POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Malbork II - rocznik 1994 - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. AP Malbork 24 67 22 1 1 193 - 22
2. Olimpia Sztum 24 50 16 2 6 116 - 59
3. GKS Gardeja 24 47 15 2 7 92 - 45
4. Weber Szprudowo 24 47 15 2 7 80 - 66
5. Pogoń Prabuty 24 45 15 0 9 87 - 56
6. Rodło II Kwidzyn 24 45 13 6 5 52 - 33
7. Błękitni Kmiecin 24 36 11 3 10 99 - 83
8. Rodło Kwidzyn 24 31 9 4 11 56 - 48
9. Powiśle Dzierzgoń 24 24 8 0 16 47 - 81
10. Grom Nowy Staw 24 23 7 2 15 57 - 88
11. Rodło Trzciano 24 16 5 1 18 48 - 120
12. Restal Agri Kulice 24 15 5 0 19 44 - 108
13. Błękitni Stare Pole 24 10 3 1 20 24 - 186
14. GDKiS Ostaszewo 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał DominOkland 23.08.2008, 15:20:04
* GDKiS Ostaszewo wycofał się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (124) 
1. Błękitni Kmiecin 6 - 0 Powiśle Dzierzgoń
2. GDKiS Ostaszewo - Pogoń Prabuty
anulowany, było 2-10
3. Rodło Trzciano 1 - 4 Weber Szprudowo
4. Restal Agri Kulice 0 - 3 Błękitni Stare Pole
vo,brak kart zg?osze?
5. Rodło II Kwidzyn 0 - 0 Rodło Kwidzyn 18 września 2007
6. GKS Gardeja 4 - 1 Grom Nowy Staw
7. Olimpia Sztum 3 - 7 AP Malbork
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
8. Powiśle Dzierzgoń 0 - 6 AP Malbork
9. Grom Nowy Staw 2 - 3 Olimpia Sztum
10. Rodło Kwidzyn 1 - 1 GKS Gardeja
11. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Rodło II Kwidzyn
12. Weber Szprudowo 3 - 0 Restal Agri Kulice
vo, brak kart zg?osze?, na boisku 8-1
13. Pogoń Prabuty 6 - 1 Rodło Trzciano
14. Błękitni Kmiecin - GDKiS Ostaszewo
anulowany, było 8-0
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (67) 
15. GDKiS Ostaszewo - Powiśle Dzierzgoń
anulowany, było 2-2
16. Rodło Trzciano 4 - 2 Błękitni Kmiecin
17. Restal Agri Kulice 0 - 9 Pogoń Prabuty
18. Rodło II Kwidzyn 6 - 1 Weber Szprudowo
19. GKS Gardeja 16 - 0 Błękitni Stare Pole
20. Olimpia Sztum 5 - 4 Rodło Kwidzyn
21. AP Malbork 12 - 0 Grom Nowy Staw
Kolejka 4 - 5. września 2007 [szczegóły] Komentarze (50) 
22. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Grom Nowy Staw
23. Rodło Kwidzyn 0 - 2 AP Malbork
24. Błękitni Stare Pole 0 - 12 Olimpia Sztum
25. Weber Szprudowo 2 - 1 GKS Gardeja
26. Pogoń Prabuty 0 - 2 Rodło II Kwidzyn
27. Błękitni Kmiecin 16 - 0 Restal Agri Kulice
28. GDKiS Ostaszewo - Rodło Trzciano
anulowany, było 0-2
Kolejka 5 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (51) 
29. Rodło Trzciano 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń
30. Restal Agri Kulice - GDKiS Ostaszewo
anulowany, było 3-0vo
31. Rodło II Kwidzyn 3 - 3 Błękitni Kmiecin
32. GKS Gardeja 2 - 3 Pogoń Prabuty
33. Olimpia Sztum 3 - 1 Weber Szprudowo
34. AP Malbork 17 - 0 Błękitni Stare Pole
35. Grom Nowy Staw 0 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 6 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (47) 
36. Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Rodło Kwidzyn
37. Błękitni Stare Pole 2 - 2 Grom Nowy Staw
38. Weber Szprudowo 1 - 13 AP Malbork
39. Pogoń Prabuty 3 - 5 Olimpia Sztum
40. Błękitni Kmiecin 4 - 2 GKS Gardeja
41. GDKiS Ostaszewo - Rodło II Kwidzyn
anulowany, było 0-2
42. Rodło Trzciano 3 - 2 Restal Agri Kulice
Kolejka 7 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (77) 
43. Restal Agri Kulice 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
44. Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Rodło Trzciano
45. GKS Gardeja - GDKiS Ostaszewo
anulowany, było 11-0
46. Olimpia Sztum 7 - 1 Błękitni Kmiecin
47. AP Malbork 3 - 1 Pogoń Prabuty
48. Grom Nowy Staw 1 - 5 Weber Szprudowo
49. Rodło Kwidzyn 10 - 0 Błękitni Stare Pole
Kolejka 8 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
50. Powiśle Dzierzgoń 8 - 1 Błękitni Stare Pole
51. Weber Szprudowo 2 - 1 Rodło Kwidzyn
52. Pogoń Prabuty 3 - 0 Grom Nowy Staw
53. Błękitni Kmiecin 0 - 17 AP Malbork
54. GDKiS Ostaszewo - Olimpia Sztum
anulowany, było 0-15
55. Rodło Trzciano 3 - 6 GKS Gardeja
56. Restal Agri Kulice 2 - 5 Rodło II Kwidzyn
Kolejka 9 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
57. Rodło II Kwidzyn 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń
58. GKS Gardeja 9 - 2 Restal Agri Kulice
59. Olimpia Sztum 12 - 2 Rodło Trzciano
60. AP Malbork - GDKiS Ostaszewo
anulowany, było 29-0
61. Grom Nowy Staw 5 - 4 Błękitni Kmiecin
62. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Pogoń Prabuty
63. Błękitni Stare Pole 2 - 4 Weber Szprudowo
Kolejka 10 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (58) 
64. Powiśle Dzierzgoń 2 - 5 Weber Szprudowo
65. Pogoń Prabuty 3 - 0 Błękitni Stare Pole
vo,niestawienie się na zawody
66. Błękitni Kmiecin 2 - 2 Rodło Kwidzyn
67. GDKiS Ostaszewo - Grom Nowy Staw
anulowany, było 1-6
68. Rodło Trzciano 3 - 3 AP Malbork
69. Restal Agri Kulice 2 - 4 Olimpia Sztum
70. Rodło II Kwidzyn 1 - 5 GKS Gardeja
Kolejka 11 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (58) 
71. GKS Gardeja 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
72. Olimpia Sztum 2 - 0 Rodło II Kwidzyn
73. AP Malbork 5 - 0 Restal Agri Kulice
74. Grom Nowy Staw 2 - 0 Rodło Trzciano
75. Rodło Kwidzyn - GDKiS Ostaszewo
anulowany, było 3-0vo
76. Błękitni Stare Pole 1 - 9 Błękitni Kmiecin
77. Weber Szprudowo 3 - 1 Pogoń Prabuty
Kolejka 12 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (107) 
78. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Pogoń Prabuty
79. Błękitni Kmiecin 4 - 3 Weber Szprudowo
80. GDKiS Ostaszewo - Błękitni Stare Pole
anulowany, było 3-1
81. Rodło Trzciano 3 - 4 Rodło Kwidzyn
82. Restal Agri Kulice 0 - 3 Grom Nowy Staw
83. Rodło II Kwidzyn 0 - 4 AP Malbork
84. GKS Gardeja 2 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (95) 
85. Olimpia Sztum 9 - 0 Powiśle Dzierzgoń
86. AP Malbork 1 - 2 GKS Gardeja
87. Grom Nowy Staw 1 - 1 Rodło II Kwidzyn
88. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Restal Agri Kulice
vo,niestawienie się na zawody
89. Błękitni Stare Pole 3 - 2 Rodło Trzciano
90. Weber Szprudowo - GDKiS Ostaszewo
anulowany, było 22-2
91. Pogoń Prabuty 6 - 4 Błękitni Kmiecin
Kolejka 14 - 20. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (161) 
92. Powiśle Dzierzgoń 1 - 8 Błękitni Kmiecin
94. Weber Szprudowo 10 - 2 Rodło Trzciano
95. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Restal Agri Kulice
vo,niestawienie się na zawody
96. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Rodło II Kwidzyn
97. Grom Nowy Staw 1 - 4 GKS Gardeja
98. AP Malbork 6 - 2 Olimpia Sztum 8 kwietnia 2008 - 16:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 15 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (85) 
99. AP Malbork 6 - 0 Powiśle Dzierzgoń
100. Olimpia Sztum 3 - 1 Grom Nowy Staw
101. GKS Gardeja 2 - 0 Rodło Kwidzyn
102. Rodło II Kwidzyn 4 - 2 Błękitni Stare Pole
103. Restal Agri Kulice 3 - 4 Weber Szprudowo
104. Rodło Trzciano 4 - 5 Pogoń Prabuty
Pauza: Błękitni Kmiecin,
Kolejka 16 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (73) 
107. Błękitni Kmiecin 2 - 3 Rodło Trzciano
108. Pogoń Prabuty 5 - 2 Restal Agri Kulice
109. Weber Szprudowo 0 - 0 Rodło II Kwidzyn
110. Błękitni Stare Pole 0 - 3 GKS Gardeja
111. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Olimpia Sztum
112. Grom Nowy Staw 1 - 11 AP Malbork
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 17 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (86) 
113. Grom Nowy Staw 0 - 4 Powiśle Dzierzgoń
114. AP Malbork 5 - 1 Rodło Kwidzyn
115. Olimpia Sztum 22 - 0 Błękitni Stare Pole
116. GKS Gardeja 3 - 0 Weber Szprudowo
vo. brak dokumentu to?samo?ci
117. Rodło II Kwidzyn 4 - 1 Pogoń Prabuty
118. Restal Agri Kulice 1 - 2 Błękitni Kmiecin
Pauza: Rodło Trzciano,
Kolejka 18 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (37) 
120. Powiśle Dzierzgoń 5 - 2 Rodło Trzciano
122. Błękitni Kmiecin 1 - 1 Rodło II Kwidzyn
123. Pogoń Prabuty 4 - 1 GKS Gardeja
124. Weber Szprudowo 5 - 5 Olimpia Sztum
125. Błękitni Stare Pole 1 - 19 AP Malbork
126. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Grom Nowy Staw
Pauza: Restal Agri Kulice,
Kolejka 19 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (83) 
127. Rodło Kwidzyn 4 - 5 Powiśle Dzierzgoń
128. Grom Nowy Staw 9 - 0 Błękitni Stare Pole
129. AP Malbork 5 - 1 Weber Szprudowo
130. Olimpia Sztum 3 - 5 Pogoń Prabuty
131. GKS Gardeja 6 - 2 Błękitni Kmiecin
133. Restal Agri Kulice 8 - 3 Rodło Trzciano
Pauza: Rodło II Kwidzyn,
Kolejka 20 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (108) 
134. Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Restal Agri Kulice
135. Rodło Trzciano 0 - 3 Rodło II Kwidzyn
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:0
137. Błękitni Kmiecin 2 - 3 Olimpia Sztum
138. Pogoń Prabuty 0 - 3 AP Malbork
139. Weber Szprudowo 6 - 5 Grom Nowy Staw
140. Błękitni Stare Pole 1 - 4 Rodło Kwidzyn
Pauza: GKS Gardeja,
Kolejka 21 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (43) 
141. Błękitni Stare Pole 0 - 7 Powiśle Dzierzgoń
142. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Weber Szprudowo
143. Grom Nowy Staw 4 - 5 Pogoń Prabuty
144. AP Malbork 7 - 2 Błękitni Kmiecin
146. GKS Gardeja 6 - 1 Rodło Trzciano
147. Rodło II Kwidzyn 2 - 1 Restal Agri Kulice
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 22 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
148. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Rodło II Kwidzyn
149. Restal Agri Kulice 3 - 6 GKS Gardeja
150. Rodło Trzciano 3 - 4 Olimpia Sztum
152. Błękitni Kmiecin 5 - 6 Grom Nowy Staw
153. Pogoń Prabuty 4 - 1 Rodło Kwidzyn
154. Weber Szprudowo 10 - 1 Błękitni Stare Pole
Pauza: AP Malbork,
Kolejka 23 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (84) 
155. Weber Szprudowo 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń
156. Błękitni Stare Pole 0 - 12 Pogoń Prabuty
157. Rodło Kwidzyn 3 - 5 Błękitni Kmiecin
159. AP Malbork 16 - 0 Rodło Trzciano
160. Olimpia Sztum 3 - 2 Restal Agri Kulice
161. GKS Gardeja 0 - 2 Rodło II Kwidzyn
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 24 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (103) 
162. Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 GKS Gardeja
163. Rodło II Kwidzyn 3 - 0 Olimpia Sztum
164. Restal Agri Kulice 3 - 12 AP Malbork
165. Rodło Trzciano 2 - 9 Grom Nowy Staw
167. Błękitni Kmiecin 6 - 0 Błękitni Stare Pole
168. Pogoń Prabuty 2 - 4 Weber Szprudowo
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 25 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
169. Pogoń Prabuty 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń
170. Weber Szprudowo 1 - 4 Błękitni Kmiecin
172. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Rodło Trzciano
173. Grom Nowy Staw 1 - 4 Restal Agri Kulice
174. AP Malbork 6 - 0 Rodło II Kwidzyn
175. Olimpia Sztum 3 - 2 GKS Gardeja
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 26 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (348) 
176. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Olimpia Sztum
177. GKS Gardeja 1 - 7 AP Malbork
178. Rodło II Kwidzyn 4 - 1 Grom Nowy Staw
179. Restal Agri Kulice 3 - 2 Rodło Kwidzyn
180. Rodło Trzciano 5 - 3 Błękitni Stare Pole
182. Błękitni Kmiecin 5 - 1 Pogoń Prabuty
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.59