MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - sezon 2007/2008



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zatoka Puck SSA 34 75 22 9 3 80 - 24
2. Bałtyk Gdynia 34 75 23 6 5 72 - 33
3. Orkan Rumia 34 65 19 8 7 69 - 38
4. Gryf 95 Słupsk 34 60 19 3 12 58 - 38
5. Bytovia Bytów 34 60 17 9 8 50 - 31
6. Olimpia Sztum 34 56 16 8 10 48 - 37
7. Orlęta Reda 34 55 15 10 9 34 - 25
8. Gryf Wejherowo 34 53 16 5 13 42 - 35
9. Lechia II Gdańsk 34 52 15 7 12 61 - 42
10. Orzeł Trąbki Wielkie 34 49 12 13 9 46 - 35
11. Powiśle Dzierzgoń 34 46 13 7 14 45 - 47
12. Brda Przechlewo 34 42 12 6 16 53 - 67
13. Unia Tczew 34 36 10 6 18 38 - 54
14. Murkam Przodkowo 34 32 8 8 18 34 - 53
15. Arka II Gdynia 34 30 8 6 20 34 - 56
16. Czarni Pruszcz Gdański 34 25 7 4 23 28 - 74
17. Polonez Bobrowniki 34 25 6 7 21 29 - 76
18. Czarni Czarne 34 19 5 4 25 19 - 75
Ostatni komentarz dodał jacekpcp1 26.06.2008, 13:33:17
* Zwyci?zca ligi zagra w bara?u o awans do nowej II ligi ze zwyci?zc? IV ligi z województwa zachodniego (zadecyduje losowanie)
* Zatoka Puck SSA przej??a miejsce w lidze od Luzino SA.
* Dru?yna, która zajmie drugie miejsce uzyskuje awans do nowej III ligi.

Kolejka 1 - 4/5. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (115) 
1. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 5 sierpnia 2007 - 13:00
2. Orkan Rumia 1 - 1 Olimpia Sztum 4 sierpnia 2007 - 16:00
3. Unia Tczew 3 - 0 Gryf Wejherowo 4 sierpnia 2007 - 17:00
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0-0
4. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Brda Przechlewo 5 sierpnia 2007 - 17:00
5. Czarni Czarne 0 - 2 Murkam Przodkowo 5 sierpnia 2007 - 15:00
6. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 5 sierpnia 2007 - 17:00
7. Arka II Gdynia 2 - 3 Bałtyk Gdynia 5 sierpnia 2007 - 11:00
8. Bytovia Bytów 0 - 1 Orlęta Reda 4 sierpnia 2007 - 16:00
9. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Zatoka Puck SSA 4 sierpnia 2007 - 17:00


Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (81) 
10. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 6 Zatoka Puck SSA 11 sierpnia 2007 - 17:00
11. Orlęta Reda 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 12 sierpnia 2007 - 16:00
12. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Bytovia Bytów 11 sierpnia 2007 - 11:00
13. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Arka II Gdynia 11 sierpnia 2007 - 17:00
14. Murkam Przodkowo 2 - 2 Polonez Bobrowniki 11 sierpnia 2007 - 16:00
15. Brda Przechlewo 1 - 1 Czarni Czarne 11 sierpnia 2007 - 17:00
16. Gryf Wejherowo 0 - 2 Gryf 95 Słupsk 11 sierpnia 2007 - 17:00
17. Olimpia Sztum 1 - 1 Unia Tczew 11 sierpnia 2007 - 16:00
18. Lechia II Gdańsk 6 - 1 Orkan Rumia 12 sierpnia 2007 - 13:00
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (46) 
19. Orkan Rumia 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 18 sierpnia 2007 - 16:00
20. Unia Tczew 0 - 1 Lechia II Gdańsk 18 sierpnia 2007 - 17:00
21. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Olimpia Sztum 18 sierpnia 2007 - 17:00
22. Czarni Czarne 0 - 1 Gryf Wejherowo 18 sierpnia 2007 - 16:00
23. Polonez Bobrowniki 0 - 0 Brda Przechlewo 19 sierpnia 2007 - 17:00
24. Arka II Gdynia 2 - 1 Murkam Przodkowo 19 sierpnia 2007 - 17:00
25. Bytovia Bytów 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 19 sierpnia 2007 - 16:00
26. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Bałtyk Gdynia 18 sierpnia 2007 - 17:00
27. Zatoka Puck SSA 1 - 2 Orlęta Reda 18 sierpnia 2007 - 17:00
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (30) 
28. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Orlęta Reda 25 sierpnia 2007 - 17:00
29. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Zatoka Puck SSA 26 sierpnia 2007 - 11:00
30. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 25 sierpnia 2007 - 17:00
31. Murkam Przodkowo 0 - 1 Bytovia Bytów 25 sierpnia 2007 - 16:00
32. Brda Przechlewo 1 - 0 Arka II Gdynia 25 sierpnia 2007 - 17:00
33. Gryf Wejherowo 2 - 0 Polonez Bobrowniki 25 sierpnia 2007 - 17:00
34. Olimpia Sztum 1 - 0 Czarni Czarne 25 sierpnia 2007 - 16:00
35. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 25 sierpnia 2007 - 11:00
36. Orkan Rumia 0 - 0 Unia Tczew 25 sierpnia 2007 - 16:00
Kolejka 5 - 29. sierpnia 2007 [szczegóły] Komentarze (30) 
37. Unia Tczew 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 5 września 2007 - 17:00
38. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Orkan Rumia 29 sierpnia 2007 - 17:00
39. Czarni Czarne 1 - 4 Lechia II Gdańsk 19 września 2007 - 17:00
40. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Olimpia Sztum 29 sierpnia 2007 - 18:00
41. Arka II Gdynia 1 - 1 Gryf Wejherowo 29 sierpnia 2007 - 17:00
42. Bytovia Bytów 2 - 2 Brda Przechlewo 26 września 2007 - 16:00
43. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Murkam Przodkowo 29 sierpnia 2007 - 17:00
44. Zatoka Puck SSA 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 29 sierpnia 2007 - 17:00
45. Orlęta Reda 3 - 0 Bałtyk Gdynia 29 sierpnia 2007 - 17:30
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1-0
Kolejka 6 - 1/2. września 2007 [szczegóły] Komentarze (30) 
46. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia 2 września 2007 - 15:00
47. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Orlęta Reda 1 września 2007 - 17:00
48. Murkam Przodkowo 2 - 4 Zatoka Puck SSA 2 września 2007 - 16:00
49. Brda Przechlewo 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 2 września 2007 - 16:00
50. Gryf Wejherowo 1 - 3 Bytovia Bytów 1 września 2007 - 13:00
51. Olimpia Sztum 3 - 0 Arka II Gdynia 1 września 2007 - 16:00
52. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Polonez Bobrowniki 2 września 2007 - 13:00
53. Orkan Rumia 3 - 0 Czarni Czarne 1 września 2007 - 16:00
54. Unia Tczew 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 1 września 2007 - 17:00
Kolejka 7 - 8/9. września 2007 [szczegóły] Komentarze (29) 
55. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2007 - 17:00
56. Czarni Czarne 1 - 2 Unia Tczew 9 września 2007 - 16:00
57. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Orkan Rumia 8 września 2007 - 17:00
58. Arka II Gdynia 0 - 5 Lechia II Gdańsk 9 września 2007 - 17:00
59. Bytovia Bytów 1 - 0 Olimpia Sztum 8 września 2007 - 16:00
60. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Gryf Wejherowo 8 września 2007 - 17:00
61. Zatoka Puck SSA 4 - 2 Brda Przechlewo 8 września 2007 - 16:00
62. Orlęta Reda 0 - 0 Murkam Przodkowo 9 września 2007 - 16:00
63. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 8 września 2007 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. września 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
64. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 16 września 2007 - 15:00
65. Murkam Przodkowo 0 - 1 Bałtyk Gdynia 16 września 2007 - 16:00
66. Brda Przechlewo 1 - 4 Orlęta Reda 16 września 2007 - 16:00
67. Gryf Wejherowo 1 - 2 Zatoka Puck SSA 15 września 2007 - 17:00
68. Olimpia Sztum 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 15 września 2007 - 15:00
69. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Bytovia Bytów 15 września 2007 - 11:00
70. Orkan Rumia 3 - 0 Arka II Gdynia 15 września 2007 - 16:00
71. Unia Tczew 2 - 0 Polonez Bobrowniki 15 września 2007 - 16:00
72. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Czarni Czarne 15 września 2007 - 17:00
Kolejka 9 - 22/23. września 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
73. Czarni Czarne 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 22 września 2007 - 16:00
74. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Gryf 95 Słupsk 23 września 2007 - 12:00
75. Arka II Gdynia 2 - 0 Unia Tczew 23 września 2007 - 16:00
76. Bytovia Bytów 0 - 0 Orkan Rumia 22 września 2007 - 16:00
77. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Lechia II Gdańsk 22 września 2007 - 16:00
78. Zatoka Puck SSA 1 - 0 Olimpia Sztum 22 września 2007 - 11:00
79. Orlęta Reda 0 - 1 Gryf Wejherowo 23 września 2007 - 16:00
80. Bałtyk Gdynia 5 - 1 Brda Przechlewo 22 września 2007 - 11:00
81. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Murkam Przodkowo 23 września 2007 - 16:00
Kolejka 10 - 29/30. września 2007 [szczegóły] Komentarze (30) 
82. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Murkam Przodkowo 29 września 2007 - 15:00
83. Brda Przechlewo 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 30 września 2007 - 15:00
84. Gryf Wejherowo 2 - 0 Bałtyk Gdynia 29 września 2007 - 16:00
85. Olimpia Sztum 0 - 0 Orlęta Reda 29 września 2007 - 14:00
86. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Zatoka Puck SSA 30 września 2007 - 13:00
87. Orkan Rumia 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 29 września 2007 - 16:00
88. Unia Tczew 2 - 0 Bytovia Bytów 29 września 2007 - 16:00
89. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Arka II Gdynia 29 września 2007 - 15:00
90. Czarni Czarne 0 - 2 Polonez Bobrowniki 29 września 2007 - 16:00
Kolejka 11 - 6/7. października 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
91. Polonez Bobrowniki 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 7 października 2007 - 12:00
92. Arka II Gdynia 0 - 1 Czarni Czarne 7 października 2007 - 15:00
93. Bytovia Bytów 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 6 października 2007 - 15:00
94. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Unia Tczew 6 października 2007 - 15:00
95. Zatoka Puck SSA 2 - 2 Orkan Rumia 6 października 2007 - 14:00
96. Orlęta Reda 1 - 0 Lechia II Gdańsk 7 października 2007 - 15:00
97. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Olimpia Sztum 6 października 2007 - 11:00
98. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Gryf Wejherowo 6 października 2007 - 16:00
99. Murkam Przodkowo 0 - 0 Brda Przechlewo 6 października 2007 - 15:00
Kolejka 12 - 13/14. października 2007 [szczegóły] Komentarze (40) 
100. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 5 Brda Przechlewo 13 października 2007 - 15:00
101. Gryf Wejherowo 2 - 3 Murkam Przodkowo 13 października 2007 - 14:00
102. Olimpia Sztum 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 13 października 2007 - 14:00
103. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Bałtyk Gdynia 14 października 2007 - 13:00
104. Orkan Rumia 1 - 0 Orlęta Reda 13 października 2007 - 16:00
105. Unia Tczew 1 - 3 Zatoka Puck SSA 13 października 2007 - 15:00
106. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 13 października 2007 - 14:00
107. Czarni Czarne 0 - 4 Bytovia Bytów 14 października 2007 - 14:00
108. Polonez Bobrowniki 0 - 0 Arka II Gdynia 13 października 2007 - 16:00
Kolejka 13 - 20/21. października 2007 [szczegóły] Komentarze (64) 
109. Arka II Gdynia 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2007 - 15:00
110. Bytovia Bytów 3 - 0 Polonez Bobrowniki 20 października 2007 - 15:00
111. Powiśle Dzierzgoń 5 - 0 Czarni Czarne 20 października 2007 - 15:00
112. Zatoka Puck SSA 2 - 1 Gryf 95 Słupsk 20 października 2007 - 14:00
113. Orlęta Reda 0 - 0 Unia Tczew 21 października 2007 - 15:00
114. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Orkan Rumia 20 października 2007 - 11:00
115. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Lechia II Gdańsk 20 października 2007 - 15:00
116. Murkam Przodkowo 2 - 3 Olimpia Sztum 20 października 2007 - 15:00
117. Brda Przechlewo 0 - 1 Gryf Wejherowo 20 października 2007 - 14:00
Kolejka 14 - 27/28. października 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
118. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Gryf Wejherowo 27 października 2007 - 15:00
119. Olimpia Sztum 2 - 0 Brda Przechlewo 27 października 2007 - 13:00
120. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Murkam Przodkowo 28 października 2007 - 13:00
121. Orkan Rumia 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 27 października 2007 - 15:00
122. Unia Tczew 0 - 4 Bałtyk Gdynia 27 października 2007 - 14:00
123. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Orlęta Reda 27 października 2007 - 13:00
124. Czarni Czarne 0 - 3 Zatoka Puck SSA 27 października 2007 - 15:00
vo,brak wymaganej liczby zawodników m?odzie?owych na boisku,na boisku 0:0
125. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 28 października 2007 - 14:00
126. Arka II Gdynia 0 - 0 Bytovia Bytów 27 października 2007 - 12:00
Kolejka 15 - 3/4. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (84) 
127. Bytovia Bytów 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 4 listopada 2007 - 14:00
128. Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 Arka II Gdynia 3 listopada 2007 - 14:00
129. Zatoka Puck SSA 5 - 0 Polonez Bobrowniki 3 listopada 2007 - 13:00
130. Orlęta Reda 1 - 1 Czarni Czarne 4 listopada 2007 - 13:00
131. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Gryf 95 Słupsk 3 listopada 2007 - 14:00
132. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Unia Tczew 4 listopada 2007 - 14:00
133. Murkam Przodkowo 2 - 2 Orkan Rumia 3 listopada 2007 - 14:00
134. Brda Przechlewo 2 - 6 Lechia II Gdańsk 3 listopada 2007 - 13:00
135. Gryf Wejherowo 0 - 1 Olimpia Sztum 3 listopada 2007 - 14:00
Kolejka 16 - 10/11. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
136. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Olimpia Sztum 10 listopada 2007 - 14:00
137. Lechia II Gdańsk 0 - 1 Gryf Wejherowo 10 listopada 2007 - 11:00
138. Orkan Rumia 4 - 0 Brda Przechlewo 11 listopada 2007 - 11:00
139. Unia Tczew 4 - 0 Murkam Przodkowo 10 listopada 2007 - 14:00
140. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 10 listopada 2007 - 12:00
141. Czarni Czarne 0 - 1 Bałtyk Gdynia 10 listopada 2007 - 13:00
142. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Orlęta Reda 11 listopada 2007 - 12:00
143. Arka II Gdynia 0 - 1 Zatoka Puck SSA 11 listopada 2007 - 11:00
144. Bytovia Bytów 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 10 listopada 2007 - 14:00
Kolejka 17 - 17/18. listopada 2007 [szczegóły] Komentarze (49) 
145. Powiśle Dzierzgoń 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 17 listopada 2007 - 14:00
146. Zatoka Puck SSA 2 - 2 Bytovia Bytów 17 listopada 2007 - 13:00
147. Orlęta Reda 1 - 0 Arka II Gdynia 18 listopada 2007 - 13:00
148. Bałtyk Gdynia 7 - 1 Polonez Bobrowniki 18 listopada 2007 - 11:00
149. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Czarni Czarne 17 listopada 2007 - 14:00
150. Murkam Przodkowo 0 - 3 Gryf 95 Słupsk 9 kwietnia 2008 - 16:30
151. Brda Przechlewo 5 - 1 Unia Tczew 17 listopada 2007 - 13:00
152. Gryf Wejherowo 5 - 1 Orkan Rumia 24 listopada 2007 - 12:00
153. Olimpia Sztum 4 - 1 Lechia II Gdańsk 18 listopada 2007 - 12:00
Kolejka 18 - 15/16. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (60) 
154. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 4 Lechia II Gdańsk 15 marca 2008 - 14:00
155. Olimpia Sztum 0 - 2 Orkan Rumia 15 marca 2008 - 14:00
156. Gryf Wejherowo 3 - 0 Unia Tczew 15 marca 2008 - 14:00
157. Brda Przechlewo 4 - 2 Gryf 95 Słupsk 15 marca 2008 - 13:00
158. Murkam Przodkowo 3 - 0 Czarni Czarne 26 marca 2008 - 16:00
159. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 0 Polonez Bobrowniki 15 marca 2008 - 14:00
160. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Arka II Gdynia 16 marca 2008 - 11:00
161. Orlęta Reda 1 - 0 Bytovia Bytów 16 marca 2008 - 14:00
162. Zatoka Puck SSA 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 16 marca 2008 - 13:00
Kolejka 19 - 22. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (39) 
163. Zatoka Puck SSA 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 16 kwietnia 2008 - 17:00
164. Powiśle Dzierzgoń 0 - 2 Orlęta Reda 22 marca 2008 - 15:00
165. Bytovia Bytów 1 - 1 Bałtyk Gdynia 16 kwietnia 2008 - 16:30
166. Arka II Gdynia 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 22 marca 2008 - 14:00
167. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Murkam Przodkowo 16 kwietnia 2008 - 17:00
168. Czarni Czarne 0 - 0 Brda Przechlewo 16 kwietnia 2008 - 17:00
169. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Gryf Wejherowo 16 kwietnia 2008 - 17:00
170. Unia Tczew 1 - 2 Olimpia Sztum 16 kwietnia 2008 - 17:00
171. Orkan Rumia 0 - 1 Lechia II Gdańsk 16 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 20 - 29/30. marca 2008 [szczegóły] Komentarze (30) 
172. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Orkan Rumia 29 marca 2008 - 15:00
173. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Unia Tczew 29 marca 2008 - 11:00
174. Olimpia Sztum 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 29 marca 2008 - 15:00
175. Gryf Wejherowo 3 - 0 Czarni Czarne 29 marca 2008 - 14:00
176. Brda Przechlewo 5 - 0 Polonez Bobrowniki 29 marca 2008 - 14:30
177. Murkam Przodkowo 0 - 2 Arka II Gdynia 29 marca 2008 - 15:00
178. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 2 Bytovia Bytów 29 marca 2008 - 14:30
179. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 29 marca 2008 - 11:00
180. Orlęta Reda 0 - 3 Zatoka Puck SSA 30 marca 2008 - 15:00
Kolejka 21 - 5/6. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (47) 
181. Orlęta Reda 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 6 kwietnia 2008 - 15:00
182. Zatoka Puck SSA 5 - 0 Bałtyk Gdynia 5 kwietnia 2008 - 15:00
183. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 5 kwietnia 2008 - 16:00
184. Bytovia Bytów 1 - 0 Murkam Przodkowo 5 kwietnia 2008 - 14:00
185. Arka II Gdynia 3 - 1 Brda Przechlewo 6 kwietnia 2008 - 16:30
186. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Gryf Wejherowo 6 kwietnia 2008 - 12:00
187. Czarni Czarne 1 - 3 Olimpia Sztum 6 kwietnia 2008 - 15:00
188. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Lechia II Gdańsk 5 kwietnia 2008 - 16:00
189. Unia Tczew 2 - 1 Orkan Rumia 5 kwietnia 2008 - 14:00
Kolejka 22 - 12/13. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (50) 
190. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Unia Tczew 12 kwietnia 2008 - 16:00
191. Orkan Rumia 3 - 1 Gryf 95 Słupsk 12 kwietnia 2008 - 16:00
192. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Czarni Czarne 13 kwietnia 2008 - 13:00
193. Olimpia Sztum 4 - 0 Polonez Bobrowniki 12 kwietnia 2008 - 15:00
194. Gryf Wejherowo 2 - 1 Arka II Gdynia 12 kwietnia 2008 - 16:00
195. Brda Przechlewo 1 - 0 Bytovia Bytów 13 kwietnia 2008 - 13:30
196. Murkam Przodkowo 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 13 kwietnia 2008 - 13:00
vo,brak wymaganej liczby zawodników m?odzie?owych, na boisku 2:0
197. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Zatoka Puck SSA 23 kwietnia 2008 - 17:30
198. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Orlęta Reda 12 kwietnia 2008 - 11:00
Kolejka 23 - 19/20. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (34) 
199. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 kwietnia 2008 - 11:00
200. Orlęta Reda 0 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 20 kwietnia 2008 - 15:00
201. Zatoka Puck SSA 3 - 0 Murkam Przodkowo 19 kwietnia 2008 - 15:00
202. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Brda Przechlewo 19 kwietnia 2008 - 17:00
203. Bytovia Bytów 0 - 1 Gryf Wejherowo 19 kwietnia 2008 - 14:00
204. Arka II Gdynia 4 - 2 Olimpia Sztum 20 kwietnia 2008 - 16:00
205. Polonez Bobrowniki 0 - 1 Lechia II Gdańsk 20 kwietnia 2008 - 12:00
206. Czarni Czarne 0 - 5 Orkan Rumia 20 kwietnia 2008 - 16:00
207. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Unia Tczew 19 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 24 - 26/27. kwietnia 2008 [szczegóły] Komentarze (63) 
208. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Gryf 95 Słupsk 26 kwietnia 2008 - 16:00
209. Unia Tczew 2 - 0 Czarni Czarne 26 kwietnia 2008 - 15:00
210. Orkan Rumia 2 - 1 Polonez Bobrowniki 26 kwietnia 2008 - 17:00
211. Lechia II Gdańsk 1 - 0 Arka II Gdynia 26 kwietnia 2008 - 11:00
212. Olimpia Sztum 0 - 1 Bytovia Bytów 26 kwietnia 2008 - 16:00
213. Gryf Wejherowo 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 26 kwietnia 2008 - 16:00
214. Brda Przechlewo 2 - 0 Zatoka Puck SSA 26 kwietnia 2008 - 14:30
215. Murkam Przodkowo 0 - 1 Orlęta Reda 26 kwietnia 2008 - 15:00
216. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Bałtyk Gdynia 26 kwietnia 2008 - 16:00
Kolejka 25 - 30 kwietnia /1. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (75) 
217. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 30 kwietnia 2008 - 16:30
218. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Murkam Przodkowo 1 maja 2008 - 11:00
219. Orlęta Reda 0 - 4 Brda Przechlewo 30 kwietnia 2008 - 17:00
220. Zatoka Puck SSA 1 - 0 Gryf Wejherowo 30 kwietnia 2008 - 16:00
221. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Olimpia Sztum 30 kwietnia 2008 - 17:00
222. Bytovia Bytów 1 - 2 Lechia II Gdańsk 30 kwietnia 2008 - 16:00
223. Arka II Gdynia 0 - 1 Orkan Rumia 30 kwietnia 2008 - 17:00
224. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Unia Tczew 30 kwietnia 2008 - 17:00
225. Czarni Czarne 0 - 3 Gryf 95 Słupsk 30 kwietnia 2008 - 17:00
Kolejka 26 - 3/4. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (80) 
226. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Czarni Czarne 3 maja 2008 - 14:00
227. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Polonez Bobrowniki 3 maja 2008 - 17:00
228. Unia Tczew 2 - 1 Arka II Gdynia 3 maja 2008 - 16:00
229. Orkan Rumia 2 - 3 Bytovia Bytów 4 maja 2008 - 11:00
230. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 3 maja 2008 - 11:00
231. Olimpia Sztum 0 - 2 Zatoka Puck SSA 3 maja 2008 - 16:00
232. Gryf Wejherowo 1 - 1 Orlęta Reda 3 maja 2008 - 17:00
233. Brda Przechlewo 0 - 2 Bałtyk Gdynia 4 maja 2008 - 11:00
234. Murkam Przodkowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 maja 2008 - 13:00
Kolejka 27 - 7/8. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (46) 
235. Murkam Przodkowo 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 7 maja 2008 - 17:00
236. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 2 Brda Przechlewo 7 maja 2008 - 17:00
237. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Gryf Wejherowo 7 maja 2008 - 17:00
238. Orlęta Reda 1 - 0 Olimpia Sztum 7 maja 2008 - 17:00
239. Zatoka Puck SSA 2 - 0 Lechia II Gdańsk 7 maja 2008 - 17:00
240. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Orkan Rumia 7 maja 2008 - 17:00
241. Bytovia Bytów 3 - 3 Unia Tczew 7 maja 2008 - 16:00
242. Arka II Gdynia 0 - 4 Gryf 95 Słupsk 8 maja 2008 - 17:00
243. Polonez Bobrowniki 2 - 0 Czarni Czarne 7 maja 2008 - 17:00
Kolejka 28 - 10/11. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (76) 
244. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Polonez Bobrowniki 10 maja 2008 - 17:00
245. Czarni Czarne 1 - 2 Arka II Gdynia 11 maja 2008 - 16:00
246. Gryf 95 Słupsk 3 - 2 Bytovia Bytów 11 maja 2008 - 12:00
247. Unia Tczew 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 10 maja 2008 - 15:00
248. Orkan Rumia 1 - 1 Zatoka Puck SSA 10 maja 2008 - 17:00
249. Lechia II Gdańsk 2 - 3 Orlęta Reda 11 maja 2008 - 13:00
250. Olimpia Sztum 0 - 0 Bałtyk Gdynia 10 maja 2008 - 17:00
251. Gryf Wejherowo 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 10 maja 2008 - 17:00
252. Brda Przechlewo 2 - 1 Murkam Przodkowo 10 maja 2008 - 14:30
Kolejka 29 - 17/18. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (60) 
253. Brda Przechlewo 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 17 maja 2008 - 16:00
254. Murkam Przodkowo 0 - 2 Gryf Wejherowo 17 maja 2008 - 15:00
255. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Olimpia Sztum 17 maja 2008 - 16:00
256. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Lechia II Gdańsk 18 maja 2008 - 12:30
257. Orlęta Reda 0 - 0 Orkan Rumia 18 maja 2008 - 16:00
258. Zatoka Puck SSA 2 - 0 Unia Tczew 17 maja 2008 - 17:00
259. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Gryf 95 Słupsk 17 maja 2008 - 17:00
260. Bytovia Bytów 3 - 1 Czarni Czarne 17 maja 2008 - 16:00
261. Arka II Gdynia 1 - 1 Polonez Bobrowniki 18 maja 2008 - 16:00
Kolejka 30 - 21. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (104) 
262. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 6 Arka II Gdynia 21 maja 2008 - 17:00
263. Polonez Bobrowniki 0 - 1 Bytovia Bytów 21 maja 2008 - 17:00
264. Czarni Czarne 4 - 1 Powiśle Dzierzgoń 21 maja 2008 - 17:00
265. Gryf 95 Słupsk 0 - 3 Zatoka Puck SSA 21 maja 2008 - 18:00
266. Unia Tczew 0 - 0 Orlęta Reda 21 maja 2008 - 16:00
267. Orkan Rumia 2 - 2 Bałtyk Gdynia 21 maja 2008 - 18:00
268. Lechia II Gdańsk 3 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 21 maja 2008 - 17:00
269. Olimpia Sztum 1 - 1 Murkam Przodkowo 21 maja 2008 - 17:00
270. Gryf Wejherowo 1 - 0 Brda Przechlewo 21 maja 2008 - 17:00
Kolejka 31 - 24/25. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (91) 
271. Gryf Wejherowo 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 maja 2008 - 17:00
272. Brda Przechlewo 0 - 1 Olimpia Sztum 24 maja 2008 - 15:00
273. Murkam Przodkowo 0 - 0 Lechia II Gdańsk 24 maja 2008 - 17:00
274. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Orkan Rumia 24 maja 2008 - 16:00
275. Bałtyk Gdynia 7 - 1 Unia Tczew 24 maja 2008 - 17:00
276. Orlęta Reda 0 - 0 Gryf 95 Słupsk 25 maja 2008 - 15:00
277. Zatoka Puck SSA 7 - 0 Czarni Czarne 25 maja 2008 - 17:00
278. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Polonez Bobrowniki 24 maja 2008 - 17:00
279. Bytovia Bytów 2 - 0 Arka II Gdynia 24 maja 2008 - 16:00
Kolejka 32 - 28. maja 2008 [szczegóły] Komentarze (109) 
280. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Bytovia Bytów 28 maja 2008 - 17:00
281. Arka II Gdynia 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 29 maja 2008 - 17:00
282. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Zatoka Puck SSA 28 maja 2008 - 17:00
283. Czarni Czarne 2 - 1 Orlęta Reda 28 maja 2008 - 17:00
284. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia 28 maja 2008 - 18:00
285. Unia Tczew 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 28 maja 2008 - 17:00
286. Orkan Rumia 4 - 0 Murkam Przodkowo 28 maja 2008 - 18:00
287. Lechia II Gdańsk 1 - 2 Brda Przechlewo 28 maja 2008 - 17:00
288. Olimpia Sztum 3 - 2 Gryf Wejherowo 28 maja 2008 - 17:30
Kolejka 33 - 1. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (151) 
289. Olimpia Sztum 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 1 czerwca 2008 - 11:00
290. Gryf Wejherowo 1 - 1 Lechia II Gdańsk 1 czerwca 2008 - 11:00
291. Brda Przechlewo 1 - 9 Orkan Rumia 1 czerwca 2008 - 11:00
292. Murkam Przodkowo 1 - 0 Unia Tczew 1 czerwca 2008 - 11:00
293. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Gryf 95 Słupsk 1 czerwca 2008 - 11:00
294. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Czarni Czarne 1 czerwca 2008 - 11:00
295. Orlęta Reda 3 - 2 Polonez Bobrowniki 1 czerwca 2008 - 11:00
296. Zatoka Puck SSA 4 - 1 Arka II Gdynia 1 czerwca 2008 - 11:00
297. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Bytovia Bytów 1 czerwca 2008 - 11:00
Kolejka 34 - 7. czerwca 2008 [szczegóły] Komentarze (137) 
298. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 7 czerwca 2008 - 17:30
299. Bytovia Bytów 0 - 0 Zatoka Puck SSA 7 czerwca 2008 - 17:30
300. Arka II Gdynia 0 - 3 Orlęta Reda 7 czerwca 2008 - 17:30
301. Polonez Bobrowniki 1 - 4 Bałtyk Gdynia 7 czerwca 2008 - 17:30
302. Czarni Czarne 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 7 czerwca 2008 - 17:30
303. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Murkam Przodkowo 7 czerwca 2008 - 17:30
304. Unia Tczew 3 - 4 Brda Przechlewo 7 czerwca 2008 - 17:30
305. Orkan Rumia 2 - 0 Gryf Wejherowo 7 czerwca 2008 - 17:30
306. Lechia II Gdańsk 0 - 0 Olimpia Sztum 7 czerwca 2008 - 17:30




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE