MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów A - grupa Słupsk II - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantaria Pobłocie 20 54 17 3 0 112 - 16
2. Skotawia Dębnica Kaszubska 20 49 16 1 3 70 - 13
3. KS Damnica 20 38 12 2 6 96 - 24
4. Start Łeba 20 38 12 2 6 64 - 23
5. Sokół Szczypkowice 20 30 9 3 8 50 - 53
6. LKS Łebunia 20 28 9 1 10 46 - 53
7. Rowokół Smołdzino 20 27 8 3 9 63 - 40
8. Skotawa Budowo 20 26 8 2 10 41 - 47
9. Wybrzeże Objazda 20 19 6 1 13 31 - 85
10. Błękitni Motarzyno 20 6 1 3 16 16 - 105
11. Iskra Gogolewo 20 4 1 1 18 14 - 144
Ostatni komentarz dodał ksdamnica5 15.06.2008, 17:31:38



Kolejka 1 - 26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
1. Wybrzeże Objazda 5 - 2 Błękitni Motarzyno
2. Jantaria Pobłocie 5 - 0 Rowokół Smołdzino
3. LKS Łebunia 0 - 7 Skotawia Dębnica Kaszubska
5. Iskra Gogolewo 0 - 13 KS Damnica 11 listopada 2007 - 11:00
vo,zdekompletowanie drużyny gospodarzy,na boisku 0:13
6. Sokół Szczypkowice 2 - 4 Start Łeba
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 2 - 2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (7) 
7. Błękitni Motarzyno 0 - 1 Start Łeba
8. KS Damnica 5 - 2 Sokół Szczypkowice
10. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 Skotawa Budowo
11. Rowokół Smołdzino 4 - 1 LKS Łebunia
12. Wybrzeże Objazda 3 - 3 Jantaria Pobłocie
Pauza: Iskra Gogolewo,
Kolejka 3 - 9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (10) 
13. Jantaria Pobłocie 14 - 0 Błękitni Motarzyno
14. LKS Łebunia 3 - 0 Wybrzeże Objazda 11 listopada 2007 - 12:00
vo,niestawienie się na zawody
15. Skotawa Budowo 1 - 1 Rowokół Smołdzino
16. Iskra Gogolewo 0 - 13 Skotawia Dębnica Kaszubska
18. Start Łeba 2 - 0 KS Damnica
Pauza: Sokół Szczypkowice,
Kolejka 4 - 16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
19. Błękitni Motarzyno 0 - 9 KS Damnica
21. Skotawia Dębnica Kaszubska 5 - 0 Sokół Szczypkowice
22. Rowokół Smołdzino 9 - 0 Iskra Gogolewo
23. Wybrzeże Objazda 5 - 1 Skotawa Budowo
24. Jantaria Pobłocie 3 - 0 LKS Łebunia
vo,zdekompletowanie drużyny gości w 15min.,na boisku 3:0
Pauza: Start Łeba,
Kolejka 5 - 23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (9) 
25. LKS Łebunia 6 - 3 Błękitni Motarzyno
26. Skotawa Budowo 1 - 4 Jantaria Pobłocie
27. Iskra Gogolewo 1 - 5 Wybrzeże Objazda
28. Sokół Szczypkowice 6 - 3 Rowokół Smołdzino
29. Start Łeba 1 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 6 - 30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
32. Skotawia Dębnica Kaszubska 2 - 0 KS Damnica
33. Rowokół Smołdzino 1 - 4 Start Łeba
34. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Sokół Szczypkowice
vo,w drużynie gospodarzy wyst?pi? nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
35. Jantaria Pobłocie 19 - 0 Iskra Gogolewo
36. LKS Łebunia 5 - 3 Skotawa Budowo
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 7 - 7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
37. Skotawa Budowo 2 - 2 Błękitni Motarzyno
38. Iskra Gogolewo 0 - 6 LKS Łebunia
39. Sokół Szczypkowice 2 - 6 Jantaria Pobłocie 11 listopada 2007 - 11:00
40. Start Łeba 6 - 0 Wybrzeże Objazda
41. KS Damnica 1 - 0 Rowokół Smołdzino
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 8 - 14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
43. Błękitni Motarzyno 0 - 5 Skotawia Dębnica Kaszubska
45. Wybrzeże Objazda 0 - 2 KS Damnica
46. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Start Łeba
47. LKS Łebunia 1 - 3 Sokół Szczypkowice
48. Skotawa Budowo 12 - 0 Iskra Gogolewo
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 9 - 21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
49. Iskra Gogolewo 1 - 1 Błękitni Motarzyno
50. Sokół Szczypkowice 4 - 1 Skotawa Budowo 12 września 2007 - 18:00
51. Start Łeba 5 - 2 LKS Łebunia
52. KS Damnica 2 - 2 Jantaria Pobłocie
54. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 0 Rowokół Smołdzino
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 10 - 28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (17) 
55. Błękitni Motarzyno 0 - 4 Rowokół Smołdzino
56. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:3
58. LKS Łebunia 4 - 3 KS Damnica
59. Skotawa Budowo 0 - 2 Start Łeba
60. Iskra Gogolewo 1 - 5 Sokół Szczypkowice
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 11 - 4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
61. Sokół Szczypkowice 1 - 0 Błękitni Motarzyno
62. Start Łeba 9 - 1 Iskra Gogolewo
63. KS Damnica 7 - 1 Skotawa Budowo
65. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 2 Jantaria Pobłocie
66. Rowokół Smołdzino 13 - 0 Wybrzeże Objazda
Pauza: LKS Łebunia,
Kolejka 12 - 15. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
67. Błękitni Motarzyno 4 - 0 Wybrzeże Objazda
68. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Jantaria Pobłocie
69. Skotawia Dębnica Kaszubska 6 - 1 LKS Łebunia
71. KS Damnica 7 - 1 Iskra Gogolewo
72. Start Łeba 2 - 2 Sokół Szczypkowice
Pauza: Skotawa Budowo,
Kolejka 13 - 6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (6) 
73. Start Łeba 14 - 0 Błękitni Motarzyno
74. Sokół Szczypkowice 1 - 6 KS Damnica
76. Skotawa Budowo 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
77. LKS Łebunia 5 - 0 Rowokół Smołdzino
78. Jantaria Pobłocie 11 - 1 Wybrzeże Objazda
Pauza: Iskra Gogolewo,
Kolejka 14 - 13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (4) 
79. Błękitni Motarzyno 0 - 6 Jantaria Pobłocie
80. Wybrzeże Objazda 3 - 2 LKS Łebunia
81. Rowokół Smołdzino 2 - 1 Skotawa Budowo
82. Skotawia Dębnica Kaszubska 4 - 2 Iskra Gogolewo
84. KS Damnica 2 - 1 Start Łeba
Pauza: Sokół Szczypkowice,
Kolejka 15 - 20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
85. KS Damnica 18 - 0 Błękitni Motarzyno
87. Sokół Szczypkowice 3 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
88. Iskra Gogolewo 1 - 7 Rowokół Smołdzino
89. Skotawa Budowo 3 - 0 Wybrzeże Objazda
90. LKS Łebunia 2 - 2 Jantaria Pobłocie
Pauza: Start Łeba,
Kolejka 16 - 27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
91. Błękitni Motarzyno 0 - 3 LKS Łebunia
92. Jantaria Pobłocie 9 - 0 Skotawa Budowo
93. Wybrzeże Objazda 3 - 2 Iskra Gogolewo
94. Rowokół Smołdzino 1 - 1 Sokół Szczypkowice
95. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 0 Start Łeba
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 17 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (16) 
98. KS Damnica 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska
99. Start Łeba 2 - 1 Rowokół Smołdzino
100. Sokół Szczypkowice 0 - 3 Wybrzeże Objazda
vo,w druzynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 10:1
101. Iskra Gogolewo 0 - 11 Jantaria Pobłocie
102. Skotawa Budowo 1 - 0 LKS Łebunia
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 18 - 11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (10) 
103. Błękitni Motarzyno 0 - 2 Skotawa Budowo
104. LKS Łebunia 3 - 0 Iskra Gogolewo
105. Jantaria Pobłocie 4 - 1 Sokół Szczypkowice
106. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Start Łeba
107. Rowokół Smołdzino 3 - 3 KS Damnica
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 19 - 18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (22) 
109. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 0 Błękitni Motarzyno
goście nie przyjechali
111. KS Damnica 10 - 0 Wybrzeże Objazda
112. Start Łeba 1 - 2 Jantaria Pobłocie
113. Sokół Szczypkowice 3 - 0 LKS Łebunia
114. Iskra Gogolewo 1 - 2 Skotawa Budowo
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 20 - 25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
115. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Iskra Gogolewo
116. Skotawa Budowo 6 - 1 Sokół Szczypkowice
117. LKS Łebunia 1 - 0 Start Łeba
118. Jantaria Pobłocie 2 - 1 KS Damnica
120. Rowokół Smołdzino 0 - 2 Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Wybrzeże Objazda,
Kolejka 21 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (7) 
121. Rowokół Smołdzino 6 - 0 Błękitni Motarzyno
122. Skotawia Dębnica Kaszubska 7 - 1 Wybrzeże Objazda
124. KS Damnica 7 - 1 LKS Łebunia
125. Start Łeba 0 - 2 Skotawa Budowo
126. Sokół Szczypkowice 7 - 0 Iskra Gogolewo
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 22 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (5) 
127. Błękitni Motarzyno 3 - 3 Sokół Szczypkowice
128. Iskra Gogolewo 1 - 7 Start Łeba
129. Skotawa Budowo 1 - 0 KS Damnica
131. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska
132. Wybrzeże Objazda 1 - 7 Rowokół Smołdzino




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE