MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk IV - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. LKS Waplewo 18 42 13 3 2 46 - 23
2. Subkowia Subkowy 18 41 13 2 3 60 - 37
3. Sokół Mareza 18 31 9 4 5 38 - 23
4. Wisła Korzeniewo 18 31 10 1 7 38 - 33
5. Delta Miłoradz 18 25 6 7 5 33 - 32
6. Olimpia II Sztum 18 23 7 2 9 49 - 36
7. Bałtyk Sztutowo 18 18 5 3 10 37 - 37
8. Tęcza Siwiałka 18 15 4 3 11 20 - 48
9. Jurand Lasowice 18 14 2 8 8 25 - 43
10. KS Dziemiany 18 12 3 3 12 32 - 66
11. Mewa Gniew 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Sporting II Leźno 0 0 0 0 0 0 - 0
* Mewa Gniew i Sporting II Le?no wycofały się po rundzie jesiennej. Wyniki ich meczów zostały anulowane.



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Olimpia II Sztum 2 - 0 Jurand Lasowice
2. Subkowia Subkowy - Sporting II Leźno
anulowany, było 14-1
3. Sokół Mareza 4 - 1 Wisła Korzeniewo
4. Delta Miłoradz 1 - 1 LKS Waplewo
5. Mewa Gniew - Bałtyk Sztutowo
anulowany, było 7-2
6. Tęcza Siwiałka 2 - 1 KS Dziemiany
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Jurand Lasowice 2 - 2 KS Dziemiany
8. Bałtyk Sztutowo 0 - 1 Tęcza Siwiałka
9. LKS Waplewo - Mewa Gniew
anulowany, było 7-1
10. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Delta Miłoradz
11. Sporting II Leźno - Sokół Mareza
anulowany, było 2-1
12. Olimpia II Sztum 6 - 0 Subkowia Subkowy
Kolejka 3 - 7/8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Subkowia Subkowy 3 - 0 Jurand Lasowice
14. Sokół Mareza 4 - 0 Olimpia II Sztum
15. Delta Miłoradz - Sporting II Leźno
anulowany, było 2-2
16. Mewa Gniew - Wisła Korzeniewo
anulowany, było 0-2
17. Tęcza Siwiałka 1 - 3 LKS Waplewo
18. KS Dziemiany 5 - 2 Bałtyk Sztutowo
Kolejka 4 - 14/15. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Jurand Lasowice 2 - 2 Bałtyk Sztutowo
20. LKS Waplewo 3 - 1 KS Dziemiany
21. Wisła Korzeniewo 6 - 0 Tęcza Siwiałka
22. Sporting II Leźno - Mewa Gniew
anulowany, było 3-1
23. Olimpia II Sztum 1 - 2 Delta Miłoradz
24. Subkowia Subkowy 4 - 3 Sokół Mareza
Kolejka 5 - 21/22. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Sokół Mareza 5 - 3 Jurand Lasowice
26. Delta Miłoradz 4 - 1 Subkowia Subkowy
27. Mewa Gniew - Olimpia II Sztum
anulowany, było 1-2
28. Tęcza Siwiałka - Sporting II Leźno
anulowany, było 7-2
29. KS Dziemiany 3 - 4 Wisła Korzeniewo
30. Bałtyk Sztutowo 1 - 2 LKS Waplewo
Kolejka 6 - 28/29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Jurand Lasowice 1 - 6 LKS Waplewo
32. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Bałtyk Sztutowo
33. Sporting II Leźno - KS Dziemiany
anulowany, było 3-0
34. Olimpia II Sztum 7 - 0 Tęcza Siwiałka
35. Subkowia Subkowy - Mewa Gniew
anulowany, było 4-3
36. Sokół Mareza 0 - 0 Delta Miłoradz
Kolejka 7 - 5/6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Delta Miłoradz 0 - 2 Jurand Lasowice
38. Mewa Gniew - Sokół Mareza
anulowany, było 1-6
39. Tęcza Siwiałka 0 - 3 Subkowia Subkowy
40. KS Dziemiany 2 - 4 Olimpia II Sztum
41. Bałtyk Sztutowo - Sporting II Leźno
anulowany, było 3-2
42. LKS Waplewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo
Kolejka 8 - 12/13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jurand Lasowice 2 - 3 Wisła Korzeniewo
44. Sporting II Leźno - LKS Waplewo
anulowany, było 3-0 -vo
45. Olimpia II Sztum 2 - 1 Bałtyk Sztutowo
46. Subkowia Subkowy 8 - 2 KS Dziemiany
47. Sokół Mareza 1 - 0 Tęcza Siwiałka
48. Delta Miłoradz - Mewa Gniew
anulowany, było 2-1
Kolejka 9 - 19/20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Mewa Gniew - Jurand Lasowice
nulowany, było 2-1
50. Tęcza Siwiałka 3 - 3 Delta Miłoradz
51. KS Dziemiany 1 - 4 Sokół Mareza
52. Bałtyk Sztutowo 4 - 5 Subkowia Subkowy
53. LKS Waplewo 2 - 1 Olimpia II Sztum
54. Wisła Korzeniewo - Sporting II Leźno
anulowany, było 3-0 vo
Kolejka 10 - 26/27. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Jurand Lasowice - Sporting II Leźno
56. Olimpia II Sztum 2 - 4 Wisła Korzeniewo
57. Subkowia Subkowy 4 - 2 LKS Waplewo
58. Sokół Mareza 3 - 1 Bałtyk Sztutowo
59. Delta Miłoradz 1 - 3 KS Dziemiany
60. Mewa Gniew - Tęcza Siwiałka
anulowany, było 2-2
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Tęcza Siwiałka 2 - 2 Jurand Lasowice
62. KS Dziemiany - Mewa Gniew
anulowany, było 2-5
63. Bałtyk Sztutowo 6 - 2 Delta Miłoradz
64. LKS Waplewo 2 - 1 Sokół Mareza
65. Wisła Korzeniewo 5 - 2 Subkowia Subkowy
66. Sporting II Leźno - Olimpia II Sztum
anulowany, było 1-2
Kolejka 12 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Jurand Lasowice 3 - 3 Olimpia II Sztum
69. Wisła Korzeniewo 0 - 0 Sokół Mareza
70. LKS Waplewo 0 - 0 Delta Miłoradz
72. KS Dziemiany 4 - 4 Tęcza Siwiałka
Pauza: Bałtyk Sztutowo, Subkowia Subkowy,
Kolejka 13 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. KS Dziemiany 2 - 2 Jurand Lasowice
74. Tęcza Siwiałka 0 - 2 Bałtyk Sztutowo
76. Delta Miłoradz 2 - 5 Wisła Korzeniewo
78. Subkowia Subkowy 4 - 2 Olimpia II Sztum
Pauza: Sokół Mareza, LKS Waplewo,
Kolejka 14 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Jurand Lasowice 0 - 0 Subkowia Subkowy
80. Olimpia II Sztum 1 - 2 Sokół Mareza 19 kwietnia 2003
83. LKS Waplewo 2 - 0 Tęcza Siwiałka
84. Bałtyk Sztutowo 5 - 0 KS Dziemiany
Pauza: Wisła Korzeniewo, Delta Miłoradz,
Kolejka 15 - 7. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Bałtyk Sztutowo 4 - 0 Jurand Lasowice
86. KS Dziemiany 0 - 5 LKS Waplewo
87. Tęcza Siwiałka 1 - 0 Wisła Korzeniewo
89. Delta Miłoradz 4 - 2 Olimpia II Sztum
90. Sokół Mareza 1 - 2 Subkowia Subkowy
Kolejka 16 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Jurand Lasowice 1 - 1 Sokół Mareza
92. Subkowia Subkowy 2 - 2 Delta Miłoradz
95. Wisła Korzeniewo 0 - 3 KS Dziemiany
vo; na boisku 3-0
96. LKS Waplewo 5 - 2 Bałtyk Sztutowo
Pauza: Tęcza Siwiałka, Olimpia II Sztum,
Kolejka 17 - 4. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. LKS Waplewo 2 - 0 Jurand Lasowice
98. Bałtyk Sztutowo 0 - 3 Wisła Korzeniewo
100. Tęcza Siwiałka 2 - 1 Olimpia II Sztum
102. Delta Miłoradz 2 - 0 Sokół Mareza
Pauza: Subkowia Subkowy, KS Dziemiany,
Kolejka 18 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Jurand Lasowice 2 - 2 Delta Miłoradz
105. Subkowia Subkowy 5 - 1 Tęcza Siwiałka
106. Olimpia II Sztum 9 - 1 KS Dziemiany
108. Wisła Korzeniewo 0 - 3 LKS Waplewo
vo; na boisku 1-0
Pauza: Bałtyk Sztutowo, Sokół Mareza,
Kolejka 19 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Wisła Korzeniewo 2 - 0 Jurand Lasowice
111. Bałtyk Sztutowo 3 - 1 Olimpia II Sztum
112. KS Dziemiany 2 - 4 Subkowia Subkowy
113. Tęcza Siwiałka 1 - 3 Sokół Mareza
Pauza: Delta Miłoradz, LKS Waplewo,
Kolejka 20 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Delta Miłoradz 2 - 0 Tęcza Siwiałka
117. Sokół Mareza 3 - 0 KS Dziemiany
vo; goście nie przyjechali
118. Subkowia Subkowy 2 - 1 Bałtyk Sztutowo
119. Olimpia II Sztum 2 - 2 LKS Waplewo
Pauza: Wisła Korzeniewo, Jurand Lasowice,
Kolejka 21 - 1. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Wisła Korzeniewo 0 - 3 Olimpia II Sztum
vo; na boisku 2-1
123. LKS Waplewo 1 - 5 Subkowia Subkowy
124. Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Sokół Mareza
125. KS Dziemiany 0 - 4 Delta Miłoradz
Pauza: Tęcza Siwiałka, Jurand Lasowice,
Kolejka 22 - 8. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jurand Lasowice 3 - 2 Tęcza Siwiałka
129. Delta Miłoradz 2 - 2 Bałtyk Sztutowo
130. Sokół Mareza 2 - 3 LKS Waplewo
131. Subkowia Subkowy 6 - 1 Wisła Korzeniewo




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE