POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sławek Borzechowo 22 52 17 1 4 64 - 29
2. Pomorzanka Skórcz 22 51 16 3 3 72 - 27
3. Restal Agri Kulice 22 47 15 2 5 67 - 28
4. Wisła Walichnowy 22 38 12 2 8 38 - 35
5. MAS Rajkowy 22 31 9 4 9 42 - 45
6. Orzeł Radziejewo 22 29 8 5 9 38 - 41
7. GKS Bobowo 22 25 7 4 11 33 - 46
8. Świt Radostowo 22 25 6 7 9 36 - 50
9. Orzeł Borkowo 22 24 6 6 10 35 - 45
10. Szpak Skórcz 22 19 5 4 13 43 - 61
11. LZS Bytonia 22 16 4 4 14 29 - 57
12. Meteor Pinczyn 22 13 3 4 15 30 - 69
Ostatni komentarz dodał ajasz 28.07.2007, 21:29:23

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
1. Pomorzanka Skórcz 4 - 2 Orzeł Borkowo 26 sierpnia 2006 - 17:00
2. Sławek Borzechowo 3 - 0 Orzeł Radziejewo 27 sierpnia 2006 - 11:00
vo (na boisku 3-2. W zespole Or?a grał nieuprawniony zawodnik)
3. MAS Rajkowy 2 - 4 Świt Radostowo 26 sierpnia 2006 - 17:00
4. LZS Bytonia 2 - 3 Wisła Walichnowy 26 sierpnia 2006 - 17:00
5. Meteor Pinczyn 0 - 7 Restal Agri Kulice 27 sierpnia 2006 - 15:00
6. Szpak Skórcz 0 - 4 GKS Bobowo
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (34) 
7. Orzeł Borkowo 3 - 4 GKS Bobowo 3 września 2006 - 14:00
8. Restal Agri Kulice 4 - 1 Szpak Skórcz 3 września 2006 - 15:00
9. Wisła Walichnowy 0 - 3 Meteor Pinczyn 3 września 2006 - 14:00
vo (na boisku 5-1. W zespole Wis?y grał nieuprawniony zawodnik)
10. Świt Radostowo 2 - 2 LZS Bytonia 3 września 2006 - 16:00
11. Orzeł Radziejewo 0 - 3 MAS Rajkowy 3 września 2006 - 14:00
vo (na boisku 3-2. W zespole Or?a grał nieuprawniony zawodnik)
12. Pomorzanka Skórcz 1 - 2 Sławek Borzechowo
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (46) 
13. Sławek Borzechowo 6 - 1 Orzeł Borkowo
14. MAS Rajkowy 1 - 2 Pomorzanka Skórcz 9 września 2006 - 16:00
15. LZS Bytonia - - - Orzeł Radziejewo 9 września 2006 - 17:00
obustronny vo (mecz przerwany w 80. minucie przy stanie 4-2)
16. Meteor Pinczyn 1 - 1 Świt Radostowo 10 września 2006 - 15:00
17. Szpak Skórcz 1 - 3 Wisła Walichnowy 10 września 2006 - 14:00
18. GKS Bobowo 2 - 2 Restal Agri Kulice 9 września 2006 - 15:00
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (33) 
19. Orzeł Borkowo 1 - 1 Restal Agri Kulice
20. Wisła Walichnowy 2 - 0 GKS Bobowo 17 września 2006 - 14:00
21. Świt Radostowo 0 - 3 Szpak Skórcz 17 września 2006 - 16:00
vo ( mecz przerwany w 88. minucie przy stanie 1:4 )
22. Orzeł Radziejewo 8 - 1 Meteor Pinczyn
23. Pomorzanka Skórcz 8 - 0 LZS Bytonia
24. Sławek Borzechowo 6 - 1 MAS Rajkowy 17 września 2006 - 11:00
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (23) 
25. MAS Rajkowy 1 - 0 Orzeł Borkowo 23 września 2006 - 15:00
26. LZS Bytonia 1 - 1 Sławek Borzechowo 23 września 2006 - 16:00
27. Meteor Pinczyn 2 - 2 Pomorzanka Skórcz 24 września 2006 - 15:00
28. Szpak Skórcz 2 - 3 Orzeł Radziejewo 24 września 2006 - 14:00
29. GKS Bobowo 5 - 1 Świt Radostowo 24 września 2006 - 15:00
30. Restal Agri Kulice 3 - 2 Wisła Walichnowy 24 września 2006 - 16:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (52) 
31. Orzeł Borkowo 3 - 1 Wisła Walichnowy 1 października 2006 - 14:00
32. Świt Radostowo 0 - 8 Restal Agri Kulice 30 września 2006 - 11:00
33. Orzeł Radziejewo 1 - 1 GKS Bobowo 1 października 2006 - 14:00
34. Pomorzanka Skórcz 2 - 0 Szpak Skórcz 30 września 2006 - 16:00
35. Sławek Borzechowo 3 - 1 Meteor Pinczyn 1 października 2006 - 11:00
36. MAS Rajkowy 3 - 1 LZS Bytonia 1 października 2006 - 14:00
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
37. LZS Bytonia 1 - 3 Orzeł Borkowo 8 października 2006 - 15:00
38. Meteor Pinczyn 2 - 2 MAS Rajkowy 8 października 2006 - 15:00
39. Szpak Skórcz 2 - 3 Sławek Borzechowo 8 października 2006 - 14:00
40. GKS Bobowo 0 - 4 Pomorzanka Skórcz
41. Restal Agri Kulice 2 - 0 Orzeł Radziejewo 8 października 2006 - 14:00
42. Wisła Walichnowy 1 - 1 Świt Radostowo 8 października 2006 - 14:00
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (31) 
43. Orzeł Borkowo 2 - 4 Świt Radostowo 15 października 2006 - 14:00
44. Orzeł Radziejewo 3 - 0 Wisła Walichnowy 15 października 2006 - 14:00
45. Pomorzanka Skórcz 4 - 1 Restal Agri Kulice 14 października 2006 - 15:00
46. Sławek Borzechowo 5 - 1 GKS Bobowo 15 października 2006 - 11:00
47. MAS Rajkowy 1 - 4 Szpak Skórcz 15 października 2006 - 14:00
48. LZS Bytonia 3 - 0 Meteor Pinczyn 15 października 2006 - 15:00
vo (na boisku 1-1. W zespole Meteora grał nieuprawniony zawodnik)
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (42) 
49. Meteor Pinczyn 0 - 1 Orzeł Borkowo 22 października 2006 - 14:00
50. Szpak Skórcz 3 - 3 LZS Bytonia 22 października 2006 - 14:00
51. GKS Bobowo 2 - 0 MAS Rajkowy 22 października 2006
52. Restal Agri Kulice 4 - 3 Sławek Borzechowo 22 października 2006 - 14:00
53. Wisła Walichnowy 0 - 4 Pomorzanka Skórcz 22 października 2006 - 14:00
54. Świt Radostowo 1 - 2 Orzeł Radziejewo 22 października 2006 - 13:00
Kolejka 10 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (100) 
55. Orzeł Borkowo 0 - 0 Orzeł Radziejewo 29 października 2006 - 14:00
56. Pomorzanka Skórcz 2 - 1 Świt Radostowo 28 października 2006 - 15:00
57. Sławek Borzechowo 3 - 0 Wisła Walichnowy 29 października 2006 - 11:00
58. MAS Rajkowy 3 - 4 Restal Agri Kulice 29 października 2006 - 14:00
59. LZS Bytonia 0 - 2 GKS Bobowo 29 października 2006 - 14:00
60. Meteor Pinczyn 2 - 5 Szpak Skórcz 29 października 2006 - 14:00
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (170) 
61. Szpak Skórcz 3 - 3 Orzeł Borkowo 5 listopada 2006 - 14:00
62. GKS Bobowo 2 - 1 Meteor Pinczyn
63. Restal Agri Kulice 4 - 1 LZS Bytonia 5 listopada 2006 - 14:00
64. Wisła Walichnowy 3 - 2 MAS Rajkowy 5 listopada 2006 - 14:00
65. Świt Radostowo 1 - 3 Sławek Borzechowo 5 listopada 2006 - 13:00
66. Orzeł Radziejewo 3 - 3 Pomorzanka Skórcz
Kolejka 12 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (129) 
67. Orzeł Borkowo 1 - 1 Pomorzanka Skórcz 1 kwietnia 2007 - 14:00
68. Orzeł Radziejewo 2 - 0 Sławek Borzechowo 1 kwietnia 2007 - 14:00
69. Świt Radostowo 2 - 2 MAS Rajkowy 1 kwietnia 2007 - 15:00
70. Wisła Walichnowy 2 - 0 LZS Bytonia 1 kwietnia 2007 - 14:00
71. Restal Agri Kulice 5 - 1 Meteor Pinczyn 1 kwietnia 2007 - 14:00
72. GKS Bobowo 2 - 3 Szpak Skórcz 1 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 13 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (45) 
73. GKS Bobowo 2 - 1 Orzeł Borkowo 7 kwietnia 2007 - 14:00
74. Szpak Skórcz 0 - 4 Restal Agri Kulice 7 kwietnia 2007 - 17:00
75. Meteor Pinczyn 0 - 4 Wisła Walichnowy 7 kwietnia 2007 - 14:00
76. LZS Bytonia 4 - 1 Świt Radostowo 7 kwietnia 2007 - 17:00
77. MAS Rajkowy 3 - 2 Orzeł Radziejewo 7 kwietnia 2007 - 13:00
78. Sławek Borzechowo 4 - 1 Pomorzanka Skórcz 7 kwietnia 2007 - 16:00
Kolejka 14 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (130) 
79. Orzeł Borkowo 1 - 3 Sławek Borzechowo 15 kwietnia 2007 - 14:00
80. Pomorzanka Skórcz 6 - 2 MAS Rajkowy 14 kwietnia 2007 - 17:00
81. Orzeł Radziejewo 2 - 1 LZS Bytonia 15 kwietnia 2007 - 15:00
82. Świt Radostowo 4 - 2 Meteor Pinczyn 15 kwietnia 2007 - 13:00
83. Wisła Walichnowy 3 - 0 Szpak Skórcz 15 kwietnia 2007 - 14:00
84. Restal Agri Kulice 5 - 0 GKS Bobowo 15 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 15 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (74) 
85. Restal Agri Kulice 2 - 0 Orzeł Borkowo 22 kwietnia 2007 - 14:00
86. GKS Bobowo 0 - 2 Wisła Walichnowy 22 kwietnia 2007 - 14:00
87. Szpak Skórcz 1 - 3 Świt Radostowo 21 kwietnia 2007 - 17:00
88. Meteor Pinczyn 0 - 0 Orzeł Radziejewo 22 kwietnia 2007 - 14:00
89. LZS Bytonia 1 - 0 Pomorzanka Skórcz 21 kwietnia 2007 - 17:00
90. MAS Rajkowy 0 - 1 Sławek Borzechowo 21 kwietnia 2007 - 15:00
Kolejka 16 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (113) 
91. Orzeł Borkowo 2 - 2 MAS Rajkowy 29 kwietnia 2007 - 14:00
92. Sławek Borzechowo 5 - 0 LZS Bytonia 29 kwietnia 2007 - 11:00
93. Pomorzanka Skórcz 5 - 1 Meteor Pinczyn 28 kwietnia 2007 - 17:00
94. Orzeł Radziejewo 2 - 2 Szpak Skórcz 29 kwietnia 2007 - 15:00
95. Świt Radostowo 0 - 0 GKS Bobowo 29 kwietnia 2007 - 13:00
96. Wisła Walichnowy 2 - 1 Restal Agri Kulice 29 kwietnia 2007 - 14:00
Kolejka 17 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (101) 
97. Wisła Walichnowy 2 - 0 Orzeł Borkowo 6 maja 2007 - 14:00
98. Restal Agri Kulice 2 - 1 Świt Radostowo 6 maja 2007 - 16:00
99. GKS Bobowo 1 - 3 Orzeł Radziejewo 6 maja 2007 - 14:00
100. Szpak Skórcz 2 - 4 Pomorzanka Skórcz 6 maja 2007 - 16:00
101. Meteor Pinczyn 2 - 4 Sławek Borzechowo 6 maja 2007 - 14:00
102. LZS Bytonia 0 - 3 MAS Rajkowy 5 maja 2007 - 17:00
vo (na boisku 5-3. W zespole z Bytoni grał nieuprawniony zawodnik)
Kolejka 18 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (71) 
103. Orzeł Borkowo 2 - 0 LZS Bytonia 13 maja 2007 - 14:00
104. MAS Rajkowy 3 - 0 Meteor Pinczyn 12 maja 2007 - 16:00
105. Sławek Borzechowo 3 - 1 Szpak Skórcz 13 maja 2007 - 11:00
106. Pomorzanka Skórcz 3 - 0 GKS Bobowo 12 maja 2007 - 17:00
vo (na boisku 0-0. W zespole z Bobowa grał nieuprawniony zawodnik)
107. Orzeł Radziejewo 1 - 4 Restal Agri Kulice 13 maja 2007 - 15:00
108. Świt Radostowo 0 - 0 Wisła Walichnowy 13 maja 2007 - 13:00
Kolejka 19 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (126) 
109. Świt Radostowo 1 - 1 Orzeł Borkowo 19 maja 2007 - 17:00
110. Wisła Walichnowy 1 - 0 Orzeł Radziejewo 19 maja 2007 - 17:00
111. Restal Agri Kulice 1 - 2 Pomorzanka Skórcz 20 maja 2007 - 16:00
112. GKS Bobowo 0 - 1 Sławek Borzechowo 19 maja 2007 - 17:00
113. Szpak Skórcz 1 - 3 MAS Rajkowy 19 maja 2007 - 17:00
114. Meteor Pinczyn 3 - 2 LZS Bytonia 20 maja 2007 - 14:00
Kolejka 20 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (75) 
115. Orzeł Borkowo 3 - 1 Meteor Pinczyn 27 maja 2007 - 14:00
116. LZS Bytonia 2 - 2 Szpak Skórcz 26 maja 2007 - 17:00
117. MAS Rajkowy 1 - 1 GKS Bobowo 26 maja 2007 - 16:00
118. Sławek Borzechowo 2 - 1 Restal Agri Kulice 27 maja 2007 - 11:00
119. Pomorzanka Skórcz 5 - 1 Wisła Walichnowy 26 maja 2007 - 17:00
120. Orzeł Radziejewo 2 - 3 Świt Radostowo 27 maja 2007 - 15:00
Kolejka 21 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (144) 
121. Orzeł Radziejewo 3 - 1 Orzeł Borkowo 3 czerwca 2007 - 15:00
122. Świt Radostowo 1 - 3 Pomorzanka Skórcz 3 czerwca 2007 - 13:00
123. Wisła Walichnowy 4 - 1 Sławek Borzechowo 3 czerwca 2007 - 14:00
124. Restal Agri Kulice 0 - 1 MAS Rajkowy 3 czerwca 2007 - 16:00
125. GKS Bobowo 3 - 4 LZS Bytonia 2 czerwca 2007 - 18:00
126. Szpak Skórcz 4 - 3 Meteor Pinczyn 3 czerwca 2007 - 16:00
Kolejka 22 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (118) 
127. Orzeł Borkowo 4 - 3 Szpak Skórcz 10 czerwca 2007 - 14:00
128. Meteor Pinczyn 4 - 1 GKS Bobowo 10 czerwca 2007 - 14:00
129. LZS Bytonia 1 - 2 Restal Agri Kulice 9 czerwca 2007 - 17:00
130. MAS Rajkowy 3 - 2 Wisła Walichnowy 9 czerwca 2007 - 16:00
131. Sławek Borzechowo 2 - 4 Świt Radostowo 10 czerwca 2007 - 11:00
132. Pomorzanka Skórcz 6 - 1 Orzeł Radziejewo 9 czerwca 2007 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.49