MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Słupsk - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 30 77 24 5 1 94 - 21
2. Brda Przechlewo 30 71 23 2 5 90 - 38
3. Bytovia Bytów 30 70 23 1 6 102 - 30
4. Czarni Czarne 30 63 20 3 7 68 - 36
5. Start Miastko 30 52 16 4 10 73 - 50
6. Start Łeba 30 46 14 4 12 59 - 60
7. Piast Człuchów 30 38 11 5 14 52 - 59
8. Unia Korzybie 30 37 11 4 15 52 - 66
9. Błękitni Główczyce 30 37 11 4 15 44 - 82
10. Karol Pęplino 30 34 10 4 16 42 - 51
11. Kaszubia Studzienice 30 34 10 4 16 43 - 59
12. Myśliwiec Tuchomie 30 30 8 6 16 51 - 77
13. Granit Kończewo 30 28 8 4 18 35 - 78
14. Stal Jezierzyce 30 27 8 3 19 43 - 73
15. GKS Kołczygłowy 30 25 7 4 19 51 - 79
16. Garbarnia Kępice 30 20 5 5 20 32 - 72
Ostatni komentarz dodał patrykpastwa 27.10.2007, 13:38:38



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GKS Kołczygłowy 3 - 3 Karol Pęplino
2. Błękitni Główczyce 2 - 1 Unia Korzybie
3. Granit Kończewo 3 - 4 Start Miastko
4. Stal Jezierzyce 5 - 1 Start Łeba
5. Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Jantar Ustka
6. Brda Przechlewo 4 - 0 Piast Człuchów
7. Bytovia Bytów 5 - 1 Kaszubia Studzienice
8. Czarni Czarne 2 - 2 Garbarnia Kępice
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Karol Pęplino 0 - 1 Garbarnia Kępice
10. Kaszubia Studzienice 1 - 2 Czarni Czarne
11. Piast Człuchów 0 - 2 Bytovia Bytów
12. Jantar Ustka 3 - 1 Brda Przechlewo
13. Start Łeba 5 - 2 Myśliwiec Tuchomie
14. Start Miastko 3 - 1 Stal Jezierzyce
15. Unia Korzybie 7 - 3 Granit Kończewo
16. GKS Kołczygłowy 3 - 1 Błękitni Główczyce
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Błękitni Główczyce 2 - 1 Karol Pęplino
18. Granit Kończewo 1 - 3 GKS Kołczygłowy
19. Stal Jezierzyce 3 - 2 Unia Korzybie
20. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Start Miastko
21. Brda Przechlewo 1 - 0 Start Łeba
22. Bytovia Bytów 0 - 1 Jantar Ustka
23. Czarni Czarne 2 - 1 Piast Człuchów
24. Garbarnia Kępice 1 - 0 Kaszubia Studzienice
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Karol Pęplino 2 - 0 Kaszubia Studzienice
26. Piast Człuchów 6 - 3 Garbarnia Kępice
27. Jantar Ustka 4 - 2 Czarni Czarne
28. Start Łeba 1 - 1 Bytovia Bytów
29. Start Miastko 4 - 1 Brda Przechlewo
30. Unia Korzybie 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie
31. GKS Kołczygłowy 3 - 1 Stal Jezierzyce
32. Błękitni Główczyce 4 - 2 Granit Kończewo
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Granit Kończewo 1 - 0 Karol Pęplino
34. Stal Jezierzyce 4 - 0 Błękitni Główczyce
35. Myśliwiec Tuchomie 3 - 3 GKS Kołczygłowy
36. Brda Przechlewo 3 - 0 Unia Korzybie
37. Bytovia Bytów 4 - 1 Start Miastko
38. Czarni Czarne 3 - 4 Start Łeba
39. Garbarnia Kępice 0 - 5 Jantar Ustka
40. Kaszubia Studzienice 1 - 4 Piast Człuchów
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Karol Pęplino 0 - 4 Piast Człuchów
42. Jantar Ustka 1 - 0 Kaszubia Studzienice
43. Start Łeba 3 - 0 Garbarnia Kępice
44. Start Miastko 1 - 3 Czarni Czarne
45. Unia Korzybie 2 - 3 Bytovia Bytów
46. GKS Kołczygłowy 4 - 5 Brda Przechlewo
47. Błękitni Główczyce 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie
48. Granit Kończewo 0 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Stal Jezierzyce 3 - 0 Karol Pęplino
50. Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Granit Kończewo
51. Brda Przechlewo 4 - 0 Błękitni Główczyce
52. Bytovia Bytów 5 - 1 GKS Kołczygłowy
53. Czarni Czarne 5 - 2 Unia Korzybie
54. Garbarnia Kępice 0 - 3 Start Miastko
55. Kaszubia Studzienice 1 - 4 Start Łeba
56. Piast Człuchów 1 - 2 Jantar Ustka
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Karol Pęplino 0 - 1 Jantar Ustka
58. Start Łeba 2 - 2 Piast Człuchów
59. Start Miastko 2 - 0 Kaszubia Studzienice
60. Unia Korzybie 4 - 1 Garbarnia Kępice
61. GKS Kołczygłowy 0 - 1 Czarni Czarne
62. Błękitni Główczyce 1 - 7 Bytovia Bytów
63. Granit Kończewo 1 - 2 Brda Przechlewo
64. Stal Jezierzyce 2 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Karol Pęplino
66. Brda Przechlewo 2 - 0 Stal Jezierzyce
67. Bytovia Bytów 10 - 0 Granit Kończewo
68. Czarni Czarne 3 - 0 Błękitni Główczyce
69. Garbarnia Kępice 2 - 2 GKS Kołczygłowy
70. Kaszubia Studzienice 7 - 1 Unia Korzybie
71. Piast Człuchów 3 - 2 Start Miastko
72. Jantar Ustka 7 - 1 Start Łeba
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Karol Pęplino 0 - 1 Start Łeba
74. Start Miastko 0 - 0 Jantar Ustka
75. Unia Korzybie 1 - 3 Piast Człuchów
76. GKS Kołczygłowy 0 - 3 Kaszubia Studzienice
77. Błękitni Główczyce 2 - 0 Garbarnia Kępice
78. Granit Kończewo 5 - 3 Czarni Czarne
79. Stal Jezierzyce 2 - 7 Bytovia Bytów
80. Myśliwiec Tuchomie 0 - 5 Brda Przechlewo
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Brda Przechlewo 1 - 2 Karol Pęplino
82. Bytovia Bytów 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie
83. Czarni Czarne 1 - 0 Stal Jezierzyce
84. Garbarnia Kępice 0 - 3 Granit Kończewo
85. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Błękitni Główczyce
86. Piast Człuchów 1 - 1 GKS Kołczygłowy
87. Jantar Ustka 3 - 0 Unia Korzybie
88. Start Łeba 2 - 9 Start Miastko
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Karol Pęplino 3 - 0 Start Miastko
walkower, na boisku było 1-3
90. Unia Korzybie 1 - 4 Start Łeba
91. GKS Kołczygłowy 2 - 3 Jantar Ustka
92. Błękitni Główczyce 1 - 1 Piast Człuchów
93. Granit Kończewo 2 - 1 Kaszubia Studzienice
94. Stal Jezierzyce 3 - 1 Garbarnia Kępice
95. Myśliwiec Tuchomie 1 - 6 Czarni Czarne
96. Brda Przechlewo 3 - 1 Bytovia Bytów
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Bytovia Bytów 4 - 1 Karol Pęplino
98. Czarni Czarne 1 - 2 Brda Przechlewo
99. Garbarnia Kępice 5 - 1 Myśliwiec Tuchomie
100. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Stal Jezierzyce
101. Piast Człuchów 1 - 0 Granit Kończewo
102. Jantar Ustka 3 - 0 Błękitni Główczyce
103. Start Łeba 4 - 2 GKS Kołczygłowy
104. Start Miastko 3 - 0 Unia Korzybie
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Karol Pęplino 2 - 0 Unia Korzybie
106. GKS Kołczygłowy 0 - 5 Start Miastko
107. Błękitni Główczyce 1 - 1 Start Łeba
108. Granit Kończewo 0 - 5 Jantar Ustka
109. Stal Jezierzyce 5 - 1 Piast Człuchów
110. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Kaszubia Studzienice
111. Brda Przechlewo 2 - 0 Garbarnia Kępice
112. Bytovia Bytów 1 - 0 Czarni Czarne
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Czarni Czarne 1 - 0 Karol Pęplino
114. Garbarnia Kępice 1 - 7 Bytovia Bytów
115. Kaszubia Studzienice 2 - 4 Brda Przechlewo
116. Piast Człuchów 3 - 1 Myśliwiec Tuchomie
117. Jantar Ustka 5 - 0 Stal Jezierzyce
118. Start Łeba 1 - 2 Granit Kończewo
119. Start Miastko 4 - 0 Błękitni Główczyce
120. Unia Korzybie 2 - 0 GKS Kołczygłowy
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Karol Pęplino 1 - 0 GKS Kołczygłowy
122. Unia Korzybie 0 - 1 Błękitni Główczyce
123. Start Miastko 0 - 0 Granit Kończewo
124. Start Łeba 5 - 1 Stal Jezierzyce
125. Jantar Ustka 0 - 0 Myśliwiec Tuchomie
126. Piast Człuchów 0 - 0 Brda Przechlewo
127. Kaszubia Studzienice 1 - 2 Bytovia Bytów
128. Garbarnia Kępice 1 - 2 Czarni Czarne
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Garbarnia Kępice 0 - 4 Karol Pęplino
130. Czarni Czarne 3 - 0 Kaszubia Studzienice
131. Bytovia Bytów 2 - 0 Piast Człuchów
132. Brda Przechlewo 3 - 2 Jantar Ustka
133. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Start Łeba
134. Stal Jezierzyce 1 - 4 Start Miastko
135. Granit Kończewo 1 - 2 Unia Korzybie
136. Błękitni Główczyce 3 - 1 GKS Kołczygłowy
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Karol Pęplino 2 - 0 Błękitni Główczyce
138. GKS Kołczygłowy 0 - 1 Granit Kończewo
139. Unia Korzybie 1 - 1 Stal Jezierzyce
140. Start Miastko 3 - 2 Myśliwiec Tuchomie
141. Start Łeba 2 - 3 Brda Przechlewo
142. Jantar Ustka 3 - 2 Bytovia Bytów
143. Piast Człuchów 1 - 1 Czarni Czarne
144. Kaszubia Studzienice 1 - 0 Garbarnia Kępice
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Karol Pęplino
146. Garbarnia Kępice 0 - 2 Piast Człuchów
147. Czarni Czarne 0 - 1 Jantar Ustka
148. Bytovia Bytów 1 - 0 Start Łeba
149. Brda Przechlewo 2 - 1 Start Miastko
150. Myśliwiec Tuchomie 2 - 4 Unia Korzybie
151. Stal Jezierzyce 0 - 5 GKS Kołczygłowy
152. Granit Kończewo 5 - 0 Błękitni Główczyce
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Karol Pęplino 0 - 1 Granit Kończewo
154. Błękitni Główczyce 1 - 0 Stal Jezierzyce
155. GKS Kołczygłowy 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie
156. Unia Korzybie 0 - 3 Brda Przechlewo
157. Start Miastko 0 - 2 Bytovia Bytów
158. Start Łeba 0 - 1 Czarni Czarne
159. Jantar Ustka 3 - 1 Garbarnia Kępice
160. Piast Człuchów 1 - 3 Kaszubia Studzienice
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Piast Człuchów 4 - 1 Karol Pęplino
162. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Jantar Ustka
163. Garbarnia Kępice 0 - 1 Start Łeba
164. Czarni Czarne 0 - 1 Start Miastko
165. Bytovia Bytów 1 - 2 Unia Korzybie
166. Brda Przechlewo 8 - 1 GKS Kołczygłowy
167. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Błękitni Główczyce
168. Stal Jezierzyce 1 - 0 Granit Kończewo
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Karol Pęplino 2 - 1 Stal Jezierzyce
170. Granit Kończewo 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie
171. Błękitni Główczyce 5 - 3 Brda Przechlewo
172. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Bytovia Bytów
173. Unia Korzybie 0 - 3 Czarni Czarne
174. Start Miastko 1 - 0 Garbarnia Kępice
175. Start Łeba 4 - 0 Kaszubia Studzienice
176. Jantar Ustka 6 - 0 Piast Człuchów
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Jantar Ustka 5 - 2 Karol Pęplino
178. Piast Człuchów 1 - 2 Start Łeba
179. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Start Miastko
180. Garbarnia Kępice 3 - 1 Unia Korzybie
181. Czarni Czarne 4 - 3 GKS Kołczygłowy
182. Bytovia Bytów 9 - 0 Błękitni Główczyce
183. Brda Przechlewo 8 - 0 Granit Kończewo
184. Myśliwiec Tuchomie 5 - 1 Stal Jezierzyce
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Karol Pęplino 3 - 3 Myśliwiec Tuchomie
186. Stal Jezierzyce 0 - 2 Brda Przechlewo
187. Granit Kończewo 1 - 3 Bytovia Bytów
188. Błękitni Główczyce 1 - 4 Czarni Czarne
189. GKS Kołczygłowy 2 - 1 Garbarnia Kępice
190. Unia Korzybie 2 - 1 Kaszubia Studzienice
191. Start Miastko 5 - 1 Piast Człuchów
192. Start Łeba 1 - 6 Jantar Ustka
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Start Łeba 1 - 2 Karol Pęplino
194. Jantar Ustka 6 - 1 Start Miastko
195. Piast Człuchów 1 - 2 Unia Korzybie
196. Kaszubia Studzienice 3 - 2 GKS Kołczygłowy
197. Garbarnia Kępice 1 - 1 Błękitni Główczyce
198. Czarni Czarne 6 - 0 Granit Kończewo
199. Bytovia Bytów 4 - 1 Stal Jezierzyce
200. Brda Przechlewo 4 - 2 Myśliwiec Tuchomie
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Karol Pęplino 4 - 1 Brda Przechlewo
202. Myśliwiec Tuchomie 1 - 5 Bytovia Bytów
203. Stal Jezierzyce 2 - 3 Czarni Czarne
204. Granit Kończewo 1 - 1 Garbarnia Kępice
205. Błękitni Główczyce 2 - 2 Kaszubia Studzienice
206. GKS Kołczygłowy 5 - 3 Piast Człuchów
207. Unia Korzybie 1 - 1 Jantar Ustka
208. Start Miastko 4 - 1 Start Łeba
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Start Miastko 0 - 0 Karol Pęplino
210. Start Łeba 1 - 2 Unia Korzybie
211. Jantar Ustka 3 - 0 GKS Kołczygłowy
212. Piast Człuchów 2 - 3 Błękitni Główczyce
213. Kaszubia Studzienice 0 - 0 Granit Kończewo
214. Garbarnia Kępice 4 - 1 Stal Jezierzyce
215. Czarni Czarne 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
216. Bytovia Bytów 0 - 2 Brda Przechlewo
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Karol Pęplino 1 - 4 Bytovia Bytów
218. Brda Przechlewo 1 - 1 Czarni Czarne
219. Myśliwiec Tuchomie 2 - 2 Garbarnia Kępice
220. Stal Jezierzyce 1 - 1 Kaszubia Studzienice
221. Granit Kończewo 0 - 1 Piast Człuchów
222. Błękitni Główczyce 0 - 4 Jantar Ustka
223. GKS Kołczygłowy 0 - 1 Start Łeba
224. Unia Korzybie 2 - 2 Start Miastko
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Unia Korzybie 1 - 1 Karol Pęplino
226. Start Miastko 1 - 4 GKS Kołczygłowy
227. Start Łeba 2 - 1 Błękitni Główczyce
228. Jantar Ustka 6 - 0 Granit Kończewo
229. Piast Człuchów 3 - 0 Stal Jezierzyce
230. Kaszubia Studzienice 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
231. Garbarnia Kępice 1 - 4 Brda Przechlewo
232. Czarni Czarne 2 - 0 Bytovia Bytów
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (2) 
233. Karol Pęplino 1 - 2 Czarni Czarne
234. Bytovia Bytów 3 - 0 Garbarnia Kępice
235. Brda Przechlewo 6 - 1 Kaszubia Studzienice
236. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Piast Człuchów
237. Stal Jezierzyce 1 - 3 Jantar Ustka
238. Granit Kończewo 1 - 1 Start Łeba
239. Błękitni Główczyce 6 - 5 Start Miastko
240. GKS Kołczygłowy 0 - 6 Unia Korzybie




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE