V liga - grupa Słupsk - sezon 2007/2008

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Lębork 30 79 25 4 1 90 - 11
2. Koral Dębnica 30 60 18 6 6 64 - 27
3. Pomorze Potęgowo 30 59 18 5 7 75 - 32
4. Piast Człuchów 30 54 16 6 8 59 - 40
5. Sparta Sycewice 30 48 15 3 12 86 - 54
6. Jantar Ustka 30 48 14 6 10 51 - 41
7. Granit Kończewo 30 47 13 8 9 62 - 55
8. Chrobry Charbrowo 30 43 13 4 13 56 - 50
9. Iskra Dretyń 30 43 13 4 13 69 - 68
10. Echo Biesowice 30 38 11 5 14 60 - 73
11. Karol Pęplino 30 36 10 6 14 49 - 46
12. Leśnik Cewice 30 27 8 3 19 43 - 80
13. Kaszubia Studzienice 30 27 6 9 15 41 - 84
14. Dąb Kusowo 30 26 8 2 20 48 - 91
15. MKS Debrzno 30 24 7 3 20 37 - 92
16. Myśliwiec Tuchomie 30 23 7 2 21 30 - 76
Ostatni komentarz dodał buuuuu 05.07.2008, 11:50:15


 Baner


Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (107) 
Granit Kończewo 4 - 1 Dąb Kusowo 12 sierpnia 2007 - 12:30
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Koral Dębnica 12 sierpnia 2007 - 13:30
Echo Biesowice 3 - 2 Sparta Sycewice 12 sierpnia 2007 - 16:00
Pomorze Potęgowo 1 - 2 Iskra Dretyń 11 sierpnia 2007 - 16:00
Chrobry Charbrowo 2 - 0 Kaszubia Studzienice 12 sierpnia 2007 - 12:30
Piast Człuchów 1 - 0 Leśnik Cewice 12 sierpnia 2007 - 16:00
Pogoń Lębork 1 - 2 Jantar Ustka 12 sierpnia 2007 - 12:00
Karol Pęplino 5 - 1 MKS Debrzno 11 sierpnia 2007 - 17:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (64) 
Dąb Kusowo 2 - 5 MKS Debrzno 15 sierpnia 2007 - 12:00
Jantar Ustka 0 - 0 Karol Pęplino 15 sierpnia 2007 - 12:00
Leśnik Cewice 1 - 4 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2007 - 12:00
Kaszubia Studzienice 1 - 4 Piast Człuchów 15 sierpnia 2007 - 14:00
Iskra Dretyń 1 - 2 Chrobry Charbrowo 15 sierpnia 2007 - 16:00
Sparta Sycewice 2 - 2 Pomorze Potęgowo 15 sierpnia 2007 - 12:00
Koral Dębnica 4 - 1 Echo Biesowice 15 sierpnia 2007 - 13:00
Granit Kończewo 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 16 sierpnia 2007 - 18:00
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (52) 
Myśliwiec Tuchomie 4 - 3 Dąb Kusowo 19 sierpnia 2007 - 13:30
Echo Biesowice 3 - 3 Granit Kończewo 19 sierpnia 2007 - 16:00
Pomorze Potęgowo 2 - 3 Koral Dębnica 18 sierpnia 2007 - 16:00
Chrobry Charbrowo 0 - 1 Sparta Sycewice 19 sierpnia 2007 - 12:30
Piast Człuchów 3 - 1 Iskra Dretyń 19 sierpnia 2007 - 16:00
Pogoń Lębork 6 - 0 Kaszubia Studzienice 18 sierpnia 2007 - 18:00
Karol Pęplino 1 - 3 Leśnik Cewice 19 sierpnia 2007 - 12:00
MKS Debrzno 0 - 2 Jantar Ustka 19 sierpnia 2007 - 15:00
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (67) 
Dąb Kusowo 1 - 4 Jantar Ustka 25 sierpnia 2007 - 17:00
Leśnik Cewice 6 - 2 MKS Debrzno 26 sierpnia 2007 - 12:00
Kaszubia Studzienice 1 - 1 Karol Pęplino 25 sierpnia 2007 - 17:00
Iskra Dretyń 0 - 4 Pogoń Lębork 26 sierpnia 2007 - 14:00
Sparta Sycewice 0 - 1 Piast Człuchów 25 sierpnia 2007 - 17:00
Koral Dębnica 4 - 0 Chrobry Charbrowo 26 sierpnia 2007 - 13:00
Granit Kończewo 0 - 2 Pomorze Potęgowo 24 sierpnia 2007 - 17:30
Myśliwiec Tuchomie 3 - 4 Echo Biesowice 25 sierpnia 2007 - 11:00
Kolejka 5 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (56) 
Echo Biesowice 3 - 2 Dąb Kusowo 2 września 2007 - 16:00
Pomorze Potęgowo 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie 1 września 2007 - 16:00
Chrobry Charbrowo 2 - 1 Granit Kończewo 2 września 2007 - 12:30
Piast Człuchów 0 - 1 Koral Dębnica 1 września 2007 - 16:30
Pogoń Lębork 0 - 0 Sparta Sycewice 2 września 2007 - 12:00
Karol Pęplino 2 - 0 Iskra Dretyń 1 września 2007 - 17:00
MKS Debrzno 3 - 1 Kaszubia Studzienice 2 września 2007 - 15:00
Jantar Ustka 4 - 1 Leśnik Cewice 2 września 2007 - 12:00
Kolejka 6 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (77) 
Dąb Kusowo 4 - 0 Leśnik Cewice 8 września 2007 - 17:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 Jantar Ustka 8 września 2007 - 17:00
Iskra Dretyń 9 - 3 MKS Debrzno 8 września 2007 - 16:30
Sparta Sycewice 1 - 1 Karol Pęplino 17 października 2007 - 16:00
Koral Dębnica 1 - 3 Pogoń Lębork 9 września 2007 - 13:00
Granit Kończewo 2 - 2 Piast Człuchów 9 września 2007 - 12:30
Myśliwiec Tuchomie 1 - 5 Chrobry Charbrowo 9 września 2007 - 13:30
Echo Biesowice 3 - 4 Pomorze Potęgowo 9 września 2007 - 16:00
Kolejka 7 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (50) 
Pomorze Potęgowo 6 - 0 Dąb Kusowo 15 września 2007 - 16:00
Chrobry Charbrowo 0 - 1 Echo Biesowice 16 września 2007 - 12:30
Piast Człuchów 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie 16 września 2007 - 15:00
Pogoń Lębork 2 - 1 Granit Kończewo 16 września 2007 - 12:00
Karol Pęplino 2 - 0 Koral Dębnica 16 września 2007 - 12:00
MKS Debrzno 3 - 0 Sparta Sycewice 16 września 2007 - 15:00
Jantar Ustka 4 - 1 Iskra Dretyń 15 września 2007 - 15:00
Leśnik Cewice 1 - 3 Kaszubia Studzienice 16 września 2007 - 12:00
Kolejka 8 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (74) 
Dąb Kusowo 4 - 2 Kaszubia Studzienice 22 września 2007 - 17:00
Iskra Dretyń 7 - 1 Leśnik Cewice 22 września 2007 - 16:00
Sparta Sycewice 4 - 2 Jantar Ustka 22 września 2007 - 17:00
Koral Dębnica 3 - 0 MKS Debrzno 23 września 2007 - 13:00
Granit Kończewo 4 - 2 Karol Pęplino 23 września 2007 - 12:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 6 Pogoń Lębork 23 września 2007 - 13:30
Echo Biesowice 1 - 2 Piast Człuchów 23 września 2007 - 16:00
Pomorze Potęgowo 1 - 1 Chrobry Charbrowo 22 września 2007 - 16:00
Kolejka 9 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (61) 
Chrobry Charbrowo 9 - 0 Dąb Kusowo 30 września 2007 - 12:30
Piast Człuchów 1 - 1 Pomorze Potęgowo 30 września 2007 - 14:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Echo Biesowice 30 września 2007 - 12:00
Karol Pęplino 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 30 września 2007 - 12:00
MKS Debrzno 1 - 0 Granit Kończewo 30 września 2007 - 15:00
Jantar Ustka 0 - 1 Koral Dębnica 30 września 2007 - 12:00
Leśnik Cewice 3 - 4 Sparta Sycewice 30 września 2007 - 12:00
Kaszubia Studzienice 2 - 5 Iskra Dretyń 29 września 2007 - 17:00
Kolejka 10 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (84) 
Dąb Kusowo 2 - 2 Iskra Dretyń 6 października 2007 - 16:00
Sparta Sycewice 4 - 0 Kaszubia Studzienice 6 października 2007 - 16:00
Koral Dębnica 2 - 0 Leśnik Cewice 7 października 2007 - 13:00
Granit Kończewo 0 - 0 Jantar Ustka 7 października 2007 - 12:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 MKS Debrzno 7 października 2007 - 13:30
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 6:2
Echo Biesowice 2 - 1 Karol Pęplino 7 października 2007 - 16:00
Pomorze Potęgowo 0 - 1 Pogoń Lębork 6 października 2007 - 15:00
Chrobry Charbrowo 6 - 1 Piast Człuchów 7 października 2007 - 12:30
Kolejka 11 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (55) 
Piast Człuchów 3 - 0 Dąb Kusowo 14 października 2007 - 14:00
Pogoń Lębork 2 - 0 Chrobry Charbrowo 14 października 2007 - 12:00
Karol Pęplino 1 - 2 Pomorze Potęgowo 14 października 2007 - 12:00
MKS Debrzno 1 - 5 Echo Biesowice 14 października 2007 - 14:00
Jantar Ustka 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 14 października 2007 - 12:00
Leśnik Cewice 3 - 3 Granit Kończewo 14 października 2007 - 12:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 Koral Dębnica 13 października 2007 - 16:00
Iskra Dretyń 5 - 4 Sparta Sycewice 14 października 2007 - 11:00
Kolejka 12 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (84) 
Dąb Kusowo 4 - 1 Sparta Sycewice 21 października 2007 - 14:00
Koral Dębnica 0 - 1 Iskra Dretyń 21 października 2007 - 13:00
Granit Kończewo 2 - 3 Kaszubia Studzienice 21 października 2007 - 12:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Leśnik Cewice 21 października 2007 - 13:30
vo,w drużynie gospodarzy wyst?pi? nieuprawniony zawodnik,na boisku 4:2
Echo Biesowice 2 - 6 Jantar Ustka 21 października 2007 - 15:00
Pomorze Potęgowo 3 - 1 MKS Debrzno 20 października 2007 - 15:00
Chrobry Charbrowo 4 - 2 Karol Pęplino 21 października 2007 - 12:30
Piast Człuchów 1 - 3 Pogoń Lębork 21 października 2007 - 14:00
Kolejka 13 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (53) 
Pogoń Lębork 1 - 0 Dąb Kusowo 28 października 2007 - 12:00
Karol Pęplino 2 - 3 Piast Człuchów 28 października 2007 - 12:00
MKS Debrzno 2 - 2 Chrobry Charbrowo 28 października 2007 - 13:00
Jantar Ustka 2 - 0 Pomorze Potęgowo 27 października 2007 - 12:00
Leśnik Cewice 3 - 3 Echo Biesowice 28 października 2007 - 12:00
Kaszubia Studzienice 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 28 października 2007 - 13:00
Iskra Dretyń 0 - 2 Granit Kończewo 28 października 2007 - 13:30
Sparta Sycewice 0 - 1 Koral Dębnica 27 października 2007 - 16:00
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
Dąb Kusowo 2 - 3 Koral Dębnica 3 listopada 2007 - 14:00
Granit Kończewo 2 - 4 Sparta Sycewice 4 listopada 2007 - 12:30
Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Iskra Dretyń 4 listopada 2007 - 13:30
Echo Biesowice 4 - 0 Kaszubia Studzienice 4 listopada 2007 - 14:00
Pomorze Potęgowo 1 - 2 Leśnik Cewice 3 listopada 2007 - 14:00
Chrobry Charbrowo 1 - 1 Jantar Ustka 4 listopada 2007 - 12:30
Piast Człuchów 4 - 1 MKS Debrzno 4 listopada 2007 - 14:00
Pogoń Lębork 5 - 1 Karol Pęplino 4 listopada 2007 - 12:00
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (55) 
Karol Pęplino 5 - 0 Dąb Kusowo 11 listopada 2007 - 12:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:2
MKS Debrzno 1 - 9 Pogoń Lębork 11 listopada 2007 - 13:00
Jantar Ustka 3 - 1 Piast Człuchów 10 listopada 2007 - 12:00
Leśnik Cewice 1 - 2 Chrobry Charbrowo 11 listopada 2007 - 12:00
Kaszubia Studzienice 1 - 0 Pomorze Potęgowo 11 listopada 2007 - 13:00
Iskra Dretyń 6 - 1 Echo Biesowice 10 listopada 2007 - 13:00
Sparta Sycewice 6 - 0 Myśliwiec Tuchomie 10 listopada 2007 - 14:00
Koral Dębnica 1 - 1 Granit Kończewo 11 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 16 - 15/16. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
Dąb Kusowo 2 - 1 Granit Kończewo 15 marca 2008 - 16:00
Koral Dębnica 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie 16 marca 2008 - 13:00
Sparta Sycewice 4 - 0 Echo Biesowice 15 marca 2008 - 15:00
Iskra Dretyń 2 - 0 Pomorze Potęgowo 16 marca 2008 - 14:00
Kaszubia Studzienice 0 - 2 Chrobry Charbrowo 15 marca 2008 - 15:00
Leśnik Cewice 1 - 1 Piast Człuchów 16 marca 2008 - 14:00
Jantar Ustka 0 - 0 Pogoń Lębork 16 marca 2008 - 12:00
MKS Debrzno 0 - 3 Karol Pęplino 16 marca 2008 - 15:00
Kolejka 17 - 23. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
MKS Debrzno 0 - 3 Dąb Kusowo 23 kwietnia 2008 - 17:30
Karol Pęplino 1 - 0 Jantar Ustka 23 kwietnia 2008 - 17:30
Pogoń Lębork 1 - 0 Leśnik Cewice 23 kwietnia 2008 - 17:30
Piast Człuchów 4 - 0 Kaszubia Studzienice 23 kwietnia 2008 - 17:30
Chrobry Charbrowo 3 - 2 Iskra Dretyń 23 kwietnia 2008 - 17:30
Pomorze Potęgowo 2 - 1 Sparta Sycewice 23 kwietnia 2008 - 17:30
Echo Biesowice 2 - 3 Koral Dębnica 23 kwietnia 2008 - 17:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Granit Kończewo 23 kwietnia 2008 - 17:30
Kolejka 18 - 14. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
Dąb Kusowo 0 - 4 Myśliwiec Tuchomie 14 czerwca 2008 - 15:00
Granit Kończewo 6 - 3 Echo Biesowice 14 czerwca 2008 - 15:00
Koral Dębnica 1 - 1 Pomorze Potęgowo 14 czerwca 2008 - 15:00
Sparta Sycewice 3 - 2 Chrobry Charbrowo 14 czerwca 2008 - 15:00
Iskra Dretyń 2 - 2 Piast Człuchów 14 czerwca 2008 - 15:00
Kaszubia Studzienice 1 - 7 Pogoń Lębork 14 czerwca 2008 - 15:00
Leśnik Cewice 3 - 2 Karol Pęplino 14 czerwca 2008 - 15:00
Jantar Ustka 0 - 2 MKS Debrzno 14 czerwca 2008 - 15:00
Kolejka 19 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (29) 
Jantar Ustka 1 - 0 Dąb Kusowo 6 kwietnia 2008 - 12:00
MKS Debrzno 0 - 2 Leśnik Cewice 6 kwietnia 2008 - 15:00
Karol Pęplino 1 - 1 Kaszubia Studzienice 6 kwietnia 2008 - 12:00
Pogoń Lębork 6 - 1 Iskra Dretyń 5 kwietnia 2008 - 15:00
Piast Człuchów 2 - 0 Sparta Sycewice 6 kwietnia 2008 - 15:00
Chrobry Charbrowo 2 - 0 Koral Dębnica 5 kwietnia 2008 - 12:30
Pomorze Potęgowo 8 - 2 Granit Kończewo 5 kwietnia 2008
Echo Biesowice 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie 6 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 20 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (28) 
Dąb Kusowo 2 - 3 Echo Biesowice 12 kwietnia 2008 - 16:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Pomorze Potęgowo 13 kwietnia 2008 - 14:00
Granit Kończewo 2 - 0 Chrobry Charbrowo 13 kwietnia 2008 - 12:30
Koral Dębnica 2 - 1 Piast Człuchów 13 kwietnia 2008 - 13:00
Sparta Sycewice 0 - 3 Pogoń Lębork 12 kwietnia 2008 - 16:00
w L?borku
Iskra Dretyń 1 - 1 Karol Pęplino 13 kwietnia 2008 - 14:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 MKS Debrzno 12 kwietnia 2008 - 17:00
Leśnik Cewice 2 - 1 Jantar Ustka 13 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 21 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
Leśnik Cewice 1 - 3 Dąb Kusowo 20 kwietnia 2008 - 14:00
Jantar Ustka 5 - 0 Kaszubia Studzienice 20 kwietnia 2008 - 15:00
MKS Debrzno 0 - 1 Iskra Dretyń 20 kwietnia 2008 - 15:00
Karol Pęplino 3 - 2 Sparta Sycewice 20 kwietnia 2008 - 12:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Koral Dębnica 19 kwietnia 2008 - 15:00
Piast Człuchów 1 - 1 Granit Kończewo 20 kwietnia 2008 - 15:00
Chrobry Charbrowo 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 20 kwietnia 2008 - 12:30
Pomorze Potęgowo 4 - 1 Echo Biesowice 19 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 22 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
Dąb Kusowo 1 - 5 Pomorze Potęgowo 26 kwietnia 2008 - 17:00
Echo Biesowice 3 - 0 Chrobry Charbrowo 27 kwietnia 2008 - 16:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Piast Człuchów 27 kwietnia 2008 - 14:00
Granit Kończewo 0 - 0 Pogoń Lębork 26 kwietnia 2008 - 16:00
Koral Dębnica 0 - 0 Karol Pęplino 27 kwietnia 2008 - 13:00
Sparta Sycewice 7 - 1 MKS Debrzno 26 kwietnia 2008 - 17:00
Iskra Dretyń 3 - 0 Jantar Ustka 27 kwietnia 2008 - 15:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:1
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Leśnik Cewice 26 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 23 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (74) 
Kaszubia Studzienice 3 - 2 Dąb Kusowo 1 maja 2008 - 15:00
Leśnik Cewice 0 - 2 Iskra Dretyń 1 maja 2008 - 17:00
Jantar Ustka 0 - 2 Sparta Sycewice 1 maja 2008 - 16:00
MKS Debrzno 0 - 2 Koral Dębnica 1 maja 2008 - 15:00
Karol Pęplino 1 - 2 Granit Kończewo 1 maja 2008 - 14:00
Pogoń Lębork 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 1 maja 2008 - 15:00
Piast Człuchów 3 - 1 Echo Biesowice 1 maja 2008 - 16:00
Chrobry Charbrowo 0 - 1 Pomorze Potęgowo 1 maja 2008 - 12:30
Kolejka 24 - 4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (58) 
Dąb Kusowo 4 - 3 Chrobry Charbrowo 4 maja 2008 - 11:00
Pomorze Potęgowo 2 - 1 Piast Człuchów 4 maja 2008 - 13:00
Echo Biesowice 0 - 3 Pogoń Lębork 4 maja 2008 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 1 Karol Pęplino 4 maja 2008 - 14:00
Granit Kończewo 4 - 2 MKS Debrzno 4 maja 2008 - 11:00
Koral Dębnica 7 - 0 Jantar Ustka 4 maja 2008 - 13:00
Sparta Sycewice 5 - 1 Leśnik Cewice 4 maja 2008 - 12:00
Iskra Dretyń 3 - 3 Kaszubia Studzienice 4 maja 2008 - 16:00
Kolejka 25 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (100) 
Iskra Dretyń 3 - 0 Dąb Kusowo 11 maja 2008 - 16:00
Kaszubia Studzienice 0 - 5 Sparta Sycewice 10 maja 2008 - 17:00
Leśnik Cewice 0 - 6 Koral Dębnica 11 maja 2008 - 14:00
Jantar Ustka 4 - 0 Granit Kończewo 11 maja 2008 - 16:00
MKS Debrzno 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 11 maja 2008 - 15:00
Karol Pęplino 3 - 1 Echo Biesowice 11 maja 2008 - 12:00
Pogoń Lębork 1 - 1 Pomorze Potęgowo 10 maja 2008 - 15:00
Piast Człuchów 3 - 0 Chrobry Charbrowo 11 maja 2008 - 15:00
Kolejka 26 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (44) 
Dąb Kusowo 2 - 2 Piast Człuchów 17 maja 2008 - 17:00
Chrobry Charbrowo 0 - 5 Pogoń Lębork 18 maja 2008 - 12:30
Pomorze Potęgowo 3 - 0 Karol Pęplino 17 maja 2008 - 16:00
Echo Biesowice 0 - 0 MKS Debrzno 18 maja 2008 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Jantar Ustka 18 maja 2008 - 14:00
Granit Kończewo 4 - 0 Leśnik Cewice 18 maja 2008 - 12:30
Koral Dębnica 1 - 1 Kaszubia Studzienice 18 maja 2008 - 13:00
Sparta Sycewice 11 - 3 Iskra Dretyń 17 maja 2008 - 17:00
Kolejka 27 - 21/22. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
Sparta Sycewice 7 - 1 Dąb Kusowo 21 maja 2008 - 17:00
Iskra Dretyń 0 - 1 Koral Dębnica 22 maja 2008 - 16:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 Granit Kończewo 21 maja 2008 - 17:00
Leśnik Cewice 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 22 maja 2008 - 17:00
opuszczenie pola gry przez dru?yn? go?ci przed up?ywem regulaminowego czasu gry (w 88' przy stanie 2:0)
Jantar Ustka 1 - 0 Echo Biesowice 22 maja 2008 - 16:00
MKS Debrzno 0 - 6 Pomorze Potęgowo 22 maja 2008 - 15:00
Karol Pęplino 5 - 0 Chrobry Charbrowo 22 maja 2008 - 16:00
Pogoń Lębork 1 - 0 Piast Człuchów 22 maja 2008 - 15:00
Kolejka 28 - 25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (62) 
Dąb Kusowo 0 - 1 Pogoń Lębork 25 maja 2008 - 11:00
Piast Człuchów 2 - 1 Karol Pęplino 25 maja 2008 - 15:00
Chrobry Charbrowo 1 - 2 MKS Debrzno 25 maja 2008 - 12:30
Pomorze Potęgowo 2 - 1 Jantar Ustka 25 maja 2008 - 13:00
Echo Biesowice 6 - 1 Leśnik Cewice 25 maja 2008 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 Kaszubia Studzienice 25 maja 2008 - 14:00
Granit Kończewo 5 - 2 Iskra Dretyń 25 maja 2008 - 17:00
Koral Dębnica 4 - 0 Sparta Sycewice 25 maja 2008 - 13:00
Kolejka 29 - 31. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (87) 
Koral Dębnica 5 - 1 Dąb Kusowo 31 maja 2008 - 17:00
Sparta Sycewice 2 - 3 Granit Kończewo 31 maja 2008 - 17:00
Iskra Dretyń 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 31 maja 2008 - 17:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 Echo Biesowice 31 maja 2008 - 17:00
Leśnik Cewice 1 - 2 Pomorze Potęgowo 31 maja 2008 - 17:00
Jantar Ustka 1 - 1 Chrobry Charbrowo 31 maja 2008 - 17:00
MKS Debrzno 0 - 1 Piast Człuchów 31 maja 2008 - 17:00
Karol Pęplino 0 - 1 Pogoń Lębork 31 maja 2008 - 17:00
Kolejka 30 - 8. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (70) 
Dąb Kusowo 2 - 0 Karol Pęplino 7 czerwca 2008 - 17:30
Pogoń Lębork 7 - 0 MKS Debrzno 7 czerwca 2008 - 17:30
drużyna gości zosta?a zdekompletowana, wynik na boisku 7:0
Piast Człuchów 5 - 1 Jantar Ustka 7 czerwca 2008 - 17:30
Chrobry Charbrowo 3 - 0 Leśnik Cewice 7 czerwca 2008 - 17:30
Pomorze Potęgowo 7 - 0 Kaszubia Studzienice 7 czerwca 2008 - 17:30
Echo Biesowice 2 - 1 Iskra Dretyń 7 czerwca 2008 - 17:30
Myśliwiec Tuchomie 2 - 4 Sparta Sycewice 7 czerwca 2008 - 17:30
Granit Kończewo 2 - 1 Koral Dębnica 7 czerwca 2008 - 17:30