Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Delta Miłoradz 26 51 17 0 9 88 - 47
2. Centrum Pelplin 26 51 16 3 7 77 - 54
3. Mewa Gniew 26 49 15 4 7 87 - 51
4. Czarni Przemysław 26 45 13 6 7 77 - 65
5. Grom Nowy Staw 26 41 12 5 9 48 - 50
6. Relax Ryjewo 26 41 12 5 9 51 - 58
7. LKS Waplewo 26 40 12 4 10 54 - 54
8. Weber Szprudowo 26 37 10 7 9 63 - 45
9. Błyskawica Postolin 26 36 11 3 12 45 - 57
10. GTS Rusocin 26 28 8 4 14 53 - 65
11. Sławek Borzechowo 26 28 8 4 14 57 - 79
12. Zieloni Marzęcino 26 23 6 5 15 41 - 61
13. Rodło Trzciano 26 23 6 5 15 49 - 85
14. GKS Gardeja 26 20 5 5 16 45 - 70
Ostatni komentarz dodał egon_grom 04.07.2008, 13:31:25


 Baner


Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (161) 
Zieloni Marzęcino 0 - 1 Czarni Przemysław 19 sierpnia 2007 - 17:00
Weber Szprudowo 7 - 3 Delta Miłoradz 18 sierpnia 2007 - 16:00
Rodło Trzciano 0 - 1 Błyskawica Postolin 19 sierpnia 2007 - 15:30
Relax Ryjewo 0 - 2 GKS Gardeja 19 sierpnia 2007 - 13:00
Sławek Borzechowo 1 - 3 LKS Waplewo 19 sierpnia 2007 - 11:00
Mewa Gniew 5 - 1 Centrum Pelplin 18 sierpnia 2007 - 17:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 GTS Rusocin 18 sierpnia 2007 - 17:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (59) 
Czarni Przemysław 3 - 2 GTS Rusocin 25 sierpnia 2007 - 17:00
Centrum Pelplin 2 - 0 Grom Nowy Staw 25 sierpnia 2007 - 16:00
LKS Waplewo 5 - 2 Mewa Gniew 25 sierpnia 2007 - 11:00
GKS Gardeja 6 - 1 Sławek Borzechowo 26 sierpnia 2007 - 15:00
Błyskawica Postolin 5 - 2 Relax Ryjewo 26 sierpnia 2007 - 14:00
Delta Miłoradz 2 - 1 Rodło Trzciano 25 sierpnia 2007 - 18:00
Zieloni Marzęcino 2 - 0 Weber Szprudowo 26 sierpnia 2007 - 16:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (51) 
Weber Szprudowo 9 - 2 Czarni Przemysław 1 września 2007 - 16:00
Rodło Trzciano 2 - 2 Zieloni Marzęcino 1 września 2007 - 16:00
Relax Ryjewo 4 - 2 Delta Miłoradz 1 września 2007 - 13:00
Sławek Borzechowo 0 - 3 Błyskawica Postolin 2 września 2007 - 11:00
Mewa Gniew 1 - 1 GKS Gardeja 1 września 2007 - 17:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 LKS Waplewo 1 września 2007 - 17:00
GTS Rusocin 8 - 0 Centrum Pelplin 2 września 2007 - 12:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (60) 
Czarni Przemysław 4 - 2 Centrum Pelplin 9 września 2007 - 16:00
LKS Waplewo 0 - 3 GTS Rusocin 8 września 2007 - 17:00
GKS Gardeja 2 - 2 Grom Nowy Staw 8 września 2007 - 14:00
Błyskawica Postolin 3 - 2 Mewa Gniew 9 września 2007 - 14:00
Delta Miłoradz 7 - 1 Sławek Borzechowo 5 września 2007 - 18:00
Zieloni Marzęcino 1 - 3 Relax Ryjewo 9 września 2007 - 16:00
Weber Szprudowo 1 - 1 Rodło Trzciano 8 września 2007 - 16:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (95) 
Rodło Trzciano 5 - 4 Czarni Przemysław 15 września 2007 - 16:00
Relax Ryjewo 3 - 2 Weber Szprudowo 5 września 2007 - 17:00
Sławek Borzechowo 4 - 4 Zieloni Marzęcino 16 września 2007 - 11:00
Mewa Gniew - - - Delta Miłoradz 15 września 2007 - 13:00
obustronny vo,mecz przerwany w 44 min. przy stanie 1:3
Grom Nowy Staw 0 - 1 Błyskawica Postolin 15 września 2007 - 16:00
GTS Rusocin 3 - 0 GKS Gardeja 16 września 2007 - 12:00
Centrum Pelplin 6 - 2 LKS Waplewo 15 września 2007 - 17:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (94) 
Czarni Przemysław 4 - 4 LKS Waplewo 23 września 2007 - 16:00
GKS Gardeja 1 - 3 Centrum Pelplin 22 września 2007 - 15:30
Błyskawica Postolin 3 - 2 GTS Rusocin 23 września 2007 - 14:00
Delta Miłoradz 3 - 0 Grom Nowy Staw 22 września 2007 - 17:00
Zieloni Marzęcino 3 - 6 Mewa Gniew 23 września 2007 - 15:00
Weber Szprudowo 5 - 0 Sławek Borzechowo 22 września 2007 - 15:00
Rodło Trzciano 1 - 1 Relax Ryjewo 22 września 2007 - 14:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (102) 
Relax Ryjewo 1 - 5 Czarni Przemysław 29 września 2007 - 13:00
Sławek Borzechowo 10 - 0 Rodło Trzciano 30 września 2007 - 11:00
Mewa Gniew 4 - 2 Weber Szprudowo 29 września 2007 - 16:30
Grom Nowy Staw 4 - 3 Zieloni Marzęcino 29 września 2007 - 15:00
GTS Rusocin 1 - 2 Delta Miłoradz 30 września 2007 - 12:00
Centrum Pelplin 3 - 1 Błyskawica Postolin 30 września 2007 - 15:00
LKS Waplewo 4 - 1 GKS Gardeja 29 września 2007 - 16:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (81) 
Czarni Przemysław 2 - 1 GKS Gardeja 7 października 2007 - 14:00
Błyskawica Postolin 0 - 2 LKS Waplewo 7 października 2007 - 14:00
Delta Miłoradz 2 - 5 Centrum Pelplin 6 października 2007 - 16:00
Zieloni Marzęcino 0 - 1 GTS Rusocin 7 października 2007 - 14:00
Weber Szprudowo 2 - 1 Grom Nowy Staw 6 października 2007 - 15:00
Rodło Trzciano 3 - 0 Mewa Gniew 6 października 2007 - 15:30
vo,brak kart zdrowia
Relax Ryjewo 3 - 3 Sławek Borzechowo 6 października 2007 - 13:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
Sławek Borzechowo 2 - 5 Czarni Przemysław 14 października 2007 - 11:00
Mewa Gniew 6 - 0 Relax Ryjewo 13 października 2007 - 15:00
Grom Nowy Staw 4 - 2 Rodło Trzciano 13 października 2007 - 14:00
GTS Rusocin 2 - 2 Weber Szprudowo 14 października 2007 - 12:00
Centrum Pelplin 3 - 0 Zieloni Marzęcino 14 października 2007 - 14:00
LKS Waplewo 4 - 2 Delta Miłoradz 13 października 2007 - 16:00
GKS Gardeja 2 - 4 Błyskawica Postolin 14 października 2007 - 14:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (87) 
Czarni Przemysław 1 - 2 Błyskawica Postolin 21 października 2007 - 14:00
Delta Miłoradz 3 - 0 GKS Gardeja 20 października 2007 - 15:00
Zieloni Marzęcino 2 - 1 LKS Waplewo 17 listopada 2007 - 11:00
Weber Szprudowo 3 - 3 Centrum Pelplin 20 października 2007 - 14:00
Rodło Trzciano 5 - 1 GTS Rusocin 21 października 2007 - 13:00
Relax Ryjewo 2 - 2 Grom Nowy Staw 20 października 2007 - 13:00
Sławek Borzechowo 4 - 2 Mewa Gniew 21 października 2007 - 11:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (73) 
Mewa Gniew 1 - 4 Czarni Przemysław 27 października 2007 - 14:00
Grom Nowy Staw 3 - 1 Sławek Borzechowo 27 października 2007 - 13:00
GTS Rusocin 0 - 1 Relax Ryjewo 28 października 2007 - 12:00
Centrum Pelplin 5 - 1 Rodło Trzciano 28 października 2007 - 14:00
LKS Waplewo 2 - 1 Weber Szprudowo 27 października 2007 - 14:00
GKS Gardeja 5 - 1 Zieloni Marzęcino 27 października 2007 - 15:00
Błyskawica Postolin 2 - 4 Delta Miłoradz 28 października 2007 - 13:30
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (84) 
Czarni Przemysław 1 - 4 Delta Miłoradz 4 listopada 2007 - 14:00
Zieloni Marzęcino 0 - 0 Błyskawica Postolin 4 listopada 2007 - 14:00
Weber Szprudowo 4 - 0 GKS Gardeja 3 listopada 2007 - 13:00
Rodło Trzciano 4 - 3 LKS Waplewo 3 listopada 2007 - 11:00
Relax Ryjewo 6 - 1 Centrum Pelplin 3 listopada 2007 - 13:00
Sławek Borzechowo 3 - 3 GTS Rusocin 4 listopada 2007 - 11:00
Mewa Gniew 7 - 4 Grom Nowy Staw 3 listopada 2007 - 14:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (93) 
Grom Nowy Staw 2 - 2 Czarni Przemysław 10 listopada 2007 - 13:00
GTS Rusocin 2 - 2 Mewa Gniew 11 listopada 2007 - 12:00
Centrum Pelplin 4 - 1 Sławek Borzechowo 10 listopada 2007 - 13:00
LKS Waplewo 2 - 0 Relax Ryjewo 10 listopada 2007 - 13:00
GKS Gardeja 4 - 3 Rodło Trzciano 10 listopada 2007 - 11:00
Błyskawica Postolin 1 - 3 Weber Szprudowo 11 listopada 2007 - 13:00
Delta Miłoradz 3 - 1 Zieloni Marzęcino 10 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (187) 
Czarni Przemysław 4 - 2 Zieloni Marzęcino 30 marca 2008 - 14:00
Delta Miłoradz 4 - 2 Weber Szprudowo 29 marca 2008 - 11:00
Błyskawica Postolin 0 - 0 Rodło Trzciano 30 marca 2008 - 13:00
GKS Gardeja 3 - 3 Relax Ryjewo 30 marca 2008 - 16:00
LKS Waplewo 4 - 2 Sławek Borzechowo 29 marca 2008 - 16:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Mewa Gniew 29 marca 2008 - 16:00
GTS Rusocin 0 - 1 Grom Nowy Staw 30 marca 2008 - 12:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (98) 
GTS Rusocin 1 - 5 Czarni Przemysław 6 kwietnia 2008 - 12:00
Grom Nowy Staw 2 - 5 Centrum Pelplin 5 kwietnia 2008 - 16:00
Mewa Gniew 2 - 0 LKS Waplewo 5 kwietnia 2008 - 14:30
Sławek Borzechowo 3 - 1 GKS Gardeja 6 kwietnia 2008 - 11:00
Relax Ryjewo 3 - 0 Błyskawica Postolin 6 kwietnia 2008 - 16:30
Rodło Trzciano 2 - 1 Delta Miłoradz 6 kwietnia 2008 - 13:00
Weber Szprudowo 2 - 2 Zieloni Marzęcino 5 kwietnia 2008 - 13:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (135) 
Czarni Przemysław 1 - 1 Weber Szprudowo 13 kwietnia 2008 - 14:00
Zieloni Marzęcino 2 - 3 Rodło Trzciano 13 kwietnia 2008 - 16:00
Delta Miłoradz 0 - 2 Relax Ryjewo 12 kwietnia 2008 - 16:00
Błyskawica Postolin 2 - 3 Sławek Borzechowo 13 kwietnia 2008 - 13:00
GKS Gardeja 0 - 2 Mewa Gniew 13 kwietnia 2008 - 16:00
LKS Waplewo 2 - 3 Grom Nowy Staw 12 kwietnia 2008 - 17:00
Centrum Pelplin 7 - 2 GTS Rusocin 12 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 17 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (112) 
Centrum Pelplin 5 - 4 Czarni Przemysław 20 kwietnia 2008 - 15:00
GTS Rusocin 3 - 2 LKS Waplewo 20 kwietnia 2008 - 12:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 GKS Gardeja 19 kwietnia 2008 - 16:00
Mewa Gniew 6 - 1 Błyskawica Postolin 19 kwietnia 2008 - 16:00
Sławek Borzechowo 0 - 5 Delta Miłoradz 20 kwietnia 2008 - 11:00
Relax Ryjewo 3 - 1 Zieloni Marzęcino 19 kwietnia 2008 - 14:00
Rodło Trzciano 1 - 2 Weber Szprudowo 19 kwietnia 2008 - 15:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (118) 
Czarni Przemysław 5 - 3 Rodło Trzciano 27 kwietnia 2008 - 14:00
Weber Szprudowo 1 - 2 Relax Ryjewo 26 kwietnia 2008 - 15:00
Zieloni Marzęcino 1 - 1 Sławek Borzechowo 27 kwietnia 2008 - 16:00
Delta Miłoradz 6 - 1 Mewa Gniew 26 kwietnia 2008 - 11:00
Błyskawica Postolin 2 - 3 Grom Nowy Staw 27 kwietnia 2008 - 14:00
GKS Gardeja 1 - 1 GTS Rusocin 27 kwietnia 2008 - 16:00
LKS Waplewo 1 - 0 Centrum Pelplin 26 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 19 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (117) 
LKS Waplewo 2 - 2 Czarni Przemysław 30 kwietnia 2008 - 18:00
Centrum Pelplin 5 - 1 GKS Gardeja 1 maja 2008 - 12:00
GTS Rusocin 5 - 1 Błyskawica Postolin 1 maja 2008 - 12:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Delta Miłoradz 30 kwietnia 2008 - 17:00
Mewa Gniew 3 - 1 Zieloni Marzęcino 30 kwietnia 2008 - 16:00
Sławek Borzechowo 3 - 0 Weber Szprudowo 1 maja 2008 - 11:00
Relax Ryjewo 1 - 0 Rodło Trzciano 1 maja 2008 - 14:00
Kolejka 20 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (113) 
Czarni Przemysław 6 - 1 Relax Ryjewo 4 maja 2008 - 14:00
Rodło Trzciano 2 - 6 Sławek Borzechowo 4 maja 2008 - 13:00
Weber Szprudowo 1 - 2 Mewa Gniew 4 maja 2008 - 12:00
Zieloni Marzęcino 3 - 0 Grom Nowy Staw 4 maja 2008 - 16:00
Delta Miłoradz 8 - 1 GTS Rusocin 4 maja 2008 - 17:00
Błyskawica Postolin 2 - 1 Centrum Pelplin 4 maja 2008 - 14:00
GKS Gardeja 5 - 1 LKS Waplewo 4 maja 2008 - 16:00
Kolejka 21 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (113) 
GKS Gardeja 2 - 6 Czarni Przemysław 10 maja 2008 - 16:00
LKS Waplewo 2 - 0 Błyskawica Postolin 10 maja 2008 - 17:00
Centrum Pelplin 2 - 1 Delta Miłoradz 10 maja 2008 - 16:00
GTS Rusocin 2 - 3 Zieloni Marzęcino 11 maja 2008 - 12:00
Grom Nowy Staw 2 - 2 Weber Szprudowo 10 maja 2008 - 17:00
Mewa Gniew 12 - 1 Rodło Trzciano 10 maja 2008 - 16:00
Sławek Borzechowo 1 - 0 Relax Ryjewo 11 maja 2008 - 11:00
Kolejka 22 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (125) 
Czarni Przemysław 3 - 1 Sławek Borzechowo 18 maja 2008 - 14:00
Relax Ryjewo 1 - 7 Mewa Gniew 17 maja 2008 - 14:00
Rodło Trzciano 2 - 3 Grom Nowy Staw 18 maja 2008 - 13:00
Weber Szprudowo 3 - 0 GTS Rusocin 17 maja 2008 - 11:00
Zieloni Marzęcino 2 - 1 Centrum Pelplin 18 maja 2008 - 16:00
Delta Miłoradz 3 - 0 LKS Waplewo 17 maja 2008 - 17:00
Błyskawica Postolin 3 - 2 GKS Gardeja 17 maja 2008 - 17:00
Kolejka 23 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (121) 
Błyskawica Postolin 1 - 1 Czarni Przemysław 21 maja 2008 - 17:00
GKS Gardeja 1 - 4 Delta Miłoradz 21 maja 2008 - 16:00
LKS Waplewo 2 - 1 Zieloni Marzęcino 21 maja 2008 - 18:00
Centrum Pelplin 1 - 0 Weber Szprudowo 21 maja 2008 - 16:00
GTS Rusocin 3 - 0 Rodło Trzciano 21 maja 2008 - 17:00
Grom Nowy Staw 3 - 2 Relax Ryjewo 21 maja 2008 - 17:30
Mewa Gniew 5 - 2 Sławek Borzechowo 21 maja 2008 - 16:00
Kolejka 24 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (128) 
Czarni Przemysław 1 - 1 Mewa Gniew 25 maja 2008 - 14:00
Sławek Borzechowo 0 - 2 Grom Nowy Staw 25 maja 2008 - 11:00
Relax Ryjewo 4 - 3 GTS Rusocin 24 maja 2008 - 14:00
Rodło Trzciano 2 - 6 Centrum Pelplin 25 maja 2008 - 13:00
Weber Szprudowo 2 - 2 LKS Waplewo 24 maja 2008 - 11:00
Zieloni Marzęcino 3 - 0 GKS Gardeja 25 maja 2008 - 16:00
Na boisku 2-5 (brak dokumentów to?samo?ci ze zdj?ciem)
Delta Miłoradz 6 - 3 Błyskawica Postolin 24 maja 2008 - 17:00
Kolejka 25 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (192) 
Delta Miłoradz 8 - 1 Czarni Przemysław 1 czerwca 2008 - 14:00
Błyskawica Postolin 3 - 1 Zieloni Marzęcino 1 czerwca 2008 - 14:00
GKS Gardeja 0 - 3 Weber Szprudowo 1 czerwca 2008 - 14:00
brak dok. to?samo?ci, na boisku 5-2
LKS Waplewo 3 - 2 Rodło Trzciano 1 czerwca 2008 - 14:00
Centrum Pelplin 1 - 1 Relax Ryjewo 1 czerwca 2008 - 14:00
GTS Rusocin 2 - 3 Sławek Borzechowo 1 czerwca 2008 - 14:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Mewa Gniew 1 czerwca 2008 - 14:00
Kolejka 26 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (281) 
Czarni Przemysław 0 - 2 Grom Nowy Staw 8 czerwca 2008 - 14:00
Mewa Gniew 6 - 1 GTS Rusocin 8 czerwca 2008 - 14:00
Sławek Borzechowo 1 - 4 Centrum Pelplin 8 czerwca 2008 - 14:00
Relax Ryjewo 2 - 0 LKS Waplewo 8 czerwca 2008 - 14:00
Rodło Trzciano 3 - 3 GKS Gardeja 8 czerwca 2008 - 14:00
Weber Szprudowo 3 - 1 Błyskawica Postolin 8 czerwca 2008 - 14:00
Zieloni Marzęcino 0 - 4 Delta Miłoradz 8 czerwca 2008 - 14:00