Kolejka 1 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wiara Lecha Poznań |
8 - 2 |
Zawisza Bydgoszcz |
21 października 2023
21.10 - 15:00 |
BestDrive Piła |
2 - 3 |
Orlik Mosina |
21 października 2023
21.10 - 19:00 |
Gostyński Futsal |
7 - 4 |
Futsal Leszno |
21 października 2023
21.10 - 19:30 |
KP Września |
7 - 5 |
Power-Pol Chełmża |
17 grudnia 2023
17.12 - 15:00 |
Kolejka 2 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orlik Mosina |
7 - 6 |
Zawisza Bydgoszcz |
29 października 2023
29.10 - 14:00 |
Gostyński Futsal |
3 - 2 |
KP Września |
29 października 2023
29.10 - 16:00 |
Futsal Leszno |
5 - 4 |
Wiara Lecha Poznań |
29 października 2023
29.10 - 18:00 |
BestDrive Piła |
8 - 3 |
Power-Pol Chełmża |
22 grudnia 2023
22.12 - 20:00 |
Kolejka 3 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Września |
3 - 2 |
Futsal Leszno |
3 listopada 2023
3.11 - 19:00 |
Wiara Lecha Poznań |
4 - 2 |
Orlik Mosina |
4 listopada 2023
4.11 - 11:30 |
Zawisza Bydgoszcz |
8 - 7 |
Power-Pol Chełmża |
5 listopada 2023
5.11 - 16:00 |
BestDrive Piła |
0 - 3 |
Gostyński Futsal |
5 listopada 2023
5.11 - 17:00 |
Kolejka 4 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Września |
7 - 2 |
BestDrive Piła |
10 listopada 2023
10.11 - 19:00 |
Wiara Lecha Poznań |
8 - 2 |
Power-Pol Chełmża |
11 listopada 2023
11.11 - 14:00 |
Futsal Leszno |
7 - 0 |
Orlik Mosina |
11 listopada 2023
11.11 - 16:00 |
Gostyński Futsal |
7 - 6 |
Zawisza Bydgoszcz |
12 listopada 2023
12.11 - 16:00 |
Kolejka 5 - 18/19. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wiara Lecha Poznań |
3 - 1 |
Gostyński Futsal |
19 listopada 2023
19.11 - 11:30 |
Zawisza Bydgoszcz |
6 - 5 |
KP Września |
19 listopada 2023
19.11 - 12:00 |
Orlik Mosina |
9 - 2 |
Power-Pol Chełmża |
19 listopada 2023
19.11 - 14:00 |
BestDrive Piła |
1 - 5 |
Futsal Leszno |
19 listopada 2023
19.11 - 18:00 |
Kolejka 6 - 25/26. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Września |
4 - 7 |
Wiara Lecha Poznań |
25 listopada 2023
25.11 - 19:00 |
Futsal Leszno |
6 - 3 |
Power-Pol Chełmża |
26 listopada 2023
26.11 - 16:00 |
Gostyński Futsal |
3 - 9 |
Orlik Mosina |
26 listopada 2023
26.11 - 16:00 |
BestDrive Piła |
3 - 7 |
Zawisza Bydgoszcz |
26 listopada 2023
26.11 - 18:00 |
Kolejka 7 - 2/3. grudnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wiara Lecha Poznań |
9 - 0 |
BestDrive Piła |
2 grudnia 2023
2.12 - 12:00 |
Orlik Mosina |
2 - 3 |
KP Września |
3 grudnia 2023
3.12 - 14:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
6 - 5 |
Futsal Leszno |
3 grudnia 2023
3.12 - 15:00 |
Gostyński Futsal |
4 - 5 |
Power-Pol Chełmża |
3 grudnia 2023
3.12 - 15:00 |
Kolejka 8 - 20/21. stycznia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Power-Pol Chełmża |
3 - 6 |
KP Września |
20 stycznia 2024
20.01 - 15:00 |
Futsal Leszno |
4 - 2 |
Gostyński Futsal |
21 stycznia 2024
21.01 - 18:00 |
Orlik Mosina |
1 - 0 |
BestDrive Piła |
21 stycznia 2024
21.01 - 14:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
3 - 9 |
Wiara Lecha Poznań |
21 stycznia 2024
21.01 - 12:00 |
Kolejka 9 - 27/28. stycznia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Września |
11 - 2 |
Gostyński Futsal |
27 stycznia 2024
27.01 - 19:00 |
Power-Pol Chełmża |
5 - 3 |
BestDrive Piła |
27 stycznia 2024
27.01 - 11:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 5 |
Orlik Mosina |
28 stycznia 2024
28.01 - 12:00 |
Wiara Lecha Poznań |
5 - 4 |
Futsal Leszno |
27 stycznia 2024
27.01 - 11:30 |
Kolejka 10 - 10/11. lutego 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Power-Pol Chełmża |
7 - 10 |
Zawisza Bydgoszcz |
10 lutego 2024
10.02 - 15:00 |
Futsal Leszno |
8 - 1 |
KP Września |
11 lutego 2024
11.02 - 16:00 |
Orlik Mosina |
2 - 3 |
Wiara Lecha Poznań |
11 lutego 2024
11.02 - 14:00 |
Gostyński Futsal |
1 - 7 |
BestDrive Piła |
11 lutego 2024
11.02 - 17:30 |
Kolejka 11 - 17/18. lutego 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Power-Pol Chełmża |
1 - 10 |
Wiara Lecha Poznań |
17 lutego 2024
17.02 - 12:00 |
Orlik Mosina |
2 - 2 |
Futsal Leszno |
17 lutego 2024
17.02 - 16:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
1 - 1 |
Gostyński Futsal |
18 lutego 2024
18.02 - 12:00 |
BestDrive Piła |
6 - 2 |
KP Września |
18 lutego 2024
18.02 - 18:00 |
Kolejka 12 - 2/3. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Września |
7 - 5 |
Zawisza Bydgoszcz |
2 marca 2024
2.03 - 16:30 |
Power-Pol Chełmża |
3 - 8 |
Orlik Mosina |
3 marca 2024
3.03 - 12:00 |
Futsal Leszno |
5 - 2 |
BestDrive Piła |
3 marca 2024
3.03 - 16:00 |
Gostyński Futsal |
1 - 6 |
Wiara Lecha Poznań |
3 marca 2024
3.03 - 16:00 |
Kolejka 13 - 9/10. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Power-Pol Chełmża |
1 - 5 |
Futsal Leszno |
9 marca 2024
9.03 - 14:00 |
Orlik Mosina |
10 - 3 |
Gostyński Futsal |
9 marca 2024
9.03 - 16:00 |
Zawisza Bydgoszcz |
8 - 3 |
BestDrive Piła |
10 marca 2024
10.03 - 14:00 |
Wiara Lecha Poznań |
6 - 2 |
KP Września |
10 marca 2024
10.03 - 11:45 |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Września |
8 - 5 |
Orlik Mosina |
24 lutego 2024
24.02 - 20:00 |
Power-Pol Chełmża |
6 - 8 |
Gostyński Futsal |
16 marca 2024
16.03 - 12:00 |
Futsal Leszno |
5 - 0 |
Zawisza Bydgoszcz |
17 marca 2024
17.03 - 15:00 |
BestDrive Piła |
5 - 9 |
Wiara Lecha Poznań |
17 marca 2024
17.03 - 18:00 |
|