ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




III liga - grupa II - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Flota Świnoujście 30 68 20 8 2 49 - 22
2. Unia Janikowo 30 60 17 9 4 51 - 22
3. Nielba Wągrowiec 30 55 15 10 5 58 - 30
4. Jarota Jarocin 30 53 15 8 7 55 - 27
5. Kotwica Kołobrzeg 30 53 15 8 7 46 - 29
6. Victoria Koronowo 30 47 14 5 11 54 - 33
7. TKP Toruń 30 46 12 10 8 32 - 26
8. Chemik Police 30 34 6 16 8 36 - 40
9. Kaszubia Kościerzyna 30 34 9 7 14 32 - 46
10. Wierzyca Pelplin 30 32 7 11 12 39 - 52
11. Rodło Kwidzyn 30 32 8 8 14 33 - 47
12. Mieszko Gniezno 30 31 8 7 15 30 - 39
13. Kujawiak Włocławek 30 28 5 13 12 24 - 52
14. Rega Trzebiatów 30 27 7 6 17 26 - 46
15. Zdrój Ciechocinek 30 26 6 8 16 22 - 55
16. Cartusia Kartuzy 30 22 4 10 16 27 - 48
Ostatni komentarz dodał repo11 17.06.2008, 13:57:06
* Zwyci?zca ligi uzyska awans do nowej I ligi
* Zespo?y z miejsc 2-7 uzyskaj? awans do nowej II ligi
* Zespo?y z miejsc 8-16 zagraj? w nowej III lidze



Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
1. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Unia Janikowo 11 sierpnia 2007 - 17:00
2. Nielba Wągrowiec 1 - 1 TKP Toruń 11 sierpnia 2007 - 16:00
3. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Chemik Police 11 sierpnia 2007 - 16:00
4. Flota Świnoujście 2 - 0 Rega Trzebiatów 11 sierpnia 2007 - 16:30
5. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Zdrój Ciechocinek 11 sierpnia 2007 - 17:30
6. Victoria Koronowo 1 - 5 Jarota Jarocin 11 sierpnia 2007 - 16:00
7. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 12 sierpnia 2007 - 13:00
8. Kujawiak Włocławek 1 - 1 Mieszko Gniezno 11 sierpnia 2007 - 20:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
9. Unia Janikowo 1 - 0 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2007 - 17:00
10. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Kujawiak Włocławek 15 sierpnia 2007 - 17:00
11. Jarota Jarocin 5 - 1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2007 - 16:00
12. Zdrój Ciechocinek 0 - 5 Victoria Koronowo 15 sierpnia 2007 - 17:00
13. Rega Trzebiatów 0 - 5 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia 2007 - 16:00
14. Chemik Police 1 - 2 Flota Świnoujście 15 sierpnia 2007 - 17:00
15. TKP Toruń 2 - 1 Rodło Kwidzyn 15 sierpnia 2007 - 17:00
16. Kotwica Kołobrzeg 0 - 1 Nielba Wągrowiec 15 sierpnia 2007 - 17:00
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (12) 
17. Nielba Wągrowiec 2 - 1 Unia Janikowo 18 sierpnia 2007 - 16:00
18. Rodło Kwidzyn 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 18 sierpnia 2007 - 15:00
19. Flota Świnoujście 4 - 1 TKP Toruń 18 sierpnia 2007 - 17:00
20. Wierzyca Pelplin 0 - 0 Chemik Police 18 sierpnia 2007 - 17:30
21. Victoria Koronowo 2 - 0 Rega Trzebiatów 18 sierpnia 2007 - 16:00
22. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Zdrój Ciechocinek 19 sierpnia 2007 - 13:00
23. Kujawiak Włocławek 3 - 3 Jarota Jarocin 18 sierpnia 2007 - 20:00
24. Mieszko Gniezno 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 18 sierpnia 2007 - 17:00
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
25. Unia Janikowo 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 25 sierpnia 2007 - 17:00
26. Jarota Jarocin 1 - 2 Mieszko Gniezno 26 sierpnia 2007 - 16:00
27. Zdrój Ciechocinek 2 - 1 Kujawiak Włocławek 25 sierpnia 2007 - 17:00
28. Rega Trzebiatów 2 - 1 Cartusia Kartuzy 25 sierpnia 2007 - 16:00
29. Chemik Police 2 - 2 Victoria Koronowo 25 sierpnia 2007 - 17:00
30. TKP Toruń 3 - 1 Wierzyca Pelplin 25 sierpnia 2007 - 14:00
31. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Flota Świnoujście 25 sierpnia 2007 - 17:00
32. Nielba Wągrowiec 3 - 2 Rodło Kwidzyn 25 sierpnia 2007 - 16:00
Kolejka 5 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
33. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Unia Janikowo 1 września 2007 - 13:00
34. Flota Świnoujście 1 - 1 Nielba Wągrowiec 1 września 2007 - 17:00
35. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 1 września 2007 - 17:00
36. Victoria Koronowo 0 - 1 TKP Toruń 1 września 2007 - 16:00
37. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Chemik Police 1 września 2007 - 13:00
38. Kujawiak Włocławek 1 - 0 Rega Trzebiatów 1 września 2007 - 19:30
39. Mieszko Gniezno 0 - 0 Zdrój Ciechocinek 1 września 2007 - 17:00
40. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Jarota Jarocin 1 września 2007 - 17:00
Kolejka 6 - 5. września 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
41. Unia Janikowo 4 - 1 Jarota Jarocin 5 września 2007 - 17:00
42. Zdrój Ciechocinek 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 5 września 2007 - 17:00
43. Rega Trzebiatów 3 - 1 Mieszko Gniezno 5 września 2007 - 16:00
44. Chemik Police 1 - 1 Kujawiak Włocławek 5 września 2007 - 17:00
45. TKP Toruń 1 - 0 Cartusia Kartuzy 5 września 2007 - 17:00
46. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Victoria Koronowo 5 września 2007 - 17:00
47. Nielba Wągrowiec 2 - 0 Wierzyca Pelplin 5 września 2007 - 17:00
48. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Flota Świnoujście 5 września 2007 - 17:00
Kolejka 7 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Flota Świnoujście 3 - 1 Unia Janikowo 8 września 2007 - 16:00
50. Wierzyca Pelplin 0 - 0 Rodło Kwidzyn 8 września 2007 - 17:00
51. Victoria Koronowo 1 - 1 Nielba Wągrowiec 8 września 2007 - 16:00
52. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 8 września 2007 - 13:00
53. Kujawiak Włocławek 0 - 5 TKP Toruń 8 września 2007 - 19:30
54. Mieszko Gniezno 1 - 1 Chemik Police 8 września 2007 - 17:00
55. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Rega Trzebiatów 9 września 2007 - 12:00
56. Jarota Jarocin 6 - 0 Zdrój Ciechocinek 9 września 2007 - 16:00
Kolejka 8 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
57. Unia Janikowo 0 - 0 Zdrój Ciechocinek 15 września 2007 - 17:00
58. Rega Trzebiatów 0 - 2 Jarota Jarocin 16 września 2007 - 13:00
59. Chemik Police 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 15 września 2007 - 17:00
60. TKP Toruń 0 - 0 Mieszko Gniezno 15 września 2007 - 16:00
61. Kotwica Kołobrzeg 6 - 2 Kujawiak Włocławek 15 września 2007 - 16:00
62. Nielba Wągrowiec 1 - 1 Cartusia Kartuzy 15 września 2007 - 16:00
63. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Victoria Koronowo 16 września 2007 - 15:00
64. Flota Świnoujście 0 - 0 Wierzyca Pelplin 15 września 2007 - 16:00
Kolejka 9 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
65. Wierzyca Pelplin 3 - 3 Unia Janikowo 22 września 2007 - 16:00
66. Victoria Koronowo 1 - 2 Flota Świnoujście 22 września 2007 - 16:00
67. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Rodło Kwidzyn 22 września 2007 - 13:00
68. Kujawiak Włocławek 0 - 6 Nielba Wągrowiec 22 września 2007 - 18:30
69. Mieszko Gniezno 3 - 0 Kotwica Kołobrzeg 22 września 2007 - 16:00
70. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 TKP Toruń 22 września 2007 - 15:00
71. Jarota Jarocin 3 - 0 Chemik Police 23 września 2007 - 16:00
72. Zdrój Ciechocinek 1 - 1 Rega Trzebiatów 22 września 2007 - 16:00
Kolejka 10 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (5) 
73. Unia Janikowo 3 - 1 Rega Trzebiatów 29 września 2007 - 16:00
74. Chemik Police 4 - 0 Zdrój Ciechocinek 29 września 2007 - 17:00
75. TKP Toruń 1 - 1 Jarota Jarocin 29 września 2007 - 16:00
76. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 29 września 2007 - 16:00
77. Nielba Wągrowiec 0 - 0 Mieszko Gniezno 29 września 2007 - 15:00
78. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Kujawiak Włocławek 29 września 2007 - 15:00
79. Flota Świnoujście 2 - 0 Cartusia Kartuzy 29 września 2007 - 15:00
80. Wierzyca Pelplin 1 - 4 Victoria Koronowo 29 września 2007 - 16:00
Kolejka 11 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
81. Victoria Koronowo 0 - 0 Unia Janikowo 6 października 2007 - 14:00
82. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Wierzyca Pelplin 6 października 2007 - 13:00
83. Flota Świnoujście 1 - 0 Kujawiak Włocławek 6 października 2007 - 18:00
84. Mieszko Gniezno 1 - 0 Rodło Kwidzyn 6 października 2007 - 16:00
85. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Nielba Wągrowiec 6 października 2007 - 15:00
86. Jarota Jarocin 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 7 października 2007 - 15:00
87. Zdrój Ciechocinek 0 - 1 TKP Toruń 6 października 2007 - 15:00
88. Rega Trzebiatów 1 - 1 Chemik Police 7 października 2007 - 15:00
Kolejka 12 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
89. Unia Janikowo 0 - 0 Chemik Police 13 października 2007 - 15:00
90. TKP Toruń 1 - 0 Rega Trzebiatów 13 października 2007 - 14:00
91. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Zdrój Ciechocinek 13 października 2007 - 15:00
92. Nielba Wągrowiec 1 - 0 Jarota Jarocin 13 października 2007 - 15:00
93. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 13 października 2007 - 15:00
94. Flota Świnoujście 2 - 0 Mieszko Gniezno 13 października 2007 - 15:00
95. Wierzyca Pelplin 3 - 3 Kujawiak Włocławek 13 października 2007 - 15:00
96. Victoria Koronowo 2 - 0 Cartusia Kartuzy 13 października 2007 - 14:00
Kolejka 13 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
97. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Unia Janikowo 20 października 2007 - 13:00
98. Kujawiak Włocławek 0 - 2 Victoria Koronowo 20 października 2007 - 18:00
99. Mieszko Gniezno 1 - 1 Wierzyca Pelplin 20 października 2007 - 16:00
100. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Flota Świnoujście 20 października 2007 - 14:00
101. Jarota Jarocin 3 - 0 Rodło Kwidzyn 21 października 2007 - 14:00
102. Zdrój Ciechocinek 0 - 4 Nielba Wągrowiec 20 października 2007 - 14:00
103. Rega Trzebiatów 0 - 1 Kotwica Kołobrzeg 20 października 2007 - 15:00
104. Chemik Police 0 - 1 TKP Toruń 20 października 2007 - 15:00
Kolejka 14 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (8) 
105. Unia Janikowo 0 - 0 TKP Toruń 27 października 2007 - 14:00
106. Kotwica Kołobrzeg 3 - 1 Chemik Police 27 października 2007 - 14:00
107. Nielba Wągrowiec 2 - 1 Rega Trzebiatów 27 października 2007 - 14:00
108. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Zdrój Ciechocinek 27 października 2007 - 11:00
109. Flota Świnoujście 1 - 1 Jarota Jarocin 27 października 2007 - 13:00
110. Wierzyca Pelplin 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 27 października 2007 - 15:00
111. Victoria Koronowo 1 - 0 Mieszko Gniezno 27 października 2007 - 14:00
112. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Kujawiak Włocławek 27 października 2007 - 13:00
Kolejka 15 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (6) 
113. Kujawiak Włocławek 1 - 0 Unia Janikowo 3 listopada 2007 - 17:00
114. Mieszko Gniezno 3 - 1 Cartusia Kartuzy 4 listopada 2007 - 12:00
115. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Victoria Koronowo 3 listopada 2007 - 13:00
116. Jarota Jarocin 5 - 1 Wierzyca Pelplin 4 listopada 2007 - 14:00
117. Zdrój Ciechocinek 1 - 1 Flota Świnoujście 3 listopada 2007 - 14:00
118. Rega Trzebiatów 2 - 0 Rodło Kwidzyn 3 listopada 2007 - 15:00
119. Chemik Police 0 - 1 Nielba Wągrowiec 3 listopada 2007 - 13:00
120. TKP Toruń 1 - 2 Kotwica Kołobrzeg 3 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 16 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Unia Janikowo 4 - 2 Kotwica Kołobrzeg 10 listopada 2007 - 12:00
122. TKP Toruń 2 - 2 Nielba Wągrowiec 10 listopada 2007 - 13:00
123. Chemik Police 1 - 1 Rodło Kwidzyn 10 listopada 2007 - 13:00
124. Rega Trzebiatów 0 - 2 Flota Świnoujście 10 listopada 2007 - 15:00
125. Zdrój Ciechocinek 2 - 1 Wierzyca Pelplin 10 listopada 2007 - 14:00
126. Jarota Jarocin 0 - 3 Victoria Koronowo 11 listopada 2007 - 13:00
127. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Cartusia Kartuzy 10 listopada 2007 - 13:00
128. Mieszko Gniezno 1 - 2 Kujawiak Włocławek 11 listopada 2007 - 12:00
Kolejka 17 - 22. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (14) 
129. Mieszko Gniezno 1 - 2 Unia Janikowo 22 marca 2008 - 15:00
130. Kujawiak Włocławek 0 - 0 Kaszubia Kościerzyna 21 marca 2008 - 17:00
131. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Jarota Jarocin 2 kwietnia 2008 - 17:00
132. Victoria Koronowo 0 - 1 Zdrój Ciechocinek 22 marca 2008 - 14:00
133. Wierzyca Pelplin 0 - 0 Rega Trzebiatów 22 marca 2008 - 15:30
134. Flota Świnoujście 2 - 1 Chemik Police 22 marca 2008 - 14:00
135. Rodło Kwidzyn 0 - 0 TKP Toruń 22 marca 2008 - 11:00
136. Nielba Wągrowiec 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 22 marca 2008 - 14:00
Kolejka 18 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
137. Unia Janikowo 1 - 0 Nielba Wągrowiec 29 marca 2008 - 15:00
138. Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 Rodło Kwidzyn 29 marca 2008 - 15:00
139. TKP Toruń 1 - 1 Flota Świnoujście 29 marca 2008 - 15:00
140. Chemik Police 3 - 1 Wierzyca Pelplin 29 marca 2008 - 13:00
141. Rega Trzebiatów 0 - 1 Victoria Koronowo 29 marca 2008 - 11:00
142. Zdrój Ciechocinek 1 - 2 Cartusia Kartuzy 29 marca 2008 - 11:00
143. Jarota Jarocin 2 - 1 Kujawiak Włocławek 30 marca 2008 - 14:00
144. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Mieszko Gniezno 29 marca 2008 - 14:00
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (9) 
145. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Unia Janikowo 5 kwietnia 2008 - 16:00
146. Mieszko Gniezno 1 - 1 Jarota Jarocin 5 kwietnia 2008 - 16:00
147. Kujawiak Włocławek 0 - 0 Zdrój Ciechocinek 5 kwietnia 2008 - 14:00
148. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Rega Trzebiatów 5 kwietnia 2008 - 16:00
149. Victoria Koronowo 0 - 2 Chemik Police 5 kwietnia 2008 - 14:00
150. Wierzyca Pelplin 3 - 1 TKP Toruń 5 kwietnia 2008 - 16:00
151. Flota Świnoujście 2 - 1 Kotwica Kołobrzeg 5 kwietnia 2008 - 15:30
152. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Nielba Wągrowiec 5 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 20 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
153. Unia Janikowo 1 - 2 Rodło Kwidzyn 12 kwietnia 2008 - 16:00
154. Nielba Wągrowiec 0 - 1 Flota Świnoujście 12 kwietnia 2008 - 17:00
155. Kotwica Kołobrzeg 1 - 1 Wierzyca Pelplin 12 kwietnia 2008 - 16:00
156. TKP Toruń 1 - 1 Victoria Koronowo 12 kwietnia 2008 - 17:00
157. Chemik Police 3 - 2 Cartusia Kartuzy 12 kwietnia 2008 - 13:00
158. Rega Trzebiatów 3 - 0 Kujawiak Włocławek 12 kwietnia 2008 - 11:00
159. Zdrój Ciechocinek 1 - 0 Mieszko Gniezno 12 kwietnia 2008 - 11:00
160. Jarota Jarocin 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 13 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 21 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (40) 
161. Jarota Jarocin 0 - 0 Unia Janikowo 20 kwietnia 2008 - 15:00
162. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Zdrój Ciechocinek 19 kwietnia 2008 - 16:00
163. Mieszko Gniezno 2 - 0 Rega Trzebiatów 20 kwietnia 2008 - 15:00
164. Kujawiak Włocławek 1 - 1 Chemik Police 19 kwietnia 2008 - 14:00
165. Cartusia Kartuzy 0 - 1 TKP Toruń 19 kwietnia 2008 - 16:00
166. Victoria Koronowo 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 19 kwietnia 2008 - 14:00
167. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Nielba Wągrowiec 19 kwietnia 2008 - 17:00
168. Flota Świnoujście 2 - 2 Rodło Kwidzyn 19 kwietnia 2008 - 15:30
Kolejka 22 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (31) 
169. Unia Janikowo 3 - 0 Flota Świnoujście 26 kwietnia 2008 - 16:00
170. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Wierzyca Pelplin 26 kwietnia 2008 - 14:00
171. Nielba Wągrowiec 2 - 2 Victoria Koronowo 26 kwietnia 2008 - 17:00
172. Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 Cartusia Kartuzy 26 kwietnia 2008 - 17:00
173. TKP Toruń 0 - 0 Kujawiak Włocławek 26 kwietnia 2008 - 17:00
174. Chemik Police 2 - 1 Mieszko Gniezno 26 kwietnia 2008 - 13:00
175. Rega Trzebiatów 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 26 kwietnia 2008 - 11:00
176. Zdrój Ciechocinek 0 - 2 Jarota Jarocin 26 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 23 - 1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (12) 
177. Zdrój Ciechocinek 0 - 1 Unia Janikowo 1 maja 2008 - 11:00
178. Jarota Jarocin 3 - 0 Rega Trzebiatów 1 maja 2008 - 15:00
179. Kaszubia Kościerzyna 2 - 2 Chemik Police 1 maja 2008 - 13:00
180. Mieszko Gniezno 0 - 2 TKP Toruń 30 kwietnia 2008 - 17:00
181. Kujawiak Włocławek 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 1 maja 2008 - 14:00
182. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Nielba Wągrowiec 1 maja 2008 - 16:00
183. Victoria Koronowo 2 - 0 Rodło Kwidzyn 1 maja 2008 - 16:00
184. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Flota Świnoujście 28 maja 2008 - 17:00
przełożony z powodu ulewy
Kolejka 24 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
185. Unia Janikowo 4 - 1 Wierzyca Pelplin 4 maja 2008 - 17:00
186. Flota Świnoujście 2 - 1 Victoria Koronowo 4 maja 2008 - 16:00
187. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Cartusia Kartuzy 4 maja 2008 - 17:00
188. Nielba Wągrowiec 3 - 0 Kujawiak Włocławek 4 maja 2008 - 17:00
189. Kotwica Kołobrzeg 3 - 0 Mieszko Gniezno 4 maja 2008 - 17:00
190. TKP Toruń 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 4 maja 2008 - 17:00
191. Chemik Police 0 - 0 Jarota Jarocin 4 maja 2008 - 13:00
192. Rega Trzebiatów 2 - 1 Zdrój Ciechocinek 4 maja 2008 - 11:00
Kolejka 25 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (11) 
193. Rega Trzebiatów 1 - 1 Unia Janikowo 10 maja 2008 - 11:00
194. Zdrój Ciechocinek 2 - 2 Chemik Police 10 maja 2008 - 16:00
195. Jarota Jarocin 2 - 0 TKP Toruń 11 maja 2008 - 15:00
196. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Kotwica Kołobrzeg 10 maja 2008 - 17:00
197. Mieszko Gniezno 2 - 1 Nielba Wągrowiec 10 maja 2008 - 17:00
198. Kujawiak Włocławek 1 - 1 Rodło Kwidzyn 10 maja 2008 - 11:00
199. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Flota Świnoujście 10 maja 2008 - 16:00
200. Victoria Koronowo 8 - 0 Wierzyca Pelplin 10 maja 2008 - 16:00
Kolejka 26 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (8) 
201. Unia Janikowo 3 - 0 Victoria Koronowo 17 maja 2008 - 14:40
202. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Cartusia Kartuzy 17 maja 2008 - 17:00
203. Kujawiak Włocławek 1 - 0 Flota Świnoujście 17 maja 2008 - 11:00
204. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Mieszko Gniezno 17 maja 2008 - 15:00
205. Nielba Wągrowiec 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna 17 maja 2008 - 17:00
206. Kotwica Kołobrzeg 0 - 2 Jarota Jarocin 17 maja 2008 - 17:00
207. TKP Toruń 2 - 1 Zdrój Ciechocinek 17 maja 2008 - 17:00
208. Chemik Police 0 - 0 Rega Trzebiatów 17 maja 2008 - 13:00
Kolejka 27 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (18) 
209. Chemik Police 0 - 3 Unia Janikowo 21 maja 2008 - 17:00
210. Rega Trzebiatów 0 - 1 TKP Toruń 21 maja 2008 - 17:00
211. Zdrój Ciechocinek 0 - 2 Kotwica Kołobrzeg 21 maja 2008 - 17:00
212. Jarota Jarocin 1 - 2 Nielba Wągrowiec 21 maja 2008 - 17:00
213. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Rodło Kwidzyn 21 maja 2008 - 17:00
214. Mieszko Gniezno 1 - 3 Flota Świnoujście 21 maja 2008 - 17:00
215. Kujawiak Włocławek 0 - 1 Wierzyca Pelplin 21 maja 2008 - 17:00
216. Cartusia Kartuzy 0 - 3 Victoria Koronowo 21 maja 2008 - 17:00
Kolejka 28 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (17) 
217. Unia Janikowo 1 - 0 Cartusia Kartuzy 24 maja 2008 - 17:00
218. Victoria Koronowo 1 - 2 Kujawiak Włocławek 24 maja 2008 - 16:00
219. Wierzyca Pelplin 1 - 0 Mieszko Gniezno 24 maja 2008 - 17:00
220. Flota Świnoujście 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 25 maja 2008 - 17:00
221. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Jarota Jarocin 25 maja 2008 - 13:00
222. Nielba Wągrowiec 4 - 0 Zdrój Ciechocinek 24 maja 2008 - 17:00
223. Kotwica Kołobrzeg 1 - 2 Rega Trzebiatów 24 maja 2008 - 17:00
224. TKP Toruń 0 - 0 Chemik Police 25 maja 2008 - 17:00
Kolejka 29 - 31. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (15) 
225. TKP Toruń 0 - 1 Unia Janikowo 31 maja 2008 - 17:00
226. Chemik Police 2 - 2 Kotwica Kołobrzeg 31 maja 2008 - 17:00
227. Rega Trzebiatów 1 - 3 Nielba Wągrowiec 31 maja 2008 - 17:00
228. Zdrój Ciechocinek 2 - 1 Rodło Kwidzyn 31 maja 2008 - 17:00
229. Jarota Jarocin 1 - 2 Flota Świnoujście 31 maja 2008 - 17:00
230. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Wierzyca Pelplin 31 maja 2008 - 17:00
231. Mieszko Gniezno 2 - 1 Victoria Koronowo 31 maja 2008 - 17:00
232. Kujawiak Włocławek 1 - 1 Cartusia Kartuzy 31 maja 2008 - 17:00
Kolejka 30 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (27) 
233. Unia Janikowo 3 - 0 Kujawiak Włocławek 7 czerwca 2008 - 17:00
234. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Mieszko Gniezno 7 czerwca 2008 - 17:00
235. Victoria Koronowo 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna 7 czerwca 2008 - 17:00
236. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Jarota Jarocin 7 czerwca 2008 - 17:00
237. Flota Świnoujście 2 - 0 Zdrój Ciechocinek 7 czerwca 2008 - 17:00
238. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Rega Trzebiatów 7 czerwca 2008 - 17:00
239. Nielba Wągrowiec 3 - 3 Chemik Police 7 czerwca 2008 - 17:00
240. Kotwica Kołobrzeg 1 - 0 TKP Toruń 7 czerwca 2008 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE