Liga Juniorów D1 - grupa Słupsk I - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 8 24 8 0 0 62 - 5
2. Żelki Żelkowo 8 18 6 0 2 30 - 11
3. Grasz Dwumiasto 8 17 5 2 1 38 - 6
4. Gryf Słupsk 8 13 4 1 3 37 - 20 1 3 1 0 0 5 - 2
5. UKS GAP Bruskowo Wielkie 8 13 4 1 3 45 - 26 1 0 0 0 1 2 - 5
6. Stal Jezierzyce 8 12 4 0 4 24 - 27
7. Jantaria Pobłocie 8 6 2 0 6 17 - 40
8. Chrobry Charbrowo 8 1 0 1 7 7 - 73 1 1 0 1 0 2 - 2
9. Anioły Garczegorze 8 1 0 1 7 5 - 57 1 1 0 1 0 2 - 2


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stal Jezierzyce 1 - 9 Jantar Ustka 10 września 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze 2 - 2 Chrobry Charbrowo 9 września 2020 - 17:00
Jantaria Pobłocie 0 - 7 Gryf Słupsk 30 sierpnia 2020 - 16:00
Grasz Dwumiasto 1 - 1 UKS GAP Bruskowo Wielkie 30 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Żelki Żelkowo,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 13 - 0 UKS GAP Bruskowo Wielkie 2 września 2020 - 18:00
Gryf Słupsk 3 - 3 Grasz Dwumiasto 5 września 2020 - 13:00
Żelki Żelkowo 5 - 0 Jantaria Pobłocie 6 września 2020 - 13:00
Stal Jezierzyce 6 - 2 Anioły Garczegorze 6 września 2020 - 11:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze 1 - 9 Jantar Ustka 16 września 2020 - 17:00
Jantaria Pobłocie 8 - 1 Chrobry Charbrowo 13 września 2020 - 16:00
Grasz Dwumiasto 3 - 0 Żelki Żelkowo 13 września 2020 - 11:00
UKS GAP Bruskowo Wielkie 2 - 5 Gryf Słupsk 12 września 2020 - 11:00
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 7 - 1 Gryf Słupsk 17 września 2020 - 17:30
Żelki Żelkowo 3 - 2 UKS GAP Bruskowo Wielkie 23 września 2020 - 17:00
Chrobry Charbrowo 0 - 9 Grasz Dwumiasto 19 września 2020 - 13:00
Stal Jezierzyce 2 - 1 Jantaria Pobłocie 20 września 2020 - 11:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantaria Pobłocie 6 - 0 Anioły Garczegorze 27 września 2020 - 16:00
Grasz Dwumiasto 6 - 0 Stal Jezierzyce 26 września 2020 - 17:00
UKS GAP Bruskowo Wielkie 14 - 2 Chrobry Charbrowo 25 września 2020 - 17:00
Gryf Słupsk 0 - 2 Żelki Żelkowo 27 września 2020 - 16:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 5 - 0 Żelki Żelkowo 3 października 2020 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 15 Gryf Słupsk 4 października 2020 - 13:00
Stal Jezierzyce 1 - 2 UKS GAP Bruskowo Wielkie 28 października 2020 - 16:00
Anioły Garczegorze 0 - 8 Grasz Dwumiasto 4 października 2020 - 11:00
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantaria Pobłocie 1 - 14 Jantar Ustka 11 października 2020 - 16:00
UKS GAP Bruskowo Wielkie 20 - 0 Anioły Garczegorze 10 października 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 5 Stal Jezierzyce 10 października 2020 - 13:00
Żelki Żelkowo 14 - 0 Chrobry Charbrowo 11 października 2020 - 13:00
Pauza: Grasz Dwumiasto,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka 3 - 0 Chrobry Charbrowo 17 października 2020 - 15:00
Stal Jezierzyce 1 - 3 Żelki Żelkowo 17 października 2020 - 15:00
Anioły Garczegorze 0 - 3 Gryf Słupsk 8 listopada 2020 - 11:00
Jantaria Pobłocie 0 - 7 Grasz Dwumiasto 18 października 2020 - 16:00
Pauza: UKS GAP Bruskowo Wielkie,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grasz Dwumiasto 1 - 2 Jantar Ustka 24 października 2020 - 15:00
UKS GAP Bruskowo Wielkie 4 - 1 Jantaria Pobłocie 24 października 2020 - 11:00
Żelki Żelkowo 3 - 0 Anioły Garczegorze 11 listopada 2020 - 13:00
Chrobry Charbrowo 1 - 8 Stal Jezierzyce 24 października 2020 - 13:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Stal Jezierzyce
Chrobry Charbrowo - Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk - Jantaria Pobłocie
UKS GAP Bruskowo Wielkie - Grasz Dwumiasto
Pauza: Żelki Żelkowo,
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
UKS GAP Bruskowo Wielkie - Jantar Ustka
Grasz Dwumiasto - Gryf Słupsk
Jantaria Pobłocie - Żelki Żelkowo
Anioły Garczegorze - Stal Jezierzyce
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Anioły Garczegorze
Chrobry Charbrowo - Jantaria Pobłocie
Żelki Żelkowo - Grasz Dwumiasto
Gryf Słupsk - UKS GAP Bruskowo Wielkie
Pauza: Stal Jezierzyce,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk - Jantar Ustka
UKS GAP Bruskowo Wielkie - Żelki Żelkowo
Grasz Dwumiasto - Chrobry Charbrowo
Jantaria Pobłocie - Stal Jezierzyce
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Anioły Garczegorze - Jantaria Pobłocie
Stal Jezierzyce - Grasz Dwumiasto
Chrobry Charbrowo - UKS GAP Bruskowo Wielkie
Żelki Żelkowo - Gryf Słupsk
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żelki Żelkowo - Jantar Ustka
Gryf Słupsk - Chrobry Charbrowo
UKS GAP Bruskowo Wielkie - Stal Jezierzyce
Grasz Dwumiasto - Anioły Garczegorze
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Jantaria Pobłocie
Anioły Garczegorze - UKS GAP Bruskowo Wielkie
Stal Jezierzyce - Gryf Słupsk
Chrobry Charbrowo - Żelki Żelkowo
Pauza: Grasz Dwumiasto,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chrobry Charbrowo - Jantar Ustka
Żelki Żelkowo - Stal Jezierzyce
Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze
Grasz Dwumiasto - Jantaria Pobłocie
Pauza: UKS GAP Bruskowo Wielkie,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Grasz Dwumiasto
Jantaria Pobłocie - UKS GAP Bruskowo Wielkie
Anioły Garczegorze - Żelki Żelkowo
Stal Jezierzyce - Chrobry Charbrowo
Pauza: Gryf Słupsk, .


Pokaż ukryte kolejki od 10 do 18