Liga Juniorów D2 - grupa Słupsk I - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 9 27 9 0 0 108 - 11
2. Jantar Ustka 9 24 8 0 1 63 - 11
3. Gryf Słupsk KS 9 21 7 0 2 70 - 14
4. Grasz Dwumiasto 9 18 6 0 3 63 - 21
5. Echo Biesowice 9 13 4 1 4 39 - 40
6. Byki Słupsk 9 11 3 2 4 28 - 35
7. GTS Czarna Dąbrówka 9 7 2 1 6 27 - 41 1 1 0 1 0 1 - 1
8. Lew Lębork 9 7 2 1 6 29 - 49 1 1 0 1 0 1 - 1
9. Słupia Kobylnica 9 4 1 1 7 31 - 56
10. Wybrzeże Objazda 9 0 0 0 9 1 - 181
Ostatni komentarz dodał bialykruk 05.09.2020, 18:12:49


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 30 sierpnia 2020 - 11:00
Słupia Kobylnica 2 - 11 Gryf Słupsk KS 30 sierpnia 2020 - 12:00
Jantar Ustka 2 - 1 Grasz Dwumiasto 29 sierpnia 2020 - 16:00
Echo Biesowice 16 - 0 Wybrzeże Objazda 30 sierpnia 2020 - 10:00
Byki Słupsk 1 - 10 Gryf Słupsk 9 września 2020 - 18:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 8 Gryf Słupsk 15 września 2020 - 17:00
Wybrzeże Objazda 1 - 14 Byki Słupsk 6 września 2020 - 14:00
Grasz Dwumiasto 12 - 0 Echo Biesowice 6 września 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS 1 - 3 Jantar Ustka 5 września 2020 - 11:00
Lew Lębork 3 - 0 Słupia Kobylnica 6 września 2020 - 12:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Słupia Kobylnica 4 - 6 GTS Czarna Dąbrówka 13 września 2020 - 11:00
Jantar Ustka 10 - 1 Lew Lębork 12 września 2020 - 13:00
Echo Biesowice 3 - 7 Gryf Słupsk KS 13 września 2020 - 15:00
Byki Słupsk 1 - 4 Grasz Dwumiasto 12 września 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 50 - 0 Wybrzeże Objazda 12 września 2020 - 15:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka 15 - 0 Wybrzeże Objazda 19 września 2020 - 11:00
Grasz Dwumiasto 5 - 7 Gryf Słupsk 20 września 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS 7 - 0 Byki Słupsk 19 września 2020 - 11:00
Lew Lębork 2 - 8 Echo Biesowice 20 września 2020 - 13:00
Słupia Kobylnica 0 - 12 Jantar Ustka 20 września 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 27 września 2020 - 10:00
Echo Biesowice 5 - 1 Słupia Kobylnica 26 września 2020 - 16:00
Byki Słupsk 2 - 1 Lew Lębork 26 września 2020 - 09:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Gryf Słupsk KS 27 września 2020 - 11:00
Wybrzeże Objazda 0 - 12 Grasz Dwumiasto 27 września 2020 - 13:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 7 Grasz Dwumiasto 3 października 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS 17 - 0 Wybrzeże Objazda 3 października 2020 - 11:00
Lew Lębork 0 - 7 Gryf Słupsk 4 października 2020 - 14:00
Słupia Kobylnica 2 - 2 Byki Słupsk 21 października 2020 - 16:30
Jantar Ustka 3 - 0 Echo Biesowice 14 października 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Echo Biesowice 4 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 10 października 2020 - 16:00
Byki Słupsk 2 - 6 Jantar Ustka 5 października 2020 - 18:00
Gryf Słupsk 8 - 3 Słupia Kobylnica 10 października 2020 - 11:00
Wybrzeże Objazda 0 - 19 Lew Lębork 11 października 2020 - 11:00
Grasz Dwumiasto 4 - 6 Gryf Słupsk KS 11 października 2020 - 13:30
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 8 Gryf Słupsk KS 17 października 2020 - 11:00
Lew Lębork 2 - 9 Grasz Dwumiasto 18 października 2020 - 14:00
Słupia Kobylnica 16 - 0 Wybrzeże Objazda 18 października 2020 - 15:30
Jantar Ustka 0 - 6 Gryf Słupsk 17 października 2020 - 11:00
Echo Biesowice 2 - 2 Byki Słupsk 17 października 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Byki Słupsk 4 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 25 października 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 10 - 1 Echo Biesowice 24 października 2020 - 11:00
Wybrzeże Objazda 0 - 22 Jantar Ustka 25 października 2020 - 11:00
Grasz Dwumiasto 9 - 3 Słupia Kobylnica 25 października 2020 - 11:00
Gryf Słupsk KS 12 - 0 Lew Lębork 25 października 2020 - 14:30
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka - Lew Lębork
Gryf Słupsk KS - Słupia Kobylnica
Grasz Dwumiasto - Jantar Ustka
Wybrzeże Objazda - Echo Biesowice
Gryf Słupsk - Byki Słupsk
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk - GTS Czarna Dąbrówka
Byki Słupsk - Wybrzeże Objazda
Echo Biesowice - Grasz Dwumiasto
Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS
Słupia Kobylnica - Lew Lębork
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka - Słupia Kobylnica
Lew Lębork - Jantar Ustka
Gryf Słupsk KS - Echo Biesowice
Grasz Dwumiasto - Byki Słupsk
Wybrzeże Objazda - Gryf Słupsk
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wybrzeże Objazda - GTS Czarna Dąbrówka
Gryf Słupsk - Grasz Dwumiasto
Byki Słupsk - Gryf Słupsk KS
Echo Biesowice - Lew Lębork
Jantar Ustka - Słupia Kobylnica
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka - Jantar Ustka
Słupia Kobylnica - Echo Biesowice
Lew Lębork - Byki Słupsk
Gryf Słupsk KS - Gryf Słupsk
Grasz Dwumiasto - Wybrzeże Objazda
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grasz Dwumiasto - GTS Czarna Dąbrówka
Wybrzeże Objazda - Gryf Słupsk KS
Gryf Słupsk - Lew Lębork
Byki Słupsk - Słupia Kobylnica
Echo Biesowice - Jantar Ustka
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka - Echo Biesowice
Jantar Ustka - Byki Słupsk
Słupia Kobylnica - Gryf Słupsk
Lew Lębork - Wybrzeże Objazda
Gryf Słupsk KS - Grasz Dwumiasto
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk KS - GTS Czarna Dąbrówka
Grasz Dwumiasto - Lew Lębork
Wybrzeże Objazda - Słupia Kobylnica
Gryf Słupsk - Jantar Ustka
Byki Słupsk - Echo Biesowice
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka - Byki Słupsk
Echo Biesowice - Gryf Słupsk
Jantar Ustka - Wybrzeże Objazda
Słupia Kobylnica - Grasz Dwumiasto
Lew Lębork - Gryf Słupsk KS


Pokaż ukryte kolejki od 10 do 18