POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - klasa okręgowa Słupsk I - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Salos Słupsk 24 65 21 2 1 98 - 15
2. Pogoń Lębork 24 53 16 5 3 100 - 25
3. Gryf 95 Słupsk 24 52 16 4 4 95 - 33
4. Żaki 98 Ustka 24 51 16 3 5 102 - 28
5. Jantar Ustka 24 50 16 2 6 74 - 30
6. GTS Czarna Dąbrówka 24 38 11 5 8 74 - 63
7. Jantaria Pobłocie 24 36 12 0 12 70 - 64
8. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 24 32 9 5 10 65 - 69
9. Polonez Bobrowniki 24 25 8 1 15 53 - 95
10. Błękitni Główczyce 24 21 7 0 17 68 - 120
11. Stal Jezierzyce 24 12 3 3 18 45 - 99
12. Karol Pęplino 24 10 2 4 18 28 - 108
13. Leśnik Cewice 24 4 0 4 20 21 - 127
Ostatni komentarz dodał grucha_gryf95 18.07.2007, 20:44:01

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Leśnik Cewice 3 - 3 Stal Jezierzyce
3. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 6 Pogoń Lębork
4. Jantar Ustka 3 - 1 Polonez Bobrowniki
5. Gryf 95 Słupsk 7 - 0 Karol Pęplino
6. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Jantaria Pobłocie
7. Błękitni Główczyce 1 - 9 Salos Słupsk
Pauza: Żaki 98 Ustka,
Kolejka 2 - 2. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Żaki 98 Ustka 0 - 0 Salos Słupsk
9. Jantaria Pobłocie 9 - 2 Błękitni Główczyce
10. Karol Pęplino 1 - 4 GTS Czarna Dąbrówka
11. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Gryf 95 Słupsk
12. Pogoń Lębork 1 - 2 Jantar Ustka
13. Stal Jezierzyce 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 3 - 9. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Leśnik Cewice 1 - 9 Żaki 98 Ustka
17. Jantar Ustka 9 - 0 Stal Jezierzyce
18. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 Pogoń Lębork 20 września 2006
19. GTS Czarna Dąbrówka 6 - 0 Polonez Bobrowniki
20. Błękitni Główczyce 4 - 2 Karol Pęplino
21. Salos Słupsk 5 - 1 Jantaria Pobłocie
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 4 - 16. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Żaki 98 Ustka 3 - 0 Jantaria Pobłocie
vo
23. Karol Pęplino 0 - 4 Salos Słupsk 13 września 2006
24. Polonez Bobrowniki 4 - 3 Błękitni Główczyce
25. Pogoń Lębork 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka
26. Stal Jezierzyce 0 - 4 Gryf 95 Słupsk
28. Leśnik Cewice 3 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 5 - 23. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Żaki 98 Ustka
30. Jantar Ustka 5 - 0 Leśnik Cewice
32. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Stal Jezierzyce
33. Błękitni Główczyce 0 - 7 Pogoń Lębork
34. Salos Słupsk 2 - 1 Polonez Bobrowniki
35. Jantaria Pobłocie 8 - 0 Karol Pęplino
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 6 - 30. września 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Żaki 98 Ustka 10 - 0 Karol Pęplino
37. Polonez Bobrowniki 8 - 0 Jantaria Pobłocie
38. Pogoń Lębork 0 - 3 Salos Słupsk
39. Stal Jezierzyce 4 - 6 Błękitni Główczyce
41. Leśnik Cewice 0 - 7 Gryf 95 Słupsk
42. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Jantar Ustka
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jantar Ustka 0 - 1 Żaki 98 Ustka
44. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
45. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Leśnik Cewice
47. Salos Słupsk 3 - 2 Stal Jezierzyce
48. Jantaria Pobłocie 2 - 5 Pogoń Lębork
49. Karol Pęplino 1 - 4 Polonez Bobrowniki
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Żaki 98 Ustka 8 - 0 Polonez Bobrowniki
51. Pogoń Lębork 3 - 0 Karol Pęplino
vo - zespó? gości nie stawi? się na zawody
52. Stal Jezierzyce 2 - 11 Jantaria Pobłocie
54. Leśnik Cewice 3 - 10 Błękitni Główczyce
55. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 3 GTS Czarna Dąbrówka
56. Jantar Ustka 1 - 0 Gryf 95 Słupsk
Pauza: Salos Słupsk,
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Żaki 98 Ustka
58. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Jantar Ustka
59. Błękitni Główczyce 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
60. Salos Słupsk 7 - 0 Leśnik Cewice
62. Karol Pęplino 2 - 1 Stal Jezierzyce
63. Polonez Bobrowniki 0 - 5 Pogoń Lębork
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Żaki 98 Ustka 3 - 1 Pogoń Lębork
65. Stal Jezierzyce 0 - 4 Polonez Bobrowniki
67. Leśnik Cewice 0 - 3 Jantaria Pobłocie
68. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Salos Słupsk
69. Jantar Ustka 5 - 0 Błękitni Główczyce
70. Gryf 95 Słupsk 6 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 11 - 4. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 3 Żaki 98 Ustka
72. Błękitni Główczyce 2 - 6 Gryf 95 Słupsk
73. Salos Słupsk 4 - 0 Jantar Ustka
74. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
75. Karol Pęplino 3 - 3 Leśnik Cewice
77. Pogoń Lębork 4 - 0 Stal Jezierzyce
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 12 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Żaki 98 Ustka 14 - 0 Stal Jezierzyce
80. Leśnik Cewice 0 - 3 Polonez Bobrowniki
vo - zespó? gospodarzy przyst?pi? do zawodów w niekompletnym sk?adzie
81. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 - 0 Karol Pęplino
82. Jantar Ustka 4 - 0 Jantaria Pobłocie
83. Gryf 95 Słupsk 0 - 4 Salos Słupsk
84. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Błękitni Główczyce
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 13 - 18. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Błękitni Główczyce 4 - 8 Żaki 98 Ustka
86. Salos Słupsk 9 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
87. Jantaria Pobłocie 4 - 8 Gryf 95 Słupsk
88. Karol Pęplino 0 - 5 Jantar Ustka
89. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
vo
90. Pogoń Lębork 8 - 0 Leśnik Cewice
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 14 - 24. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
93. Stal Jezierzyce 9 - 0 Leśnik Cewice
94. Pogoń Lębork 5 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
95. Polonez Bobrowniki 2 - 3 Jantar Ustka
96. Karol Pęplino 0 - 6 Gryf 95 Słupsk
97. Jantaria Pobłocie 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
98. Salos Słupsk 14 - 0 Błękitni Główczyce
Pauza: Żaki 98 Ustka,
Kolejka 15 - 31. marca 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Salos Słupsk 1 - 0 Żaki 98 Ustka
100. Błękitni Główczyce 0 - 2 Jantaria Pobłocie
101. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Karol Pęplino
102. Gryf 95 Słupsk 7 - 0 Polonez Bobrowniki
103. Jantar Ustka 2 - 2 Pogoń Lębork
104. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 4 Stal Jezierzyce
Pauza: Leśnik Cewice,
Kolejka 16 - 10. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
106. Żaki 98 Ustka 3 - 0 Leśnik Cewice
vo
108. Stal Jezierzyce 2 - 3 Jantar Ustka
109. Pogoń Lębork 3 - 3 Gryf 95 Słupsk
110. Polonez Bobrowniki 12 - 6 GTS Czarna Dąbrówka
111. Karol Pęplino 2 - 8 Błękitni Główczyce
112. Jantaria Pobłocie 1 - 4 Salos Słupsk
Pauza: Swe Pol Link Bruskowo Wielkie,
Kolejka 17 - 14. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Jantaria Pobłocie 2 - 5 Żaki 98 Ustka
114. Salos Słupsk 2 - 1 Karol Pęplino
115. Błękitni Główczyce 5 - 0 Polonez Bobrowniki
116. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 5 Pogoń Lębork
117. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Stal Jezierzyce
119. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 8 - 2 Leśnik Cewice
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 18 - 21. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
120. Żaki 98 Ustka 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
121. Leśnik Cewice 0 - 8 Jantar Ustka 16 maja 2007
123. Stal Jezierzyce 3 - 6 GTS Czarna Dąbrówka
124. Pogoń Lębork 4 - 0 Błękitni Główczyce
125. Polonez Bobrowniki 3 - 5 Salos Słupsk
126. Karol Pęplino 0 - 1 Jantaria Pobłocie
Pauza: Gryf 95 Słupsk,
Kolejka 19 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (4) 
127. Karol Pęplino 3 - 3 Żaki 98 Ustka 16 maja 2007
128. Jantaria Pobłocie 7 - 0 Polonez Bobrowniki
vo - zdekompletowanie drużyny przed up?ywem regulaminowego czasu gry
129. Salos Słupsk 1 - 1 Pogoń Lębork
130. Błękitni Główczyce 5 - 4 Stal Jezierzyce
132. Gryf 95 Słupsk 12 - 0 Leśnik Cewice 6 czerwca 2007
133. Jantar Ustka 5 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 20 - 2. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
134. Żaki 98 Ustka 3 - 0 Jantar Ustka
135. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 4 Gryf 95 Słupsk
136. Leśnik Cewice 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
138. Stal Jezierzyce 0 - 3 Salos Słupsk
vo
139. Pogoń Lębork 5 - 0 Jantaria Pobłocie
140. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Karol Pęplino
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 21 - 5. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (2) 
141. Polonez Bobrowniki 1 - 6 Żaki 98 Ustka
142. Karol Pęplino 1 - 3 Pogoń Lębork
143. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Stal Jezierzyce
145. Błękitni Główczyce 9 - 1 Leśnik Cewice
146. GTS Czarna Dąbrówka 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
147. Gryf 95 Słupsk 1 - 2 Jantar Ustka
Pauza: Salos Słupsk,
Kolejka 22 - 12. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Żaki 98 Ustka 3 - 4 Gryf 95 Słupsk
149. Jantar Ustka 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
150. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 6 - 1 Błękitni Główczyce
151. Leśnik Cewice 1 - 7 Salos Słupsk
153. Stal Jezierzyce 3 - 0 Karol Pęplino
154. Pogoń Lębork 16 - 0 Polonez Bobrowniki
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 23 - 19. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Pogoń Lębork 3 - 2 Żaki 98 Ustka 24 maja 2005
156. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Stal Jezierzyce
158. Jantaria Pobłocie 6 - 0 Leśnik Cewice
159. Salos Słupsk 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 17 maja 2007
160. Błękitni Główczyce 2 - 4 Jantar Ustka
161. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 2 Gryf 95 Słupsk
Pauza: Karol Pęplino,
Kolejka 24 - 26. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
162. Żaki 98 Ustka 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
163. Gryf 95 Słupsk 5 - 2 Błękitni Główczyce 23 maja 2007
164. Jantar Ustka 1 - 2 Salos Słupsk
165. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Jantaria Pobłocie
vo - nie wstawienie się drużyny do zawodów z w?asnej winy
166. Leśnik Cewice 1 - 3 Karol Pęplino
168. Stal Jezierzyce 1 - 4 Pogoń Lębork
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 25 - 2. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (1) 
169. Stal Jezierzyce 1 - 1 Żaki 98 Ustka
171. Polonez Bobrowniki 4 - 0 Leśnik Cewice
172. Karol Pęplino 4 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 maja 2007
173. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Jantar Ustka
174. Salos Słupsk 4 - 0 Gryf 95 Słupsk 30 maja 2007
175. Błękitni Główczyce 2 - 11 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 26 - 9. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (3) 
176. Żaki 98 Ustka 5 - 1 Błękitni Główczyce
177. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Salos Słupsk
178. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Jantaria Pobłocie
vo - nie wstawienie się drużyny do zawodów z w?asnej winy
179. Jantar Ustka 6 - 3 Karol Pęplino
180. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 3 Polonez Bobrowniki 6 czerwca 2007
181. Leśnik Cewice 0 - 8 Pogoń Lębork
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.31