MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 30 76 24 4 2 124 - 27
2. Pomezania Malbork 30 71 21 8 1 66 - 16
3. Wisła Tczew 30 62 19 5 6 78 - 30
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 56 16 8 6 75 - 43
5. Grom Kleszczewo 30 48 14 6 10 49 - 41
6. Powiśle Stary Targ 30 46 14 4 12 50 - 45
7. Kolejarz Chojnice 30 40 10 10 10 44 - 36
8. Subkowia Subkowy 30 39 12 3 15 46 - 60
9. Sokół Mareza 30 38 12 2 16 38 - 48
10. Wisła Korzeniewo 30 36 11 3 16 41 - 65
11. Wda Lipusz 30 34 10 4 16 38 - 55
12. Borowiak Czersk 30 33 10 3 17 52 - 70
13. Błękitni Stare Pole 30 32 8 8 14 39 - 58
14. Pogoń Smętowo 30 25 7 4 19 27 - 97
15. Pogoń Prabuty 30 9 2 3 25 18 - 88
16. Wierzyca Starogard Gdański (*) 30 37 12 1 17 49 - 55
Ostatni komentarz dodał susi58 07.07.2008, 20:52:06
* Wierzyca Starogard Gdański wycofała się po rundzie jesiennej

Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (178) 
1. Pogoń Smętowo 0 - 8 Wierzyca Starogard Gdański 11 sierpnia 2007 - 17:00
2. Pomezania Malbork 2 - 1 Pogoń Prabuty 11 sierpnia 2007 - 16:00
3. Sokół Mareza 0 - 3 Wisła Tczew 11 sierpnia 2007 - 11:00
4. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Kolejarz Chojnice 11 sierpnia 2007 - 16:00
5. Powiśle Stary Targ 2 - 1 Borowiak Czersk 11 sierpnia 2007 - 17:00
6. Subkowia Subkowy 2 - 0 Wisła Korzeniewo 11 sierpnia 2007 - 17:00
7. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 2 Grom Kleszczewo 11 sierpnia 2007 - 18:00
8. Wda Lipusz 2 - 2 Błękitni Stare Pole 11 sierpnia 2007 - 16:00


Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (88) 
9. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 1 Błękitni Stare Pole 18 sierpnia 2007 - 17:00
10. Grom Kleszczewo 4 - 2 Wda Lipusz 18 sierpnia 2007 - 17:00
11. Wisła Korzeniewo 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 sierpnia 2007 - 11:00
12. Borowiak Czersk 0 - 3 Subkowia Subkowy 18 sierpnia 2007 - 16:00
13. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Powiśle Stary Targ 19 sierpnia 2007 - 17:00
14. Wisła Tczew 4 - 3 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia 2007 - 12:00
15. Sokół Mareza 3 - 1 Pogoń Prabuty 18 sierpnia 2007 - 16:00
16. Pogoń Smętowo 2 - 2 Pomezania Malbork 19 sierpnia 2007 - 16:00
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (73) 
17. Pomezania Malbork 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański 25 sierpnia 2007 - 16:00
18. Sokół Mareza 5 - 1 Pogoń Smętowo 25 sierpnia 2007 - 16:00
19. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pogoń Prabuty 25 sierpnia 2007 - 16:00
20. Powiśle Stary Targ 2 - 2 Wisła Tczew 25 sierpnia 2007 - 17:00
21. Subkowia Subkowy 4 - 2 Kolejarz Chojnice 25 sierpnia 2007 - 17:00
22. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Borowiak Czersk 25 sierpnia 2007 - 18:00
23. Wda Lipusz 1 - 1 Wisła Korzeniewo 26 sierpnia 2007 - 15:00
24. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Grom Kleszczewo 25 sierpnia 2007 - 16:00
Kolejka 4 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (98) 
25. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Grom Kleszczewo 1 września 2007 - 16:00
26. Wisła Korzeniewo 5 - 0 Błękitni Stare Pole 1 września 2007 - 11:00
27. Borowiak Czersk 2 - 6 Wda Lipusz 1 września 2007 - 16:00
28. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 września 2007 - 16:00
29. Wisła Tczew 3 - 1 Subkowia Subkowy 1 września 2007 - 12:00
30. Pogoń Prabuty 1 - 5 Powiśle Stary Targ 1 września 2007 - 16:00
31. Pogoń Smętowo 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 2 września 2007 - 16:00
vo, mecz przerwany w 40 minucie (oplucie s?dziego), było 0-2
32. Pomezania Malbork 2 - 0 Sokół Mareza 1 września 2007 - 16:00
Kolejka 5 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (92) 
33. Sokół Mareza 0 - 5 Wierzyca Starogard Gdański 8 września 2007 - 16:00
34. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Pomezania Malbork 8 września 2007 - 16:00
35. Powiśle Stary Targ 4 - 1 Pogoń Smętowo 8 września 2007 - 17:00
36. Subkowia Subkowy 1 - 1 Pogoń Prabuty 8 września 2007 - 17:00
37. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Wisła Tczew 12 września 2007 - 17:00
38. Wda Lipusz 1 - 0 Kolejarz Chojnice 9 września 2007 - 14:00
39. Błękitni Stare Pole 2 - 3 Borowiak Czersk 8 września 2007 - 10:00
40. Grom Kleszczewo 1 - 2 Wisła Korzeniewo 8 września 2007 - 16:00
Kolejka 6 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
41. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Wisła Korzeniewo 15 września 2007 - 16:00
42. Borowiak Czersk 1 - 2 Grom Kleszczewo 15 września 2007 - 16:00
43. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Błękitni Stare Pole 15 września 2007 - 16:00
44. Wisła Tczew 0 - 0 Wda Lipusz 15 września 2007 - 15:00
45. Pogoń Prabuty 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 września 2007 - 16:00
46. Pogoń Smętowo 2 - 1 Subkowia Subkowy 15 września 2007 - 17:00
47. Pomezania Malbork 2 - 0 Powiśle Stary Targ 15 września 2007 - 16:00
48. Sokół Mareza 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 15 września 2007 - 16:00
Kolejka 7 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (103) 
49. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 22 września 2007 - 16:00
50. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Sokół Mareza 22 września 2007 - 16:00
51. Subkowia Subkowy 1 - 3 Pomezania Malbork 22 września 2007 - 16:00
52. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 1 Pogoń Smętowo 22 września 2007 - 16:00
53. Wda Lipusz 5 - 0 Pogoń Prabuty 23 września 2007 - 14:00
54. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Wisła Tczew 22 września 2007 - 16:00
55. Grom Kleszczewo 0 - 0 Kolejarz Chojnice 22 września 2007 - 16:00
56. Wisła Korzeniewo 1 - 1 Borowiak Czersk 22 września 2007 - 15:00
Kolejka 8 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (93) 
57. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Borowiak Czersk 29 września 2007 - 15:00
58. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Wisła Korzeniewo 29 września 2007 - 16:00
59. Wisła Tczew 3 - 0 Grom Kleszczewo 29 września 2007 - 15:00
60. Pogoń Prabuty 0 - 2 Błękitni Stare Pole 29 września 2007 - 14:00
61. Pogoń Smętowo 2 - 1 Wda Lipusz 29 września 2007 - 16:00
62. Pomezania Malbork 0 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 29 września 2007 - 16:00
63. Sokół Mareza 1 - 1 Subkowia Subkowy 29 września 2007 - 16:00
64. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Powiśle Stary Targ 29 września 2007 - 16:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (62) 
65. Powiśle Stary Targ 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 6 października 2007 - 15:00
66. Subkowia Subkowy 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 6 października 2007 - 16:00
67. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Sokół Mareza 6 października 2007 - 14:00
68. Wda Lipusz 0 - 3 Pomezania Malbork 7 października 2007 - 14:00
69. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Pogoń Smętowo 6 października 2007 - 15:00
70. Grom Kleszczewo 4 - 1 Pogoń Prabuty 6 października 2007 - 15:30
71. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Wisła Tczew 6 października 2007 - 15:00
72. Borowiak Czersk 0 - 0 Kolejarz Chojnice 6 października 2007 - 15:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (77) 
73. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 1 Kolejarz Chojnice 13 października 2007 - 15:00
74. Wisła Tczew 8 - 1 Borowiak Czersk 13 października 2007 - 15:00
75. Pogoń Prabuty 1 - 2 Wisła Korzeniewo 13 października 2007 - 14:00
76. Pogoń Smętowo 0 - 5 Grom Kleszczewo 14 października 2007 - 15:00
77. Pomezania Malbork 1 - 1 Błękitni Stare Pole 13 października 2007 - 16:00
78. Sokół Mareza 3 - 0 Wda Lipusz 13 października 2007 - 16:00
vo, brak dokumentów to?samo?ci ze zdj?ciem, na boisku 2-2
79. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 października 2007 - 15:00
80. Powiśle Stary Targ 0 - 1 Subkowia Subkowy 13 października 2007 - 15:00
Kolejka 11 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
81. Subkowia Subkowy 0 - 5 Wierzyca Starogard Gdański 20 października 2007 - 15:00
82. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 3 Powiśle Stary Targ 20 października 2007 - 14:00
83. Wda Lipusz 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 21 października 2007 - 14:00
84. Błękitni Stare Pole 3 - 1 Sokół Mareza 20 października 2007 - 14:00
85. Grom Kleszczewo 1 - 1 Pomezania Malbork 20 października 2007 - 15:00
86. Wisła Korzeniewo 3 - 1 Pogoń Smętowo 20 października 2007 - 14:00
87. Borowiak Czersk 7 - 1 Pogoń Prabuty 21 października 2007 - 15:00
88. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Wisła Tczew 20 października 2007 - 14:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (61) 
89. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 0 Wisła Tczew 27 października 2007 - 14:00
90. Pogoń Prabuty 1 - 1 Kolejarz Chojnice 27 października 2007 - 13:00
91. Pogoń Smętowo 0 - 6 Borowiak Czersk 28 października 2007 - 14:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0-6
92. Pomezania Malbork 5 - 0 Wisła Korzeniewo 27 października 2007 - 15:00
vo,w drużynie gości wyst?pi? nieuprawniony zawodnik,na boisku 5:0
93. Sokół Mareza 0 - 1 Grom Kleszczewo 27 października 2007 - 14:00
94. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Błękitni Stare Pole 27 października 2007 - 15:00
95. Powiśle Stary Targ 2 - 1 Wda Lipusz 27 października 2007 - 14:00
96. Subkowia Subkowy 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 października 2007 - 15:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (159) 
97. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański 3 listopada 2007 - 13:00
98. Wda Lipusz 2 - 0 Subkowia Subkowy 4 listopada 2007 - 14:00
99. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Powiśle Stary Targ 3 listopada 2007 - 13:00
100. Grom Kleszczewo 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 3 listopada 2007 - 14:00
mecz w Chojnicach
101. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Sokół Mareza 3 listopada 2007 - 11:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
102. Borowiak Czersk 2 - 2 Pomezania Malbork 4 listopada 2007 - 14:00
103. Kolejarz Chojnice 9 - 0 Pogoń Smętowo 3 listopada 2007 - 13:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 9:2
104. Wisła Tczew 4 - 0 Pogoń Prabuty 3 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (115) 
105. Wierzyca Starogard Gdański 5 - 1 Pogoń Prabuty 10 listopada 2007 - 13:00
106. Pogoń Smętowo 0 - 3 Wisła Tczew 11 listopada 2007 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:3
107. Pomezania Malbork 2 - 0 Kolejarz Chojnice 10 listopada 2007 - 14:00
108. Sokół Mareza 4 - 0 Borowiak Czersk 10 listopada 2007 - 14:00
109. Chojniczanka Chojnice 8 - 2 Wisła Korzeniewo 10 listopada 2007 - 14:00
110. Powiśle Stary Targ 0 - 3 Grom Kleszczewo 10 listopada 2007 - 13:00
111. Subkowia Subkowy 1 - 0 Błękitni Stare Pole 10 listopada 2007 - 14:00
112. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Wda Lipusz 10 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (131) 
113. Wda Lipusz 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański 18 listopada 2007 - 14:00
114. Błękitni Stare Pole 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 listopada 2007 - 13:00
115. Grom Kleszczewo 4 - 1 Subkowia Subkowy 17 listopada 2007 - 13:30
116. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Powiśle Stary Targ 17 listopada 2007 - 11:00
117. Borowiak Czersk 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
vo,niestawienie się na zawody
118. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Sokół Mareza 17 listopada 2007 - 13:00
119. Wisła Tczew 0 - 1 Pomezania Malbork 17 listopada 2007 - 13:00
120. Pogoń Prabuty 1 - 3 Pogoń Smętowo 17 listopada 2007 - 13:00
Kolejka 16 - 16. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (214) 
121. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Pogoń Smętowo
122. Pogoń Prabuty 0 - 3 Pomezania Malbork 8 kwietnia 2008 - 17:00
123. Wisła Tczew 5 - 0 Sokół Mareza 16 kwietnia 2008 - 17:00
124. Kolejarz Chojnice 1 - 6 Chojniczanka Chojnice 16 kwietnia 2008 - 17:00
125. Borowiak Czersk 0 - 3 Powiśle Stary Targ 16 kwietnia 2008 - 17:00
126. Wisła Korzeniewo 2 - 1 Subkowia Subkowy 16 kwietnia 2008 - 17:00
127. Grom Kleszczewo 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 16 kwietnia 2008 - 17:00
128. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Wda Lipusz 16 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 17 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (48) 
129. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
130. Wda Lipusz 0 - 0 Grom Kleszczewo 30 marca 2008 - 14:00
131. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Wisła Korzeniewo 29 marca 2008 - 14:00
132. Subkowia Subkowy 1 - 2 Borowiak Czersk 29 marca 2008 - 15:00
133. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Kolejarz Chojnice 29 marca 2008 - 15:00
134. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Wisła Tczew 29 marca 2008 - 14:00
135. Pogoń Prabuty 0 - 1 Sokół Mareza 29 marca 2008 - 14:00
136. Pomezania Malbork 5 - 1 Pogoń Smętowo 29 marca 2008 - 15:00
Kolejka 18 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (53) 
137. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Pomezania Malbork
138. Pogoń Smętowo 1 - 2 Sokół Mareza 5 kwietnia 2008 - 15:00
139. Pogoń Prabuty 0 - 6 Chojniczanka Chojnice 5 kwietnia 2008 - 14:00
140. Wisła Tczew 2 - 3 Powiśle Stary Targ 5 kwietnia 2008 - 16:00
141. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Subkowia Subkowy 5 kwietnia 2008 - 15:00
142. Borowiak Czersk 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 kwietnia 2008 - 15:00
143. Wisła Korzeniewo 0 - 2 Wda Lipusz 5 kwietnia 2008 - 11:00
144. Grom Kleszczewo 2 - 1 Błękitni Stare Pole 5 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 19 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (61) 
145. Grom Kleszczewo 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
146. Błękitni Stare Pole 6 - 4 Wisła Korzeniewo 12 kwietnia 2008 - 15:00
147. Wda Lipusz 1 - 0 Borowiak Czersk 13 kwietnia 2008 - 14:00
148. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 0 Kolejarz Chojnice 12 kwietnia 2008 - 15:00
149. Subkowia Subkowy 1 - 2 Wisła Tczew 12 kwietnia 2008 - 15:00
150. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Pogoń Prabuty 12 kwietnia 2008 - 16:00
151. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Pogoń Smętowo 12 kwietnia 2008 - 16:00
152. Sokół Mareza 0 - 2 Pomezania Malbork 12 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 20 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (78) 
153. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Sokół Mareza
154. Pomezania Malbork 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 kwietnia 2008 - 15:00
155. Pogoń Smętowo 0 - 4 Powiśle Stary Targ 19 kwietnia 2008 - 16:00
156. Pogoń Prabuty 0 - 4 Subkowia Subkowy 19 kwietnia 2008 - 15:00
157. Wisła Tczew 7 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 kwietnia 2008 - 16:00
158. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Wda Lipusz 19 kwietnia 2008 - 15:00
159. Borowiak Czersk 3 - 2 Błękitni Stare Pole 20 kwietnia 2008 - 15:00
160. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Grom Kleszczewo 19 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 21 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (71) 
161. Wisła Korzeniewo 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
162. Grom Kleszczewo 3 - 0 Borowiak Czersk 26 kwietnia 2008 - 17:00
vo,w drużynie gosci zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:0
163. Błękitni Stare Pole 2 - 3 Kolejarz Chojnice 26 kwietnia 2008 - 16:00
164. Wda Lipusz 0 - 2 Wisła Tczew 27 kwietnia 2008 - 14:00
165. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Pogoń Prabuty 26 kwietnia 2008 - 15:00
166. Subkowia Subkowy 3 - 0 Pogoń Smętowo 26 kwietnia 2008 - 15:00
vo,niestawienie się na zawody
167. Powiśle Stary Targ 1 - 1 Pomezania Malbork 26 kwietnia 2008 - 16:00
168. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Sokół Mareza 26 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 22 - 30. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (59) 
169. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
170. Sokół Mareza 2 - 1 Powiśle Stary Targ 30 kwietnia 2008 - 16:00
171. Pomezania Malbork 3 - 0 Subkowia Subkowy 30 kwietnia 2008 - 17:00
172. Pogoń Smętowo 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 kwietnia 2008 - 16:00
173. Pogoń Prabuty 2 - 1 Wda Lipusz 30 kwietnia 2008 - 13:00
174. Wisła Tczew 1 - 0 Błękitni Stare Pole 30 kwietnia 2008 - 16:00
175. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Grom Kleszczewo 30 kwietnia 2008 - 16:00
176. Borowiak Czersk 3 - 0 Wisła Korzeniewo 30 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 23 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (106) 
177. Borowiak Czersk 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
178. Wisła Korzeniewo 2 - 2 Kolejarz Chojnice 3 maja 2008 - 15:00
179. Grom Kleszczewo 0 - 3 Wisła Tczew 3 maja 2008 - 17:00
180. Błękitni Stare Pole 1 - 1 Pogoń Prabuty 3 maja 2008 - 16:00
181. Wda Lipusz 0 - 1 Pogoń Smętowo 4 maja 2008 - 13:00
182. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Pomezania Malbork 3 maja 2008 - 16:00
183. Subkowia Subkowy 1 - 0 Sokół Mareza 3 maja 2008 - 15:00
184. Powiśle Stary Targ 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 3 maja 2008 - 16:00
Kolejka 24 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (66) 
185. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Powiśle Stary Targ
186. Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Subkowia Subkowy 10 maja 2008 - 16:00
187. Sokół Mareza 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 maja 2008 - 16:00
188. Pomezania Malbork 3 - 0 Wda Lipusz 10 maja 2008 - 17:00
189. Pogoń Smętowo 2 - 0 Błękitni Stare Pole 10 maja 2008 - 17:00
190. Pogoń Prabuty 0 - 2 Grom Kleszczewo 10 maja 2008 - 15:00
191. Wisła Tczew 1 - 0 Wisła Korzeniewo 10 maja 2008 - 17:00
192. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Borowiak Czersk 10 maja 2008 - 14:00
Kolejka 25 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
193. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
194. Borowiak Czersk 1 - 5 Wisła Tczew 18 maja 2008 - 15:00
195. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Pogoń Prabuty 17 maja 2008 - 15:00
196. Grom Kleszczewo 3 - 1 Pogoń Smętowo 17 maja 2008 - 17:00
197. Błękitni Stare Pole 1 - 3 Pomezania Malbork 17 maja 2008 - 16:00
198. Wda Lipusz 3 - 1 Sokół Mareza 18 maja 2008 - 13:00
199. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 17 maja 2008 - 16:00
200. Subkowia Subkowy 2 - 0 Powiśle Stary Targ 17 maja 2008 - 15:00
Kolejka 26 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (76) 
201. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Subkowia Subkowy
202. Powiśle Stary Targ 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 maja 2008 - 17:00
203. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Wda Lipusz 21 maja 2008 - 17:00
204. Sokół Mareza 1 - 0 Błękitni Stare Pole 21 maja 2008 - 16:00
205. Pomezania Malbork 2 - 0 Grom Kleszczewo 21 maja 2008 - 17:00
206. Pogoń Smętowo 0 - 4 Wisła Korzeniewo 21 maja 2008 - 17:00
207. Pogoń Prabuty 2 - 4 Borowiak Czersk 21 maja 2008 - 17:00
208. Wisła Tczew 2 - 2 Kolejarz Chojnice 21 maja 2008 - 17:00
Kolejka 27 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (56) 
209. Wisła Tczew 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
210. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Pogoń Prabuty 24 maja 2008 - 16:00
goście nie przyjechali
211. Borowiak Czersk 5 - 0 Pogoń Smętowo 25 maja 2008 - 15:00
212. Wisła Korzeniewo 0 - 4 Pomezania Malbork 24 maja 2008 - 15:00
213. Grom Kleszczewo 2 - 0 Sokół Mareza 24 maja 2008 - 17:00
214. Błękitni Stare Pole 3 - 6 Chojniczanka Chojnice 24 maja 2008 - 15:00
215. Wda Lipusz 3 - 1 Powiśle Stary Targ 25 maja 2008 - 13:00
216. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 4 Subkowia Subkowy 24 maja 2008 - 17:00
Kolejka 28 - 28. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (91) 
217. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
218. Subkowia Subkowy 7 - 0 Wda Lipusz 28 maja 2008 - 17:00
219. Powiśle Stary Targ 1 - 0 Błękitni Stare Pole 28 maja 2008 - 17:00
220. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Grom Kleszczewo 28 maja 2008 - 17:00
221. Sokół Mareza 3 - 0 Wisła Korzeniewo 28 maja 2008 - 16:00
222. Pomezania Malbork 4 - 0 Borowiak Czersk 28 maja 2008 - 17:00
223. Pogoń Smętowo 0 - 0 Kolejarz Chojnice 28 maja 2008 - 17:00
224. Pogoń Prabuty 0 - 4 Wisła Tczew 28 maja 2008 - 17:00
Kolejka 29 - 31. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (72) 
225. Pogoń Prabuty 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
226. Wisła Tczew 4 - 0 Pogoń Smętowo 31 maja 2008 - 14:00
227. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Pomezania Malbork 31 maja 2008 - 14:00
228. Borowiak Czersk 2 - 0 Sokół Mareza 31 maja 2008 - 14:00
229. Wisła Korzeniewo 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 31 maja 2008 - 14:00
230. Grom Kleszczewo 2 - 1 Powiśle Stary Targ 31 maja 2008 - 14:00
231. Błękitni Stare Pole 0 - 0 Subkowia Subkowy 31 maja 2008 - 14:00
232. Wda Lipusz 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 31 maja 2008 - 14:00
Kolejka 30 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (92) 
233. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Wda Lipusz
234. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Błękitni Stare Pole 7 czerwca 2008 - 14:00
235. Subkowia Subkowy 2 - 1 Grom Kleszczewo 7 czerwca 2008 - 14:00
236. Powiśle Stary Targ 4 - 0 Wisła Korzeniewo 7 czerwca 2008 - 14:00
237. Chojniczanka Chojnice 5 - 2 Borowiak Czersk 7 czerwca 2008 - 14:00
238. Sokół Mareza 0 - 3 Kolejarz Chojnice 7 czerwca 2008 - 14:00
w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-2
239. Pomezania Malbork 2 - 1 Wisła Tczew 7 czerwca 2008 - 14:00
240. Pogoń Smętowo 3 - 0 Pogoń Prabuty 7 czerwca 2008 - 14:00
goście nie dojechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE