ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2010/2011 - 29.10.2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa I - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stolem Gniewino 26 69 22 3 1 108 - 18
2. Lechia II Gdańsk 26 68 22 2 2 128 - 18
3. Gryf Wejherowo 26 49 15 4 7 57 - 32
4. Orkan Rumia 26 48 15 3 8 65 - 46
5. Zatoka Puck 26 45 14 3 9 59 - 39
6. KP Sopot 26 42 13 3 10 58 - 41
7. Celtic Reda 26 33 10 3 13 42 - 61
8. Sokół Bożepole Wielkie 26 32 10 2 14 41 - 54
9. Polonia Gdańsk 26 31 9 4 13 55 - 63
10. Eko-Prod Szemud 26 30 9 3 14 46 - 61
11. Klif Chłapowo 26 25 8 1 17 55 - 102
12. Bałtyk II Gdynia 26 21 6 3 17 37 - 84
13. Iskra Gdynia 26 20 6 2 18 30 - 92
14. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 15 5 0 21 34 - 104
Ostatni komentarz dodał Fokus 24.06.2007, 22:43:17

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (134) 
1. Eko-Prod Szemud 8 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
2. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Gryf Wejherowo
3. Polonia Gdańsk 0 - 3 Iskra Gdynia 20 września 2006
vo
4. KP Sopot 0 - 4 Stolem Gniewino
5. Celtic Reda 0 - 2 Lechia II Gdańsk
6. Zatoka Puck 3 - 1 Klif Chłapowo
7. Bałtyk II Gdynia 1 - 5 Orkan Rumia
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (91) 
8. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Orkan Rumia
9. Klif Chłapowo 5 - 2 Bałtyk II Gdynia
10. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Zatoka Puck
11. Stolem Gniewino 8 - 0 Celtic Reda
12. Iskra Gdynia 3 - 2 KP Sopot
13. Gryf Wejherowo 2 - 2 Polonia Gdańsk
14. Eko-Prod Szemud 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 3 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (56) 
15. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
16. Polonia Gdańsk 5 - 2 Eko-Prod Szemud
17. KP Sopot 3 - 0 Gryf Wejherowo
vo
18. Celtic Reda 2 - 2 Iskra Gdynia
19. Zatoka Puck 0 - 1 Stolem Gniewino
20. Bałtyk II Gdynia 3 - 6 Lechia II Gdańsk
21. Orkan Rumia 8 - 2 Klif Chłapowo
Kolejka 4 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (54) 
22. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 0 Klif Chłapowo
23. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Orkan Rumia
24. Stolem Gniewino 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
25. Iskra Gdynia 1 - 2 Zatoka Puck
26. Gryf Wejherowo 4 - 1 Celtic Reda
27. Eko-Prod Szemud 1 - 1 KP Sopot
28. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 5 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (45) 
29. Polonia Gdańsk 5 - 6 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
30. KP Sopot 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
31. Celtic Reda 1 - 1 Eko-Prod Szemud
32. Zatoka Puck 1 - 1 Gryf Wejherowo
33. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Iskra Gdynia 17 września 2006
34. Orkan Rumia 2 - 2 Stolem Gniewino
35. Klif Chłapowo 0 - 8 Lechia II Gdańsk
Kolejka 6 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (58) 
36. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 5 Lechia II Gdańsk
37. Stolem Gniewino 14 - 2 Klif Chłapowo
38. Iskra Gdynia 1 - 2 Orkan Rumia
39. Gryf Wejherowo 2 - 1 Bałtyk II Gdynia
40. Eko-Prod Szemud 1 - 3 Zatoka Puck
41. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Celtic Reda
42. Polonia Gdańsk 2 - 1 KP Sopot
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (50) 
43. KP Sopot 4 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
44. Celtic Reda 0 - 2 Polonia Gdańsk
45. Zatoka Puck 3 - 4 Sokół Bożepole Wielkie
46. Bałtyk II Gdynia 1 - 2 Eko-Prod Szemud
47. Orkan Rumia 1 - 5 Gryf Wejherowo
48. Klif Chłapowo 0 - 2 Iskra Gdynia
49. Lechia II Gdańsk 2 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 8 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (64) 
50. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 4 Stolem Gniewino
51. Iskra Gdynia 1 - 1 Lechia II Gdańsk
52. Gryf Wejherowo 4 - 0 Klif Chłapowo
53. Eko-Prod Szemud 0 - 4 Orkan Rumia
54. Sokół Bożepole Wielkie 7 - 0 Bałtyk II Gdynia
55. Polonia Gdańsk 1 - 1 Zatoka Puck
56. KP Sopot 1 - 0 Celtic Reda
Kolejka 9 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (59) 
57. Celtic Reda 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
58. Zatoka Puck 2 - 1 KP Sopot
59. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Polonia Gdańsk
60. Orkan Rumia 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
61. Klif Chłapowo 5 - 2 Eko-Prod Szemud
62. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo
63. Stolem Gniewino 5 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 10 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (48) 
64. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 - 1 Iskra Gdynia
65. Gryf Wejherowo 0 - 0 Stolem Gniewino
66. Eko-Prod Szemud 2 - 5 Lechia II Gdańsk
67. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 1 Klif Chłapowo
68. Polonia Gdańsk 1 - 2 Orkan Rumia
69. KP Sopot 6 - 1 Bałtyk II Gdynia
70. Celtic Reda 3 - 4 Zatoka Puck
Kolejka 11 - 28/29. października 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
71. Zatoka Puck 5 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
72. Bałtyk II Gdynia 5 - 2 Celtic Reda
73. Orkan Rumia 1 - 1 KP Sopot
74. Klif Chłapowo 6 - 4 Polonia Gdańsk
75. Lechia II Gdańsk 7 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
76. Stolem Gniewino 3 - 0 Eko-Prod Szemud
vo
77. Iskra Gdynia 0 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (45) 
78. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 5 Gryf Wejherowo
79. Eko-Prod Szemud 2 - 3 Iskra Gdynia
80. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Stolem Gniewino
81. Polonia Gdańsk 3 - 2 Lechia II Gdańsk
82. KP Sopot 4 - 1 Klif Chłapowo
83. Celtic Reda 1 - 4 Orkan Rumia
84. Zatoka Puck 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
vo
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2006 [szczegóły] Komentarze (52) 
85. Bałtyk II Gdynia 2 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
86. Orkan Rumia 1 - 0 Zatoka Puck
87. Klif Chłapowo 5 - 2 Celtic Reda
88. Lechia II Gdańsk 3 - 1 KP Sopot
89. Stolem Gniewino 2 - 0 Polonia Gdańsk
90. Iskra Gdynia 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
vo
91. Gryf Wejherowo 0 - 3 Eko-Prod Szemud
vo (na boisku 5-1)
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (54) 
92. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Eko-Prod Szemud
93. Gryf Wejherowo 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
94. Iskra Gdynia 1 - 5 Polonia Gdańsk
95. Stolem Gniewino 5 - 0 KP Sopot
96. Lechia II Gdańsk 3 - 0 Celtic Reda
97. Klif Chłapowo 5 - 2 Zatoka Puck
98. Orkan Rumia 2 - 1 Bałtyk II Gdynia
Kolejka 15 - 7. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (100) 
99. Orkan Rumia 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
100. Bałtyk II Gdynia 2 - 4 Klif Chłapowo
101. Zatoka Puck 0 - 1 Lechia II Gdańsk
102. Celtic Reda 1 - 4 Stolem Gniewino
103. KP Sopot 5 - 1 Iskra Gdynia
104. Polonia Gdańsk 1 - 3 Gryf Wejherowo
105. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Eko-Prod Szemud
Kolejka 16 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (72) 
106. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 6 Sokół Bożepole Wielkie
107. Eko-Prod Szemud 3 - 1 Polonia Gdańsk
108. Gryf Wejherowo 2 - 0 KP Sopot
109. Iskra Gdynia 1 - 2 Celtic Reda
110. Stolem Gniewino 6 - 0 Zatoka Puck
111. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Bałtyk II Gdynia
112. Klif Chłapowo 1 - 3 Orkan Rumia
Kolejka 17 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (48) 
113. Klif Chłapowo 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
114. Orkan Rumia 0 - 5 Lechia II Gdańsk
115. Bałtyk II Gdynia 3 - 5 Stolem Gniewino
116. Zatoka Puck 5 - 0 Iskra Gdynia
117. Celtic Reda 0 - 2 Gryf Wejherowo
118. KP Sopot 3 - 0 Eko-Prod Szemud
119. Polonia Gdańsk 4 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
Kolejka 18 - 28. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
120. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 0 Polonia Gdańsk
121. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 7 KP Sopot
122. Eko-Prod Szemud 2 - 3 Celtic Reda
123. Gryf Wejherowo 3 - 1 Zatoka Puck
124. Iskra Gdynia 1 - 4 Bałtyk II Gdynia
125. Stolem Gniewino 4 - 0 Orkan Rumia
126. Lechia II Gdańsk 6 - 0 Klif Chłapowo
Kolejka 19 - 1. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (38) 
127. Lechia II Gdańsk 23 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
128. Klif Chłapowo 1 - 7 Stolem Gniewino
129. Orkan Rumia 8 - 0 Iskra Gdynia
130. Bałtyk II Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo
131. Zatoka Puck 3 - 0 Eko-Prod Szemud
vo
132. Celtic Reda 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
vo
133. KP Sopot 2 - 3 Polonia Gdańsk
Kolejka 20 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (39) 
134. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 KP Sopot
135. Polonia Gdańsk 2 - 3 Celtic Reda
136. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 Zatoka Puck
137. Eko-Prod Szemud 0 - 0 Bałtyk II Gdynia
138. Gryf Wejherowo 0 - 2 Orkan Rumia
139. Iskra Gdynia 1 - 5 Klif Chłapowo
140. Stolem Gniewino 1 - 1 Lechia II Gdańsk
Kolejka 21 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (35) 
141. Stolem Gniewino 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
vo
142. Lechia II Gdańsk 12 - 0 Iskra Gdynia
143. Klif Chłapowo 2 - 2 Gryf Wejherowo
144. Orkan Rumia 3 - 4 Eko-Prod Szemud
145. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie
146. Zatoka Puck 4 - 0 Polonia Gdańsk
147. Celtic Reda 0 - 2 KP Sopot
Kolejka 22 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (34) 
148. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Celtic Reda
vo
149. KP Sopot 2 - 1 Zatoka Puck
150. Polonia Gdańsk 2 - 2 Bałtyk II Gdynia
151. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Orkan Rumia
152. Eko-Prod Szemud 5 - 1 Klif Chłapowo
153. Gryf Wejherowo 0 - 3 Lechia II Gdańsk
154. Iskra Gdynia 1 - 8 Stolem Gniewino
Kolejka 23 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (18) 
155. Iskra Gdynia 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
vo
156. Stolem Gniewino 3 - 0 Gryf Wejherowo
157. Lechia II Gdańsk 3 - 2 Eko-Prod Szemud
158. Klif Chłapowo 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie
159. Orkan Rumia 8 - 2 Polonia Gdańsk
160. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 KP Sopot
161. Zatoka Puck 2 - 2 Celtic Reda
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
162. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Zatoka Puck
vo
163. Celtic Reda 3 - 0 Bałtyk II Gdynia
164. KP Sopot 1 - 0 Orkan Rumia
165. Polonia Gdańsk 3 - 0 Klif Chłapowo
166. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 6 Lechia II Gdańsk
167. Eko-Prod Szemud 0 - 3 Stolem Gniewino
vo
168. Gryf Wejherowo 6 - 0 Iskra Gdynia
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (31) 
169. Gryf Wejherowo 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
vo
170. Iskra Gdynia 0 - 1 Eko-Prod Szemud
171. Stolem Gniewino 5 - 0 Sokół Bożepole Wielkie
172. Lechia II Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk
173. Klif Chłapowo 3 - 6 KP Sopot
174. Orkan Rumia 2 - 4 Celtic Reda
175. Bałtyk II Gdynia 0 - 7 Zatoka Puck
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (74) 
176. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Bałtyk II Gdynia
vo
177. Zatoka Puck 2 - 1 Orkan Rumia
178. Celtic Reda 3 - 2 Klif Chłapowo
179. KP Sopot 0 - 5 Lechia II Gdańsk
180. Polonia Gdańsk 2 - 3 Stolem Gniewino
181. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Iskra Gdynia
182. Eko-Prod Szemud 0 - 4 Gryf Wejherowo
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.52