ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - NAGRODY DLA 16 DRUŻYN - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2003/2004



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 30 78 25 3 2 108 - 32
2. Wierzyca Pelplin 30 64 19 7 4 100 - 28
3. Czarni Pruszcz Gdański 30 60 19 3 8 100 - 56
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 30 57 17 6 7 71 - 41
5. Borowiak Czersk 30 53 16 5 9 51 - 39
6. Powi¶le Stary Targ 30 41 12 5 13 44 - 59
7. LKS Waplewo 30 40 12 4 14 45 - 62
8. Sokół Zblewo 30 37 10 7 13 35 - 50
9. Kolejarz Chojnice 30 36 10 6 14 51 - 65
10. Pogoń Prabuty 30 35 10 5 15 43 - 56
11. Grom Kleszczewo 30 32 8 8 14 32 - 51
12. Pogoń Smętowo 30 32 10 2 18 46 - 69
13. Tęcza Brusy 30 32 9 5 16 44 - 84
14. Wietcisa Skarszewy 30 27 7 6 17 38 - 66
15. Subkowia Subkowy 30 27 7 6 17 54 - 83
16. Agra Ostrowite 30 24 6 6 18 39 - 60
Ostatni komentarz dodał lechkwaczyński 31.10.2009, 23:01:03



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Tęcza Brusy 1 - 3 Rodło Kwidzyn 18 czerwca 2004 - 17:30
2. LKS Waplewo 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 18 czerwca 2004 - 17:00
3. Agra Ostrowite 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 18 czerwca 2004 - 15:00
4. Grom Kleszczewo 0 - 1 Sokół Zblewo 18 czerwca 2004 - 17:00
5. Powi¶le Stary Targ 3 - 0 Pogoń Smętowo 18 czerwca 2004 - 17:00
vo (na boisku 2-1)
6. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Borowiak Czersk 18 czerwca 2004 - 17:00
7. Subkowia Subkowy 2 - 2 Wierzyca Pelplin 19 czerwca 2004 - 17:00
8. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Pogoń Prabuty 18 czerwca 2004 - 17:00
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Pogoń Prabuty
10. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Kolejarz Chojnice
11. Borowiak Czersk 2 - 1 Subkowia Subkowy
12. Pogoń Smętowo 4 - 1 Wietcisa Skarszewy
13. Sokół Zblewo 1 - 1 Powi¶le Stary Targ
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 1 Grom Kleszczewo
15. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 2 Agra Ostrowite
16. Tęcza Brusy 2 - 2 LKS Waplewo
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. LKS Waplewo 0 - 1 Rodło Kwidzyn
18. Agra Ostrowite 0 - 1 Tęcza Brusy
mecz w Brusach
19. Grom Kleszczewo 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
20. Powi¶le Stary Targ 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
21. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Sokół Zblewo
22. Subkowia Subkowy 1 - 3 Pogoń Smętowo
23. Kolejarz Chojnice 2 - 2 Borowiak Czersk
24. Pogoń Prabuty 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Wierzyca Pelplin
26. Borowiak Czersk 3 - 0 Pogoń Prabuty
27. Pogoń Smętowo 2 - 4 Kolejarz Chojnice
28. Sokół Zblewo 1 - 4 Subkowia Subkowy
29. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
30. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Powi¶le Stary Targ
31. Tęcza Brusy 2 - 0 Grom Kleszczewo
32. LKS Waplewo 0 - 4 Agra Ostrowite
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Agra Ostrowite 1 - 1 Rodło Kwidzyn
34. Grom Kleszczewo 0 - 3 LKS Waplewo
35. Powi¶le Stary Targ 2 - 0 Tęcza Brusy
36. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
37. Subkowia Subkowy 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
38. Kolejarz Chojnice 5 - 2 Sokół Zblewo
39. Pogoń Prabuty 2 - 0 Pogoń Smętowo
40. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Borowiak Czersk
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Borowiak Czersk
42. Pogoń Smętowo 2 - 2 Wierzyca Pelplin
43. Sokół Zblewo 1 - 1 Pogoń Prabuty
44. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Kolejarz Chojnice
vo (na boisku 3-2)
45. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Subkowia Subkowy
46. Tęcza Brusy 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
47. LKS Waplewo 1 - 2 Powi¶le Stary Targ
48. Agra Ostrowite 1 - 1 Grom Kleszczewo
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Grom Kleszczewo 2 - 5 Rodło Kwidzyn
50. Powi¶le Stary Targ 1 - 0 Agra Ostrowite
51. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 LKS Waplewo
52. Subkowia Subkowy 2 - 7 Tęcza Brusy
53. Kolejarz Chojnice 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
54. Pogoń Prabuty 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
55. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Sokół Zblewo
56. Borowiak Czersk 2 - 1 Pogoń Smętowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Pogoń Smętowo
58. Sokół Zblewo 0 - 1 Borowiak Czersk
59. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 1 Wierzyca Pelplin
60. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty
61. Tęcza Brusy 3 - 1 Kolejarz Chojnice
62. LKS Waplewo 1 - 2 Subkowia Subkowy
63. Agra Ostrowite 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
64. Grom Kleszczewo 2 - 2 Powi¶le Stary Targ
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Powi¶le Stary Targ 2 - 2 Rodło Kwidzyn
66. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Grom Kleszczewo
67. Subkowia Subkowy 0 - 1 Agra Ostrowite
68. Kolejarz Chojnice 3 - 0 LKS Waplewo
69. Pogoń Prabuty 3 - 1 Tęcza Brusy
70. Wierzyca Pelplin 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
71. Borowiak Czersk 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
72. Pogoń Smętowo 2 - 0 Sokół Zblewo
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Sokół Zblewo
(2:0)
74. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 Pogoń Smętowo
75. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 0 Borowiak Czersk
76. Tęcza Brusy 0 - 4 Wierzyca Pelplin
77. LKS Waplewo 3 - 2 Pogoń Prabuty
78. Agra Ostrowite 0 - 1 Kolejarz Chojnice
79. Grom Kleszczewo 2 - 1 Subkowia Subkowy
80. Powi¶le Stary Targ 1 - 0 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (3) 
81. Wietcisa Skarszewy 0 - 7 Rodło Kwidzyn
82. Subkowia Subkowy 1 - 2 Powi¶le Stary Targ
83. Kolejarz Chojnice 4 - 1 Grom Kleszczewo
84. Pogoń Prabuty 2 - 0 Agra Ostrowite
85. Wierzyca Pelplin 3 - 1 LKS Waplewo
86. Borowiak Czersk 6 - 1 Tęcza Brusy
87. Pogoń Smętowo 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
88. Sokół Zblewo 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
90. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 1 Sokół Zblewo
91. Tęcza Brusy 3 - 0 Pogoń Smętowo
92. LKS Waplewo 0 - 1 Borowiak Czersk
93. Agra Ostrowite 2 - 2 Wierzyca Pelplin
94. Grom Kleszczewo 1 - 2 Pogoń Prabuty
95. Powi¶le Stary Targ 1 - 0 Kolejarz Chojnice
96. Wietcisa Skarszewy 2 - 4 Subkowia Subkowy
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Subkowia Subkowy 4 - 5 Rodło Kwidzyn
98. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
99. Pogoń Prabuty 0 - 2 Powi¶le Stary Targ
100. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Grom Kleszczewo
101. Borowiak Czersk 3 - 1 Agra Ostrowite
102. Pogoń Smętowo 4 - 0 LKS Waplewo
103. Sokół Zblewo 1 - 2 Tęcza Brusy
104. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Czarni Pruszcz Gdański
106. Tęcza Brusy 0 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
107. LKS Waplewo 3 - 0 Sokół Zblewo
vo (na boisku 3-2)
108. Agra Ostrowite 4 - 2 Pogoń Smętowo
109. Grom Kleszczewo 2 - 0 Borowiak Czersk
110. Powi¶le Stary Targ 0 - 4 Wierzyca Pelplin
111. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Pogoń Prabuty
112. Subkowia Subkowy 0 - 3 Kolejarz Chojnice
vo (na boisku 3-1)
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Rodło Kwidzyn
114. Pogoń Prabuty 4 - 0 Subkowia Subkowy
115. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Wietcisa Skarszewy
116. Borowiak Czersk 2 - 0 Powi¶le Stary Targ
117. Pogoń Smętowo 1 - 2 Grom Kleszczewo
118. Sokół Zblewo 0 - 4 Agra Ostrowite
119. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 2 LKS Waplewo
120. Czarni Pruszcz Gdański 13 - 0 Tęcza Brusy
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Tęcza Brusy
122. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 LKS Waplewo
123. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Agra Ostrowite
124. Sokół Zblewo 3 - 0 Grom Kleszczewo
vo (na boisku 0-1)
125. Pogoń Smętowo 0 - 1 Powi¶le Stary Targ
126. Borowiak Czersk 2 - 0 Wietcisa Skarszewy
127. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Subkowia Subkowy
128. Pogoń Prabuty 2 - 0 Kolejarz Chojnice
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Pogoń Prabuty 0 - 3 Rodło Kwidzyn
vo (na boisku 1-1)
130. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Wierzyca Pelplin
131. Subkowia Subkowy 0 - 0 Borowiak Czersk
132. Wietcisa Skarszewy 1 - 0 Pogoń Smętowo
133. Powi¶le Stary Targ 0 - 1 Sokół Zblewo
134. Grom Kleszczewo 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański
135. Agra Ostrowite 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
136. LKS Waplewo 3 - 2 Tęcza Brusy
przełożony
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Rodło Kwidzyn 3 - 1 LKS Waplewo
138. Tęcza Brusy 0 - 0 Agra Ostrowite
139. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Grom Kleszczewo
140. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Powi¶le Stary Targ
141. Sokół Zblewo 3 - 1 Wietcisa Skarszewy
142. Pogoń Smętowo 2 - 1 Subkowia Subkowy
143. Borowiak Czersk 1 - 0 Kolejarz Chojnice
144. Wierzyca Pelplin 4 - 0 Pogoń Prabuty
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Rodło Kwidzyn
146. Pogoń Prabuty 2 - 1 Borowiak Czersk
147. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Pogoń Smętowo
148. Subkowia Subkowy 2 - 2 Sokół Zblewo
149. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
150. Powi¶le Stary Targ 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
151. Grom Kleszczewo 3 - 0 Tęcza Brusy
152. Agra Ostrowite 1 - 3 LKS Waplewo
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Rodło Kwidzyn 4 - 1 Agra Ostrowite
154. LKS Waplewo 0 - 0 Grom Kleszczewo
155. Tęcza Brusy 1 - 3 Powi¶le Stary Targ
156. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 2 Wietcisa Skarszewy
157. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Subkowia Subkowy
158. Sokół Zblewo 2 - 1 Kolejarz Chojnice
159. Pogoń Smętowo 4 - 2 Pogoń Prabuty
160. Borowiak Czersk 3 - 1 Wierzyca Pelplin
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Borowiak Czersk 3 - 2 Rodło Kwidzyn
162. Wierzyca Pelplin 6 - 0 Pogoń Smętowo
163. Pogoń Prabuty 1 - 2 Sokół Zblewo
164. Kolejarz Chojnice 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański
165. Subkowia Subkowy 2 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
166. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Tęcza Brusy
167. Powi¶le Stary Targ 1 - 3 LKS Waplewo
168. Grom Kleszczewo 2 - 1 Agra Ostrowite
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Grom Kleszczewo
170. Agra Ostrowite 1 - 4 Powi¶le Stary Targ
171. LKS Waplewo 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
172. Tęcza Brusy 2 - 1 Subkowia Subkowy
173. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 1 Kolejarz Chojnice
174. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Pogoń Prabuty
175. Sokół Zblewo 1 - 1 Wierzyca Pelplin
176. Pogoń Smętowo 1 - 3 Borowiak Czersk
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Pogoń Smętowo 0 - 4 Rodło Kwidzyn
178. Borowiak Czersk 1 - 3 Sokół Zblewo
179. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
180. Pogoń Prabuty 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
181. Kolejarz Chojnice 4 - 3 Tęcza Brusy
182. Subkowia Subkowy 0 - 2 LKS Waplewo
183. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Agra Ostrowite
184. Powi¶le Stary Targ 1 - 1 Grom Kleszczewo
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Powi¶le Stary Targ
186. Grom Kleszczewo - - - Wietcisa Skarszewy
obustronny vo (na boisku 0-1)
187. Agra Ostrowite 1 - 2 Subkowia Subkowy
188. LKS Waplewo 3 - 2 Kolejarz Chojnice
189. Tęcza Brusy 0 - 2 Pogoń Prabuty
190. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Wierzyca Pelplin
191. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Borowiak Czersk
przełożony
192. Sokół Zblewo 0 - 0 Pogoń Smętowo
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Sokół Zblewo 1 - 2 Rodło Kwidzyn
194. Pogoń Smętowo 0 - 6 Żuławy Nowy Dwór Gdański
195. Borowiak Czersk 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
196. Wierzyca Pelplin 10 - 1 Tęcza Brusy
197. Pogoń Prabuty 1 - 2 LKS Waplewo
198. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Agra Ostrowite
199. Subkowia Subkowy 1 - 1 Grom Kleszczewo
200. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Powi¶le Stary Targ
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Rodło Kwidzyn 7 - 1 Wietcisa Skarszewy
202. Powi¶le Stary Targ 1 - 2 Subkowia Subkowy
203. Grom Kleszczewo 3 - 0 Kolejarz Chojnice
vo (go¶cie nie przyjechali)
204. Agra Ostrowite 1 - 1 Pogoń Prabuty
205. LKS Waplewo 0 - 8 Wierzyca Pelplin
206. Tęcza Brusy 0 - 0 Borowiak Czersk
207. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Pogoń Smętowo
208. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 1 Sokół Zblewo
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Rodło Kwidzyn
210. Sokół Zblewo 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
211. Pogoń Smętowo 5 - 3 Tęcza Brusy
212. Borowiak Czersk 1 - 2 LKS Waplewo
213. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Agra Ostrowite
214. Pogoń Prabuty 0 - 1 Grom Kleszczewo
215. Kolejarz Chojnice 5 - 3 Powi¶le Stary Targ
216. Subkowia Subkowy 5 - 3 Wietcisa Skarszewy
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Subkowia Subkowy
218. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Kolejarz Chojnice
219. Powi¶le Stary Targ 2 - 3 Pogoń Prabuty
220. Grom Kleszczewo 0 - 3 Wierzyca Pelplin
221. Agra Ostrowite 2 - 3 Borowiak Czersk
222. LKS Waplewo 1 - 0 Pogoń Smętowo
223. Tęcza Brusy 1 - 0 Sokół Zblewo
224. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Rodło Kwidzyn
226. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Tęcza Brusy
vo (go¶cie nie przyjechali)
227. Sokół Zblewo 1 - 1 LKS Waplewo
228. Pogoń Smętowo 3 - 2 Agra Ostrowite
229. Borowiak Czersk 3 - 3 Grom Kleszczewo
230. Wierzyca Pelplin 9 - 2 Powi¶le Stary Targ
231. Pogoń Prabuty 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
232. Kolejarz Chojnice 4 - 4 Subkowia Subkowy
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Rodło Kwidzyn 6 - 2 Kolejarz Chojnice
234. Subkowia Subkowy 6 - 2 Pogoń Prabuty
235. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Wierzyca Pelplin
236. Powi¶le Stary Targ 1 - 1 Borowiak Czersk
237. Grom Kleszczewo 0 - 2 Pogoń Smętowo
238. Agra Ostrowite 1 - 2 Sokół Zblewo
239. LKS Waplewo 4 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
240. Tęcza Brusy 3 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
rozegrany awansem




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE