POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2003/2004



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 34 85 27 4 3 102 - 29
2. Gedania Gdańsk 34 81 25 6 3 101 - 27
3. Olimpia Sztum 34 69 20 9 5 67 - 30
4. Orlęta Reda 34 65 20 5 9 68 - 37
5. Orkan Rumia 33 53 16 5 12 57 - 42
6. Cartusia Kartuzy 34 51 14 9 11 46 - 40
7. Kaszuby Połchowo 34 47 14 5 15 56 - 53
8. KP Sopot 34 46 13 7 14 49 - 57
9. Powi¶le Dzierzgoń 34 46 14 4 16 36 - 50
10. Wierzyca Starogard Gdański 34 46 13 7 14 48 - 67
11. Gryf 95 Słupsk 34 45 14 3 17 43 - 54
12. Wisła Tczew 34 44 13 5 16 38 - 49
13. Bałtyk Gdynia 34 43 11 10 13 46 - 39
14. Chojniczanka Chojnice 34 43 13 4 17 52 - 61
15. Pomezania Malbork 34 42 11 9 14 42 - 56
16. Pogoń Lębork 34 28 6 10 18 46 - 57
17. Sparta Sycewice 33 14 4 2 27 46 - 110
18. Wybrzeże Objazda 34 14 4 2 28 26 - 111



Kolejka 1 - 9/10. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
2. Cartusia Kartuzy 2 - 1 KP Sopot
3. Lechia Gdańsk 1 - 0 Orlęta Reda
4. Sparta Sycewice 0 - 1 Pomezania Malbork
5. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 0 Bałtyk Gdynia
6. Pogoń Lębork 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
7. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Wisła Tczew
8. Orkan Rumia 2 - 1 Kaszuby Połchowo
9. Gedania Gdańsk 2 - 1 Olimpia Sztum
Kolejka 2 - 13. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Olimpia Sztum
w Ustce
11. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Gedania Gdańsk
12. Wisła Tczew 0 - 0 Orkan Rumia
13. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
14. Bałtyk Gdynia 4 - 0 Pogoń Lębork
15. Pomezania Malbork 1 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
16. Orlęta Reda 3 - 2 Sparta Sycewice
17. KP Sopot 4 - 1 Lechia Gdańsk
w Gdańsku
18. Wybrzeże Objazda 0 - 1 Cartusia Kartuzy
Kolejka 3 - 17. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Gryf 95 Słupsk
20. Lechia Gdańsk 3 - 0 Wybrzeże Objazda
21. Sparta Sycewice 1 - 2 KP Sopot
22. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 0 Orlęta Reda
23. Pogoń Lębork 2 - 0 Pomezania Malbork
24. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 6 Bałtyk Gdynia
25. Orkan Rumia 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
26. Gedania Gdańsk 2 - 1 Wisła Tczew
27. Olimpia Sztum 2 - 2 Kaszuby Połchowo
Kolejka 4 - 23/24. sierpnia 2004 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Gryf 95 Słupsk 3 - 1 Kaszuby Połchowo
w Ustce
29. Wisła Tczew 1 - 3 Olimpia Sztum
30. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gedania Gdańsk
stadion Kolejarza Chojnice
31. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Orkan Rumia
32. Pomezania Malbork 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
33. Orlęta Reda 0 - 0 Pogoń Lębork
34. KP Sopot 1 - 2 Powi¶le Dzierzgoń
35. Wybrzeże Objazda 4 - 1 Sparta Sycewice
36. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 5 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Lechia Gdańsk 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
38. Sparta Sycewice 2 - 3 Cartusia Kartuzy
39. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 0 Wybrzeże Objazda
40. Pogoń Lębork 1 - 2 KP Sopot
41. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Orlęta Reda
42. Orkan Rumia 3 - 0 Pomezania Malbork
43. Gedania Gdańsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
44. Olimpia Sztum 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
45. Kaszuby Połchowo 0 - 1 Wisła Tczew
Kolejka 6 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Wisła Tczew
w Ustce
47. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Kaszuby Połchowo
48. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Olimpia Sztum
49. Pomezania Malbork 0 - 0 Gedania Gdańsk
50. Orlęta Reda 0 - 2 Orkan Rumia
51. KP Sopot 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
52. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Pogoń Lębork
53. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
w Kartuzach
54. Lechia Gdańsk 8 - 2 Sparta Sycewice
Kolejka 7 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Sparta Sycewice 5 - 2 Gryf 95 Słupsk
56. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 7 Lechia Gdańsk
57. Pogoń Lębork 0 - 0 Cartusia Kartuzy
58. Wierzyca Starogard Gdański 4 - 4 Wybrzeże Objazda
59. Orkan Rumia 1 - 2 KP Sopot
60. Gedania Gdańsk 3 - 0 Orlęta Reda
61. Olimpia Sztum 2 - 2 Pomezania Malbork
62. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Bałtyk Gdynia
63. Wisła Tczew 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 8 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
65. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Wisła Tczew
66. Pomezania Malbork 1 - 2 Kaszuby Połchowo
67. Orlęta Reda 2 - 1 Olimpia Sztum
68. KP Sopot 2 - 2 Gedania Gdańsk
69. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Orkan Rumia
70. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
71. Lechia Gdańsk 4 - 2 Pogoń Lębork
72. Sparta Sycewice 2 - 5 Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 9 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
74. Pogoń Lębork 3 - 1 Sparta Sycewice
75. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Lechia Gdańsk
76. Orkan Rumia 2 - 0 Cartusia Kartuzy
77. Gedania Gdańsk 4 - 1 Wybrzeże Objazda
78. Olimpia Sztum 2 - 0 KP Sopot
79. Kaszuby Połchowo 2 - 0 Orlęta Reda
80. Wisła Tczew 3 - 1 Pomezania Malbork
81. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Bałtyk Gdynia
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Bałtyk Gdynia
83. Pomezania Malbork 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
84. Orlęta Reda 4 - 0 Wisła Tczew
85. KP Sopot 0 - 1 Kaszuby Połchowo
86. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Olimpia Sztum
87. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gedania Gdańsk
88. Lechia Gdańsk 8 - 1 Orkan Rumia
89. Sparta Sycewice 2 - 5 Wierzyca Starogard Gdański
90. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pogoń Lębork 1 - 1 Gryf 95 Słupsk
(0:1)
92. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
93. Orkan Rumia 4 - 0 Sparta Sycewice
(3:0)
94. Gedania Gdańsk 1 - 2 Lechia Gdańsk
(1:0); gospodarzem by?a Lechia
95. Olimpia Sztum 1 - 1 Cartusia Kartuzy
(0:0)
96. Kaszuby Połchowo 5 - 1 Wybrzeże Objazda
97. Wisła Tczew 0 - 3 KP Sopot
(0:0)
98. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Orlęta Reda
99. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Pomezania Malbork
(0:0)
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Gryf 95 Słupsk 2 - 0 Pomezania Malbork
101. Orlęta Reda 2 - 1 Bałtyk Gdynia
102. KP Sopot 3 - 5 Chojniczanka Chojnice
103. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Wisła Tczew
104. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Kaszuby Połchowo
105. Lechia Gdańsk 2 - 0 Olimpia Sztum
106. Sparta Sycewice 0 - 1 Gedania Gdańsk
107. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 0 Orkan Rumia
108. Pogoń Lębork 6 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Wierzyca Starogard Gdański 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
110. Orkan Rumia 3 - 2 Pogoń Lębork
(2:1)
111. Gedania Gdańsk 3 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
(0:0)
112. Olimpia Sztum 3 - 0 Sparta Sycewice
113. Kaszuby Połchowo 1 - 3 Lechia Gdańsk
(0:0)
114. Wisła Tczew 3 - 2 Cartusia Kartuzy
(0:2)
115. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Wybrzeże Objazda
116. Bałtyk Gdynia 1 - 1 KP Sopot
(0:1)
117. Pomezania Malbork 1 - 1 Orlęta Reda
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Gryf 95 Słupsk 4 - 1 Orlęta Reda
119. KP Sopot 0 - 5 Pomezania Malbork
120. Wybrzeże Objazda 2 - 0 Bałtyk Gdynia
121. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
122. Lechia Gdańsk 3 - 1 Wisła Tczew
123. Sparta Sycewice 4 - 2 Kaszuby Połchowo
124. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 3 Olimpia Sztum
125. Pogoń Lębork 1 - 3 Gedania Gdańsk
126. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 3 Orkan Rumia
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Orkan Rumia 3 - 2 Gryf 95 Słupsk
128. Gedania Gdańsk 6 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
(2:0)
129. Olimpia Sztum 5 - 1 Pogoń Lębork
130. Kaszuby Połchowo 0 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
131. Wisła Tczew 1 - 1 Sparta Sycewice
132. Chojniczanka Chojnice 3 - 2 Lechia Gdańsk
133. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Cartusia Kartuzy
134. Pomezania Malbork 4 - 0 Wybrzeże Objazda
135. Orlęta Reda 0 - 1 KP Sopot
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Gryf 95 Słupsk 0 - 0 KP Sopot
137. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Orlęta Reda
138. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Pomezania Malbork
139. Lechia Gdańsk 2 - 1 Bałtyk Gdynia
140. Sparta Sycewice 6 - 0 Chojniczanka Chojnice
141. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 1 Wisła Tczew
142. Pogoń Lębork 2 - 0 Kaszuby Połchowo
143. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 6 Olimpia Sztum
144. Orkan Rumia 2 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Gedania Gdańsk 4 - 1 Gryf 95 Słupsk
146. Olimpia Sztum 1 - 0 Orkan Rumia
147. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
148. Wisła Tczew 1 - 1 Pogoń Lębork
149. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
150. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Sparta Sycewice
151. Pomezania Malbork 0 - 2 Lechia Gdańsk
152. Orlęta Reda 2 - 0 Cartusia Kartuzy
153. KP Sopot 1 - 0 Wybrzeże Objazda
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Gryf 95 Słupsk 3 - 0 Wybrzeże Objazda
155. KP Sopot 0 - 4 Cartusia Kartuzy
156. Orlęta Reda 0 - 3 Lechia Gdańsk
(0:1)
157. Pomezania Malbork 2 - 1 Sparta Sycewice
158. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
159. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pogoń Lębork
(2:0)
160. Wisła Tczew 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
161. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Orkan Rumia
162. Olimpia Sztum 3 - 2 Gedania Gdańsk
(2:0)
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Olimpia Sztum 3 - 0 Gryf 95 Słupsk
164. Gedania Gdańsk 3 - 0 Kaszuby Połchowo
ul. Załogowa
165. Orkan Rumia 0 - 1 Wisła Tczew
166. Wierzyca Starogard Gdański 6 - 1 Chojniczanka Chojnice
167. Pogoń Lębork 0 - 0 Bałtyk Gdynia
168. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 1 Pomezania Malbork
169. Sparta Sycewice 1 - 7 Orlęta Reda
170. Lechia Gdańsk 1 - 1 KP Sopot
stadion Ogniwa Sopot
171. Cartusia Kartuzy 6 - 1 Wybrzeże Objazda
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Gryf 95 Słupsk 0 - 1 Cartusia Kartuzy
173. Wybrzeże Objazda 1 - 3 Lechia Gdańsk
174. KP Sopot 5 - 1 Sparta Sycewice
175. Orlęta Reda 4 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
176. Pomezania Malbork 1 - 0 Pogoń Lębork
177. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
178. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Orkan Rumia
bez kibiców
179. Wisła Tczew 0 - 0 Gedania Gdańsk
180. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Olimpia Sztum
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Gryf 95 Słupsk
182. Olimpia Sztum 2 - 0 Wisła Tczew
183. Gedania Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
ul. Załogowa
184. Orkan Rumia 1 - 1 Bałtyk Gdynia
185. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
186. Pogoń Lębork 1 - 2 Orlęta Reda
bez kibiców
187. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 1 KP Sopot
188. Sparta Sycewice 3 - 1 Wybrzeże Objazda
189. Lechia Gdańsk 1 - 0 Cartusia Kartuzy
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Gryf 95 Słupsk 0 - 2 Lechia Gdańsk
191. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Sparta Sycewice
192. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Powi¶le Dzierzgoń
193. KP Sopot 2 - 2 Pogoń Lębork
194. Orlęta Reda 3 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
195. Pomezania Malbork 0 - 2 Orkan Rumia
196. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Gedania Gdańsk
197. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Olimpia Sztum
bez kibiców
198. Wisła Tczew 0 - 3 Kaszuby Połchowo
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. Wisła Tczew 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
200. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
201. Olimpia Sztum 2 - 0 Bałtyk Gdynia
202. Gedania Gdańsk 7 - 0 Pomezania Malbork
ul. Załogowa
203. Orkan Rumia 0 - 2 Orlęta Reda
204. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 1 KP Sopot
205. Pogoń Lębork 6 - 0 Wybrzeże Objazda
206. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
mecz w Dzierzgoniu
207. Sparta Sycewice 0 - 5 Lechia Gdańsk
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Sparta Sycewice
209. Lechia Gdańsk 3 - 2 Powi¶le Dzierzgoń
210. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Pogoń Lębork
211. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Wierzyca Starogard Gdański
212. KP Sopot 1 - 1 Orkan Rumia
213. Orlęta Reda 2 - 2 Gedania Gdańsk
214. Pomezania Malbork 1 - 1 Olimpia Sztum
215. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Kaszuby Połchowo
216. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Wisła Tczew
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gryf 95 Słupsk
218. Wisła Tczew 1 - 0 Bałtyk Gdynia
219. Kaszuby Połchowo 5 - 2 Pomezania Malbork
220. Olimpia Sztum 0 - 2 Orlęta Reda
221. Gedania Gdańsk 4 - 1 KP Sopot
222. Orkan Rumia 7 - 0 Wybrzeże Objazda
223. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Cartusia Kartuzy
224. Pogoń Lębork 0 - 3 Lechia Gdańsk
vo (na boisku 0:2)
225. Powi¶le Dzierzgoń 4 - 3 Sparta Sycewice
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Gryf 95 Słupsk 1 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
227. Sparta Sycewice 1 - 5 Pogoń Lębork
228. Lechia Gdańsk 2 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
229. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Orkan Rumia
230. Wybrzeże Objazda 0 - 11 Gedania Gdańsk
231. KP Sopot 3 - 1 Olimpia Sztum
232. Orlęta Reda 0 - 0 Kaszuby Połchowo
233. Pomezania Malbork 1 - 1 Wisła Tczew
234. Bałtyk Gdynia 2 - 4 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Gryf 95 Słupsk
236. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Pomezania Malbork
237. Wisła Tczew 0 - 2 Orlęta Reda
238. Kaszuby Połchowo 1 - 2 KP Sopot
239. Olimpia Sztum 3 - 0 Wybrzeże Objazda
vo (go¶cie nie przyjechali)
240. Gedania Gdańsk 3 - 0 Cartusia Kartuzy
241. Orkan Rumia 0 - 2 Lechia Gdańsk
przełożony
242. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 0 Sparta Sycewice
vo (go¶cie nie przyjechali)
243. Pogoń Lębork 0 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Pogoń Lębork
245. Powi¶le Dzierzgoń 1 - 2 Wierzyca Starogard Gdański
246. Sparta Sycewice - Orkan Rumia
obustronny walkower 3:0 i 0:3; na boisku 0:3
247. Lechia Gdańsk 3 - 4 Gedania Gdańsk
gospodarzem by?a Gedania
248. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Olimpia Sztum
249. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Kaszuby Połchowo
250. KP Sopot 0 - 1 Wisła Tczew
251. Orlęta Reda 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
252. Pomezania Malbork 0 - 0 Bałtyk Gdynia
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Pomezania Malbork 4 - 2 Gryf 95 Słupsk
254. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Orlęta Reda
255. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 KP Sopot
256. Wisła Tczew 4 - 0 Wybrzeże Objazda
257. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Cartusia Kartuzy
258. Olimpia Sztum 1 - 1 Lechia Gdańsk
259. Gedania Gdańsk 7 - 0 Sparta Sycewice
260. Orkan Rumia 2 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
261. Wierzyca Starogard Gdański 0 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Gryf 95 Słupsk 2 - 3 Wierzyca Starogard Gdański
263. Pogoń Lębork 1 - 1 Orkan Rumia
264. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 5 Gedania Gdańsk
265. Sparta Sycewice 0 - 2 Olimpia Sztum
266. Lechia Gdańsk 1 - 1 Kaszuby Połchowo
267. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Wisła Tczew
268. Wybrzeże Objazda 0 - 2 Chojniczanka Chojnice
269. KP Sopot 0 - 3 Bałtyk Gdynia
v.o.; na boisku 0:1
270. Orlęta Reda 5 - 1 Pomezania Malbork
awansem
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Orlęta Reda 2 - 0 Gryf 95 Słupsk
272. Pomezania Malbork 3 - 0 KP Sopot
v.o.; na boisku 2:4
273. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Wybrzeże Objazda
v.o.; na boisku 3:0
274. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Cartusia Kartuzy
275. Wisła Tczew 0 - 4 Lechia Gdańsk
276. Kaszuby Połchowo 5 - 1 Sparta Sycewice
277. Olimpia Sztum 1 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
278. Gedania Gdańsk 1 - 1 Pogoń Lębork
279. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 0 Orkan Rumia
mecz w Rumi
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Gryf 95 Słupsk 2 - 1 Orkan Rumia
281. Wierzyca Starogard Gdański 1 - 6 Gedania Gdańsk
282. Pogoń Lębork 2 - 3 Olimpia Sztum
283. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 0 Kaszuby Połchowo
284. Sparta Sycewice 0 - 3 Wisła Tczew
v.o.; na boisku 2:4
285. Lechia Gdańsk 5 - 2 Chojniczanka Chojnice
286. Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bałtyk Gdynia
287. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Pomezania Malbork
288. KP Sopot 0 - 3 Orlęta Reda
v.o.; na boisku 6:2
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. KP Sopot 2 - 0 Gryf 95 Słupsk
290. Orlęta Reda 6 - 1 Wybrzeże Objazda
291. Pomezania Malbork 0 - 1 Cartusia Kartuzy
292. Bałtyk Gdynia 0 - 3 Lechia Gdańsk
v.o.; mecz odwołany
293. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Sparta Sycewice
294. Wisła Tczew 3 - 1 Powi¶le Dzierzgoń
295. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Pogoń Lębork
296. Olimpia Sztum 0 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
297. Gedania Gdańsk 3 - 0 Orkan Rumia
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Gryf 95 Słupsk 2 - 2 Gedania Gdańsk
299. Orkan Rumia 0 - 1 Olimpia Sztum
300. Wierzyca Starogard Gdański 3 - 2 Kaszuby Połchowo
301. Pogoń Lębork 1 - 2 Wisła Tczew
302. Powi¶le Dzierzgoń 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
303. Sparta Sycewice 0 - 4 Bałtyk Gdynia
304. Lechia Gdańsk 6 - 0 Pomezania Malbork
305. Cartusia Kartuzy 3 - 5 Orlęta Reda
306. Wybrzeże Objazda 1 - 4 KP Sopot




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE