POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2003/2004



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Relax Ryjewo 24 59 19 2 3 91 - 27
2. Nadmorzanin Stegna 24 54 17 3 4 79 - 28
3. Błyskawica Postolin 24 54 17 3 4 93 - 46
4. LZS Mikołajki Pomorskie 22 41 12 5 5 67 - 34
5. Powi¶le II Dzierzgoń 24 33 10 3 11 45 - 47
6. Rodło Trzciano 24 33 10 3 11 50 - 59
7. Orzeł Watkowice 23 30 9 3 11 49 - 55
8. Błękitni Z±browo 20 29 8 5 7 41 - 39
9. Powi¶le II Stary Targ 24 26 7 5 12 56 - 79
10. Lisovia Lisewo 22 19 5 4 13 32 - 59
11. Zieloni Marzęcino 24 19 6 1 17 40 - 91
12. GKS Straszewo 24 16 3 7 14 37 - 74
13. GKS Kwidzyn 21 13 3 4 14 32 - 74
Ostatni komentarz dodał Małysz 11.11.2011, 19:20:15




Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ajgor2/ftp/ajgor1/pomorskifutbol.pl/liga.php on line 212

Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/ajgor2/ftp/ajgor1/pomorskifutbol.pl/liga.php on line 234

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ajgor2/ftp/ajgor1/pomorskifutbol.pl/liga.php on line 237
Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze () 
2. Powi¶le II Dzierzgoń 2 - 3 Powi¶le II Stary Targ
3. GKS Straszewo 2 - 5 Błyskawica Postolin
4. Rodło Trzciano 3 - 2 Nadmorzanin Stegna
5. Błękitni Z±browo 2 - 1 Relax Ryjewo
6. GKS Kwidzyn 1 - 2 Orzeł Watkowice
7. Lisovia Lisewo 0 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze () 
9. Orzeł Watkowice 2 - 2 Lisovia Lisewo
10. Relax Ryjewo 3 - 1 GKS Kwidzyn
11. Nadmorzanin Stegna 3 - 2 Błękitni Z±browo
12. Błyskawica Postolin 3 - 1 Rodło Trzciano
(0-1)
13. Powi¶le II Stary Targ 3 - 3 GKS Straszewo
14. Zieloni Marzęcino 1 - 4 Powi¶le II Dzierzgoń
Pauza: LZS Mikołajki Pomorskie,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze () 
16. GKS Straszewo 4 - 6 Zieloni Marzęcino
17. Rodło Trzciano 3 - 1 Powi¶le II Stary Targ
18. Błękitni Z±browo 2 - 2 Błyskawica Postolin
(2:0)
19. GKS Kwidzyn 1 - 2 Nadmorzanin Stegna
20. Lisovia Lisewo 1 - 2 Relax Ryjewo
21. LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 1 Orzeł Watkowice
Pauza: Powi¶le II Dzierzgoń,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze () 
23. Relax Ryjewo 3 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
24. Nadmorzanin Stegna 5 - 0 Lisovia Lisewo
25. Błyskawica Postolin 9 - 2 GKS Kwidzyn
(3:2)
26. Powi¶le II Stary Targ 3 - 2 Błękitni Z±browo
27. Zieloni Marzęcino 1 - 2 Rodło Trzciano
28. Powi¶le II Dzierzgoń 5 - 1 GKS Straszewo
Pauza: Orzeł Watkowice,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze () 
30. Rodło Trzciano 2 - 3 Powi¶le II Dzierzgoń
31. Błękitni Z±browo 4 - 2 Zieloni Marzęcino
32. GKS Kwidzyn 1 - 6 Powi¶le II Stary Targ
33. Lisovia Lisewo 2 - 3 Błyskawica Postolin
(2:1)
34. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 0 Nadmorzanin Stegna
35. Orzeł Watkowice 0 - 3 Relax Ryjewo
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze () 
37. Nadmorzanin Stegna 4 - 0 Orzeł Watkowice
38. Błyskawica Postolin 2 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
39. Powi¶le II Stary Targ 0 - 0 Lisovia Lisewo
40. Zieloni Marzęcino 1 - 3 GKS Kwidzyn
41. Powi¶le II Dzierzgoń 3 - 2 Błękitni Z±browo
42. GKS Straszewo 1 - 2 Rodło Trzciano
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze () 
44. Błękitni Z±browo 3 - 3 GKS Straszewo
45. GKS Kwidzyn 1 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń
46. Lisovia Lisewo 2 - 3 Zieloni Marzęcino
47. LZS Mikołajki Pomorskie 3 - 2 Powi¶le II Stary Targ
48. Orzeł Watkowice 3 - 7 Błyskawica Postolin
(2:1)
49. Relax Ryjewo 1 - 1 Nadmorzanin Stegna
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze () 
51. Błyskawica Postolin 4 - 0 Relax Ryjewo
52. Powi¶le II Stary Targ 6 - 3 Orzeł Watkowice
53. Zieloni Marzęcino 2 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
54. Powi¶le II Dzierzgoń 3 - 1 Lisovia Lisewo
55. GKS Straszewo 3 - 0 GKS Kwidzyn
vo (na boisku 1-1)
56. Rodło Trzciano 5 - 0 Błękitni Z±browo
Pauza: Nadmorzanin Stegna,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze () 
58. GKS Kwidzyn 0 - 2 Rodło Trzciano
59. Lisovia Lisewo 1 - 1 GKS Straszewo
60. LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń
61. Orzeł Watkowice 0 - 4 Zieloni Marzęcino
62. Relax Ryjewo 9 - 0 Powi¶le II Stary Targ
63. Nadmorzanin Stegna 1 - 2 Błyskawica Postolin
Pauza: Błękitni Z±browo,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze () 
65. Powi¶le II Stary Targ 0 - 3 Nadmorzanin Stegna
66. Zieloni Marzęcino 1 - 3 Relax Ryjewo
67. Powi¶le II Dzierzgoń 2 - 4 Orzeł Watkowice
68. GKS Straszewo 1 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
69. Rodło Trzciano 0 - 3 Lisovia Lisewo
vo (w 73 min. gospodarze zeszli z boiska)
70. Błękitni Z±browo 0 - 3 GKS Kwidzyn
vo (na boisku 4-2)
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze () 
72. Lisovia Lisewo 3 - 2 Błękitni Z±browo
73. LZS Mikołajki Pomorskie 5 - 2 Rodło Trzciano
74. Orzeł Watkowice 5 - 1 GKS Straszewo
75. Relax Ryjewo 4 - 0 Powi¶le II Dzierzgoń
76. Nadmorzanin Stegna 8 - 1 Zieloni Marzęcino
77. Błyskawica Postolin 11 - 4 Powi¶le II Stary Targ
(7:1)
Pauza: GKS Kwidzyn,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze () 
79. Zieloni Marzęcino 1 - 4 Błyskawica Postolin
80. Powi¶le II Dzierzgoń 1 - 1 Nadmorzanin Stegna
81. GKS Straszewo 0 - 1 Relax Ryjewo
82. Rodło Trzciano 3 - 2 Orzeł Watkowice
83. Błękitni Z±browo 3 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
84. GKS Kwidzyn 1 - 1 Lisovia Lisewo
Pauza: Powi¶le II Stary Targ,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze () 
86. LZS Mikołajki Pomorskie 12 - 3 GKS Kwidzyn
87. Orzeł Watkowice 0 - 2 Błękitni Z±browo
88. Relax Ryjewo 3 - 0 Rodło Trzciano
89. Nadmorzanin Stegna 3 - 0 GKS Straszewo
90. Błyskawica Postolin 5 - 2 Powi¶le II Dzierzgoń
91. Powi¶le II Stary Targ 5 - 1 Zieloni Marzęcino
Pauza: Lisovia Lisewo,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze () 
93. Powi¶le II Stary Targ 3 - 0 Powi¶le II Dzierzgoń
vo (Dzierzgo? brak kart zdrowia.)
94. Błyskawica Postolin 6 - 1 GKS Straszewo
95. Nadmorzanin Stegna 3 - 2 Rodło Trzciano
96. Relax Ryjewo 1 - 3 Błękitni Z±browo
97. Orzeł Watkowice 3 - 2 GKS Kwidzyn
98. LZS Mikołajki Pomorskie 8 - 0 Lisovia Lisewo
Pauza: Zieloni Marzęcino,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze () 
100. Lisovia Lisewo 2 - 3 Orzeł Watkowice
101. GKS Kwidzyn 3 - 6 Relax Ryjewo
102. Błękitni Z±browo 0 - 3 Nadmorzanin Stegna
vo (na boisku 2-2)
103. Rodło Trzciano 1 - 6 Błyskawica Postolin
104. GKS Straszewo 2 - 2 Powi¶le II Stary Targ
105. Powi¶le II Dzierzgoń 5 - 0 Zieloni Marzęcino
Pauza: LZS Mikołajki Pomorskie,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze () 
107. Zieloni Marzęcino 2 - 0 GKS Straszewo
108. Powi¶le II Stary Targ 3 - 4 Rodło Trzciano
109. Błyskawica Postolin 1 - 1 Błękitni Z±browo
110. Nadmorzanin Stegna 4 - 0 GKS Kwidzyn
111. Relax Ryjewo 9 - 1 Lisovia Lisewo
112. Orzeł Watkowice 1 - 1 LZS Mikołajki Pomorskie
Pauza: Powi¶le II Dzierzgoń,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze () 
114. LZS Mikołajki Pomorskie 0 - 3 Relax Ryjewo
vo (na boisku 3-3)
115. Lisovia Lisewo 2 - 5 Nadmorzanin Stegna
116. GKS Kwidzyn 2 - 7 Błyskawica Postolin
(0:3)
117. Błękitni Z±browo 1 - 1 Powi¶le II Stary Targ
118. Rodło Trzciano 5 - 3 Zieloni Marzęcino
119. GKS Straszewo 2 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń
Pauza: Orzeł Watkowice,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze () 
121. Powi¶le II Dzierzgoń 3 - 0 Rodło Trzciano
122. Zieloni Marzęcino 2 - 2 Błękitni Z±browo
123. Powi¶le II Stary Targ 6 - 2 GKS Kwidzyn
124. Błyskawica Postolin 5 - 0 Lisovia Lisewo
125. Nadmorzanin Stegna 3 - 0 LZS Mikołajki Pomorskie
126. Relax Ryjewo 1 - 0 Orzeł Watkowice
Pauza: GKS Straszewo,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze () 
128. Orzeł Watkowice 5 - 0 Nadmorzanin Stegna
129. LZS Mikołajki Pomorskie 4 - 0 Błyskawica Postolin
130. Lisovia Lisewo 3 - 0 Powi¶le II Stary Targ
vo
131. GKS Kwidzyn 2 - 1 Zieloni Marzęcino
132. Błękitni Z±browo 4 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń
133. Rodło Trzciano 3 - 3 GKS Straszewo
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze () 
135. GKS Straszewo 0 - 3 Błękitni Z±browo
136. Powi¶le II Dzierzgoń 2 - 1 GKS Kwidzyn
137. Zieloni Marzęcino 0 - 3 Lisovia Lisewo
vo
138. Powi¶le II Stary Targ 2 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
139. Błyskawica Postolin 3 - 1 Orzeł Watkowice
140. Nadmorzanin Stegna 1 - 4 Relax Ryjewo
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze () 
142. Relax Ryjewo 6 - 1 Błyskawica Postolin
143. Orzeł Watkowice 4 - 1 Powi¶le II Stary Targ
144. LZS Mikołajki Pomorskie 6 - 2 Zieloni Marzęcino
145. Lisovia Lisewo 0 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń
146. GKS Kwidzyn 1 - 1 GKS Straszewo
147. Błękitni Z±browo 3 - 1 Rodło Trzciano
Pauza: Nadmorzanin Stegna,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze () 
149. Rodło Trzciano 2 - 2 GKS Kwidzyn
150. GKS Straszewo 3 - 1 Lisovia Lisewo
151. Powi¶le II Dzierzgoń 0 - 2 LZS Mikołajki Pomorskie
152. Zieloni Marzęcino 2 - 6 Orzeł Watkowice
153. Powi¶le II Stary Targ 2 - 8 Relax Ryjewo
154. Błyskawica Postolin 0 - 3 Nadmorzanin Stegna
vo. na boisku 3:0
Pauza: Błękitni Z±browo,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze () 
156. Nadmorzanin Stegna 7 - 2 Powi¶le II Stary Targ
157. Relax Ryjewo 9 - 1 Zieloni Marzęcino
158. Orzeł Watkowice 3 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń
159. LZS Mikołajki Pomorskie 6 - 1 GKS Straszewo
160. Lisovia Lisewo 4 - 1 Rodło Trzciano
161. GKS Kwidzyn - Błękitni Z±browo
Pauza: Błyskawica Postolin,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze () 
163. Błękitni Z±browo - Lisovia Lisewo
164. Rodło Trzciano 2 - 3 LZS Mikołajki Pomorskie
165. GKS Straszewo 1 - 1 Orzeł Watkowice
166. Powi¶le II Dzierzgoń 1 - 3 Relax Ryjewo
167. Zieloni Marzęcino 0 - 9 Nadmorzanin Stegna
168. Powi¶le II Stary Targ 1 - 3 Błyskawica Postolin
Pauza: GKS Kwidzyn,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze () 
170. Błyskawica Postolin 4 - 1 Zieloni Marzęcino
171. Nadmorzanin Stegna 3 - 0 Powi¶le II Dzierzgoń
172. Relax Ryjewo 6 - 1 GKS Straszewo
173. Orzeł Watkowice 0 - 2 Rodło Trzciano
174. LZS Mikołajki Pomorskie - Błękitni Z±browo
175. Lisovia Lisewo - GKS Kwidzyn
Pauza: Powi¶le II Stary Targ,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze () 
177. GKS Kwidzyn - LZS Mikołajki Pomorskie
178. Błękitni Z±browo - Orzeł Watkowice
179. Rodło Trzciano 2 - 2 Relax Ryjewo
180. GKS Straszewo 2 - 5 Nadmorzanin Stegna
181. Powi¶le II Dzierzgoń 3 - 0 Błyskawica Postolin
182. Zieloni Marzęcino 2 - 0 Powi¶le II Stary Targ




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE