Kolejka 1 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Szpak Skórcz |
3 - 2 |
Powiśle Czernin |
21 sierpnia 2021
21.08 - 17:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 1 |
Rodło Trzciano |
21 sierpnia 2021
21.08 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
6 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
22 sierpnia 2021
22.08 - 12:30 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
2 - 4 |
GKS Gardeja |
22 sierpnia 2021
22.08 - 16:00 |
Pomorzanka Skórcz |
3 - 2 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
21 sierpnia 2021
21.08 - 15:00 |
Pauza: GKS Straszewo, KP Wandowo, |
Kolejka 2 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] | Komentarze (16) |
KP Wandowo |
6 - 2 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
GKS Straszewo |
3 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
28 sierpnia 2021
28.08 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
4 - 4 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
28 sierpnia 2021
28.08 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
6 - 5 |
Pogoń Smętowo |
28 sierpnia 2021
28.08 - 16:00 |
Powiśle Czernin |
4 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
29 sierpnia 2021
29.08 - 16:00 |
Pauza: Szpak Skórcz, GKS Gardeja, |
Kolejka 3 - 4/5. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Szpak Skórcz |
3 - 3 |
KP Wandowo |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 3 |
Powiśle Czernin |
4 września 2021
4.09 - 16:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 - 5 |
Rodło Trzciano |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 0 |
GKS Gardeja |
5 września 2021
5.09 - 16:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 4 |
GKS Straszewo |
4 września 2021
4.09 - 17:00 |
Pauza: Powiśle Stary Targ, Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 4 - 11/12. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (26) |
KP Wandowo |
1 - 3 |
GKS Straszewo |
11 września 2021
11.09 - 15:30 |
GKS Gardeja |
2 - 3 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
12 września 2021
12.09 - 14:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
11 września 2021
11.09 - 15:00 |
Powiśle Czernin |
0 - 3 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
12 września 2021
12.09 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
4 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
11 września 2021
11.09 - 17:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, Rodło Trzciano, |
Kolejka 5 - 18/19. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 4 |
KP Wandowo |
18 września 2021
18.09 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
4 - 3 |
Szpak Skórcz |
19 września 2021
19.09 - 12:30 |
Pomorzanka Skórcz |
4 - 1 |
Rodło Trzciano |
18 września 2021
18.09 - 15:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
0 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
18 września 2021
18.09 - 16:00 |
GKS Straszewo |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
19 września 2021
19.09 - 16:00 |
Pauza: Powiśle Czernin, Amatorka Mikołajki Pomorskie, |
Kolejka 6 - 25/26. września 2021 [szczegóły] | Komentarze (23) |
KP Wandowo |
2 - 1 |
GKS Gardeja |
26 września 2021
26.09 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
3 - 5 |
GKS Straszewo |
25 września 2021
25.09 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
8 - 1 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Powiśle Czernin |
0 - 4 |
Pomorzanka Skórcz |
26 września 2021
26.09 - 16:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 2 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
25 września 2021
25.09 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 4 |
Pogoń Smętowo |
25 września 2021
25.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 2/3. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Pogoń Smętowo |
1 - 1 |
KP Wandowo |
3 października 2021
3.10 - 12:30 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
3 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 października 2021
2.10 - 16:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 0 |
Powiśle Czernin |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
GKS Straszewo |
3 - 3 |
Rodło Trzciano |
2 października 2021
2.10 - 15:00 |
GKS Gardeja |
3 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
2 października 2021
2.10 - 14:00 |
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Szpak Skórcz, |
Kolejka 8 - 9/10. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (21) |
KP Wandowo |
3 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
2 - 2 |
GKS Gardeja |
9 października 2021
9.10 - 15:00 |
Powiśle Czernin |
0 - 4 |
GKS Straszewo |
10 października 2021
10.10 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
3 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
9 października 2021
9.10 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 6 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
10 października 2021
10.10 - 12:30 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, Orliki Stary Dzierzgoń, |
Kolejka 9 - 16/17. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
3 - 1 |
KP Wandowo |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Pomorzanka Skórcz |
5 - 0 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
16 października 2021
16.10 - 11:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 2 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
16 października 2021
16.10 - 15:00 |
GKS Gardeja |
0 - 1 |
Powiśle Czernin |
16 października 2021
16.10 - 14:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 2 |
Rodło Trzciano |
16 października 2021
16.10 - 13:00 |
Pauza: GKS Straszewo, Pogoń Smętowo, |
Kolejka 10 - 23/24. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (10) |
KP Wandowo |
1 - 5 |
Rodło Trzciano |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Powiśle Czernin |
1 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
24 października 2021
24.10 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 4 |
GKS Straszewo |
23 października 2021
23.10 - 15:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 1 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
24 października 2021
24.10 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 2 |
Pomorzanka Skórcz |
24 października 2021
24.10 - 12:30 |
Pauza: Amatorka Mikołajki Pomorskie, GKS Gardeja, |
Kolejka 11 - 27. października 2021 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Pomorzanka Skórcz |
2 - 2 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
30 października 2021
30.10 - 15:00 |
Pogoń Smętowo |
8 - 4 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
31 października 2021
31.10 - 12:50 |
GKS Straszewo |
5 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
27 października 2021
27.10 - 15:00 |
GKS Gardeja |
2 - 0 |
Szpak Skórcz |
30 października 2021
30.10 - 14:00 |
Rodło Trzciano |
6 - 0 |
Powiśle Czernin |
27 października 2021
27.10 - 15:00 |
Pauza: Powiśle Stary Targ, KP Wandowo, |
Kolejka 12 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (29) |
KP Wandowo |
2 - 2 |
Powiśle Czernin |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 6 |
Powiśle Stary Targ |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 6 |
GKS Gardeja |
6 listopada 2021
6.11 - 11:00 |
Pogoń Smętowo |
0 - 1 |
GKS Straszewo |
7 listopada 2021
7.11 - 12:30 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
5 - 1 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
6 listopada 2021
6.11 - 14:00 |
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Rodło Trzciano, |
Kolejka 13 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Pomorzanka Skórcz |
4 - 0 |
KP Wandowo |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
GKS Straszewo |
2 - 2 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
GKS Gardeja |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Powiśle Stary Targ |
9 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
13 listopada 2021
13.11 - 13:00 |
Rodło Trzciano |
7 - 3 |
Szpak Skórcz |
13 listopada 2021
13.11 - 14:00 |
Pauza: Powiśle Czernin, Orliki Stary Dzierzgoń, |
Kolejka 14 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Powiśle Czernin |
1 - 3 |
Szpak Skórcz |
20 marca 2022
20.03 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 3 |
Pogoń Smętowo |
19 marca 2022
19.03 - 15:00 |
GKS Gardeja |
0 - 2 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
20 marca 2022
20.03 - 14:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
0 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
19 marca 2022
19.03 - 11:00 |
Pauza: GKS Straszewo, KP Wandowo, |
Kolejka 15 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Orliki Stary Dzierzgoń |
3 - 0 |
KP Wandowo |
27 marca 2022
27.03 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
0 - 2 |
GKS Straszewo |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 - 1 |
Powiśle Stary Targ |
26 marca 2022
26.03 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 6 |
Rodło Trzciano |
26 marca 2022
26.03 - 15:30 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 4 |
Powiśle Czernin |
27 marca 2022
27.03 - 15:00 |
Pauza: Szpak Skórcz, GKS Gardeja, |
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (30) |
KP Wandowo |
1 - 0 |
Szpak Skórcz |
2 kwietnia 2022
2.04 - 15:00 |
Powiśle Czernin |
0 - 0 |
Pogoń Smętowo |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 3 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
GKS Gardeja |
4 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
3 kwietnia 2022
3.04 - 15:30 |
GKS Straszewo |
3 - 1 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
2 kwietnia 2022
2.04 - 16:00 |
Pauza: Powiśle Stary Targ, Powiśle Pawlice-Rakowiec, |
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (10) |
GKS Straszewo |
3 - 0 |
KP Wandowo |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:30 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 3 |
GKS Gardeja |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 2 |
Powiśle Stary Targ |
9 kwietnia 2022
9.04 - 16:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 - 1 |
Powiśle Czernin |
9 kwietnia 2022
9.04 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 2 |
Szpak Skórcz |
10 kwietnia 2022
10.04 - 15:00 |
Pauza: Pogoń Smętowo, Rodło Trzciano, |
Kolejka 18 - 13. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (22) |
KP Wandowo |
3 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
16 kwietnia 2022
16.04 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
2 - 1 |
Pogoń Smętowo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 17:30 |
Rodło Trzciano |
7 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
13 kwietnia 2022
13.04 - 15:45 |
Powiśle Stary Targ |
2 - 1 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
16 kwietnia 2022
16.04 - 11:00 |
GKS Gardeja |
0 - 0 |
GKS Straszewo |
13 kwietnia 2022
13.04 - 16:30 |
Pauza: Powiśle Czernin, Amatorka Mikołajki Pomorskie, |
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] | Komentarze (20) |
GKS Gardeja |
5 - 1 |
KP Wandowo |
24 kwietnia 2022
24.04 - 11:00 |
GKS Straszewo |
0 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:30 |
vo, gra nieuprawnionego zawodnika |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 4 |
Rodło Trzciano |
23 kwietnia 2022
23.04 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
1 - 2 |
Powiśle Czernin |
24 kwietnia 2022
24.04 - 17:30 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
7 - 1 |
Szpak Skórcz |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Pogoń Smętowo |
5 - 1 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
23 kwietnia 2022
23.04 - 16:00 |
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (22) |
KP Wandowo |
1 - 4 |
Pogoń Smętowo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 2 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
1 maja 2022
1.05 - 15:00 |
Powiśle Czernin |
3 - 0 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 maja 2022
1.05 - 16:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Rodło Trzciano |
5 - 1 |
GKS Straszewo |
30 kwietnia 2022
30.04 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
0 - 2 |
GKS Gardeja |
30 kwietnia 2022
30.04 - 15:00 |
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Szpak Skórcz, |
Kolejka 21 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Powiśle Stary Targ |
1 - 1 |
KP Wandowo |
7 maja 2022
7.05 - 15:00 |
GKS Gardeja |
3 - 1 |
Rodło Trzciano |
8 maja 2022
8.05 - 15:30 |
GKS Straszewo |
4 - 2 |
Powiśle Czernin |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Pomorzanka Skórcz |
2 - 0 |
Szpak Skórcz |
7 maja 2022
7.05 - 16:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 - 1 |
Pogoń Smętowo |
7 maja 2022
7.05 - 17:00 |
Pauza: Powiśle Pawlice-Rakowiec, Orliki Stary Dzierzgoń, |
Kolejka 22 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (14) |
KP Wandowo |
0 - 7 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
1 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
15 maja 2022
15.05 - 15:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 3 |
Szpak Skórcz |
14 maja 2022
14.05 - 11:00 |
Powiśle Czernin |
2 - 0 |
GKS Gardeja |
15 maja 2022
15.05 - 16:00 |
Rodło Trzciano |
5 - 3 |
Powiśle Stary Targ |
14 maja 2022
14.05 - 16:00 |
Pauza: GKS Straszewo, Pogoń Smętowo, |
Kolejka 23 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Rodło Trzciano |
6 - 1 |
KP Wandowo |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Powiśle Stary Targ |
1 - 2 |
Powiśle Czernin |
21 maja 2022
21.05 - 12:00 |
GKS Straszewo |
2 - 1 |
Szpak Skórcz |
21 maja 2022
21.05 - 17:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
2 - 3 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
22 maja 2022
22.05 - 11:00 |
Pomorzanka Skórcz |
0 - 2 |
Pogoń Smętowo |
21 maja 2022
21.05 - 16:00 |
Pauza: Amatorka Mikołajki Pomorskie, GKS Gardeja, |
Kolejka 24 - 28/29. maja 2022 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 - 0 |
Pomorzanka Skórcz |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
1 - 8 |
Pogoń Smętowo |
28 maja 2022
28.05 - 11:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
2 - 2 |
GKS Straszewo |
29 maja 2022
29.05 - 15:00 |
Szpak Skórcz |
1 - 4 |
GKS Gardeja |
28 maja 2022
28.05 - 18:00 |
Powiśle Czernin |
0 - 4 |
Rodło Trzciano |
29 maja 2022
29.05 - 16:00 |
Pauza: Powiśle Stary Targ, KP Wandowo, |
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Powiśle Czernin |
6 - 1 |
KP Wandowo |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Powiśle Stary Targ |
7 - 0 |
Szpak Skórcz |
4 czerwca 2022
4.06 - 11:00 |
GKS Gardeja |
2 - 2 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
5 czerwca 2022
5.06 - 16:00 |
GKS Straszewo |
1 - 4 |
Pogoń Smętowo |
4 czerwca 2022
4.06 - 17:00 |
Orliki Stary Dzierzgoń |
0 - 5 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 czerwca 2022
4.06 - 15:00 |
Pauza: Pomorzanka Skórcz, Rodło Trzciano, |
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2022 [szczegóły] | Komentarze (27) |
KP Wandowo |
1 - 1 |
Pomorzanka Skórcz |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Amatorka Mikołajki Pomorskie |
4 - 0 |
GKS Straszewo |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Pogoń Smętowo |
2 - 3 |
GKS Gardeja |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Powiśle Pawlice-Rakowiec |
3 - 0 |
Powiśle Stary Targ |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Szpak Skórcz |
0 - 4 |
Rodło Trzciano |
11 czerwca 2022
11.06 - 13:00 |
Pauza: Powiśle Czernin, Orliki Stary Dzierzgoń, . |
|