Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 1 |
FC Gowidlino |
1 września 2021
1.09 - 18:00 |
AP Banino |
2 - 5 |
AP II Kartuzy |
1 września 2021
1.09 - 19:00 |
KS Skorzewo |
4 - 2 |
Brda Rytel |
21 sierpnia 2021
21.08 - 13:00 |
Santana Wielki Klincz |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 1 |
AP Kościerzyna |
22 sierpnia 2021
22.08 - 13:30 |
Borowiak Czersk |
4 - 1 |
Szargan Somonino |
22 sierpnia 2021
22.08 - 11:00 |
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
1 - 12 |
Chojniczanka II Chojnice |
28 sierpnia 2021
28.08 - 11:00 |
AP II Kartuzy |
13 - 0 |
Amator Kiełpino |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
FC Gowidlino |
10 - 0 |
Borowiak Czersk |
29 sierpnia 2021
29.08 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
9 - 0 |
KS Skorzewo |
1 września 2021
1.09 - 19:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 3 |
AP Banino |
29 sierpnia 2021
29.08 - 11:00 |
Pauza: AP Kościerzyna, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 1 |
Radunia Stężyca |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
KS Skorzewo |
0 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
3 - 3 |
Brda Rytel |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
AP Banino |
4 - 2 |
FC Gowidlino |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
8 - 2 |
Szargan Somonino |
5 września 2021
5.09 - 11:00 |
AP Kościerzyna |
0 - 6 |
AP II Kartuzy |
4 września 2021
4.09 - 11:00 |
Pauza: Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
2 - 3 |
AP Banino |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
2 - 0 |
KS Skorzewo |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 4 |
AP Kościerzyna |
12 września 2021
12.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
11 - 1 |
Amator Kiełpino |
12 września 2021
12.09 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
8 - 0 |
Borowiak Czersk |
12 września 2021
12.09 - 10:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
11 września 2021
11.09 - 11:00 |
Pauza: AP II Kartuzy, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP II Kartuzy |
14 - 0 |
Szargan Somonino |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 18 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
18 września 2021
18.09 - 16:30 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
AP Banino |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
13 - 2 |
Brda Rytel |
19 września 2021
19.09 - 11:00 |
AP Kościerzyna |
3 - 3 |
FC Gowidlino |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Pauza: KS Skorzewo, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
3 - 5 |
AP Kościerzyna |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
10 - 1 |
AP Banino |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 1 |
AP II Kartuzy |
25 września 2021
25.09 - 10:00 |
Radunia Stężyca |
13 - 0 |
Amator Kiełpino |
25 września 2021
25.09 - 10:00 |
Santana Wielki Klincz |
7 - 0 |
Borowiak Czersk |
26 września 2021
26.09 - 11:00 |
KS Skorzewo |
2 - 10 |
Chojniczanka II Chojnice |
29 września 2021
29.09 - 17:30 |
Pauza: Szargan Somonino, |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
KS Skorzewo |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
AP Banino |
0 - 6 |
Santana Wielki Klincz |
3 października 2021
3.10 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 7 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
3 października 2021
3.10 - 11:00 |
AP Kościerzyna |
1 - 6 |
Radunia Stężyca |
6 października 2021
6.10 - 17:00 |
AP II Kartuzy |
14 - 0 |
Brda Rytel |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Szargan Somonino |
2 - 4 |
FC Gowidlino |
2 października 2021
2.10 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
4 - 6 |
Szargan Somonino |
9 października 2021
9.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 3 |
AP II Kartuzy |
13 października 2021
13.10 - 16:30 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
6 - 1 |
AP Kościerzyna |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 2 |
Amator Kiełpino |
10 października 2021
10.10 - 11:00 |
KS Skorzewo |
1 - 3 |
AP Banino |
9 października 2021
9.10 - 10:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
11 - 0 |
Borowiak Czersk |
9 października 2021
9.10 - 14:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
1 - 4 |
Radunia Stężyca |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
8 - 2 |
Brda Rytel |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
AP II Kartuzy |
5 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
AP Kościerzyna |
2 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 3 |
KS Skorzewo |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
AP Banino |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
17 października 2021
17.10 - 11:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
7 - 0 |
Amator Kiełpino |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 1 |
AP Banino |
23 października 2021
23.10 - 10:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
FC Gowidlino |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 - 1 |
Szargan Somonino |
24 października 2021
24.10 - 16:30 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 1 |
AP II Kartuzy |
24 października 2021
24.10 - 11:00 |
KS Skorzewo |
2 - 2 |
AP Kościerzyna |
23 października 2021
23.10 - 12:00 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
0 - 3 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
30 października 2021
30.10 - 17:00 |
vo, na boisku 1-0 |
Brda Rytel |
4 - 12 |
Radunia Stężyca |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
3 - 1 |
Borowiak Czersk |
27 października 2021
27.10 - 16:30 |
AP Kościerzyna |
1 - 6 |
Chojniczanka II Chojnice |
30 października 2021
30.10 - 13:00 |
AP II Kartuzy |
15 - 0 |
KS Skorzewo |
30 października 2021
30.10 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 6 |
Santana Wielki Klincz |
30 października 2021
30.10 - 12:00 |
Pauza: AP Banino, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
4 - 1 |
AP Kościerzyna |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
AP Banino |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
7 listopada 2021
7.11 - 13:30 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
21 - 0 |
Brda Rytel |
11 listopada 2021
11.11 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
FC Gowidlino |
7 listopada 2021
7.11 - 11:00 |
KS Skorzewo |
2 - 1 |
Szargan Somonino |
6 listopada 2021
6.11 - 12:00 |
AP II Kartuzy |
2 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
10 listopada 2021
10.11 - 18:30 |
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 9 |
Santana Wielki Klincz |
13 listopada 2021
13.11 - 12:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
14 listopada 2021
14.11 - 15:00 |
AP Kościerzyna |
1 - 2 |
AP Banino |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
AP II Kartuzy |
7 - 0 |
Borowiak Czersk |
14 listopada 2021
14.11 - 11:00 |
Szargan Somonino |
0 - 6 |
Chojniczanka II Chojnice |
13 listopada 2021
13.11 - 09:30 |
FC Gowidlino |
4 - 0 |
KS Skorzewo |
13 listopada 2021
13.11 - 11:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
AP II Kartuzy |
6 - 0 |
AP Banino |
16 marca 2022
16.03 - 18:00 |
Brda Rytel |
3 - 3 |
KS Skorzewo |
19 marca 2022
19.03 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
6 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
AP Kościerzyna |
2 - 4 |
Amator Kiełpino |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
Szargan Somonino |
3 - 6 |
Borowiak Czersk |
20 marca 2022
20.03 - 11:00 |
Pauza: Wierzyca Stara Kiszewa, |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka II Chojnice |
24 - 0 |
Brda Rytel |
26 marca 2022
26.03 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 6 |
AP II Kartuzy |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
KS Skorzewo |
0 - 11 |
Radunia Stężyca |
26 marca 2022
26.03 - 13:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
27 marca 2022
27.03 - 16:00 |
AP Banino |
6 - 1 |
Szargan Somonino |
26 marca 2022
26.03 - 11:00 |
Pauza: AP Kościerzyna, |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
6 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 kwietnia 2022
2.04 - 18:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
9 - 0 |
KS Skorzewo |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
Brda Rytel |
6 - 1 |
Borowiak Czersk |
2 kwietnia 2022
2.04 - 11:00 |
FC Gowidlino |
2 - 0 |
AP Banino |
3 kwietnia 2022
3.04 - 14:00 |
Szargan Somonino |
1 - 1 |
Amator Kiełpino |
3 kwietnia 2022
3.04 - 11:00 |
AP II Kartuzy |
11 - 1 |
AP Kościerzyna |
2 kwietnia 2022
2.04 - 13:00 |
Pauza: Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Banino |
3 - 0 |
Brda Rytel |
9 kwietnia 2022
9.04 - 13:00 |
KS Skorzewo |
0 - 10 |
Santana Wielki Klincz |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
AP Kościerzyna |
5 - 2 |
Szargan Somonino |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
4 - 4 |
FC Gowidlino |
10 kwietnia 2022
10.04 - 12:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 0 |
Radunia Stężyca |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
5 - 0 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
10 kwietnia 2022
10.04 - 11:00 |
Pauza: AP II Kartuzy, |
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
0 - 18 |
AP II Kartuzy |
13 kwietnia 2022
13.04 - 18:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
8 - 0 |
Borowiak Czersk |
13 kwietnia 2022
13.04 - 15:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 6 |
Chojniczanka II Chojnice |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
14 - 0 |
AP Banino |
14 kwietnia 2022
14.04 - 11:00 |
Brda Rytel |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
FC Gowidlino |
0 - 0 |
AP Kościerzyna |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:30 |
Pauza: KS Skorzewo, |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Kościerzyna |
5 - 1 |
Brda Rytel |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
AP Banino |
0 - 15 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
23 kwietnia 2022
23.04 - 13:00 |
AP II Kartuzy |
5 - 0 |
FC Gowidlino |
24 kwietnia 2022
24.04 - 14:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 9 |
Radunia Stężyca |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 10 |
Santana Wielki Klincz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
20 - 0 |
KS Skorzewo |
23 kwietnia 2022
23.04 - 14:00 |
Pauza: Szargan Somonino, |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Skorzewo |
2 - 2 |
Borowiak Czersk |
30 kwietnia 2022
30.04 - 13:00 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 1 |
AP Banino |
4 maja 2022
4.05 - 17:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
10 - 2 |
Amator Kiełpino |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
7 - 0 |
AP Kościerzyna |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Brda Rytel |
1 - 8 |
AP II Kartuzy |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
FC Gowidlino |
1 - 2 |
Szargan Somonino |
30 kwietnia 2022
30.04 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Szargan Somonino |
1 - 2 |
Brda Rytel |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
AP II Kartuzy |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
AP Kościerzyna |
0 - 2 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 6 |
Santana Wielki Klincz |
8 maja 2022
8.05 - 11:00 |
AP Banino |
2 - 1 |
KS Skorzewo |
7 maja 2022
7.05 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 maja 2022
7.05 - 14:00 |
Pauza: FC Gowidlino, |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
13 - 0 |
Szargan Somonino |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Brda Rytel |
1 - 1 |
FC Gowidlino |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
2 - 0 |
AP II Kartuzy |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
Santana Wielki Klincz |
3 - 1 |
AP Kościerzyna |
18 maja 2022
18.05 - 18:00 |
KS Skorzewo |
1 - 4 |
Amator Kiełpino |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 0 |
AP Banino |
14 maja 2022
14.05 - 14:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
1 - 14 |
Chojniczanka II Chojnice |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
AP Banino |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
25 maja 2022
25.05 - 17:00 |
FC Gowidlino |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
Szargan Somonino |
3 - 7 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
22 maja 2022
22.05 - 10:00 |
AP II Kartuzy |
2 - 0 |
Santana Wielki Klincz |
21 maja 2022
21.05 - 13:00 |
AP Kościerzyna |
4 - 1 |
KS Skorzewo |
21 maja 2022
21.05 - 11:00 |
Pauza: Brda Rytel, |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Stara Kiszewa |
5 - 2 |
FC Gowidlino |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
8 - 0 |
Brda Rytel |
28 maja 2022
28.05 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 2 |
Amator Kiełpino |
29 maja 2022
29.05 - 13:30 |
Chojniczanka II Chojnice |
12 - 1 |
AP Kościerzyna |
29 maja 2022
29.05 - 11:00 |
KS Skorzewo |
0 - 11 |
AP II Kartuzy |
28 maja 2022
28.05 - 13:00 |
Santana Wielki Klincz |
9 - 0 |
Szargan Somonino |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Pauza: AP Banino, |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Kościerzyna |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Amator Kiełpino |
2 - 2 |
AP Banino |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Brda Rytel |
2 - 6 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
FC Gowidlino |
3 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Szargan Somonino |
2 - 2 |
KS Skorzewo |
5 czerwca 2022
5.06 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 4 |
AP II Kartuzy |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santana Wielki Klincz |
7 - 1 |
Brda Rytel |
12 czerwca 2022
12.06 - 16:00 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
0 - 9 |
Radunia Stężyca |
11 czerwca 2022
11.06 - 10:00 |
AP Banino |
5 - 4 |
AP Kościerzyna |
12 czerwca 2022
12.06 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 10 |
AP II Kartuzy |
11 czerwca 2022
11.06 - 11:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 0 |
Szargan Somonino |
11 czerwca 2022
11.06 - 15:30 |
KS Skorzewo |
2 - 2 |
FC Gowidlino |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Pauza: Amator Kiełpino, . |
|