MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2003/2004



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka II Gdynia 28 59 17 8 3 85 - 23
2. Radunia Stężyca 28 58 17 7 4 79 - 41
3. Polonia Gdańsk 28 57 17 6 5 71 - 33
4. Stolem Gniewino 28 55 16 7 5 55 - 26
5. Orzeł Trąbki Wielkie 28 42 11 9 8 40 - 34
6. Murkam Przodkowo 28 41 11 8 9 31 - 28
7. GKS Sierakowice 28 39 11 6 11 49 - 57
8. Sporting Leźno 28 35 10 5 13 54 - 52
9. GKS Kolbudy 28 35 9 8 11 53 - 69
10. KS Żukowo 28 34 10 4 14 39 - 41
11. Zapro Gdańsk 28 32 9 5 14 39 - 61
12. Motława Suchy Dąb 28 30 9 3 16 38 - 64
13. GKS Kowale 28 27 7 6 15 32 - 59
14. Gedania II Gdańsk 28 24 6 6 16 32 - 53
15. Celtic Reda 28 13 3 4 21 26 - 82
16. Nauta Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
* Nauta Gdynia wycofała się po rundzie jesiennej. Wyniki jej meczów zostały anulowane



Kolejka 1 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Zapro Gdańsk 0 - 1 KS Żukowo
2. Celtic Reda 1 - 4 Radunia Stężyca
3. GKS Kowale 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
4. Arka II Gdynia 2 - 0 Polonia Gdańsk
5. GKS Sierakowice 1 - 1 Murkam Przodkowo
6. Nauta Gdynia - Stolem Gniewino
anulowany (było 0-2)
7. GKS Kolbudy 3 - 2 Motława Suchy Dąb
8. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Sporting Leźno
Kolejka 2 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. KS Żukowo 4 - 2 Sporting Leźno
10. Motława Suchy Dąb 0 - 1 Gedania II Gdańsk
11. Stolem Gniewino 3 - 0 GKS Kolbudy
12. Murkam Przodkowo - Nauta Gdynia
anulowany (było 2-1)
13. Polonia Gdańsk 3 - 2 GKS Sierakowice
14. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Arka II Gdynia
15. Radunia Stężyca 5 - 0 GKS Kowale
16. Zapro Gdańsk 2 - 1 Celtic Reda
Kolejka 3 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Celtic Reda 1 - 4 KS Żukowo
18. GKS Kowale 2 - 2 Zapro Gdańsk
19. Arka II Gdynia 9 - 0 Radunia Stężyca
20. GKS Sierakowice 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
21. Nauta Gdynia - Polonia Gdańsk
anulowany (było 0-3)
22. GKS Kolbudy 2 - 0 Murkam Przodkowo
23. Gedania II Gdańsk 0 - 2 Stolem Gniewino
24. Sporting Leźno 4 - 1 Motława Suchy Dąb
Kolejka 4 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. KS Żukowo 6 - 2 Motława Suchy Dąb
26. Stolem Gniewino 4 - 2 Sporting Leźno
27. Murkam Przodkowo 1 - 0 Gedania II Gdańsk
w Le?nie
28. Polonia Gdańsk 5 - 3 GKS Kolbudy
29. Orzeł Trąbki Wielkie - Nauta Gdynia
anulowany (było 2-0)
30. Radunia Stężyca 6 - 2 GKS Sierakowice
31. Zapro Gdańsk 0 - 4 Arka II Gdynia
32. Celtic Reda 1 - 2 GKS Kowale
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. GKS Kowale 0 - 5 KS Żukowo
34. Arka II Gdynia 4 - 1 Celtic Reda
35. GKS Sierakowice 4 - 0 Zapro Gdańsk
36. Nauta Gdynia - Radunia Stężyca
anulowany (było 0-5)
37. GKS Kolbudy 2 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
38. Gedania II Gdańsk 0 - 1 Polonia Gdańsk
39. Sporting Leźno 0 - 1 Murkam Przodkowo
40. Motława Suchy Dąb 0 - 1 Stolem Gniewino
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. KS Żukowo 0 - 0 Stolem Gniewino
42. Murkam Przodkowo 1 - 2 Motława Suchy Dąb
43. Polonia Gdańsk 4 - 3 Sporting Leźno
(3:0)
44. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Gedania II Gdańsk
(0:0)
45. Radunia Stężyca 5 - 2 GKS Kolbudy
46. Zapro Gdańsk - Nauta Gdynia
anulowany (było 1-5)
47. Celtic Reda 2 - 5 GKS Sierakowice
48. GKS Kowale 1 - 4 Arka II Gdynia
(1:1)
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Arka II Gdynia 2 - 1 KS Żukowo
50. GKS Sierakowice 4 - 1 GKS Kowale
51. Nauta Gdynia - Celtic Reda
anulowany (było 0-2)
52. GKS Kolbudy 7 - 4 Zapro Gdańsk
(1:3)
53. Gedania II Gdańsk 2 - 5 Radunia Stężyca
54. Sporting Leźno 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
55. Motława Suchy Dąb 3 - 0 Polonia Gdańsk
vo (na boisku 3-6)
56. Stolem Gniewino 2 - 0 Murkam Przodkowo
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. KS Żukowo 0 - 1 Murkam Przodkowo
58. Polonia Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino
59. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Motława Suchy Dąb
60. Radunia Stężyca 7 - 0 Sporting Leźno
61. Zapro Gdańsk 0 - 0 Gedania II Gdańsk
62. Celtic Reda 1 - 2 GKS Kolbudy
63. GKS Kowale - Nauta Gdynia
anulowany (było 0-0)
64. Arka II Gdynia 7 - 0 GKS Sierakowice
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GKS Sierakowice 2 - 3 KS Żukowo
66. Nauta Gdynia - Arka II Gdynia
anulowany (było 2-3)
67. GKS Kolbudy 4 - 1 GKS Kowale
68. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Celtic Reda
69. Sporting Leźno 4 - 1 Zapro Gdańsk
70. Motława Suchy Dąb 1 - 2 Radunia Stężyca
71. Stolem Gniewino 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
72. Murkam Przodkowo 1 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. KS Żukowo 1 - 4 Polonia Gdańsk
74. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Murkam Przodkowo
75. Radunia Stężyca 3 - 1 Stolem Gniewino
76. Zapro Gdańsk 2 - 3 Motława Suchy Dąb
77. Celtic Reda 1 - 4 Sporting Leźno
78. GKS Kowale 4 - 1 Gedania II Gdańsk
79. Arka II Gdynia 13 - 1 GKS Kolbudy
80. GKS Sierakowice - Nauta Gdynia
anulowany - było 3-0vo (na boisku 2-2)
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Nauta Gdynia - KS Żukowo
anulowany - było 0-4 vo (na boisku 1-4)
82. GKS Kolbudy - GKS Sierakowice
obustronny vo (na boisku 1-1)
83. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Arka II Gdynia
vo (na boisku 0-2)
84. Sporting Leźno 0 - 3 GKS Kowale
vo (na boisku 8-1)
85. Motława Suchy Dąb 0 - 3 Celtic Reda
vo (na boisku 5-2)
86. Stolem Gniewino 8 - 1 Zapro Gdańsk
87. Murkam Przodkowo 0 - 0 Radunia Stężyca
88. Polonia Gdańsk 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. KS Żukowo 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
90. Radunia Stężyca 5 - 3 Polonia Gdańsk
91. Zapro Gdańsk 0 - 3 Murkam Przodkowo
vo (na boisku 2-1)
92. Celtic Reda 1 - 4 Stolem Gniewino
93. GKS Kowale 3 - 0 Motława Suchy Dąb
vo (na boisku 1-2)
94. Arka II Gdynia 4 - 0 Sporting Leźno
95. GKS Sierakowice 0 - 3 Gedania II Gdańsk
vo (na boisku 1-1)
96. Nauta Gdynia - GKS Kolbudy
anulowany - by? obustronny vo (na boisku 0-7)
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GKS Kolbudy 0 - 3 KS Żukowo
vo (na boisku 3-1)
98. Gedania II Gdańsk - Nauta Gdynia
anulowany (było 4-2)
99. Sporting Leźno 4 - 0 GKS Sierakowice
vo (na boisku 4-2)
100. Motława Suchy Dąb 1 - 1 Arka II Gdynia
101. Stolem Gniewino 3 - 0 GKS Kowale
102. Murkam Przodkowo 0 - 0 Celtic Reda
103. Polonia Gdańsk 3 - 1 Zapro Gdańsk
104. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Radunia Stężyca
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. KS Żukowo 1 - 3 Radunia Stężyca
106. Zapro Gdańsk 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
107. Celtic Reda 0 - 0 Polonia Gdańsk
108. GKS Kowale 0 - 4 Murkam Przodkowo
109. Arka II Gdynia 5 - 0 Stolem Gniewino
110. GKS Sierakowice 2 - 1 Motława Suchy Dąb
111. Nauta Gdynia - Sporting Leźno
anulowany - było 0-5 vo (na boisku 3-5)
112. GKS Kolbudy 0 - 3 Gedania II Gdańsk
vo (na boisku 1-2)
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Gedania II Gdańsk 1 - 1 KS Żukowo
114. Sporting Leźno 3 - 1 GKS Kolbudy
115. Motława Suchy Dąb - Nauta Gdynia
anulowany (było 3-1)
116. Stolem Gniewino 4 - 1 GKS Sierakowice
117. Murkam Przodkowo 1 - 0 Arka II Gdynia
118. Polonia Gdańsk 7 - 1 GKS Kowale
119. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Celtic Reda
120. Radunia Stężyca 3 - 0 Zapro Gdańsk
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. KS Żukowo 2 - 0 Zapro Gdańsk
122. Radunia Stężyca 6 - 1 Celtic Reda
123. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 GKS Kowale
124. Polonia Gdańsk 2 - 0 Arka II Gdynia
125. Murkam Przodkowo 0 - 1 GKS Sierakowice
126. Motława Suchy Dąb 5 - 2 GKS Kolbudy
127. Sporting Leźno 3 - 0 Gedania II Gdańsk
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Sporting Leźno 1 - 2 KS Żukowo
130. Gedania II Gdańsk 4 - 1 Motława Suchy Dąb
131. GKS Kolbudy 0 - 1 Stolem Gniewino
132. GKS Sierakowice 0 - 0 Polonia Gdańsk
133. Arka II Gdynia 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
vo (na boisku 1-0)
134. GKS Kowale 0 - 1 Radunia Stężyca
przełożony
135. Celtic Reda 1 - 2 Zapro Gdańsk
Pauza: Murkam Przodkowo,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. KS Żukowo 1 - 2 Celtic Reda
138. Zapro Gdańsk 2 - 0 GKS Kowale
139. Radunia Stężyca 1 - 1 Arka II Gdynia
140. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 GKS Sierakowice
vo (na boisku 2-1)
141. Murkam Przodkowo 0 - 5 GKS Kolbudy
142. Stolem Gniewino 2 - 2 Gedania II Gdańsk
143. Motława Suchy Dąb 1 - 0 Sporting Leźno
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Motława Suchy Dąb 1 - 0 KS Żukowo
146. Sporting Leźno 1 - 2 Stolem Gniewino
147. Gedania II Gdańsk 0 - 3 Murkam Przodkowo
148. GKS Kolbudy 0 - 0 Polonia Gdańsk
149. GKS Sierakowice 1 - 0 Radunia Stężyca
150. Arka II Gdynia 4 - 1 Zapro Gdańsk
(1:0)
151. GKS Kowale 2 - 0 Celtic Reda
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. KS Żukowo 1 - 1 GKS Kowale
154. Celtic Reda 1 - 1 Arka II Gdynia
155. Zapro Gdańsk 4 - 1 GKS Sierakowice
156. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 GKS Kolbudy
157. Polonia Gdańsk 1 - 1 Gedania II Gdańsk
158. Murkam Przodkowo 2 - 1 Sporting Leźno
159. Stolem Gniewino 4 - 1 Motława Suchy Dąb
(2:0)
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Stolem Gniewino 1 - 0 KS Żukowo
162. Motława Suchy Dąb 1 - 0 Murkam Przodkowo
163. Sporting Leźno 0 - 0 Polonia Gdańsk
164. Gedania II Gdańsk 0 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
165. GKS Kolbudy 3 - 3 Radunia Stężyca
166. GKS Sierakowice 2 - 1 Celtic Reda
167. Arka II Gdynia 3 - 1 GKS Kowale
Pauza: Zapro Gdańsk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. KS Żukowo 0 - 0 Arka II Gdynia
170. GKS Kowale 0 - 0 GKS Sierakowice
171. Zapro Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy
172. Radunia Stężyca 1 - 1 Gedania II Gdańsk
173. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Sporting Leźno
174. Polonia Gdańsk 3 - 0 Motława Suchy Dąb
175. Murkam Przodkowo 1 - 1 Stolem Gniewino
Pauza: Celtic Reda,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Murkam Przodkowo 1 - 0 KS Żukowo
178. Stolem Gniewino 2 - 0 Polonia Gdańsk
179. Motława Suchy Dąb 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
180. Sporting Leźno 1 - 3 Radunia Stężyca
181. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Zapro Gdańsk
182. GKS Kolbudy 4 - 2 Celtic Reda
183. GKS Sierakowice 1 - 1 Arka II Gdynia
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. KS Żukowo 0 - 2 GKS Sierakowice
186. GKS Kowale 2 - 3 GKS Kolbudy
187. Celtic Reda 0 - 1 Gedania II Gdańsk
188. Zapro Gdańsk 1 - 1 Sporting Leźno
189. Radunia Stężyca 5 - 1 Motława Suchy Dąb
190. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Stolem Gniewino
191. Polonia Gdańsk 3 - 0 Murkam Przodkowo
vo (na boisku 1-1)
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Polonia Gdańsk 4 - 0 KS Żukowo
194. Murkam Przodkowo 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie
195. Stolem Gniewino 1 - 1 Radunia Stężyca
196. Motława Suchy Dąb 0 - 4 Zapro Gdańsk
vo (na boisku 2-4)
197. Sporting Leźno 4 - 1 Celtic Reda
198. Gedania II Gdańsk 2 - 1 GKS Kowale
199. GKS Kolbudy 2 - 2 Arka II Gdynia
Pauza: GKS Sierakowice,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. GKS Sierakowice 2 - 2 GKS Kolbudy
202. Arka II Gdynia 4 - 2 Gedania II Gdańsk
203. GKS Kowale 2 - 2 Sporting Leźno
204. Celtic Reda 0 - 3 Motława Suchy Dąb
205. Zapro Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino
206. Radunia Stężyca 1 - 1 Murkam Przodkowo
207. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Polonia Gdańsk
Pauza: KS Żukowo,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 KS Żukowo
210. Polonia Gdańsk 4 - 1 Radunia Stężyca
211. Murkam Przodkowo 1 - 2 Zapro Gdańsk
212. Stolem Gniewino 5 - 0 Celtic Reda
213. Motława Suchy Dąb 0 - 3 GKS Kowale
vo (przerwany w 70. min.)
214. Sporting Leźno 4 - 2 Arka II Gdynia
215. Gedania II Gdańsk 4 - 5 GKS Sierakowice
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. KS Żukowo 0 - 1 GKS Kolbudy
218. GKS Sierakowice 0 - 3 Sporting Leźno
219. Arka II Gdynia 1 - 1 Motława Suchy Dąb
220. GKS Kowale 0 - 0 Stolem Gniewino
221. Celtic Reda 0 - 3 Murkam Przodkowo
222. Zapro Gdańsk 2 - 3 Polonia Gdańsk
223. Radunia Stężyca 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Radunia Stężyca 5 - 0 KS Żukowo
226. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Zapro Gdańsk
227. Polonia Gdańsk 10 - 0 Celtic Reda
228. Murkam Przodkowo 1 - 1 GKS Kowale
229. Stolem Gniewino 0 - 0 Arka II Gdynia
230. Motława Suchy Dąb 5 - 4 GKS Sierakowice
231. Gedania II Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Sporting Leźno,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. KS Żukowo 2 - 1 Gedania II Gdańsk
234. GKS Kolbudy 2 - 2 Sporting Leźno
235. GKS Sierakowice 2 - 0 Stolem Gniewino
236. Arka II Gdynia 2 - 0 Murkam Przodkowo
237. GKS Kowale 0 - 3 Polonia Gdańsk
przełożony
238. Celtic Reda 1 - 6 Orzeł Trąbki Wielkie
239. Zapro Gdańsk 3 - 0 Radunia Stężyca
vo, na boisku 1-2 (afera korupcyjna)




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE