino
81. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Zenit Redkowice
82. Skotawa Budowo 3 - 0 Leśnik Cewice
83. Orkan Cecenowo 0 - 0 Piast Wrzeście
84. Chrobry Charbrowo 4 - 0 KS Damnica
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Błękitni Główczyce
86. KS Damnica 0 - 0 Orkan Cecenowo
87. Piast Wrzeście 2 - 1 Skotawa Budowo
88. Leśnik Cewice 1 - 2 Pomorze Potęgowo
89. Zenit Redkowice 0 - 2 Polonez Bobrowniki
90. Rowokół Smołdzino 8 - 2 Iskra Gogolewo
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Błękitni Główczyce 4 - 1 Rowokół Smołdzino
92. Iskra Gogolewo 2 - 1 Zenit Redkowice
93. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Leśnik Cewice
vo, na boisku 2-7
94. Pomorze Potęgowo 0 - 1 Piast Wrzeście
95. Skotawa Budowo 0 - 0 KS Damnica
96. Orkan Cecenowo 2 - 2 Chrobry Charbrowo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Orkan Cecenowo 1 - 3 Błękitni Główczyce
98. Chrobry Charbrowo 0 - 0 Skotawa Budowo
99. KS Damnica 0 - 1 Pomorze Potęgowo
100. Piast Wrzeście 2 - 3 Polonez Bobrowniki
101. Leśnik Cewice 3 - 2 Iskra Gogolewo
102. Zenit Redkowice 3 - 4 Rowokół Smołdzino
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Błękitni Główczyce 4 - 1 Zenit Redkowice
104. Rowokół Smołdzino 3 - 7 Leśnik Cewice
105. Iskra Gogolewo 3 - 0 Piast Wrzeście
106. Polonez Bobrowniki 2 - 2 KS Damnica
107. Pomorze Potęgowo 2 - 2 Chrobry Charbrowo
108. Skotawa Budowo 1 - 3 Orkan Cecenowo
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Skotawa Budowo 0 - 5 Błękitni Główczyce
110. Orkan Cecenowo 1 - 2 Pomorze Potęgowo
111. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Polonez Bobrowniki
112. KS Damnica 4 - 3 Iskra Gogolewo
113. Piast Wrzeście 1 - 2 Rowokół Smołdzino
114. Leśnik Cewice 1 - 1 Zenit Redkowice
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Błękitni Główczyce 2 - 1 Leśnik Cewice
116. Zenit Redkowice 1 - 3 Piast Wrzeście
117. Rowokół Smołdzino 5 - 1 KS Damnica
118. Iskra Gogolewo 1 - 3 Chrobry Charbrowo
119. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Orkan Cecenowo
120. Pomorze Potęgowo 4 - 0 Skotawa Budowo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Błękitni Główczyce
122. Skotawa Budowo 4 - 0 Polonez Bobrowniki
123. Orkan Cecenowo 4 - 2 Iskra Gogolewo
124. Chrobry Charbrowo 4 - 1 Rowokół Smołdzino
125. KS Damnica 2 - 1 Zenit Redkowice
126. Piast Wrzeście 5 - 2 Leśnik Cewice
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (2) 
127. Błękitni Główczyce 1 - 0 Piast Wrzeście
128. Leśnik Cewice 0 - 3 KS Damnica
vo, na boisku 5-1
129. Zenit Redkowice 1 - 1 Chrobry Charbrowo
130. Rowokół Smołdzino 2 - 2 Orkan Cecenowo
131. Iskra Gogolewo 1 - 3 Skotawa Budowo
132. Polonez Bobrowniki 3 - 2 Pomorze Potęgowo




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE