ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Potok Pszczółki 24 67 22 1 1 102 - 22
2. GTS Goszyn 24 50 16 2 6 72 - 34
3. Królewscy Czapielsk 24 46 14 4 6 62 - 33
4. GTS Rokitnica 24 43 14 1 9 62 - 46
5. GLKS Różyny 24 42 13 3 8 65 - 53
6. Inventia Żuława 24 37 11 4 9 60 - 49
7. GTS Trutnowy 24 32 10 2 12 67 - 67
8. GTS Rotmanka 24 32 9 5 10 49 - 55
9. Walmar Grabiny Zameczek 24 28 9 1 14 31 - 61
10. GTS Przywidz 24 22 6 4 14 44 - 64
11. GTS Juszkowo 24 21 6 3 15 41 - 56
12. Inter Krzywe Koło 24 21 7 0 17 24 - 83
13. Korona Cedry Małe 24 12 4 0 20 30 - 86
Ostatni komentarz dodał Wis?aTczew 03.07.2008, 23:35:22



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (73) 
2. GTS Trutnowy 1 - 2 GTS Juszkowo 19 sierpnia 2007 - 14:00
3. GTS Rokitnica 6 - 0 Korona Cedry Małe 19 sierpnia 2007 - 18:00
4. GTS Goszyn 4 - 1 Inter Krzywe Koło 18 sierpnia 2007 - 17:00
5. Potok Pszczółki 5 - 1 GLKS Różyny 19 sierpnia 2007 - 11:00
6. GTS Przywidz 2 - 1 Królewscy Czapielsk 18 sierpnia 2007 - 17:00
7. GTS Rotmanka 1 - 1 Walmar Grabiny Zameczek 19 sierpnia 2007 - 14:00
Pauza: Inventia Żuława,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
9. Królewscy Czapielsk 5 - 3 GTS Rotmanka 25 sierpnia 2007 - 17:00
10. GLKS Różyny 5 - 2 GTS Przywidz 26 sierpnia 2007 - 16:00
11. Inter Krzywe Koło 0 - 2 Potok Pszczółki 26 sierpnia 2007 - 14:00
12. Korona Cedry Małe 2 - 5 GTS Goszyn 26 sierpnia 2007 - 14:00
13. GTS Juszkowo 0 - 2 GTS Rokitnica 26 sierpnia 2007 - 14:00
14. Inventia Żuława 4 - 4 GTS Trutnowy 26 sierpnia 2007 - 17:00
Pauza: Walmar Grabiny Zameczek,
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
16. GTS Rokitnica 3 - 1 Inventia Żuława 2 września 2007 - 18:00
17. GTS Goszyn 4 - 1 GTS Juszkowo 1 września 2007 - 17:00
18. Potok Pszczółki 11 - 1 Korona Cedry Małe 2 września 2007 - 11:00
19. GTS Przywidz 7 - 3 Inter Krzywe Koło 1 września 2007 - 17:00
20. GTS Rotmanka 0 - 1 GLKS Różyny 2 września 2007 - 14:00
21. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 5 Królewscy Czapielsk 2 września 2007 - 14:00
Pauza: GTS Trutnowy,
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (41) 
23. GLKS Różyny 7 - 0 Walmar Grabiny Zameczek 9 września 2007 - 16:00
24. Inter Krzywe Koło 1 - 2 GTS Rotmanka 9 września 2007 - 14:00
25. Korona Cedry Małe 2 - 3 GTS Przywidz 9 września 2007 - 14:00
26. GTS Juszkowo 2 - 3 Potok Pszczółki 9 września 2007 - 14:00
27. Inventia Żuława 0 - 3 GTS Goszyn 9 września 2007 - 16:00
28. GTS Trutnowy 2 - 4 GTS Rokitnica 9 września 2007 - 14:00
Pauza: Królewscy Czapielsk,
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (116) 
30. GTS Goszyn 9 - 0 GTS Trutnowy 15 września 2007 - 16:00
31. Potok Pszczółki 3 - 0 Inventia Żuława 16 września 2007 - 15:30
vo,brak kart zdrowia
32. GTS Przywidz 5 - 3 GTS Juszkowo 15 września 2007 - 17:00
33. GTS Rotmanka 4 - 0 Korona Cedry Małe 16 września 2007 - 14:00
34. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 1 Inter Krzywe Koło 16 września 2007 - 14:00
35. Królewscy Czapielsk 2 - 2 GLKS Różyny 16 września 2007 - 16:00
Pauza: GTS Rokitnica,
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (70) 
37. Inter Krzywe Koło 1 - 0 Królewscy Czapielsk 23 września 2007 - 14:00
38. Korona Cedry Małe 5 - 2 Walmar Grabiny Zameczek 23 września 2007 - 14:00
39. GTS Juszkowo 1 - 2 GTS Rotmanka 23 września 2007 - 14:00
40. Inventia Żuława 2 - 2 GTS Przywidz 23 września 2007 - 14:00
41. GTS Trutnowy 0 - 5 Potok Pszczółki 23 września 2007 - 14:00
42. GTS Rokitnica 4 - 2 GTS Goszyn 23 września 2007 - 16:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (44) 
44. Potok Pszczółki 2 - 1 GTS Rokitnica 30 września 2007 - 11:00
45. GTS Przywidz 5 - 1 GTS Trutnowy 29 września 2007 - 17:00
46. GTS Rotmanka 3 - 3 Inventia Żuława 30 września 2007 - 14:00
47. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 1 GTS Juszkowo 30 września 2007 - 14:00
48. Królewscy Czapielsk 5 - 2 Korona Cedry Małe 30 września 2007 - 16:00
49. GLKS Różyny 7 - 2 Inter Krzywe Koło 30 września 2007 - 14:00
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (75) 
51. Korona Cedry Małe 2 - 5 GLKS Różyny 7 października 2007 - 14:00
52. GTS Juszkowo 2 - 2 Królewscy Czapielsk 7 października 2007 - 14:00
53. Inventia Żuława 6 - 0 Walmar Grabiny Zameczek 7 października 2007 - 14:00
54. GTS Trutnowy 4 - 2 GTS Rotmanka 7 października 2007 - 14:00
55. GTS Rokitnica 7 - 3 GTS Przywidz 7 października 2007 - 14:00
56. GTS Goszyn 3 - 0 Potok Pszczółki 6 października 2007 - 15:00
Pauza: Inter Krzywe Koło,
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
58. GTS Przywidz 2 - 3 GTS Goszyn 13 października 2007 - 16:00
59. GTS Rotmanka 2 - 3 GTS Rokitnica 14 października 2007 - 14:00
60. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 7 GTS Trutnowy 14 października 2007 - 14:00
61. Królewscy Czapielsk 1 - 0 Inventia Żuława 13 października 2007 - 15:30
62. GLKS Różyny 2 - 1 GTS Juszkowo 14 października 2007 - 14:00
63. Inter Krzywe Koło 3 - 1 Korona Cedry Małe 14 października 2007 - 14:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (85) 
65. GTS Juszkowo 1 - 3 Inter Krzywe Koło 21 października 2007 - 14:00
66. Inventia Żuława 6 - 1 GLKS Różyny 21 października 2007 - 14:00
67. GTS Trutnowy 3 - 3 Królewscy Czapielsk 21 października 2007 - 14:00
68. GTS Rokitnica 6 - 1 Walmar Grabiny Zameczek 21 października 2007 - 13:00
69. GTS Goszyn 7 - 1 GTS Rotmanka 20 października 2007 - 15:00
70. Potok Pszczółki 3 - 0 GTS Przywidz 21 października 2007 - 11:00
Pauza: Korona Cedry Małe,
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (58) 
72. GTS Rotmanka 0 - 1 Potok Pszczółki 28 października 2007 - 14:00
73. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 3 GTS Goszyn 28 października 2007 - 13:00
74. Królewscy Czapielsk 6 - 0 GTS Rokitnica 28 października 2007 - 14:00
75. GLKS Różyny 6 - 4 GTS Trutnowy 28 października 2007 - 12:00
76. Inter Krzywe Koło 0 - 4 Inventia Żuława 28 października 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4
77. Korona Cedry Małe 0 - 3 GTS Juszkowo 28 października 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy,na boisku 3:1
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (136) 
79. Inventia Żuława 4 - 0 Korona Cedry Małe 4 listopada 2007 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2
80. GTS Trutnowy 12 - 0 Inter Krzywe Koło 4 listopada 2007 - 14:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 12:0
81. GTS Rokitnica 1 - 0 GLKS Różyny 4 listopada 2007 - 13:00
82. GTS Goszyn 1 - 1 Królewscy Czapielsk 3 listopada 2007 - 14:00
83. Potok Pszczółki 3 - 0 Walmar Grabiny Zameczek 4 listopada 2007 - 11:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1
84. GTS Przywidz 2 - 2 GTS Rotmanka 4 listopada 2007 - 15:00
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (156) 
86. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 2 GTS Przywidz 11 listopada 2007 - 13:00
87. Królewscy Czapielsk 1 - 5 Potok Pszczółki 10 listopada 2007 - 14:00
88. GLKS Różyny 1 - 3 GTS Goszyn 11 listopada 2007 - 12:00
89. Inter Krzywe Koło 0 - 4 GTS Rokitnica 11 listopada 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:4
90. Korona Cedry Małe 0 - 3 GTS Trutnowy 11 listopada 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
91. GTS Juszkowo 4 - 0 Inventia Żuława 11 listopada 2007 - 14:00
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (223) 
93. GTS Juszkowo 0 - 2 GTS Trutnowy 30 marca 2008 - 14:00
94. Korona Cedry Małe 0 - 2 GTS Rokitnica 30 marca 2008 - 15:00
95. Inter Krzywe Koło 0 - 4 GTS Goszyn 30 marca 2008 - 14:00
96. GLKS Różyny 4 - 4 Potok Pszczółki 30 marca 2008 - 15:00
97. Królewscy Czapielsk 5 - 2 GTS Przywidz 29 marca 2008 - 15:30
98. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 1 GTS Rotmanka 30 marca 2008 - 13:00
Pauza: Inventia Żuława,
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (85) 
100. GTS Rotmanka 2 - 1 Królewscy Czapielsk 5 kwietnia 2008 - 15:30
101. GTS Przywidz 2 - 3 GLKS Różyny 5 kwietnia 2008 - 17:00
102. Potok Pszczółki 8 - 0 Inter Krzywe Koło 6 kwietnia 2008 - 14:15
103. GTS Goszyn 0 - 3 Korona Cedry Małe 5 kwietnia 2008 - 16:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 7:0
104. GTS Rokitnica 0 - 3 GTS Juszkowo 6 kwietnia 2008 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:1
105. GTS Trutnowy 3 - 4 Inventia Żuława 6 kwietnia 2008 - 14:00
Pauza: Walmar Grabiny Zameczek,
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (104) 
107. Inventia Żuława 2 - 1 GTS Rokitnica 13 kwietnia 2008 - 13:00
108. GTS Juszkowo 0 - 6 GTS Goszyn 13 kwietnia 2008 - 14:00
109. Korona Cedry Małe 0 - 6 Potok Pszczółki 13 kwietnia 2008 - 15:00
110. Inter Krzywe Koło 2 - 1 GTS Przywidz 13 kwietnia 2008 - 14:00
111. GLKS Różyny 2 - 1 GTS Rotmanka 13 kwietnia 2008 - 15:00
112. Królewscy Czapielsk 2 - 1 Walmar Grabiny Zameczek 12 kwietnia 2008 - 16:30
Pauza: GTS Trutnowy,
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (61) 
114. Walmar Grabiny Zameczek 3 - 1 GLKS Różyny 20 kwietnia 2008 - 13:00
115. GTS Rotmanka 5 - 0 Inter Krzywe Koło 19 kwietnia 2008 - 16:00
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 5:2
116. GTS Przywidz 0 - 3 Korona Cedry Małe 19 kwietnia 2008 - 17:00
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 1:0
117. Potok Pszczółki 6 - 2 GTS Juszkowo 20 kwietnia 2008 - 14:15
118. GTS Goszyn 2 - 4 Inventia Żuława 19 kwietnia 2008 - 16:00
119. GTS Rokitnica 1 - 4 GTS Trutnowy 20 kwietnia 2008 - 14:00
Pauza: Królewscy Czapielsk,
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (59) 
121. GTS Trutnowy 5 - 2 GTS Goszyn 27 kwietnia 2008 - 14:00
122. Inventia Żuława 1 - 7 Potok Pszczółki 27 kwietnia 2008 - 14:15
w Pszczó?kach
123. GTS Juszkowo 3 - 0 GTS Przywidz 27 kwietnia 2008 - 14:00
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:2
124. Korona Cedry Małe 2 - 3 GTS Rotmanka 27 kwietnia 2008 - 15:00
125. Inter Krzywe Koło 0 - 3 Walmar Grabiny Zameczek 27 kwietnia 2008 - 14:00
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:0
126. GLKS Różyny 2 - 1 Królewscy Czapielsk 27 kwietnia 2008 - 16:00
Pauza: GTS Rokitnica,
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (65) 
128. Królewscy Czapielsk 3 - 0 Inter Krzywe Koło 30 kwietnia 2008 - 17:30
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:0
129. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 1 Korona Cedry Małe 1 maja 2008 - 13:00
130. GTS Rotmanka 1 - 1 GTS Juszkowo 30 kwietnia 2008 - 17:00
131. GTS Przywidz 0 - 3 Inventia Żuława 1 maja 2008 - 15:00
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 0:1
132. Potok Pszczółki 5 - 1 GTS Trutnowy 1 maja 2008 - 11:00
133. GTS Goszyn 3 - 1 GTS Rokitnica 30 kwietnia 2008 - 16:00
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
135. GTS Rokitnica 0 - 2 Potok Pszczółki 4 maja 2008 - 14:00
136. GTS Trutnowy 3 - 0 GTS Przywidz 4 maja 2008 - 14:00
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:4
137. Inventia Żuława 3 - 3 GTS Rotmanka 4 maja 2008 - 13:00
138. GTS Juszkowo 1 - 2 Walmar Grabiny Zameczek 4 maja 2008 - 14:00
139. Korona Cedry Małe 0 - 4 Królewscy Czapielsk 4 maja 2008 - 15:00
140. Inter Krzywe Koło 0 - 3 GLKS Różyny 4 maja 2008 - 14:00
vo, w drużynie gospodarzy zagrali nieuprawnieni zawodnicy, na boisku 3:1
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (100) 
142. GLKS Różyny 3 - 2 Korona Cedry Małe 11 maja 2008 - 16:00
143. Królewscy Czapielsk 3 - 1 GTS Juszkowo 10 maja 2008 - 17:00
144. Walmar Grabiny Zameczek 1 - 2 Inventia Żuława 10 maja 2008 - 17:00
145. GTS Rotmanka 4 - 1 GTS Trutnowy 10 maja 2008 - 16:00
146. GTS Przywidz 1 - 1 GTS Rokitnica 10 maja 2008 - 17:00
147. Potok Pszczółki 5 - 1 GTS Goszyn 11 maja 2008 - 14:15
Pauza: Inter Krzywe Koło,
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (87) 
149. GTS Goszyn 0 - 0 GTS Przywidz 17 maja 2008 - 16:00
150. GTS Rokitnica 5 - 2 GTS Rotmanka 18 maja 2008 - 14:00
151. GTS Trutnowy 0 - 3 Walmar Grabiny Zameczek 18 maja 2008 - 14:00
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:2
152. Inventia Żuława 1 - 2 Królewscy Czapielsk 18 maja 2008 - 12:00
153. GTS Juszkowo 2 - 2 GLKS Różyny 18 maja 2008 - 14:00
154. Korona Cedry Małe 0 - 1 Inter Krzywe Koło 18 maja 2008 - 15:00
Pauza: Potok Pszczółki,
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (69) 
156. Inter Krzywe Koło 2 - 0 GTS Juszkowo 21 maja 2008 - 17:00
157. GLKS Różyny 1 - 4 Inventia Żuława 21 maja 2008 - 16:30
158. Królewscy Czapielsk 3 - 0 GTS Trutnowy 21 maja 2008 - 17:30
vo, w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 3:2
159. Walmar Grabiny Zameczek 2 - 1 GTS Rokitnica 21 maja 2008 - 17:00
160. GTS Rotmanka 1 - 2 GTS Goszyn 21 maja 2008 - 17:00
161. GTS Przywidz 2 - 3 Potok Pszczółki 21 maja 2008 - 17:00
Pauza: Korona Cedry Małe,
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
163. Potok Pszczółki 8 - 1 GTS Rotmanka 25 maja 2008 - 14:15
164. GTS Goszyn 2 - 0 Walmar Grabiny Zameczek 24 maja 2008 - 16:00
165. GTS Rokitnica 1 - 4 Królewscy Czapielsk 25 maja 2008 - 14:00
166. GTS Trutnowy 0 - 3 GLKS Różyny 25 maja 2008 - 14:00
vo, w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 5:2
167. Inventia Żuława 1 - 2 Inter Krzywe Koło 25 maja 2008 - 13:00
168. GTS Juszkowo 6 - 1 Korona Cedry Małe 25 maja 2008 - 14:00
Pauza: GTS Przywidz,
Kolejka 25 - 31 maja /1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (92) 
170. Korona Cedry Małe 2 - 1 Inventia Żuława 1 czerwca 2008 - 15:00
171. Inter Krzywe Koło 0 - 3 GTS Trutnowy 1 czerwca 2008 - 14:00
brak nale?ytego zabezpieczenia porz?dku
172. GLKS Różyny 2 - 3 GTS Rokitnica 1 czerwca 2008 - 16:30
173. Królewscy Czapielsk 1 - 0 GTS Goszyn 31 maja 2008 - 17:00
174. Walmar Grabiny Zameczek 0 - 3 Potok Pszczółki 31 maja 2008 - 17:00
175. GTS Rotmanka 3 - 1 GTS Przywidz
Pauza: GTS Juszkowo,
Kolejka 26 - 7/8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (121) 
177. GTS Przywidz 0 - 2 Walmar Grabiny Zameczek 7 czerwca 2008 - 17:00
178. Potok Pszczółki 2 - 1 Królewscy Czapielsk 8 czerwca 2008 - 14:15
179. GTS Goszyn 3 - 1 GLKS Różyny 7 czerwca 2008 - 16:00
180. GTS Rokitnica 5 - 2 Inter Krzywe Koło 8 czerwca 2008 - 14:00
181. GTS Trutnowy 4 - 1 Korona Cedry Małe 8 czerwca 2008 - 14:00
182. Inventia Żuława 4 - 1 GTS Juszkowo 8 czerwca 2008 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE