POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk VI - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gwiazda Karsin 24 56 18 2 4 93 - 33
2. Borowiak II Czersk 24 56 18 2 4 90 - 34
3. Neptun Zduny 24 54 17 3 4 64 - 24
4. Jantar Pawłowo 24 42 13 3 8 74 - 39
5. Brda Rytel 24 38 12 2 10 47 - 46
6. Koliber Lubichowo 24 37 11 4 9 81 - 60
7. Grom Leśno 24 33 10 3 11 49 - 51
8. Zieloni Łąg 24 32 10 2 12 43 - 41
9. Wierzyca Stara Kiszewa 24 28 8 4 12 46 - 72
10. Orzeł Radziejewo 24 24 7 3 14 41 - 82
11. Orkan Huta 24 22 6 4 14 44 - 89
12. KS II Dziemiany 24 14 4 2 18 24 - 78
13. Meteor Pinczyn 24 13 3 4 17 29 - 76



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Borowiak II Czersk 8 - 1 Orzeł Radziejewo
2. Brda Rytel 0 - 2 KS II Dziemiany
3. Grom Leśno 6 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa
4. Jantar Pawłowo 2 - 1 Gwiazda Karsin
5. Koliber Lubichowo 6 - 2 Meteor Pinczyn
6. Zieloni Łąg 3 - 3 Orkan Huta
Pauza: Neptun Zduny,
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Orkan Huta 4 - 3 Neptun Zduny
9. Meteor Pinczyn 1 - 3 Zieloni Łąg
10. Gwiazda Karsin 4 - 1 Koliber Lubichowo
11. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 4 Jantar Pawłowo
12. KS II Dziemiany 1 - 2 Grom Leśno
13. Borowiak II Czersk 6 - 0 Brda Rytel
Pauza: Orzeł Radziejewo,
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Brda Rytel 8 - 1 Orzeł Radziejewo
16. Grom Leśno 2 - 3 Borowiak II Czersk
17. Jantar Pawłowo 7 - 1 KS II Dziemiany
18. Koliber Lubichowo 3 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
19. Zieloni Łąg 1 - 5 Gwiazda Karsin
20. Neptun Zduny 5 - 1 Meteor Pinczyn
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Orzeł Radziejewo 1 - 4 Orkan Huta
23. Gwiazda Karsin 4 - 1 Neptun Zduny
24. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 5 Zieloni Łąg
25. KS II Dziemiany 2 - 3 Koliber Lubichowo
26. Borowiak II Czersk 3 - 3 Jantar Pawłowo
27. Brda Rytel 4 - 0 Grom Leśno
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Grom Leśno 4 - 0 Orzeł Radziejewo
30. Jantar Pawłowo 3 - 0 Brda Rytel
31. Koliber Lubichowo 2 - 4 Borowiak II Czersk
32. Zieloni Łąg 4 - 0 KS II Dziemiany
33. Neptun Zduny 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
vo
34. Orkan Huta 2 - 0 Meteor Pinczyn
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Orzeł Radziejewo 3 - 3 Meteor Pinczyn
37. Gwiazda Karsin 4 - 2 Orkan Huta
38. KS II Dziemiany 0 - 4 Neptun Zduny
39. Borowiak II Czersk 3 - 1 Zieloni Łąg
40. Brda Rytel 0 - 1 Koliber Lubichowo
41. Grom Leśno 2 - 1 Jantar Pawłowo
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jantar Pawłowo 11 - 0 Orzeł Radziejewo
44. Koliber Lubichowo 6 - 3 Grom Leśno
45. Zieloni Łąg 2 - 3 Brda Rytel
46. Neptun Zduny 0 - 2 Borowiak II Czersk
47. Orkan Huta 6 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
48. Meteor Pinczyn 3 - 4 Gwiazda Karsin
Pauza: KS II Dziemiany,
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Orzeł Radziejewo 2 - 4 Gwiazda Karsin
51. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 2 Meteor Pinczyn
52. KS II Dziemiany 3 - 2 Orkan Huta
53. Brda Rytel 1 - 3 Neptun Zduny
54. Grom Leśno 4 - 1 Zieloni Łąg
55. Jantar Pawłowo 2 - 4 Koliber Lubichowo
Pauza: Borowiak II Czersk,
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Koliber Lubichowo 3 - 1 Orzeł Radziejewo
58. Zieloni Łąg 2 - 1 Jantar Pawłowo
59. Neptun Zduny 5 - 0 Grom Leśno
60. Orkan Huta 1 - 2 Borowiak II Czersk
61. Meteor Pinczyn 3 - 0 KS II Dziemiany
62. Gwiazda Karsin 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
vo
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Orzeł Radziejewo 4 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
65. KS II Dziemiany 2 - 4 Gwiazda Karsin
66. Borowiak II Czersk 4 - 0 Meteor Pinczyn
67. Brda Rytel 4 - 2 Orkan Huta
68. Jantar Pawłowo 2 - 2 Neptun Zduny
69. Koliber Lubichowo 1 - 3 Zieloni Łąg
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Zieloni Łąg 7 - 1 Orzeł Radziejewo
72. Neptun Zduny 2 - 0 Koliber Lubichowo
73. Orkan Huta 1 - 1 Grom Leśno
74. Meteor Pinczyn 0 - 6 Brda Rytel
75. Gwiazda Karsin 1 - 1 Borowiak II Czersk
76. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 KS II Dziemiany
vo
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Orzeł Radziejewo 5 - 0 KS II Dziemiany
79. Borowiak II Czersk 6 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
vo
80. Brda Rytel 1 - 9 Gwiazda Karsin
81. Grom Leśno 2 - 1 Meteor Pinczyn
82. Jantar Pawłowo 7 - 1 Orkan Huta
83. Zieloni Łąg 1 - 2 Neptun Zduny
Pauza: Koliber Lubichowo,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Neptun Zduny 1 - 2 Orzeł Radziejewo
86. Orkan Huta 3 - 3 Koliber Lubichowo
87. Meteor Pinczyn 1 - 6 Jantar Pawłowo
88. Gwiazda Karsin 4 - 1 Grom Leśno
89. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 1 Brda Rytel
90. KS II Dziemiany 1 - 3 Borowiak II Czersk
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Borowiak II Czersk
93. KS II Dziemiany 1 - 2 Brda Rytel
94. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 Grom Leśno
95. Gwiazda Karsin 4 - 0 Jantar Pawłowo
96. Meteor Pinczyn 3 - 0 Koliber Lubichowo
97. Orkan Huta 1 - 2 Zieloni Łąg
Pauza: Neptun Zduny,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Neptun Zduny 7 - 0 Orkan Huta
100. Zieloni Łąg 1 - 1 Meteor Pinczyn
101. Koliber Lubichowo 3 - 6 Gwiazda Karsin
102. Jantar Pawłowo 2 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa
103. Grom Leśno 5 - 0 KS II Dziemiany
104. Brda Rytel 4 - 1 Borowiak II Czersk
Pauza: Orzeł Radziejewo,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Brda Rytel
107. Borowiak II Czersk 2 - 1 Grom Leśno
108. KS II Dziemiany 3 - 2 Jantar Pawłowo
109. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 4 Koliber Lubichowo
110. Gwiazda Karsin 1 - 0 Zieloni Łąg
111. Meteor Pinczyn 0 - 4 Neptun Zduny
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Orkan Huta 3 - 1 Orzeł Radziejewo
114. Neptun Zduny 2 - 1 Gwiazda Karsin
115. Zieloni Łąg 1 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa
116. Koliber Lubichowo 11 - 1 KS II Dziemiany
117. Jantar Pawłowo 3 - 0 Borowiak II Czersk
118. Grom Leśno 1 - 1 Brda Rytel
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Orzeł Radziejewo 2 - 1 Grom Leśno
121. Brda Rytel 2 - 0 Jantar Pawłowo
122. Borowiak II Czersk 2 - 1 Koliber Lubichowo
123. KS II Dziemiany 0 - 1 Zieloni Łąg
124. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 2 Neptun Zduny
125. Meteor Pinczyn 1 - 2 Orkan Huta
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Meteor Pinczyn 1 - 1 Orzeł Radziejewo
128. Orkan Huta 0 - 8 Gwiazda Karsin
129. Neptun Zduny 3 - 0 KS II Dziemiany
130. Zieloni Łąg 1 - 3 Borowiak II Czersk
131. Koliber Lubichowo 6 - 0 Brda Rytel
132. Jantar Pawłowo 3 - 1 Grom Leśno
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Jantar Pawłowo
135. Grom Leśno 3 - 1 Koliber Lubichowo
136. Brda Rytel 0 - 1 Zieloni Łąg
137. Borowiak II Czersk 0 - 2 Neptun Zduny
przełożony
138. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 Orkan Huta
139. Gwiazda Karsin 10 - 1 Meteor Pinczyn
Pauza: KS II Dziemiany,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Gwiazda Karsin 4 - 0 Orzeł Radziejewo
142. Meteor Pinczyn 1 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
143. Orkan Huta 1 - 1 KS II Dziemiany
144. Neptun Zduny 2 - 1 Brda Rytel
145. Zieloni Łąg 2 - 0 Grom Leśno
146. Koliber Lubichowo 7 - 2 Jantar Pawłowo
Pauza: Borowiak II Czersk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Orzeł Radziejewo 7 - 6 Koliber Lubichowo
149. Jantar Pawłowo 3 - 0 Zieloni Łąg
150. Grom Leśno 1 - 4 Neptun Zduny
151. Borowiak II Czersk 19 - 2 Orkan Huta
152. KS II Dziemiany 1 - 1 Meteor Pinczyn
153. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 5 Gwiazda Karsin
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 2 Orzeł Radziejewo
156. Gwiazda Karsin 3 - 0 KS II Dziemiany
157. Meteor Pinczyn 2 - 1 Borowiak II Czersk
158. Orkan Huta 0 - 4 Brda Rytel
159. Neptun Zduny 2 - 1 Jantar Pawłowo
160. Zieloni Łąg 0 - 1 Koliber Lubichowo
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Orzeł Radziejewo 2 - 1 Zieloni Łąg
163. Koliber Lubichowo 2 - 2 Neptun Zduny
164. Grom Leśno 3 - 1 Orkan Huta
165. Brda Rytel 1 - 0 Meteor Pinczyn
166. Borowiak II Czersk 4 - 1 Gwiazda Karsin
167. KS II Dziemiany 1 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
Pauza: Jantar Pawłowo,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. KS II Dziemiany 0 - 2 Orzeł Radziejewo
170. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 4 Borowiak II Czersk
171. Gwiazda Karsin 1 - 2 Brda Rytel
172. Meteor Pinczyn 1 - 2 Grom Leśno
173. Orkan Huta 0 - 2 Jantar Pawłowo
174. Neptun Zduny 3 - 0 Zieloni Łąg
Pauza: Koliber Lubichowo,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Orzeł Radziejewo 0 - 0 Neptun Zduny
177. Koliber Lubichowo 6 - 1 Orkan Huta
178. Jantar Pawłowo 5 - 0 Meteor Pinczyn
179. Grom Leśno 2 - 2 Gwiazda Karsin
180. Brda Rytel 0 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
181. Borowiak II Czersk 7 - 1 KS II Dziemiany




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE