POMORSKIE CENTRUM MECZOWE - SPRAWDŹ KTO DZISIAJ GRA MECZ
 Baner

II liga - sezon 2021/2022

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Stal Rzeszów 34 77 23 8 3 75 - 35
2. Chojniczanka Chojnice 34 73 23 4 7 72 - 31
3. Ruch Chorzów 34 63 17 12 5 48 - 27
4. Wigry Suwałki 34 60 18 6 10 58 - 38
5. Motor Lublin 34 59 16 11 7 54 - 31
6. Radunia Stężyca 34 53 16 5 13 60 - 51
7. Lech II Poznań 34 52 15 7 12 41 - 45
8. Garbarnia Kraków 34 48 13 9 12 51 - 43
9. Olimpia Elbląg 34 46 12 10 12 33 - 32 2 4 1 1 0 3 - 2
10. Pogoń Siedlce 34 46 13 7 14 47 - 55 2 1 0 1 1 2 - 3
11. Wisła Puławy 34 44 12 8 14 56 - 54
12. Śląsk II Wrocław 34 43 12 7 15 51 - 53
13. KKS Kalisz 34 42 13 3 18 43 - 48
14. Znicz Pruszków 34 39 9 12 13 38 - 45
15. Hutnik Kraków 34 35 10 5 19 38 - 55
16. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 34 31 8 7 19 34 - 54
17. Sokół Ostróda 34 19 4 7 23 32 - 77
18. GKS Bełchatów (*) 34 22 6 4 24 17 - 74
Ostatni komentarz dodał Niesiołowiec 25.05.2022, 20:28:12
* GKS Bełchatów wycofał się po rundzie jesiennej


Pokaż ukryte kolejki od 1 do 20

Kolejka 1 - 31 lipca /1. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
KKS Kalisz 2 - 2 Olimpia Elbląg 31 lipca 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 2 sierpnia 2021 - 18:00
Sokół Ostróda 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 31 lipca 2021 - 18:00
Stal Rzeszów 5 - 1 Garbarnia Kraków 31 lipca 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 1 - 0 Lech II Poznań 31 lipca 2021 - 17:00
Wisła Puławy 2 - 1 GKS Bełchatów 31 lipca 2021 - 18:00
Znicz Pruszków 1 - 4 Motor Lublin 31 lipca 2021 - 17:00
Ruch Chorzów 1 - 1 Pogoń Siedlce 30 lipca 2021 - 19:20
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Hutnik Kraków 1 sierpnia 2021 - 12:00
Kolejka 2 - 7/8. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 0 Hutnik Kraków 7 sierpnia 2021 - 19:45
Pogoń Siedlce 0 - 3 Śląsk II Wrocław 8 sierpnia 2021 - 17:00
Motor Lublin 1 - 2 Ruch Chorzów 8 sierpnia 2021 - 20:00
GKS Bełchatów 3 - 2 Znicz Pruszków 7 sierpnia 2021 - 17:00
Lech II Poznań 4 - 1 Wisła Puławy 7 sierpnia 2021 - 17:00
Garbarnia Kraków 1 - 0 Radunia Stężyca 7 sierpnia 2021 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 3 Stal Rzeszów 7 sierpnia 2021 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Sokół Ostróda 8 sierpnia 2021 - 19:30
KKS Kalisz 1 - 0 Wigry Suwałki 7 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 3 - 14/15. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wigry Suwałki 1 - 0 Olimpia Elbląg 13 sierpnia 2021 - 19:47
Sokół Ostróda 0 - 2 KKS Kalisz 14 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Rzeszów 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 14 sierpnia 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 sierpnia 2021 - 15:00
Wisła Puławy 2 - 2 Garbarnia Kraków 14 sierpnia 2021 - 18:00
Znicz Pruszków 0 - 1 Lech II Poznań 13 sierpnia 2021 - 19:00
Ruch Chorzów 4 - 0 GKS Bełchatów 14 sierpnia 2021 - 13:20
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Motor Lublin 15 sierpnia 2021 - 12:00
Hutnik Kraków 1 - 3 Pogoń Siedlce 14 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 4 - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 2 - 1 Pogoń Siedlce 18 sierpnia 2021 - 17:30
Motor Lublin 3 - 0 Hutnik Kraków 18 sierpnia 2021 - 17:15
GKS Bełchatów 1 - 1 Śląsk II Wrocław 18 sierpnia 2021 - 17:00
Lech II Poznań 0 - 1 Ruch Chorzów 18 sierpnia 2021 - 16:00
Garbarnia Kraków 1 - 2 Znicz Pruszków 18 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 Wisła Puławy 18 sierpnia 2021 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Radunia Stężyca 18 sierpnia 2021 - 19:30
KKS Kalisz 0 - 2 Stal Rzeszów 18 sierpnia 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 0 Sokół Ostróda 18 sierpnia 2021 - 18:00
Kolejka 5 - 21/22. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sokół Ostróda 0 - 1 Olimpia Elbląg 21 sierpnia 2021 - 17:00
Stal Rzeszów 2 - 1 Wigry Suwałki 22 sierpnia 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 1 - 0 KKS Kalisz 22 sierpnia 2021 - 15:00
Wisła Puławy 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 21 sierpnia 2021 - 17:15
Znicz Pruszków 1 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 sierpnia 2021 - 12:00
Ruch Chorzów 0 - 0 Garbarnia Kraków 21 sierpnia 2021 - 18:00
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Lech II Poznań 22 sierpnia 2021 - 12:00
Hutnik Kraków 0 - 1 GKS Bełchatów 21 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Siedlce 4 - 2 Motor Lublin 22 sierpnia 2021 - 17:00
Kolejka 6 - 28/29. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 0 - 0 Motor Lublin 30 sierpnia 2021 - 18:15
GKS Bełchatów 2 - 0 Pogoń Siedlce 28 sierpnia 2021 - 16:00
Lech II Poznań 2 - 0 Hutnik Kraków 29 sierpnia 2021 - 16:00
Garbarnia Kraków 6 - 1 Śląsk II Wrocław 28 sierpnia 2021 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Ruch Chorzów 28 sierpnia 2021 - 17:15
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Znicz Pruszków 28 sierpnia 2021 - 17:00
KKS Kalisz 3 - 1 Wisła Puławy 28 sierpnia 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 3 - 2 Radunia Stężyca 27 sierpnia 2021 - 19:47
Sokół Ostróda 0 - 3 Stal Rzeszów 28 sierpnia 2021 - 16:00
Kolejka 7 - 4/5. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Rzeszów 0 - 0 Olimpia Elbląg 4 września 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Sokół Ostróda 5 września 2021 - 15:00
Wisła Puławy 0 - 0 Wigry Suwałki 4 września 2021 - 17:00
Znicz Pruszków 0 - 1 KKS Kalisz 4 września 2021 - 16:00
Ruch Chorzów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 września 2021 - 20:00
Śląsk II Wrocław 2 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 września 2021 - 12:00
Hutnik Kraków 1 - 1 Garbarnia Kraków 15 września 2021 - 16:00
Pogoń Siedlce 2 - 0 Lech II Poznań 15 września 2021 - 16:00
Motor Lublin 4 - 0 GKS Bełchatów 4 września 2021 - 17:00
Kolejka 8 - 11/12. września 2021 [szczegóły] Komentarze (3) 
Olimpia Elbląg 2 - 1 GKS Bełchatów 11 września 2021 - 19:00
Lech II Poznań 0 - 3 Motor Lublin 11 września 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 2 Pogoń Siedlce 10 września 2021 - 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Hutnik Kraków 11 września 2021 - 16:30
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Śląsk II Wrocław 11 września 2021 - 17:00
KKS Kalisz 1 - 2 Ruch Chorzów 11 września 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 1 Znicz Pruszków 11 września 2021 - 16:00
Sokół Ostróda 0 - 4 Wisła Puławy 11 września 2021 - 16:00
Stal Rzeszów 1 - 0 Radunia Stężyca 12 września 2021 - 12:20
Kolejka 9 - 18/19. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 3 - 0 Olimpia Elbląg 19 września 2021 - 15:00
Wisła Puławy 3 - 1 Stal Rzeszów 18 września 2021 - 16:00
Znicz Pruszków 3 - 2 Sokół Ostróda 18 września 2021 - 16:00
Ruch Chorzów 1 - 0 Wigry Suwałki 18 września 2021 - 18:00
Śląsk II Wrocław 2 - 0 KKS Kalisz 17 września 2021 - 14:30
Hutnik Kraków 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 19 września 2021 - 16:00
Pogoń Siedlce 1 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 19 września 2021 - 14:00
Motor Lublin 3 - 0 Garbarnia Kraków 18 września 2021 - 17:00
GKS Bełchatów 0 - 1 Lech II Poznań 18 września 2021 - 12:30
Kolejka 10 - 25/26. września 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 2 Lech II Poznań 26 września 2021 - 18:15
Garbarnia Kraków 1 - 0 GKS Bełchatów 24 września 2021 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 1 Motor Lublin 25 września 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pogoń Siedlce 26 września 2021 - 16:00
KKS Kalisz 2 - 0 Hutnik Kraków 25 września 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 0 Śląsk II Wrocław 26 września 2021 - 15:00
Sokół Ostróda 1 - 3 Ruch Chorzów 25 września 2021 - 16:00
Stal Rzeszów 3 - 1 Znicz Pruszków 26 września 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 2 - 2 Wisła Puławy 26 września 2021 - 15:00
Kolejka 11 - 2/3. października 2021 [szczegóły] Komentarze (7) 
Wisła Puławy 2 - 3 Olimpia Elbląg 2 października 2021 - 16:00
Znicz Pruszków 2 - 2 Radunia Stężyca 1 października 2021 - 18:00
Ruch Chorzów 0 - 0 Stal Rzeszów 3 października 2021 - 14:45
Śląsk II Wrocław 0 - 0 Sokół Ostróda 3 października 2021 - 12:00
Hutnik Kraków 2 - 1 Wigry Suwałki 2 października 2021 - 15:00
Pogoń Siedlce 1 - 0 KKS Kalisz 3 października 2021 - 14:00
Motor Lublin 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 2 października 2021 - 17:00
GKS Bełchatów 0 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 października 2021 - 16:00
Lech II Poznań 1 - 1 Garbarnia Kraków 3 października 2021 - 13:00
Kolejka 12 - 9/10. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 0 Garbarnia Kraków 9 października 2021 - 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Lech II Poznań 20 października 2021 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 5 - 0 GKS Bełchatów 9 października 2021 - 16:00
KKS Kalisz 0 - 0 Motor Lublin 9 października 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 5 - 0 Pogoń Siedlce 9 października 2021 - 15:00
Sokół Ostróda 2 - 1 Hutnik Kraków 9 października 2021 - 15:00
Stal Rzeszów 4 - 3 Śląsk II Wrocław 9 października 2021 - 19:00
Radunia Stężyca 1 - 2 Ruch Chorzów 10 października 2021 - 15:00
Wisła Puławy 1 - 1 Znicz Pruszków 9 października 2021 - 14:45
Kolejka 13 - 16/17. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Znicz Pruszków 1 - 1 Olimpia Elbląg 15 października 2021 - 18:00
Ruch Chorzów 2 - 4 Wisła Puławy 16 października 2021 - 17:15
Śląsk II Wrocław 2 - 5 Radunia Stężyca 17 października 2021 - 15:00
Hutnik Kraków 1 - 2 Stal Rzeszów 16 października 2021 - 15:00
Pogoń Siedlce 3 - 0 Sokół Ostróda 16 października 2021 - 15:00
Motor Lublin 1 - 1 Wigry Suwałki 16 października 2021 - 18:00
GKS Bełchatów 2 - 1 KKS Kalisz 16 października 2021 - 15:00
Lech II Poznań 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 16 października 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 października 2021 - 14:00
Kolejka 14 - 23/24. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 października 2021 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Garbarnia Kraków 23 października 2021 - 15:00
KKS Kalisz 2 - 2 Lech II Poznań 23 października 2021 - 14:55
Wigry Suwałki 2 - 1 GKS Bełchatów 23 października 2021 - 14:00
Sokół Ostróda 1 - 1 Motor Lublin 23 października 2021 - 15:00
Stal Rzeszów 3 - 0 Pogoń Siedlce 23 października 2021 - 18:00
Radunia Stężyca 5 - 2 Hutnik Kraków 24 października 2021 - 14:00
Wisła Puławy 0 - 1 Śląsk II Wrocław 23 października 2021 - 15:00
Znicz Pruszków 2 - 0 Ruch Chorzów 23 października 2021 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. października 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ruch Chorzów 1 - 0 Olimpia Elbląg 30 października 2021 - 15:00
Śląsk II Wrocław 3 - 0 Znicz Pruszków 30 października 2021 - 13:00
Hutnik Kraków 1 - 3 Wisła Puławy 30 października 2021 - 13:00
Pogoń Siedlce 4 - 1 Radunia Stężyca 30 października 2021 - 14:00
Motor Lublin 0 - 2 Stal Rzeszów 31 października 2021 - 16:00
GKS Bełchatów 2 - 0 Sokół Ostróda 30 października 2021 - 12:30
Lech II Poznań 0 - 0 Wigry Suwałki 30 października 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 3 - 1 KKS Kalisz 29 października 2021 - 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 30 października 2021 - 13:00
Kolejka 16 - 6/7. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 listopada 2021 - 18:00
KKS Kalisz 2 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 listopada 2021 - 18:00
Wigry Suwałki 1 - 0 Garbarnia Kraków 5 listopada 2021 - 17:00
Sokół Ostróda 0 - 1 Lech II Poznań 6 listopada 2021 - 13:00
Stal Rzeszów 3 - 0 GKS Bełchatów 5 listopada 2021 - 18:00
Radunia Stężyca 3 - 0 Motor Lublin 7 listopada 2021 - 13:00
Wisła Puławy 3 - 0 Pogoń Siedlce 6 listopada 2021 - 13:00
Znicz Pruszków 0 - 0 Hutnik Kraków 5 listopada 2021 - 18:00
Ruch Chorzów 5 - 2 Śląsk II Wrocław 6 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 17 - 13/14. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Śląsk II Wrocław 3 - 0 Olimpia Elbląg 13 listopada 2021 - 13:00
Hutnik Kraków 2 - 0 Ruch Chorzów 14 listopada 2021 - 13:00
Pogoń Siedlce 1 - 2 Znicz Pruszków 13 listopada 2021 - 13:00
Motor Lublin 4 - 1 Wisła Puławy 13 listopada 2021 - 17:30
GKS Bełchatów 0 - 2 Radunia Stężyca 13 listopada 2021 - 16:00
Lech II Poznań 0 - 0 Stal Rzeszów 13 listopada 2021 - 12:00
Garbarnia Kraków 0 - 0 Sokół Ostróda 13 listopada 2021 - 12:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 1 Wigry Suwałki 13 listopada 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 1 KKS Kalisz 12 listopada 2021 - 18:00
Kolejka 18 - 20/21. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 0 - 1 KKS Kalisz 20 listopada 2021 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Wigry Suwałki 20 listopada 2021 - 17:55
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 3 Sokół Ostróda 20 listopada 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 0 - 2 Stal Rzeszów 9 marca 2022 - 13:00
Lech II Poznań 1 - 0 Radunia Stężyca 21 listopada 2021 - 12:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Wisła Puławy 20 listopada 2021 - 16:00
Motor Lublin 1 - 1 Znicz Pruszków 20 listopada 2021 - 16:00
Pogoń Siedlce 1 - 1 Ruch Chorzów 1 grudnia 2021 - 16:00
Hutnik Kraków 0 - 1 Śląsk II Wrocław 20 listopada 2021 - 13:00
Kolejka 19 - 27/28. listopada 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Hutnik Kraków 0 - 3 Olimpia Elbląg 27 listopada 2021 - 13:00
Śląsk II Wrocław 1 - 2 Pogoń Siedlce 28 listopada 2021 - 13:00
Ruch Chorzów 0 - 0 Motor Lublin 26 listopada 2021 - 18:05
Znicz Pruszków 0 - 0 GKS Bełchatów 27 listopada 2021 - 12:00
Wisła Puławy 1 - 2 Lech II Poznań 28 listopada 2021 - 16:00
Radunia Stężyca 0 - 2 Garbarnia Kraków 27 listopada 2021 - 13:00
Stal Rzeszów 3 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 listopada 2021 - 16:00
Sokół Ostróda 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 27 listopada 2021 - 13:00
Wigry Suwałki 3 - 0 KKS Kalisz 27 listopada 2021 - 12:00
Kolejka 20 - 4/5. grudnia 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 4 - 1 Wigry Suwałki 4 grudnia 2021 - 13:00
KKS Kalisz 1 - 2 Sokół Ostróda 4 grudnia 2021 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Stal Rzeszów 6 grudnia 2021 - 18:15
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Radunia Stężyca 4 grudnia 2021 - 13:00
Garbarnia Kraków 2 - 1 Wisła Puławy 5 grudnia 2021 - 12:00
Lech II Poznań 2 - 1 Znicz Pruszków 9 marca 2022 - 13:00
GKS Bełchatów 2 - 1 Ruch Chorzów 5 grudnia 2021 - 18:00
Motor Lublin 2 - 0 Śląsk II Wrocław 5 grudnia 2021 - 16:00
Pogoń Siedlce 0 - 3 Hutnik Kraków 5 grudnia 2021 - 12:00
Kolejka 21 - 26/27. lutego 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Siedlce 1 - 1 Olimpia Elbląg 26 lutego 2022 - 14:00
Hutnik Kraków 1 - 2 Motor Lublin 26 lutego 2022 - 13:00
Śląsk II Wrocław 3 - 0 GKS Bełchatów
Ruch Chorzów 2 - 2 Lech II Poznań 27 lutego 2022 - 17:15
Znicz Pruszków 2 - 0 Garbarnia Kraków 26 lutego 2022 - 12:30
Wisła Puławy 4 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 lutego 2022 - 17:00
Radunia Stężyca 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 27 lutego 2022 - 13:00
Stal Rzeszów 4 - 3 KKS Kalisz 27 lutego 2022 - 16:00
Sokół Ostróda 1 - 3 Wigry Suwałki 26 lutego 2022 - 13:00
Kolejka 22 - 5/6. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 1 - 1 Sokół Ostróda 5 marca 2022 - 18:00
Wigry Suwałki 3 - 3 Stal Rzeszów 6 marca 2022 - 17:30
KKS Kalisz 2 - 0 Radunia Stężyca 6 marca 2022 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Wisła Puławy 5 marca 2022 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 1 Znicz Pruszków 5 marca 2022 - 14:00
Garbarnia Kraków 0 - 2 Ruch Chorzów 5 marca 2022 - 12:00
Lech II Poznań 0 - 4 Śląsk II Wrocław 5 marca 2022 - 13:00
GKS Bełchatów 0 - 3 Hutnik Kraków
Motor Lublin 1 - 0 Pogoń Siedlce 5 marca 2022 - 16:00
Kolejka 23 - 12/13. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Motor Lublin 1 - 0 Olimpia Elbląg 12 marca 2022 - 16:00
Pogoń Siedlce 3 - 0 GKS Bełchatów
Hutnik Kraków 1 - 2 Lech II Poznań 12 marca 2022 - 14:00
Śląsk II Wrocław 0 - 4 Garbarnia Kraków 12 marca 2022 - 14:00
Ruch Chorzów 4 - 1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 12 marca 2022 - 17:00
Znicz Pruszków 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 13 marca 2022 - 12:00
Wisła Puławy 1 - 3 KKS Kalisz 14 marca 2022 - 18:15
Radunia Stężyca 1 - 3 Wigry Suwałki 13 marca 2022 - 14:00
Stal Rzeszów 3 - 2 Sokół Ostróda 13 marca 2022 - 16:00
Kolejka 24 - 19/20. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 0 - 1 Stal Rzeszów 19 marca 2022 - 19:00
Sokół Ostróda 2 - 3 Radunia Stężyca 19 marca 2022 - 14:00
Wigry Suwałki 2 - 0 Wisła Puławy 19 marca 2022 - 14:00
KKS Kalisz 0 - 5 Znicz Pruszków 19 marca 2022 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Ruch Chorzów 21 marca 2022 - 18:15
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 1 Śląsk II Wrocław 19 marca 2022 - 15:00
Garbarnia Kraków 0 - 0 Hutnik Kraków 19 marca 2022 - 15:00
Lech II Poznań 0 - 3 Pogoń Siedlce 20 marca 2022 - 13:00
GKS Bełchatów 0 - 3 Motor Lublin
Kolejka 25 - 26/27. marca 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Bełchatów 0 - 3 Olimpia Elbląg
Motor Lublin 2 - 1 Lech II Poznań 26 marca 2022 - 16:00
Pogoń Siedlce 0 - 2 Garbarnia Kraków 26 marca 2022 - 15:00
Hutnik Kraków 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 marca 2022 - 15:00
Śląsk II Wrocław 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 26 marca 2022 - 15:00
Ruch Chorzów 1 - 0 KKS Kalisz 27 marca 2022 - 18:00
Znicz Pruszków 2 - 2 Wigry Suwałki 26 marca 2022 - 12:00
Wisła Puławy 2 - 0 Sokół Ostróda 26 marca 2022 - 14:00
Radunia Stężyca 1 - 3 Stal Rzeszów 27 marca 2022 - 15:15
Kolejka 26 - 2/3. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 0 - 0 Radunia Stężyca 2 kwietnia 2022 - 16:00
Stal Rzeszów 2 - 0 Wisła Puławy 2 kwietnia 2022 - 19:00
Sokół Ostróda 2 - 2 Znicz Pruszków 2 kwietnia 2022 - 16:00
Wigry Suwałki 0 - 2 Ruch Chorzów 3 kwietnia 2022 - 15:00
KKS Kalisz 3 - 1 Śląsk II Wrocław 2 kwietnia 2022 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Hutnik Kraków 2 kwietnia 2022 - 19:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 2 Pogoń Siedlce 5 kwietnia 2022 - 16:00
Garbarnia Kraków 0 - 1 Motor Lublin 4 kwietnia 2022 - 16:00
Lech II Poznań 3 - 0 GKS Bełchatów
Kolejka 27 - 9/10. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lech II Poznań 0 - 2 Olimpia Elbląg 10 kwietnia 2022 - 13:00
GKS Bełchatów 0 - 3 Garbarnia Kraków
Motor Lublin 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 kwietnia 2022 - 16:00
Pogoń Siedlce 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 9 kwietnia 2022 - 16:00
Hutnik Kraków 2 - 0 KKS Kalisz 9 kwietnia 2022 - 16:00
Śląsk II Wrocław 0 - 1 Wigry Suwałki 10 kwietnia 2022 - 12:30
Ruch Chorzów 3 - 0 Sokół Ostróda 9 kwietnia 2022 - 18:00
Znicz Pruszków 1 - 1 Stal Rzeszów 9 kwietnia 2022 - 15:00
Wisła Puławy 1 - 1 Radunia Stężyca 9 kwietnia 2022 - 15:00
Kolejka 28 - 16. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 0 - 2 Wisła Puławy 16 kwietnia 2022 - 14:00
Radunia Stężyca 5 - 0 Znicz Pruszków 16 kwietnia 2022 - 15:00
Stal Rzeszów 1 - 2 Ruch Chorzów 16 kwietnia 2022 - 19:45
Sokół Ostróda 1 - 1 Śląsk II Wrocław 16 kwietnia 2022 - 16:00
Wigry Suwałki 5 - 1 Hutnik Kraków 16 kwietnia 2022 - 13:00
KKS Kalisz 2 - 3 Pogoń Siedlce 15 kwietnia 2022 - 19:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Motor Lublin 16 kwietnia 2022 - 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3 - 0 GKS Bełchatów
Garbarnia Kraków 1 - 2 Lech II Poznań 16 kwietnia 2022 - 17:00
Kolejka 29 - 23/24. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kraków 0 - 0 Olimpia Elbląg 22 kwietnia 2022 - 17:00
Lech II Poznań 0 - 2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 23 kwietnia 2022 - 13:00
GKS Bełchatów 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Motor Lublin 1 - 0 KKS Kalisz 23 kwietnia 2022 - 17:00
Pogoń Siedlce 3 - 2 Wigry Suwałki 23 kwietnia 2022 - 17:00
Hutnik Kraków 2 - 0 Sokół Ostróda 23 kwietnia 2022 - 16:00
Śląsk II Wrocław 1 - 2 Stal Rzeszów 22 kwietnia 2022 - 17:00
Ruch Chorzów 0 - 1 Radunia Stężyca 23 kwietnia 2022 - 18:20
Znicz Pruszków 2 - 0 Wisła Puławy 22 kwietnia 2022 - 18:00
Kolejka 30 - 27. kwietnia 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 2 - 0 Znicz Pruszków 27 kwietnia 2022 - 17:00
Wisła Puławy 0 - 0 Ruch Chorzów 27 kwietnia 2022 - 18:00
Radunia Stężyca 4 - 2 Śląsk II Wrocław 27 kwietnia 2022 - 17:00
Stal Rzeszów 3 - 3 Hutnik Kraków 27 kwietnia 2022 - 19:00
Sokół Ostróda 0 - 0 Pogoń Siedlce 27 kwietnia 2022 - 16:00
Wigry Suwałki 3 - 2 Motor Lublin 27 kwietnia 2022 - 17:15
KKS Kalisz 3 - 0 GKS Bełchatów
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Lech II Poznań 27 kwietnia 2022 - 19:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 - 2 Garbarnia Kraków 27 kwietnia 2022 - 17:30
Kolejka 31 - 30 kwietnia /1. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1 - 0 Olimpia Elbląg 1 maja 2022 - 17:00
Garbarnia Kraków 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 30 kwietnia 2022 - 17:05
Lech II Poznań 1 - 0 KKS Kalisz 1 maja 2022 - 16:00
GKS Bełchatów 0 - 3 Wigry Suwałki
Motor Lublin 5 - 0 Sokół Ostróda 1 maja 2022 - 17:00
Pogoń Siedlce 1 - 4 Stal Rzeszów 1 maja 2022 - 17:00
Hutnik Kraków 3 - 2 Radunia Stężyca 1 maja 2022 - 17:00
Śląsk II Wrocław 3 - 0 Wisła Puławy 1 maja 2022 - 16:00
Ruch Chorzów 0 - 0 Znicz Pruszków 1 maja 2022 - 15:30
Kolejka 32 - 7/8. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 0 - 0 Ruch Chorzów 7 maja 2022 - 19:45
Znicz Pruszków 0 - 1 Śląsk II Wrocław 7 maja 2022 - 18:00
Wisła Puławy 4 - 1 Hutnik Kraków 7 maja 2022 - 17:00
Radunia Stężyca 2 - 1 Pogoń Siedlce 8 maja 2022 - 15:00
Stal Rzeszów 1 - 1 Motor Lublin 7 maja 2022 - 12:15
Sokół Ostróda 3 - 0 GKS Bełchatów
Wigry Suwałki 2 - 0 Lech II Poznań 7 maja 2022 - 17:00
KKS Kalisz 2 - 1 Garbarnia Kraków 7 maja 2022 - 17:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 7 maja 2022 - 19:30
Kolejka 33 - 14/15. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Olimpia Elbląg 15 maja 2022 - 17:15
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 2 KKS Kalisz 14 maja 2022 - 18:00
Garbarnia Kraków 0 - 2 Wigry Suwałki 15 maja 2022 - 17:00
Lech II Poznań 6 - 4 Sokół Ostróda 15 maja 2022 - 16:00
GKS Bełchatów 0 - 3 Stal Rzeszów
Motor Lublin 2 - 2 Radunia Stężyca 14 maja 2022 - 17:00
Pogoń Siedlce 3 - 3 Wisła Puławy 14 maja 2022 - 17:00
Hutnik Kraków 1 - 0 Znicz Pruszków 14 maja 2022 - 17:00
Śląsk II Wrocław 1 - 1 Ruch Chorzów 14 maja 2022 - 17:00
Kolejka 34 - 21/22. maja 2022 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Elbląg 0 - 1 Śląsk II Wrocław 22 maja 2022 - 12:30
Ruch Chorzów 1 - 0 Hutnik Kraków 22 maja 2022 - 12:30
Znicz Pruszków 0 - 1 Pogoń Siedlce 22 maja 2022 - 12:30
Wisła Puławy 3 - 0 Motor Lublin 22 maja 2022 - 12:30
Radunia Stężyca 3 - 0 GKS Bełchatów
Stal Rzeszów 2 - 2 Lech II Poznań 22 maja 2022 - 12:30
Sokół Ostróda 4 - 7 Garbarnia Kraków 22 maja 2022 - 12:30
Wigry Suwałki 4 - 0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 22 maja 2022 - 12:30
KKS Kalisz 2 - 3 Chojniczanka Chojnice 22 maja 2022 - 12:30
© Pomorski Futbol 2003-2022 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE