Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Karol Piątek |
8 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
Orzełki Żelistrzewo |
2 - 3 |
Stolem Gniewino |
20 sierpnia 2023
20.08 - 14:30 |
Błękitni Wejherowo |
2 - 7 |
Salos Rumia |
23 sierpnia 2023
23.08 - 18:00 |
Sztorm Kosakowo |
15 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
16 sierpnia 2023
16.08 - 18:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 17 |
Jedynka Reda |
20 sierpnia 2023
20.08 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
34 - 0 |
Klif Chłapowo |
6 września 2023
6.09 - 17:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
0 - 12 |
Gryf Wejherowo |
27 sierpnia 2023
27.08 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 19 |
Salos Rumia |
26 sierpnia 2023
26.08 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Korona Żelistrzewo |
27 sierpnia 2023
27.08 - 11:00 |
anulowany, było 9-0 |
Błękitni Wejherowo |
1 - 7 |
Sztorm Kosakowo |
30 sierpnia 2023
30.08 - 18:00 |
Orzełki Żelistrzewo |
24 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
23 sierpnia 2023
23.08 - 17:00 |
Jedynka Reda |
0 - 12 |
AP Karol Piątek |
26 sierpnia 2023
26.08 - 18:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 3 - 2/3. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
9 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
26 września 2023
26.09 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
- |
Eko-Prod Szemud |
5 września 2023
5.09 - 17:30 |
anulowany, było 10-2 |
Sztorm Kosakowo |
20 - 0 |
Klif Chłapowo |
13 września 2023
13.09 - 17:30 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 24 |
Stolem Gniewino |
2 września 2023
2.09 - 11:00 |
AP Karol Piątek |
4 - 0 |
Orzełki Żelistrzewo |
6 września 2023
6.09 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 0 |
Jedynka Reda |
20 września 2023
20.09 - 18:00 |
Pauza: Błękitni Wejherowo, |
Kolejka 4 - 9/10. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzełki Żelistrzewo |
4 - 9 |
Gryf Wejherowo |
9 września 2023
9.09 - 12:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 21 |
AP Karol Piątek |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 6 |
Sztorm Kosakowo |
10 września 2023
10.09 - 14:00 |
Błękitni Wejherowo |
- |
Korona Żelistrzewo |
9 września 2023
9.09 - 11:00 |
anulowany, było 6-3 |
Stolem Gniewino |
14 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
9 września 2023
9.09 - 13:00 |
Jedynka Reda |
2 - 11 |
Salos Rumia |
10 września 2023
10.09 - 11:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 5 - 16/17. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
- |
Klif Chłapowo |
16 września 2023
16.09 - 11:00 |
anulowany, było 6-0 |
Salos Rumia |
4 - 4 |
Orzełki Żelistrzewo |
16 września 2023
16.09 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 10 |
Błękitni Wejherowo |
16 września 2023
16.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
24 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
16 września 2023
16.09 - 14:00 |
AP Karol Piątek |
0 - 2 |
Stolem Gniewino |
15 września 2023
15.09 - 17:45 |
Sztorm Kosakowo |
13 - 0 |
Jedynka Reda |
17 września 2023
17.09 - 11:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 6 - 23/24. września 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
1 - 15 |
Salos Rumia |
23 września 2023
23.09 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
- |
Korona Żelistrzewo |
24 września 2023
24.09 - 14:00 |
anulowany, było 5-3 |
Stolem Gniewino |
6 - 2 |
Błękitni Wejherowo |
23 września 2023
23.09 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
23 września 2023
23.09 - 11:00 |
Orzełki Żelistrzewo |
5 - 2 |
Sztorm Kosakowo |
1 października 2023
1.10 - 12:00 |
AP Karol Piątek |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
23 września 2023
23.09 - 13:30 |
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
0 - 6 |
AP Karol Piątek |
3 października 2023
3.10 - 19:00 |
Korona Żelistrzewo |
- |
Jedynka Reda |
1 października 2023
1.10 - 11:00 |
anulowany, było 3-4 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 5 |
Orkan Rumia MKS |
30 września 2023
30.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
Stolem Gniewino |
30 września 2023
30.09 - 13:30 |
Błękitni Wejherowo |
11 - 0 |
Klif Chłapowo |
30 września 2023
30.09 - 11:00 |
Sztorm Kosakowo |
16 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
30 września 2023
30.09 - 11:00 |
Pauza: Orzełki Żelistrzewo, |
Kolejka 8 - 7/8. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzełki Żelistrzewo |
- |
Korona Żelistrzewo |
8 października 2023
8.10 - 11:00 |
anulowany, było 10-3 |
Stolem Gniewino |
21 - 0 |
Klif Chłapowo |
7 października 2023
7.10 - 10:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 3 |
Błękitni Wejherowo |
7 października 2023
7.10 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Salos Rumia |
7 października 2023
7.10 - 11:00 |
AP Karol Piątek |
1 - 1 |
Sztorm Kosakowo |
6 października 2023
6.10 - 18:00 |
Jedynka Reda |
8 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
8 października 2023
8.10 - 13:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 9 - 14/15. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
2 - 4 |
Stolem Gniewino |
15 października 2023
15.10 - 12:00 |
Korona Żelistrzewo |
- |
Kaszuby Połchowo |
14 października 2023
14.10 - 14:00 |
anulowany, było 6-0 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
15 października 2023
15.10 - 14:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 8 |
Orkan Rumia MKS |
14 października 2023
14.10 - 17:00 |
Błękitni Wejherowo |
1 - 0 |
Jedynka Reda |
14 października 2023
14.10 - 12:30 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 8 |
Orzełki Żelistrzewo |
15 października 2023
15.10 - 13:00 |
Pauza: AP Karol Piątek, |
Kolejka 10 - 21/22. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
6 - 2 |
Sztorm Kosakowo |
21 października 2023
21.10 - 11:00 |
Orzełki Żelistrzewo |
10 - 0 |
Błękitni Wejherowo |
22 października 2023
22.10 - 11:00 |
AP Karol Piątek |
- |
Korona Żelistrzewo |
21 października 2023
21.10 - 13:00 |
anulowany, było 8-0 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
21 października 2023
21.10 - 10:30 |
Jedynka Reda |
7 - 2 |
Klif Chłapowo |
22 października 2023
22.10 - 13:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
22 października 2023
22.10 - 10:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 11 - 28/29. października 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
- |
Gryf Wejherowo |
29 października 2023
29.10 - 14:00 |
anulowany, było 0-13 |
Sztorm Kosakowo |
2 - 0 |
Stolem Gniewino |
24 października 2023
24.10 - 18:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 18 |
Orzełki Żelistrzewo |
28 października 2023
28.10 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 6 |
AP Karol Piątek |
28 października 2023
28.10 - 12:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
Jedynka Reda |
28 października 2023
28.10 - 13:00 |
Błękitni Wejherowo |
11 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
28 października 2023
28.10 - 13:00 |
Pauza: Salos Rumia, |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
16 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 5 |
Klif Chłapowo |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Orzełki Żelistrzewo |
4 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
4 listopada 2023
4.11 - 13:00 |
AP Karol Piątek |
8 - 0 |
Błękitni Wejherowo |
4 listopada 2023
4.11 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
11 - 1 |
Jedynka Reda |
5 listopada 2023
5.11 - 11:00 |
Pauza: Sztorm Kosakowo, Salos Rumia, |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2023 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
6 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
12 listopada 2023
12.11 - 12:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 13 |
AP Karol Piątek |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
2 - 5 |
Gryf Wejherowo |
11 listopada 2023
11.11 - 10:30 |
Jedynka Reda |
2 - 3 |
Orzełki Żelistrzewo |
12 listopada 2023
12.11 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 6 |
Salos Rumia |
11 listopada 2023
11.11 - 11:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, Sztorm Kosakowo, |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
3 - 0 |
AP Karol Piątek |
|
Stolem Gniewino |
0 - 3 |
Orzełki Żelistrzewo |
|
Salos Rumia |
2 - 1 |
Błękitni Wejherowo |
16 marca 2024
16.03 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 5 |
Sztorm Kosakowo |
9 marca 2024
9.03 - 11:00 |
Jedynka Reda |
2 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
16 marca 2024
16.03 - 13:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 24 |
Gryf Wejherowo |
24 kwietnia 2024
24.04 - 18:30 |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
24 marca 2024
24.03 - 09:00 |
Salos Rumia |
17 - 0 |
Klif Chłapowo |
24 marca 2024
24.03 - 11:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 2 |
Błękitni Wejherowo |
23 marca 2024
23.03 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 23 |
Orzełki Żelistrzewo |
24 marca 2024
24.03 - 14:00 |
AP Karol Piątek |
0 - 3 |
Jedynka Reda |
|
Pauza: Stolem Gniewino, Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 16 - 27. marca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
1 - 10 |
Salos Rumia |
28 marca 2024
28.03 - 16:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 11 |
Sztorm Kosakowo |
30 marca 2024
30.03 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
Orzełki Żelistrzewo |
3 - 0 |
AP Karol Piątek |
|
Jedynka Reda |
0 - 7 |
Gryf Wejherowo |
21 kwietnia 2024
21.04 - 11:00 |
Pauza: Błękitni Wejherowo, Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
3 - 2 |
Orzełki Żelistrzewo |
6 kwietnia 2024
6.04 - 11:00 |
AP Karol Piątek |
0 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
|
Sztorm Kosakowo |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
14 kwietnia 2024
14.04 - 14:30 |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Salos Rumia |
3 - 1 |
Jedynka Reda |
16 kwietnia 2024
16.04 - 19:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, Błękitni Wejherowo, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzełki Żelistrzewo |
5 - 2 |
Salos Rumia |
14 kwietnia 2024
14.04 - 12:00 |
Błękitni Wejherowo |
11 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
13 kwietnia 2024
13.04 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 17 |
Gryf Wejherowo |
14 kwietnia 2024
14.04 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
- - - |
AP Karol Piątek |
|
Jedynka Reda |
0 - 2 |
Sztorm Kosakowo |
13 kwietnia 2024
13.04 - 11:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, Klif Chłapowo, |
Kolejka 19 - 20/21. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Salos Rumia |
31 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 13:00 |
Błękitni Wejherowo |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
|
Eko-Prod Szemud |
7 - 1 |
Klif Chłapowo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 12:00 |
Sztorm Kosakowo |
1 - 2 |
Orzełki Żelistrzewo |
20 kwietnia 2024
20.04 - 14:30 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
AP Karol Piątek |
|
Pauza: Jedynka Reda, Orkan Rumia MKS, |
|
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Karol Piątek |
0 - 3 |
Salos Rumia |
|
Orkan Rumia MKS |
9 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
27 kwietnia 2024
27.04 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Klif Chłapowo |
- |
Błękitni Wejherowo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 12 |
Sztorm Kosakowo |
27 kwietnia 2024
27.04 - 12:00 |
Pauza: Orzełki Żelistrzewo, Jedynka Reda, |
|
Kolejka 21 - 4/5. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Klif Chłapowo |
- |
Stolem Gniewino |
|
Błękitni Wejherowo |
- |
Orkan Rumia MKS |
5 maja 2024
5.05 - 11:00 |
Salos Rumia |
- |
Gryf Wejherowo |
4 maja 2024
4.05 - 13:00 |
Sztorm Kosakowo |
- |
AP Karol Piątek |
|
Eko-Prod Szemud |
- |
Jedynka Reda |
6 maja 2024
6.05 - 18:30 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, Orzełki Żelistrzewo, |
|
Kolejka 22 - 11/12. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
- |
Salos Rumia |
|
Gryf Wejherowo |
- |
Sztorm Kosakowo |
25 maja 2024
25.05 - 11:00 |
Orkan Rumia MKS |
- |
Klif Chłapowo |
11 maja 2024
11.05 - 11:00 |
Jedynka Reda |
- |
Błękitni Wejherowo |
12 maja 2024
12.05 - 11:00 |
Orzełki Żelistrzewo |
- |
Eko-Prod Szemud |
12 maja 2024
12.05 - 10:30 |
Pauza: AP Karol Piątek, Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 23 - 18/19. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Kosakowo |
- |
Salos Rumia |
|
Błękitni Wejherowo |
- |
Orzełki Żelistrzewo |
|
Eko-Prod Szemud |
- |
Kaszuby Połchowo |
|
Klif Chłapowo |
- |
Jedynka Reda |
18 maja 2024
18.05 - 17:00 |
Stolem Gniewino |
- |
Orkan Rumia MKS |
|
Pauza: Gryf Wejherowo, AP Karol Piątek, |
Kolejka 24 - 25/26. maja 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
- |
Sztorm Kosakowo |
|
Orzełki Żelistrzewo |
- |
Klif Chłapowo |
|
AP Karol Piątek |
- |
Eko-Prod Szemud |
|
Jedynka Reda |
- |
Orkan Rumia MKS |
26 maja 2024
26.05 - 13:00 |
Kaszuby Połchowo |
- |
Błękitni Wejherowo |
|
Pauza: Salos Rumia, Gryf Wejherowo, |
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Eko-Prod Szemud |
- |
Gryf Wejherowo |
|
Klif Chłapowo |
- |
Kaszuby Połchowo |
1 czerwca 2024
1.06 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
- |
Orzełki Żelistrzewo |
1 czerwca 2024
1.06 - 11:00 |
Błękitni Wejherowo |
- |
AP Karol Piątek |
|
Jedynka Reda |
- |
Stolem Gniewino |
|
Pauza: Sztorm Kosakowo, Salos Rumia, |
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2024 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
- |
Orkan Rumia MKS |
|
AP Karol Piątek |
- |
Klif Chłapowo |
|
Gryf Wejherowo |
- |
Błękitni Wejherowo |
|
Orzełki Żelistrzewo |
- |
Jedynka Reda |
|
Salos Rumia |
- |
Eko-Prod Szemud |
8 czerwca 2024
8.06 - 13:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, Sztorm Kosakowo, . |
|