Kolejka 1 - 2/3. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (26) |
KP Sopot |
1 - 2 |
Ratusz Lębork |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 3 |
Damroka Chmielno |
|
GKS Sierakowice |
2 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
Olimp Bolszewo |
- |
Stolem Gniewino |
|
anulowany, było 0-3 vo |
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
vo |
Kolejka 2 - 9/10. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Ratusz Lębork |
7 - 1 |
Zatoka Puck |
|
Stolem Gniewino |
- |
Korona Żelistrzewo |
|
anulowany, było 5-2 |
MKS Władysławowo |
2 - 0 |
Olimp Bolszewo |
|
Damroka Chmielno |
2 - 11 |
GKS Sierakowice |
|
KP Sopot |
9 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Kolejka 3 - 16/17. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Atlas Goręczyno |
0 - 9 |
Ratusz Lębork |
|
GKS Sierakowice |
5 - 3 |
KP Sopot |
|
Olimp Bolszewo |
3 - 1 |
Damroka Chmielno |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
Zatoka Puck |
- |
Stolem Gniewino |
|
anulowany, było 4-1 |
Kolejka 4 - 23/24. września 2006 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Ratusz Lębork |
- |
Stolem Gniewino |
|
anulowany, było 7-0 |
MKS Władysławowo |
8 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Damroka Chmielno |
3 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
|
KP Sopot |
2 - 1 |
Olimp Bolszewo |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 11 |
GKS Sierakowice |
|
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (19) |
GKS Sierakowice |
0 - 0 |
Ratusz Lębork |
|
Olimp Bolszewo |
3 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 0 |
KP Sopot |
|
Zatoka Puck |
4 - 1 |
Damroka Chmielno |
|
Stolem Gniewino |
- |
MKS Władysławowo |
|
anulowany, było 0-3 vo |
Kolejka 6 - 7/8. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Ratusz Lębork |
0 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Damroka Chmielno |
- |
Stolem Gniewino |
|
anulowany, było 3-0 -vo |
KP Sopot |
5 - 3 |
Zatoka Puck |
|
Atlas Goręczyno |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
GKS Sierakowice |
7 - 6 |
Olimp Bolszewo |
|
Kolejka 7 - 14/15. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Olimp Bolszewo |
0 - 1 |
Ratusz Lębork |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 5 |
GKS Sierakowice |
|
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Atlas Goręczyno |
|
vo (brak powiadomienia) |
Stolem Gniewino |
- |
KP Sopot |
|
anulowany, było 1-8 |
MKS Władysławowo |
3 - 0 |
Damroka Chmielno |
|
vo |
Kolejka 8 - 21/22. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (63) |
Ratusz Lębork |
6 - 0 |
Damroka Chmielno |
|
KP Sopot |
2 - 1 |
MKS Władysławowo |
|
Atlas Goręczyno |
- |
Stolem Gniewino |
|
anulowany, było 3-0 vo |
GKS Sierakowice |
7 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Olimp Bolszewo |
3 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Kolejka 9 - 28/29. października 2006 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Korona Żelistrzewo |
1 - 5 |
Ratusz Lębork |
|
Zatoka Puck |
0 - 1 |
Olimp Bolszewo |
|
Stolem Gniewino |
- |
GKS Sierakowice |
|
anulowany, było 4-5 |
MKS Władysławowo |
6 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
Damroka Chmielno |
3 - 8 |
KP Sopot |
|
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (88) |
Ratusz Lębork |
4 - 0 |
KP Sopot |
|
Damroka Chmielno |
6 - 1 |
Atlas Goręczyno |
|
MKS Władysławowo |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Pauza: Olimp Bolszewo, |
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (40) |
Zatoka Puck |
0 - 9 |
Ratusz Lębork |
|
Olimp Bolszewo |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
vo |
GKS Sierakowice |
9 - 1 |
Damroka Chmielno |
|
Atlas Goręczyno |
1 - 1 |
KP Sopot |
|
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Ratusz Lębork |
7 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
KP Sopot |
0 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
Damroka Chmielno |
2 - 7 |
Olimp Bolszewo |
|
MKS Władysławowo |
4 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 13 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Zatoka Puck |
0 - 8 |
MKS Władysławowo |
|
Korona Żelistrzewo |
3 - 0 |
Damroka Chmielno |
|
vo |
Olimp Bolszewo |
1 - 1 |
KP Sopot |
|
GKS Sierakowice |
4 - 0 |
Atlas Goręczyno |
|
Pauza: Ratusz Lębork, |
Kolejka 14 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (43) |
Ratusz Lębork |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Atlas Goręczyno |
0 - 2 |
Olimp Bolszewo |
|
KP Sopot |
6 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
|
Damroka Chmielno |
0 - 3 |
Zatoka Puck |
|
vo |
Pauza: MKS Władysławowo, |
Kolejka 15 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (27) |
MKS Władysławowo |
0 - 0 |
Ratusz Lębork |
|
Zatoka Puck |
2 - 1 |
KP Sopot |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 2 |
Atlas Goręczyno |
|
Olimp Bolszewo |
2 - 7 |
GKS Sierakowice |
|
Pauza: Damroka Chmielno, |
Kolejka 16 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Ratusz Lębork |
2 - 0 |
Olimp Bolszewo |
|
GKS Sierakowice |
6 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Atlas Goręczyno |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
Damroka Chmielno |
0 - 3 |
MKS Władysławowo |
|
vo |
Pauza: KP Sopot, |
Kolejka 17 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Damroka Chmielno |
0 - 3 |
Ratusz Lębork |
|
vo |
MKS Władysławowo |
5 - 3 |
KP Sopot |
|
Zatoka Puck |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
vo |
Korona Żelistrzewo |
3 - 1 |
Olimp Bolszewo |
|
Pauza: Atlas Goręczyno, |
Kolejka 18 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Ratusz Lębork |
8 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
|
Olimp Bolszewo |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
|
vo |
Atlas Goręczyno |
1 - 4 |
MKS Władysławowo |
|
KP Sopot |
3 - 0 |
Damroka Chmielno |
|
vo |
Pauza: GKS Sierakowice, . |
|