Liga Juniorów C2 - grupa Słupsk - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lew Lębork 9 25 8 1 0 66 - 7
2. Jantar Ustka 9 22 7 1 1 76 - 15
3. Byki Słupsk 9 20 6 2 1 50 - 14
4. Czarni Czarne 9 16 5 1 3 45 - 23 1 3 1 0 0 5 - 3
5. Szarża Krojanty 9 16 5 1 3 47 - 33 1 0 0 0 1 3 - 5
6. Garbarnia Kępice 9 15 5 0 4 24 - 25
7. GTS Czarna Dąbrówka 9 7 2 1 6 16 - 46 1 1 0 1 0 4 - 4
8. KS Damnica 9 7 2 1 6 21 - 83 1 1 0 1 0 4 - 4
9. Kolejarz Chojnice 9 3 1 0 8 27 - 77
10. Magic Niezabyszewo 9 0 0 0 9 8 - 57


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Szarża Krojanty 10 - 5 Kolejarz Chojnice 9 września 2020 - 17:00
Byki Słupsk 1 - 4 Jantar Ustka 2 września 2020 - 18:00
GTS Czarna Dąbrówka 7 - 0 Magic Niezabyszewo 29 sierpnia 2020 - 12:00
Lew Lębork 14 - 0 KS Damnica 29 sierpnia 2020 - 13:00
Czarni Czarne 3 - 4 Garbarnia Kępice 30 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 0 - 3 Garbarnia Kępice 6 września 2020 - 11:00
KS Damnica 2 - 12 Czarni Czarne 5 września 2020 - 11:00
Magic Niezabyszewo 0 - 11 Lew Lębork 6 września 2020 - 16:30
Jantar Ustka 16 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 5 września 2020 - 13:00
Szarża Krojanty 5 - 5 Byki Słupsk 5 września 2020 - 17:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Byki Słupsk 13 - 1 Kolejarz Chojnice 12 września 2020 - 13:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 7 Szarża Krojanty 12 września 2020 - 12:00
Lew Lębork 5 - 3 Jantar Ustka 12 września 2020 - 11:00
Czarni Czarne 8 - 0 Magic Niezabyszewo 12 września 2020 - 11:00
Garbarnia Kępice 8 - 0 KS Damnica 12 września 2020 - 11:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 6 - 8 KS Damnica 16 września 2020 - 17:00
Magic Niezabyszewo 1 - 2 Garbarnia Kępice 30 września 2020 - 16:00
Jantar Ustka 3 - 3 Czarni Czarne 19 września 2020 - 13:00
Szarża Krojanty 2 - 3 Lew Lębork 19 września 2020 - 14:00
Byki Słupsk 6 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 19 września 2020 - 17:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Kolejarz Chojnice 26 września 2020 - 12:00
Lew Lębork 2 - 2 Byki Słupsk 26 września 2020 - 11:00
Czarni Czarne 5 - 3 Szarża Krojanty 27 września 2020 - 11:00
Garbarnia Kępice 1 - 8 Jantar Ustka 26 września 2020 - 11:00
KS Damnica 5 - 3 Magic Niezabyszewo 26 września 2020 - 11:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 9 - 4 Magic Niezabyszewo 4 października 2020 - 11:00
Jantar Ustka 16 - 0 KS Damnica 15 października 2020 - 16:00
Szarża Krojanty 4 - 2 Garbarnia Kępice 31 października 2020 - 13:30
Byki Słupsk 6 - 0 Czarni Czarne 3 października 2020 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 4 Lew Lębork 3 października 2020 - 13:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lew Lębork 18 - 0 Kolejarz Chojnice 10 października 2020 - 13:00
Czarni Czarne 4 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 11 października 2020 - 11:00
Garbarnia Kępice 1 - 3 Byki Słupsk 11 października 2020 - 15:00
KS Damnica 2 - 10 Szarża Krojanty 10 października 2020 - 11:00
Magic Niezabyszewo 0 - 8 Jantar Ustka 11 października 2020 - 16:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice 2 - 8 Jantar Ustka 18 października 2020 - 11:00
Szarża Krojanty 3 - 0 Magic Niezabyszewo 8 listopada 2020 - 11:00
Byki Słupsk 10 - 0 KS Damnica 17 października 2020 - 11:00
GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Garbarnia Kępice 18 października 2020 - 13:00
Lew Lębork 3 - 0 Czarni Czarne 11 listopada 2020 - 16:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Czarne 10 - 2 Kolejarz Chojnice 25 października 2020 - 11:00
Garbarnia Kępice 0 - 6 Lew Lębork 25 października 2020 - 11:00
KS Damnica 4 - 4 GTS Czarna Dąbrówka 24 października 2020 - 11:00
Magic Niezabyszewo 0 - 4 Byki Słupsk 25 października 2020 - 15:00
Jantar Ustka 10 - 3 Szarża Krojanty 15 listopada 2020 - 12:00
Kolejka 10 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - Szarża Krojanty
Jantar Ustka - Byki Słupsk
Magic Niezabyszewo - GTS Czarna Dąbrówka
KS Damnica - Lew Lębork
Garbarnia Kępice - Czarni Czarne
Kolejka 11 [szczegóły] Komentarze (0) 
Garbarnia Kępice - Kolejarz Chojnice
Czarni Czarne - KS Damnica
Lew Lębork - Magic Niezabyszewo
GTS Czarna Dąbrówka - Jantar Ustka
Byki Słupsk - Szarża Krojanty
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - Byki Słupsk
Szarża Krojanty - GTS Czarna Dąbrówka
Jantar Ustka - Lew Lębork
Magic Niezabyszewo - Czarni Czarne
KS Damnica - Garbarnia Kępice
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Damnica - Kolejarz Chojnice
Garbarnia Kępice - Magic Niezabyszewo
Czarni Czarne - Jantar Ustka
Lew Lębork - Szarża Krojanty
GTS Czarna Dąbrówka - Byki Słupsk
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - GTS Czarna Dąbrówka
Byki Słupsk - Lew Lębork
Szarża Krojanty - Czarni Czarne
Jantar Ustka - Garbarnia Kępice
Magic Niezabyszewo - KS Damnica
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Magic Niezabyszewo - Kolejarz Chojnice
KS Damnica - Jantar Ustka
Garbarnia Kępice - Szarża Krojanty
Czarni Czarne - Byki Słupsk
Lew Lębork - GTS Czarna Dąbrówka
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - Lew Lębork
GTS Czarna Dąbrówka - Czarni Czarne
Byki Słupsk - Garbarnia Kępice
Szarża Krojanty - KS Damnica
Jantar Ustka - Magic Niezabyszewo
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jantar Ustka - Kolejarz Chojnice
Magic Niezabyszewo - Szarża Krojanty
KS Damnica - Byki Słupsk
Garbarnia Kępice - GTS Czarna Dąbrówka
Czarni Czarne - Lew Lębork
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kolejarz Chojnice - Czarni Czarne
Lew Lębork - Garbarnia Kępice
GTS Czarna Dąbrówka - KS Damnica
Byki Słupsk - Magic Niezabyszewo
Szarża Krojanty - Jantar Ustka


Pokaż ukryte kolejki od 10 do 18