POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów B - grupa Malbork IV - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Sztum 18 47 15 2 1 63 - 21
2. Pogoń Prabuty 18 40 13 1 4 66 - 20
3. Hubertus Tczew 18 40 13 1 4 73 - 35
4. Jurand Lasowice 18 33 11 0 7 55 - 50
5. Powiśle Dzierzgoń 18 23 6 5 7 45 - 46
6. Czarni Przemysław 18 23 7 2 9 39 - 56
7. Bałtyk Sztutowo 18 16 4 4 10 36 - 46
8. Subkowia Subkowy 18 16 4 4 10 32 - 53
9. Unia Tczew 18 12 3 3 12 25 - 55
10. LKS Waplewo 18 8 2 2 14 20 - 72
11. LZS Mikołajki Pomorskie 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Olimpic Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał (L)ks 04.07.2008, 22:22:50
* LKS Miko?ajki Pomorski i Olimpic kwidzyn wycofały się po rundzie jesiennej. Wyniki ich meczów zostały anulowane



Kolejka 1 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (222) 
1. Hubertus Tczew 4 - 0 Unia Tczew
2. Powiśle Dzierzgoń 4 - 0 Subkowia Subkowy
3. LKS Waplewo 2 - 5 Jurand Lasowice
4. Olimpia Sztum - Olimpic Kwidzyn
anulowany, było 4-1
5. LZS Mikołajki Pomorskie - Czarni Przemysław
anulowany, było 1-14
6. Pogoń Prabuty 4 - 1 Bałtyk Sztutowo
Kolejka 2 - 5. września 2007 [szczegóły] Komentarze (70) 
7. Unia Tczew 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
vo,niestawienie się na zawody
8. Czarni Przemysław 2 - 1 Pogoń Prabuty
9. Olimpic Kwidzyn - LZS Mikołajki Pomorskie
anulowany, było 13-1
10. Jurand Lasowice 1 - 2 Olimpia Sztum
11. Subkowia Subkowy 3 - 1 LKS Waplewo
12. Hubertus Tczew 5 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 3 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (96) 
13. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Unia Tczew
14. LKS Waplewo 1 - 2 Hubertus Tczew
15. Olimpia Sztum 0 - 0 Subkowia Subkowy
16. LZS Mikołajki Pomorskie - Jurand Lasowice
anulowany, było 1-12
17. Pogoń Prabuty - Olimpic Kwidzyn
anulowany, było 5-1
18. Bałtyk Sztutowo 1 - 2 Czarni Przemysław
Kolejka 4 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (113) 
19. Unia Tczew 1 - 2 Czarni Przemysław
20. Olimpic Kwidzyn - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 1-5
21. Jurand Lasowice 2 - 1 Pogoń Prabuty
22. Subkowia Subkowy - LZS Mikołajki Pomorskie
anulowany, było 8-0
23. Hubertus Tczew 1 - 5 Olimpia Sztum
24. Powiśle Dzierzgoń 6 - 1 LKS Waplewo
Kolejka 5 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (105) 
25. LKS Waplewo 2 - 1 Unia Tczew
26. Olimpia Sztum 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń
27. LZS Mikołajki Pomorskie - Hubertus Tczew 3 października 2007
anulowany, było 2-9
28. Pogoń Prabuty 4 - 0 Subkowia Subkowy
29. Bałtyk Sztutowo 5 - 3 Jurand Lasowice
30. Czarni Przemysław - Olimpic Kwidzyn
anulowany, było 3-0vo
Kolejka 6 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
31. Unia Tczew - Olimpic Kwidzyn
anulowany, było 7-3
32. Jurand Lasowice 6 - 4 Czarni Przemysław
33. Subkowia Subkowy 2 - 3 Bałtyk Sztutowo
34. Hubertus Tczew 2 - 2 Pogoń Prabuty
35. Powiśle Dzierzgoń - LZS Mikołajki Pomorskie
anulowany, było 21-2
36. LKS Waplewo 2 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 7 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (77) 
37. Olimpia Sztum 7 - 0 Unia Tczew
38. LZS Mikołajki Pomorskie - LKS Waplewo
anulowany, było 2-2
39. Pogoń Prabuty 7 - 0 Powiśle Dzierzgoń
40. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Hubertus Tczew
41. Czarni Przemysław 4 - 4 Subkowia Subkowy
42. Olimpic Kwidzyn - Jurand Lasowice
anulowany, było 0-17
Kolejka 8 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (28) 
43. Unia Tczew 1 - 7 Jurand Lasowice
44. Subkowia Subkowy - Olimpic Kwidzyn
anulowany, było 3-0vo
45. Hubertus Tczew 9 - 2 Czarni Przemysław
46. Powiśle Dzierzgoń 3 - 3 Bałtyk Sztutowo
47. LKS Waplewo 1 - 5 Pogoń Prabuty
48. Olimpia Sztum - LZS Mikołajki Pomorskie
anulowany, było 20-0vo
Kolejka 9 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (90) 
49. LZS Mikołajki Pomorskie - Unia Tczew 30 października 2007
anulowany, było 5-8
50. Pogoń Prabuty 3 - 1 Olimpia Sztum
51. Bałtyk Sztutowo 3 - 3 LKS Waplewo
52. Czarni Przemysław 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń
53. Olimpic Kwidzyn - Hubertus Tczew
anulowany, było 0-3vo
54. Jurand Lasowice 6 - 1 Subkowia Subkowy
Kolejka 10 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (30) 
55. Unia Tczew 2 - 2 Subkowia Subkowy
56. Hubertus Tczew 10 - 1 Jurand Lasowice
57. Powiśle Dzierzgoń - Olimpic Kwidzyn
anulowany, było 3-0vo
58. LKS Waplewo 1 - 3 Czarni Przemysław
59. Olimpia Sztum 4 - 2 Bałtyk Sztutowo
60. LZS Mikołajki Pomorskie - Pogoń Prabuty
anulowany, było 0-11
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (128) 
61. Pogoń Prabuty 4 - 1 Unia Tczew
62. Bałtyk Sztutowo - LZS Mikołajki Pomorskie
anulowany, było 3-0vo
63. Czarni Przemysław 0 - 4 Olimpia Sztum
64. Olimpic Kwidzyn - LKS Waplewo
anulowany, było 0-4vo, na boisku 7-4
65. Jurand Lasowice 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
vo,gospodarze nie posiadali dowodów to?samo?ci,na boisku 4:1
66. Subkowia Subkowy 1 - 7 Hubertus Tczew
Kolejka 12 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
67. Unia Tczew 2 - 4 Hubertus Tczew
68. Subkowia Subkowy 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń
69. Jurand Lasowice 2 - 0 LKS Waplewo
72. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Pogoń Prabuty
Pauza: Czarni Przemysław, Olimpia Sztum,
Kolejka 13 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
73. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Unia Tczew
74. Pogoń Prabuty 3 - 2 Czarni Przemysław
76. Olimpia Sztum 5 - 0 Jurand Lasowice
77. LKS Waplewo 0 - 4 Subkowia Subkowy
78. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Hubertus Tczew
Kolejka 14 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
79. Unia Tczew 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń
80. Hubertus Tczew 7 - 1 LKS Waplewo
81. Subkowia Subkowy 2 - 3 Olimpia Sztum
84. Czarni Przemysław 1 - 1 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Pogoń Prabuty, Jurand Lasowice,
Kolejka 15 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (52) 
85. Czarni Przemysław 0 - 3 Unia Tczew
87. Pogoń Prabuty 0 - 3 Jurand Lasowice
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:0
89. Olimpia Sztum 2 - 0 Hubertus Tczew
90. LKS Waplewo 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3
Pauza: Subkowia Subkowy, Bałtyk Sztutowo,
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (73) 
91. Unia Tczew 3 - 0 LKS Waplewo
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
92. Powiśle Dzierzgoń 1 - 9 Olimpia Sztum
94. Subkowia Subkowy 1 - 2 Pogoń Prabuty
95. Jurand Lasowice 3 - 2 Bałtyk Sztutowo 26 kwietnia 2008 - 11:00
Pauza: Czarni Przemysław, Hubertus Tczew,
Kolejka 17 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (48) 
98. Czarni Przemysław 4 - 2 Jurand Lasowice 4 maja 2008 - 11:30
99. Bałtyk Sztutowo 5 - 2 Subkowia Subkowy
100. Pogoń Prabuty 4 - 1 Hubertus Tczew
102. Olimpia Sztum 3 - 2 LKS Waplewo
Pauza: Powiśle Dzierzgoń, Unia Tczew,
Kolejka 18 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (32) 
103. Unia Tczew 1 - 3 Olimpia Sztum
105. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Pogoń Prabuty
106. Hubertus Tczew 3 - 0 Bałtyk Sztutowo
107. Subkowia Subkowy 5 - 1 Czarni Przemysław
Pauza: Jurand Lasowice, LKS Waplewo,
Kolejka 19 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (31) 
109. Jurand Lasowice 3 - 1 Unia Tczew
111. Czarni Przemysław 0 - 3 Hubertus Tczew
112. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń
113. Pogoń Prabuty 14 - 1 LKS Waplewo
Pauza: Olimpia Sztum, Subkowia Subkowy,
Kolejka 20 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (151) 
116. Olimpia Sztum 2 - 0 Pogoń Prabuty 20 maja 2008
117. LKS Waplewo 2 - 1 Bałtyk Sztutowo 20 maja 2008
118. Powiśle Dzierzgoń 6 - 1 Czarni Przemysław
120. Subkowia Subkowy 1 - 3 Jurand Lasowice
Pauza: Hubertus Tczew, Unia Tczew,
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
121. Subkowia Subkowy 2 - 1 Unia Tczew
122. Jurand Lasowice 7 - 3 Hubertus Tczew
124. Czarni Przemysław 5 - 0 LKS Waplewo
125. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Olimpia Sztum
Pauza: Pogoń Prabuty, Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (73) 
127. Unia Tczew 0 - 8 Pogoń Prabuty
129. Olimpia Sztum 5 - 2 Czarni Przemysław
131. Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 Jurand Lasowice
132. Hubertus Tczew 6 - 1 Subkowia Subkowy




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE