MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa I - rocznik 1996 - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk Gdynia 22 54 17 3 2 50 - 11
2. Arka II Gdynia 22 48 15 3 4 57 - 19
3. Iskra Gdynia 22 47 14 5 3 70 - 17
4. Cartusia Kartuzy 22 46 14 4 4 43 - 14
5. GKS Sierakowice 22 42 13 3 6 62 - 20
6. KS Sulmin 22 36 10 6 6 44 - 23
7. Królewski Gdańsk 22 25 8 1 13 33 - 57
8. Lechia II Gdańsk 22 19 5 4 13 35 - 54
9. Orzeł Gołubie 22 16 4 4 14 22 - 42
10. Checz Gdynia 22 16 5 1 16 15 - 75
11. Gedania Gdańsk 22 15 4 3 15 24 - 68
12. Korona Żelistrzewo 22 13 4 1 17 25 - 80
Ostatni komentarz dodał Zdrówko_Jr 27.04.2009, 20:20:19
* Lechia II Gdańsk wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
2. Korona Żelistrzewo 4 - 0 Gedania Gdańsk 19 września 2007
3. Cartusia Kartuzy 0 - 1 KS Sulmin
4. Checz Gdynia 0 - 2 GKS Sierakowice
5. Orzeł Gołubie 0 - 2 Bałtyk Gdynia
7. Królewski Gdańsk 1 - 8 Lechia II Gdańsk 26 września 2007
Pauza: Iskra Gdynia, Arka II Gdynia,
Kolejka 2 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
10. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Iskra Gdynia
11. GKS Sierakowice 0 - 1 Orzeł Gołubie
12. KS Sulmin 4 - 0 Checz Gdynia
13. Gedania Gdańsk 1 - 4 Cartusia Kartuzy 26 września 2007
14. Arka II Gdynia 7 - 0 Korona Żelistrzewo
Pauza: Królewski Gdańsk, Lechia II Gdańsk,
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
16. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Arka II Gdynia
17. Checz Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk 3 listopada 2007 - 14:00
18. Orzeł Gołubie 1 - 6 KS Sulmin
19. Iskra Gdynia 1 - 0 GKS Sierakowice
20. Królewski Gdańsk 1 - 9 Bałtyk Gdynia
Pauza: Lechia II Gdańsk, Korona Żelistrzewo,
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
23. Bałtyk Gdynia 4 - 4 Lechia II Gdańsk
24. GKS Sierakowice 7 - 1 Królewski Gdańsk
25. KS Sulmin 1 - 2 Iskra Gdynia
26. Gedania Gdańsk 3 - 0 Orzeł Gołubie
vo,niestawienie się na zawody
27. Arka II Gdynia 6 - 0 Checz Gdynia
28. Korona Żelistrzewo 1 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
30. Checz Gdynia 2 - 1 Korona Żelistrzewo
31. Orzeł Gołubie 1 - 2 Arka II Gdynia
32. Iskra Gdynia 6 - 1 Gedania Gdańsk
33. Królewski Gdańsk 0 - 0 KS Sulmin
34. Lechia II Gdańsk 0 - 5 GKS Sierakowice
Pauza: Bałtyk Gdynia, Cartusia Kartuzy,
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
38. KS Sulmin 1 - 1 Lechia II Gdańsk
39. Gedania Gdańsk 4 - 1 Królewski Gdańsk
40. Arka II Gdynia 4 - 1 Iskra Gdynia
41. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Orzeł Gołubie
vo,niestawienie się na zawody
42. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Checz Gdynia
Pauza: GKS Sierakowice, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
44. Orzeł Gołubie 0 - 3 Cartusia Kartuzy
45. Iskra Gdynia 9 - 0 Korona Żelistrzewo
46. Królewski Gdańsk 0 - 2 Arka II Gdynia
47. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Gedania Gdańsk
49. Bałtyk Gdynia 0 - 0 GKS Sierakowice
Pauza: KS Sulmin, Checz Gdynia,
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
51. KS Sulmin 0 - 4 Bałtyk Gdynia
53. Arka II Gdynia 3 - 3 Lechia II Gdańsk
54. Korona Żelistrzewo 3 - 6 Królewski Gdańsk
55. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Iskra Gdynia
56. Checz Gdynia 0 - 0 Orzeł Gołubie
Pauza: Gedania Gdańsk, GKS Sierakowice,
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
58. Iskra Gdynia 11 - 0 Checz Gdynia
59. Królewski Gdańsk 0 - 2 Cartusia Kartuzy
60. Lechia II Gdańsk 9 - 1 Korona Żelistrzewo
62. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gedania Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
63. GKS Sierakowice 3 - 1 KS Sulmin
Pauza: Arka II Gdynia, Orzeł Gołubie,
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
65. Gedania Gdańsk 0 - 13 GKS Sierakowice
66. Arka II Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia 20 marca 2008 - 16:00
68. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Lechia II Gdańsk
69. Checz Gdynia 3 - 0 Królewski Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
70. Orzeł Gołubie 1 - 3 Iskra Gdynia
Pauza: Korona Żelistrzewo, KS Sulmin,
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
72. Królewski Gdańsk 1 - 0 Orzeł Gołubie
73. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Checz Gdynia
vo,niestawienie się na zawody
75. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Korona Żelistrzewo
76. GKS Sierakowice 1 - 1 Arka II Gdynia
77. KS Sulmin 1 - 1 Gedania Gdańsk
Pauza: Cartusia Kartuzy, Iskra Gdynia,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
79. Arka II Gdynia 3 - 0 KS Sulmin
80. Korona Żelistrzewo 0 - 4 GKS Sierakowice
81. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Bałtyk Gdynia
83. Orzeł Gołubie 0 - 2 Lechia II Gdańsk
84. Iskra Gdynia 3 - 0 Królewski Gdańsk
vo,niestawienie się na zawody
Pauza: Checz Gdynia, Gedania Gdańsk,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
86. Lechia II Gdańsk 2 - 2 Iskra Gdynia
88. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Checz Gdynia
vo,niestawienie się na zawody
89. GKS Sierakowice 2 - 1 Cartusia Kartuzy
90. KS Sulmin 3 - 1 Korona Żelistrzewo
91. Gedania Gdańsk 0 - 4 Arka II Gdynia
Pauza: Orzeł Gołubie, Królewski Gdańsk,
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (19) 
92. Arka II Gdynia 2 - 1 Królewski Gdańsk 28 maja 2008 - 18:00
93. Gedania Gdańsk 2 - 1 Korona Żelistrzewo
94. KS Sulmin 0 - 0 Cartusia Kartuzy
95. GKS Sierakowice 5 - 1 Checz Gdynia 28 maja 2008 - 18:00
96. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Orzeł Gołubie
97. Iskra Gdynia 3 - 0 Lechia II Gdańsk
Kolejka 15 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
98. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Królewski Gdańsk
99. Iskra Gdynia 0 - 1 Bałtyk Gdynia
100. Orzeł Gołubie 1 - 1 GKS Sierakowice
101. Checz Gdynia 0 - 4 KS Sulmin
102. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Gedania Gdańsk
103. Korona Żelistrzewo 1 - 4 Arka II Gdynia
Kolejka 16 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
104. Królewski Gdańsk 2 - 1 Korona Żelistrzewo
105. Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy
106. Gedania Gdańsk 0 - 1 Checz Gdynia
107. KS Sulmin 3 - 1 Orzeł Gołubie
108. GKS Sierakowice 2 - 5 Iskra Gdynia
109. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia
Kolejka 17 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
110. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Królewski Gdańsk
111. GKS Sierakowice 3 - 0 Lechia II Gdańsk
112. Iskra Gdynia 1 - 1 KS Sulmin
113. Orzeł Gołubie 2 - 2 Gedania Gdańsk
114. Checz Gdynia 1 - 4 Arka II Gdynia
115. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Korona Żelistrzewo
Kolejka 18 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
116. Cartusia Kartuzy 3 - 0 Królewski Gdańsk
117. Korona Żelistrzewo 4 - 1 Checz Gdynia
118. Arka II Gdynia 1 - 1 Orzeł Gołubie
119. Gedania Gdańsk 1 - 1 Iskra Gdynia
120. Lechia II Gdańsk 0 - 3 KS Sulmin
121. GKS Sierakowice 1 - 2 Bałtyk Gdynia
Kolejka 19 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
122. Królewski Gdańsk 2 - 0 GKS Sierakowice
123. Bałtyk Gdynia 0 - 0 KS Sulmin
124. Gedania Gdańsk 3 - 0 Lechia II Gdańsk
125. Iskra Gdynia 2 - 0 Arka II Gdynia
126. Orzeł Gołubie 3 - 0 Korona Żelistrzewo
goście nie przyjechali
127. Checz Gdynia 0 - 5 Cartusia Kartuzy
Kolejka 20 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
128. Królewski Gdańsk 8 - 0 Checz Gdynia
129. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Orzeł Gołubie
130. Korona Żelistrzewo 0 - 11 Iskra Gdynia
131. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Arka II Gdynia
132. Gedania Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia
133. KS Sulmin 1 - 2 GKS Sierakowice
Kolejka 21 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (20) 
134. KS Sulmin 4 - 0 Królewski Gdańsk
135. GKS Sierakowice 4 - 1 Gedania Gdańsk
136. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Arka II Gdynia
137. Korona Żelistrzewo 3 - 0 Lechia II Gdańsk
138. Iskra Gdynia 1 - 1 Cartusia Kartuzy
139. Orzeł Gołubie 7 - 0 Checz Gdynia
Kolejka 22 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (23) 
140. Orzeł Gołubie 0 - 2 Królewski Gdańsk
141. Checz Gdynia 0 - 1 Iskra Gdynia
142. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Cartusia Kartuzy
143. Korona Żelistrzewo 0 - 4 Bałtyk Gdynia
144. Arka II Gdynia 1 - 0 GKS Sierakowice
145. Gedania Gdańsk 0 - 4 KS Sulmin
Kolejka 23 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (27) 
146. Gedania Gdańsk 1 - 3 Królewski Gdańsk
147. KS Sulmin 1 - 2 Arka II Gdynia
148. GKS Sierakowice 3 - 0 Korona Żelistrzewo
goście nie przyjechali
149. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy
150. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Checz Gdynia
151. Iskra Gdynia 3 - 0 Orzeł Gołubie
goście nie przyjechali
Kolejka 24 - 14/15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
152. Królewski Gdańsk 0 - 3 Iskra Gdynia
153. Lechia II Gdańsk 0 - 3 Orzeł Gołubie
154. Checz Gdynia 0 - 2 Bałtyk Gdynia
155. Cartusia Kartuzy 0 - 4 GKS Sierakowice
156. Korona Żelistrzewo 1 - 5 KS Sulmin
157. Arka II Gdynia 6 - 2 Gedania Gdańsk




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE