Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Kraków |
3 - 0 |
Górnik Zabrze |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
2 - 6 |
Jagiellonia Białystok |
15 sierpnia 2021
15.08 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
3 - 3 |
Legia Warszawa |
15 sierpnia 2021
15.08 - 11:15 |
Gwarek Zabrze |
1 - 6 |
Lech Poznań |
15 sierpnia 2021
15.08 - 12:00 |
Polonia Warszawa MKS |
6 - 3 |
Śląsk Wrocław |
14 sierpnia 2021
14.08 - 15:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 2 |
SMS Łódź |
15 sierpnia 2021
15.08 - 16:00 |
Warta Poznań |
2 - 2 |
Arka Gdynia |
14 sierpnia 2021
14.08 - 11:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Cracovia Kraków |
14 sierpnia 2021
14.08 - 12:00 |
Kolejka 2 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Cracovia Kraków |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:00 |
Arka Gdynia |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
SMS Łódź |
1 - 2 |
Warta Poznań |
21 sierpnia 2021
21.08 - 16:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Lech Poznań |
7 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:00 |
Legia Warszawa |
2 - 0 |
Gwarek Zabrze |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 2 |
Raków Częstochowa |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:00 |
Wisła Kraków |
2 - 3 |
Stal Rzeszów |
21 sierpnia 2021
21.08 - 12:15 |
Kolejka 3 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Rzeszów |
0 - 0 |
Górnik Zabrze |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:00 |
Polonia Warszawa MKS |
5 - 0 |
Legia Warszawa |
29 sierpnia 2021
29.08 - 12:15 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Lech Poznań |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:30 |
Warta Poznań |
2 - 2 |
Śląsk Wrocław |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 0 |
SMS Łódź |
28 sierpnia 2021
28.08 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
28 sierpnia 2021
28.08 - 13:00 |
Kolejka 4 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
SMS Łódź |
0 - 2 |
Cracovia Kraków |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 2 |
Pogoń Szczecin |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Lech Poznań |
3 - 1 |
Warta Poznań |
3 września 2021
3.09 - 12:00 |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Zagłębie Lubin |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
4 września 2021
4.09 - 12:00 |
Wisła Kraków |
2 - 0 |
Gwarek Zabrze |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Stal Rzeszów |
5 - 1 |
Raków Częstochowa |
5 września 2021
5.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
11 września 2021
11.09 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
2 - 2 |
Stal Rzeszów |
12 września 2021
12.09 - 12:00 |
Polonia Warszawa MKS |
5 - 1 |
Wisła Kraków |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 3 |
Lech Poznań |
10 września 2021
10.09 - 16:15 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
11 września 2021
11.09 - 12:30 |
Arka Gdynia |
4 - 3 |
SMS Łódź |
11 września 2021
11.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
4 - 1 |
SMS Łódź |
19 września 2021
19.09 - 13:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 0 |
Arka Gdynia |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Legia Warszawa |
1 - 0 |
Pogoń Szczecin |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 1 |
Warta Poznań |
18 września 2021
18.09 - 12:00 |
Wisła Kraków |
0 - 2 |
Zagłębie Lubin |
18 września 2021
18.09 - 11:15 |
Stal Rzeszów |
1 - 3 |
Polonia Warszawa MKS |
19 września 2021
19.09 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
6 - 0 |
Gwarek Zabrze |
18 września 2021
18.09 - 14:00 |
Kolejka 7 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gwarek Zabrze |
3 - 1 |
Górnik Zabrze |
26 września 2021
26.09 - 12:00 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 3 |
Raków Częstochowa |
25 września 2021
25.09 - 12:15 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Stal Rzeszów |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Warta Poznań |
0 - 1 |
Wisła Kraków |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
24 września 2021
24.09 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
4 - 3 |
Legia Warszawa |
25 września 2021
25.09 - 12:00 |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Lech Poznań |
25 września 2021
25.09 - 13:00 |
SMS Łódź |
0 - 4 |
Śląsk Wrocław |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Śląsk Wrocław |
3 października 2021
3.10 - 15:30 |
Lech Poznań |
0 - 0 |
SMS Łódź |
2 października 2021
2.10 - 13:00 |
Legia Warszawa |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
1 października 2021
1.10 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 3 |
Cracovia Kraków |
2 października 2021
2.10 - 12:15 |
Wisła Kraków |
1 - 0 |
Pogoń Szczecin |
2 października 2021
2.10 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
5 - 1 |
Warta Poznań |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 2 |
Zagłębie Lubin |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Gwarek Zabrze |
3 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
3 października 2021
3.10 - 12:00 |
vo, na boisku 0-4 |
Kolejka 9 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Warszawa MKS |
3 - 1 |
Górnik Zabrze |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
0 - 2 |
Gwarek Zabrze |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Warta Poznań |
3 - 2 |
Raków Częstochowa |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
6 - 1 |
Stal Rzeszów |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
9 października 2021
9.10 - 10:00 |
Arka Gdynia |
2 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
9 października 2021
9.10 - 13:00 |
SMS Łódź |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
9 października 2021
9.10 - 15:30 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Lech Poznań |
9 października 2021
9.10 - 12:00 |
Kolejka 10 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 3 |
Lech Poznań |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Legia Warszawa |
1 - 4 |
Śląsk Wrocław |
17 października 2021
17.10 - 11:15 |
Jagiellonia Białystok |
6 - 4 |
SMS Łódź |
17 października 2021
17.10 - 16:00 |
Wisła Kraków |
3 - 1 |
Arka Gdynia |
16 października 2021
16.10 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
4 - 1 |
Cracovia Kraków |
17 października 2021
17.10 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 0 |
Pogoń Szczecin |
15 października 2021
15.10 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 4 |
Warta Poznań |
17 października 2021
17.10 - 11:30 |
Polonia Warszawa MKS |
5 - 1 |
Zagłębie Lubin |
16 października 2021
16.10 - 12:15 |
Kolejka 11 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Warta Poznań |
1 - 2 |
Polonia Warszawa MKS |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
6 - 0 |
Gwarek Zabrze |
24 października 2021
24.10 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
0 - 3 |
Raków Częstochowa |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Stal Rzeszów |
23 października 2021
23.10 - 11:15 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
Wisła Kraków |
23 października 2021
23.10 - 12:30 |
Śląsk Wrocław |
0 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Lech Poznań |
1 - 2 |
Legia Warszawa |
23 października 2021
23.10 - 12:15 |
Kolejka 12 - 30/31. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
31 października 2021
31.10 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 3 |
Lech Poznań |
10 grudnia 2021
10.12 - 12:00 |
Wisła Kraków |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 0 |
SMS Łódź |
29 października 2021
29.10 - 13:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
0 - 2 |
Cracovia Kraków |
31 października 2021
31.10 - 12:00 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 3 |
Pogoń Szczecin |
29 października 2021
29.10 - 15:30 |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Warta Poznań |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
Kolejka 13 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Warta Poznań |
1 - 5 |
Górnik Zabrze |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Zagłębie Lubin |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
0 - 3 |
Polonia Warszawa MKS |
6 listopada 2021
6.11 - 16:00 |
Arka Gdynia |
7 - 1 |
Gwarek Zabrze |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
SMS Łódź |
0 - 3 |
Raków Częstochowa |
7 listopada 2021
7.11 - 12:15 |
Śląsk Wrocław |
3 - 1 |
Stal Rzeszów |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
Lech Poznań |
0 - 4 |
Wisła Kraków |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Legia Warszawa |
3 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
7 listopada 2021
7.11 - 12:00 |
Kolejka 14 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
14 listopada 2021
14.11 - 12:00 |
Wisła Kraków |
2 - 2 |
Legia Warszawa |
17 listopada 2021
17.11 - 14:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 7 |
Lech Poznań |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 2 |
Śląsk Wrocław |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
0 - 3 |
SMS Łódź |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Polonia Warszawa MKS |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
13 listopada 2021
13.11 - 15:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Cracovia Kraków |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Warta Poznań |
0 - 3 |
Pogoń Szczecin |
12 listopada 2021
12.11 - 12:00 |
Kolejka 15 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Cracovia Kraków |
1 - 3 |
Warta Poznań |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
Arka Gdynia |
3 - 2 |
Zagłębie Lubin |
20 listopada 2021
20.11 - 11:00 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
4 - 0 |
Gwarek Zabrze |
21 listopada 2021
21.11 - 12:00 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Raków Częstochowa |
20 listopada 2021
20.11 - 12:15 |
Legia Warszawa |
4 - 0 |
Stal Rzeszów |
8 grudnia 2021
8.12 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
2 - 3 |
Wisła Kraków |
20 listopada 2021
20.11 - 12:00 |
Kolejka 16 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 2 |
Wisła Kraków |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
5 - 0 |
Stal Rzeszów |
28 listopada 2021
28.11 - 11:00 |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Raków Częstochowa |
16 marca 2022
16.03 - 14:00 |
Lech Poznań |
7 - 0 |
Gwarek Zabrze |
28 listopada 2021
28.11 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
27 listopada 2021
27.11 - 12:00 |
SMS Łódź |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
27 listopada 2021
27.11 - 11:00 |
Arka Gdynia |
3 - 1 |
Warta Poznań |
27 listopada 2021
27.11 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
3 - 2 |
Pogoń Szczecin |
27 listopada 2021
27.11 - 12:15 |
Kolejka 17 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Górnik Zabrze |
4 grudnia 2021
4.12 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 3 |
Arka Gdynia |
4 grudnia 2021
4.12 - 12:00 |
Warta Poznań |
1 - 1 |
SMS Łódź |
4 grudnia 2021
4.12 - 17:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 0 |
Śląsk Wrocław |
4 grudnia 2021
4.12 - 12:15 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 1 |
Lech Poznań |
4 grudnia 2021
4.12 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
4 grudnia 2021
4.12 - 10:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
3 grudnia 2021
3.12 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 3 |
Wisła Kraków |
4 grudnia 2021
4.12 - 13:00 |
Kolejka 18 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
4 - 1 |
Stal Rzeszów |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Wisła Kraków |
4 - 4 |
Raków Częstochowa |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
5 - 1 |
Gwarek Zabrze |
5 marca 2022
5.03 - 11:00 |
Legia Warszawa |
0 - 4 |
Polonia Warszawa MKS |
5 marca 2022
5.03 - 13:00 |
Lech Poznań |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
6 marca 2022
6.03 - 13:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Warta Poznań |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
SMS Łódź |
0 - 3 |
Pogoń Szczecin |
5 marca 2022
5.03 - 12:00 |
Arka Gdynia |
3 - 3 |
Cracovia Kraków |
5 marca 2022
5.03 - 11:00 |
Kolejka 19 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
13 marca 2022
13.03 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
2 - 4 |
SMS Łódź |
12 marca 2022
12.03 - 15:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
12 marca 2022
12.03 - 11:00 |
Warta Poznań |
4 - 1 |
Lech Poznań |
12 marca 2022
12.03 - 10:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Legia Warszawa |
12 marca 2022
12.03 - 10:00 |
Polonia Warszawa MKS |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
12 marca 2022
12.03 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 6 |
Wisła Kraków |
12 marca 2022
12.03 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 0 |
Stal Rzeszów |
12 marca 2022
12.03 - 12:00 |
Kolejka 20 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
4 - 1 |
Raków Częstochowa |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
4 - 0 |
Gwarek Zabrze |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Wisła Kraków |
2 - 5 |
Polonia Warszawa MKS |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 1 |
Zagłębie Lubin |
20 marca 2022
20.03 - 12:00 |
Legia Warszawa |
3 - 1 |
Warta Poznań |
19 marca 2022
19.03 - 12:00 |
Lech Poznań |
4 - 2 |
Pogoń Szczecin |
19 marca 2022
19.03 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 2 |
Cracovia Kraków |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
SMS Łódź |
0 - 0 |
Arka Gdynia |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Kolejka 21 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
SMS Łódź |
0 - 0 |
Górnik Zabrze |
26 marca 2022
26.03 - 15:00 |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Śląsk Wrocław |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Lech Poznań |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 1 |
Legia Warszawa |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Warta Poznań |
2 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 0 |
Wisła Kraków |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Polonia Warszawa MKS |
5 - 0 |
Stal Rzeszów |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
26 marca 2022
26.03 - 12:00 |
Kolejka 22 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
1 - 0 |
Gwarek Zabrze |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 3 |
Polonia Warszawa MKS |
2 kwietnia 2022
2.04 - 14:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 1 |
Zagłębie Lubin |
4 kwietnia 2022
4.04 - 11:00 |
Wisła Kraków |
5 - 0 |
Warta Poznań |
2 kwietnia 2022
2.04 - 13:30 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 1 |
Pogoń Szczecin |
3 kwietnia 2022
3.04 - 12:00 |
Legia Warszawa |
2 - 2 |
Cracovia Kraków |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Lech Poznań |
1 - 4 |
Arka Gdynia |
2 kwietnia 2022
2.04 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
SMS Łódź |
3 kwietnia 2022
3.04 - 13:00 |
Kolejka 23 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Śląsk Wrocław |
1 - 1 |
Górnik Zabrze |
10 kwietnia 2022
10.04 - 17:00 |
SMS Łódź |
1 - 2 |
Lech Poznań |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Arka Gdynia |
2 - 1 |
Legia Warszawa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
1 - 2 |
Wisła Kraków |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Warta Poznań |
3 - 3 |
Stal Rzeszów |
9 kwietnia 2022
9.04 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
3 - 0 |
Raków Częstochowa |
9 kwietnia 2022
9.04 - 15:30 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 0 |
Gwarek Zabrze |
9 kwietnia 2022
9.04 - 14:30 |
Kolejka 24 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
3 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
14 kwietnia 2022
14.04 - 15:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 4 |
Zagłębie Lubin |
14 kwietnia 2022
14.04 - 11:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 1 |
Warta Poznań |
14 kwietnia 2022
14.04 - 11:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 2 |
Pogoń Szczecin |
15 kwietnia 2022
15.04 - 12:00 |
Wisła Kraków |
3 - 0 |
Cracovia Kraków |
14 kwietnia 2022
14.04 - 12:00 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 3 |
Arka Gdynia |
14 kwietnia 2022
14.04 - 12:00 |
Legia Warszawa |
4 - 0 |
SMS Łódź |
14 kwietnia 2022
14.04 - 13:00 |
Lech Poznań |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
14 kwietnia 2022
14.04 - 13:00 |
Kolejka 25 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lech Poznań |
1 - 0 |
Górnik Zabrze |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 0 |
Legia Warszawa |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
Jagiellonia Białystok |
23 kwietnia 2022
23.04 - 15:00 |
Arka Gdynia |
2 - 4 |
Wisła Kraków |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
4 - 1 |
Stal Rzeszów |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
4 - 1 |
Raków Częstochowa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Warta Poznań |
0 - 2 |
Gwarek Zabrze |
23 kwietnia 2022
23.04 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
1 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
24 kwietnia 2022
24.04 - 12:00 |
Kolejka 26 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
1 maja 2022
1.05 - 13:00 |
Polonia Warszawa MKS |
0 - 2 |
Warta Poznań |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 4 |
Pogoń Szczecin |
30 kwietnia 2022
30.04 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
0 - 1 |
Cracovia Kraków |
30 kwietnia 2022
30.04 - 14:00 |
Stal Rzeszów |
2 - 5 |
Arka Gdynia |
29 kwietnia 2022
29.04 - 12:00 |
Wisła Kraków |
1 - 1 |
SMS Łódź |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Jagiellonia Białystok |
4 - 1 |
Śląsk Wrocław |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Legia Warszawa |
6 - 3 |
Lech Poznań |
29 kwietnia 2022
29.04 - 11:00 |
Kolejka 27 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Legia Warszawa |
0 - 2 |
Górnik Zabrze |
8 maja 2022
8.05 - 12:00 |
Lech Poznań |
1 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Śląsk Wrocław |
3 - 1 |
Wisła Kraków |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
SMS Łódź |
1 - 0 |
Stal Rzeszów |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
Arka Gdynia |
1 - 0 |
Raków Częstochowa |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Cracovia Kraków |
4 - 0 |
Gwarek Zabrze |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Pogoń Szczecin |
4 - 1 |
Polonia Warszawa MKS |
7 maja 2022
7.05 - 14:30 |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Zagłębie Lubin |
7 maja 2022
7.05 - 12:00 |
Kolejka 28 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
3 - 3 |
Warta Poznań |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Zagłębie Lubin |
4 - 2 |
Pogoń Szczecin |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 3 |
Cracovia Kraków |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 2 |
Arka Gdynia |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Raków Częstochowa |
2 - 1 |
SMS Łódź |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Stal Rzeszów |
0 - 3 |
Śląsk Wrocław |
14 maja 2022
14.05 - 13:00 |
Wisła Kraków |
4 - 2 |
Lech Poznań |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Jagiellonia Białystok |
3 - 6 |
Legia Warszawa |
14 maja 2022
14.05 - 12:00 |
Kolejka 29 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jagiellonia Białystok |
2 - 2 |
Górnik Zabrze |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Legia Warszawa |
3 - 2 |
Wisła Kraków |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Lech Poznań |
7 - 0 |
Stal Rzeszów |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Śląsk Wrocław |
2 - 1 |
Raków Częstochowa |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
SMS Łódź |
7 - 1 |
Gwarek Zabrze |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Arka Gdynia |
3 - 0 |
Polonia Warszawa MKS |
21 maja 2022
21.05 - 17:30 |
Cracovia Kraków |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
Pogoń Szczecin |
3 - 2 |
Warta Poznań |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Kolejka 30 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Zabrze |
2 - 0 |
Pogoń Szczecin |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Warta Poznań |
0 - 0 |
Cracovia Kraków |
28 maja 2022
28.05 - 12:00 |
Zagłębie Lubin |
2 - 1 |
Arka Gdynia |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Polonia Warszawa MKS |
2 - 2 |
SMS Łódź |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Gwarek Zabrze |
1 - 1 |
Śląsk Wrocław |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Raków Częstochowa |
1 - 3 |
Lech Poznań |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Stal Rzeszów |
1 - 3 |
Legia Warszawa |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Wisła Kraków |
2 - 1 |
Jagiellonia Białystok |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
|