POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10LUTEGO 2019
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2006/2007



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Agra Ostrowite 18 47 15 2 1 61 - 13
2. Zieloni Łąg 18 39 12 3 3 56 - 22
3. Jantar Pawłowo 18 35 11 2 5 46 - 32
4. Grom Leśno 18 34 11 1 6 45 - 27
5. Kolejarz II Chojnice 18 26 8 2 8 27 - 39
6. Sparta Konarzyny 18 21 6 3 9 34 - 36
7. Brda Rytel 18 21 6 3 9 26 - 32
8. KS Dziemiany 18 18 5 3 10 39 - 47
9. Wierzyca Stara Kiszewa 18 13 4 1 13 19 - 57
10. Orkan Huta 18 6 2 0 16 27 - 75
Ostatni komentarz dodał Kamilos 17.07.2007, 17:41:21



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. Grom Leśno 1 - 1 Kolejarz II Chojnice 6 września 2006
2. Jantar Pawłowo 8 - 1 Orkan Huta
3. Agra Ostrowite 4 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 28 października 2006
4. Zieloni Łąg 9 - 1 KS Dziemiany
5. Brda Rytel 3 - 2 Sparta Konarzyny
Kolejka 2 - 2/3. września 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
6. Kolejarz II Chojnice 2 - 1 Sparta Konarzyny
7. KS Dziemiany 2 - 2 Brda Rytel
8. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 Zieloni Łąg
9. Orkan Huta 1 - 7 Agra Ostrowite
10. Grom Leśno 5 - 0 Jantar Pawłowo
Kolejka 3 - 9/10. września 2006 [szczegóły] Komentarze (22) 
11. Jantar Pawłowo 4 - 1 Kolejarz II Chojnice
12. Agra Ostrowite 4 - 1 Grom Leśno
13. Zieloni Łąg 7 - 0 Orkan Huta
14. Brda Rytel 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
15. Sparta Konarzyny 5 - 2 KS Dziemiany
Kolejka 4 - 16/17. września 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
16. Kolejarz II Chojnice 3 - 1 KS Dziemiany
17. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 Sparta Konarzyny
18. Orkan Huta 1 - 3 Brda Rytel
19. Grom Leśno 2 - 1 Zieloni Łąg
20. Jantar Pawłowo 0 - 3 Agra Ostrowite
Kolejka 5 - 23/24. września 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
21. Agra Ostrowite 12 - 1 Kolejarz II Chojnice
22. Zieloni Łąg 3 - 0 Jantar Pawłowo
23. Brda Rytel 2 - 0 Grom Leśno
24. Sparta Konarzyny 2 - 0 Orkan Huta
25. KS Dziemiany 6 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2006 [szczegóły] Komentarze (15) 
26. Kolejarz II Chojnice 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
vo (goście nie stawili się na spotkanie)
27. Orkan Huta 3 - 5 KS Dziemiany
28. Grom Leśno 2 - 3 Sparta Konarzyny
29. Jantar Pawłowo 4 - 2 Brda Rytel
30. Agra Ostrowite 3 - 2 Zieloni Łąg
Kolejka 7 - 7/8. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
31. Zieloni Łąg 3 - 0 Kolejarz II Chojnice
vo, goście nie przyjechali
32. Brda Rytel 0 - 3 Agra Ostrowite
33. Sparta Konarzyny 0 - 2 Jantar Pawłowo
34. KS Dziemiany 1 - 2 Grom Leśno
35. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 2 Orkan Huta
Kolejka 8 - 14/15. października 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
36. Kolejarz II Chojnice 1 - 0 Orkan Huta
37. Grom Leśno 6 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa
38. Jantar Pawłowo 4 - 3 KS Dziemiany
39. Agra Ostrowite 0 - 0 Sparta Konarzyny
40. Zieloni Łąg 3 - 0 Brda Rytel
Kolejka 9 - 21/22. października 2006 [szczegóły] Komentarze (16) 
41. Brda Rytel 4 - 0 Kolejarz II Chojnice
42. Sparta Konarzyny 1 - 2 Zieloni Łąg
43. KS Dziemiany 0 - 2 Agra Ostrowite
44. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 1 Jantar Pawłowo
45. Orkan Huta 1 - 2 Grom Leśno
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
46. Kolejarz II Chojnice 2 - 1 Grom Leśno
47. Orkan Huta 0 - 5 Jantar Pawłowo
48. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Agra Ostrowite
vo (gospodarze nie stawili się na mecz)
49. KS Dziemiany 0 - 2 Zieloni Łąg
50. Sparta Konarzyny 0 - 0 Brda Rytel
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
51. Sparta Konarzyny 3 - 1 Kolejarz II Chojnice
52. Brda Rytel 1 - 1 KS Dziemiany
53. Zieloni Łąg 5 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
54. Agra Ostrowite 5 - 1 Orkan Huta
55. Jantar Pawłowo 2 - 1 Grom Leśno
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2007 [szczegóły] Komentarze (19) 
56. Kolejarz II Chojnice 1 - 2 Jantar Pawłowo
57. Grom Leśno 1 - 2 Agra Ostrowite
58. Orkan Huta 1 - 4 Zieloni Łąg
59. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 1 Brda Rytel
60. KS Dziemiany 4 - 1 Sparta Konarzyny
Kolejka 13 - 5/6. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (21) 
61. KS Dziemiany 0 - 3 Kolejarz II Chojnice
vo (w zespole KS Dziemiany grał nieuprawniony zawodnik)
62. Sparta Konarzyny 1 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
63. Brda Rytel 0 - 3 Orkan Huta
vo
64. Zieloni Łąg 0 - 3 Grom Leśno
vo, na boisku 2-0
65. Agra Ostrowite 3 - 0 Jantar Pawłowo
Kolejka 14 - 12/13. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (23) 
66. Kolejarz II Chojnice 1 - 2 Agra Ostrowite
67. Jantar Pawłowo 3 - 3 Zieloni Łąg
68. Grom Leśno 3 - 0 Brda Rytel
vo, na boisku 3-2
69. Orkan Huta 2 - 6 Sparta Konarzyny
70. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 KS Dziemiany
vo, na boisku 6-1
Kolejka 15 - 19/20. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (16) 
71. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Kolejarz II Chojnice
vo, na boisku 5-0
72. KS Dziemiany 7 - 1 Orkan Huta
73. Sparta Konarzyny 2 - 3 Grom Leśno
74. Brda Rytel 1 - 2 Jantar Pawłowo
75. Zieloni Łąg 2 - 0 Agra Ostrowite
Kolejka 16 - 26/27. maja 2007 [szczegóły] Komentarze (22) 
76. Kolejarz II Chojnice 1 - 1 Zieloni Łąg
77. Agra Ostrowite 3 - 0 Brda Rytel
78. Jantar Pawłowo 4 - 1 Sparta Konarzyny
79. Grom Leśno 3 - 1 KS Dziemiany
80. Orkan Huta 6 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa
Kolejka 17 - 9/10. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
81. Orkan Huta 2 - 3 Kolejarz II Chojnice
82. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 Grom Leśno
vo, na boisku 1-0
83. KS Dziemiany 2 - 2 Jantar Pawłowo
84. Sparta Konarzyny 2 - 2 Agra Ostrowite
85. Brda Rytel 2 - 3 Zieloni Łąg
Kolejka 18 - 16/17. czerwca 2007 [szczegóły] Komentarze (27) 
86. Kolejarz II Chojnice 0 - 2 Brda Rytel
87. Zieloni Łąg 4 - 2 Sparta Konarzyny
88. Agra Ostrowite 3 - 0 KS Dziemiany
89. Jantar Pawłowo 3 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa
90. Grom Leśno 6 - 2 Orkan Huta




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE