Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 11 31 10 1 0 100 - 4 1 1 0 1 0 1 - 1
2. Jaguar Gdańsk AP 11 31 10 1 0 142 - 3 1 1 0 1 0 1 - 1
3. Błękitni Wejherowo 11 24 8 0 3 71 - 19
4. Sopocka Akademia Piłkarska 10 24 8 0 2 55 - 17
5. Orkan II Rumia MKS 11 19 6 1 4 56 - 30
6. AP Gdynia Dąbrowa 11 18 6 0 5 41 - 33 2 6 2 0 0 12 - 3
7. Jedynka II Reda 12 18 6 0 6 47 - 41 2 3 1 0 1 6 - 7
8. Sztorm II Kosakowo 11 18 6 0 5 47 - 43 2 0 0 0 2 3 - 11
9. Bałtyk Gdynia AP 11 16 5 1 5 17 - 27
10. Ejsmond Club 10 13 4 1 5 35 - 44
11. Pomorzanin Gdynia 11 11 3 2 6 22 - 46
12. Gedania Gdańsk 12 10 3 1 8 33 - 61
13. Dragon II Bojano 11 6 1 3 7 15 - 101
14. Ogniwo Sopot 10 1 0 1 9 12 - 85
15. Iskra Gdynia 11 0 0 0 11 8 - 147


 Baner


Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm II Kosakowo 4 - 2 Gedania Gdańsk 16 sierpnia 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 14 - 0 Pomorzanin Gdynia 16 sierpnia 2020 - 18:00
Orkan II Rumia MKS 1 - 4 Błękitni Wejherowo 16 września 2020 - 16:30
Ogniwo Sopot 1 - 5 Ejsmond Club 16 września 2020 - 17:00
Dragon II Bojano 0 - 7 AP Gdynia Dąbrowa 25 sierpnia 2020 - 18:30
Jedynka II Reda 0 - 9 Arka Gdynia SI 19 sierpnia 2020 - 17:00
Bałtyk Gdynia AP 6 - 0 Iskra Gdynia 15 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI 4 - 0 Bałtyk Gdynia AP 23 sierpnia 2020 - 11:00
AP Gdynia Dąbrowa 5 - 2 Jedynka II Reda 23 sierpnia 2020 - 18:30
Ejsmond Club 9 - 1 Dragon II Bojano 1 września 2020 - 17:00
Błękitni Wejherowo 14 - 0 Ogniwo Sopot 2 września 2020 - 18:30
Jaguar Gdańsk AP 9 - 1 Orkan II Rumia MKS 22 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Pomorzanin Gdynia 23 sierpnia 2020 - 13:30
Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 2 Sztorm II Kosakowo 22 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 3 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Gdynia 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 26 sierpnia 2020 - 11:00
Orkan II Rumia MKS 4 - 3 Gedania Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 12:00
Ogniwo Sopot 0 - 14 Jaguar Gdańsk AP 9 września 2020 - 17:00
Dragon II Bojano 1 - 13 Błękitni Wejherowo 9 września 2020 - 18:30
Jedynka II Reda 4 - 1 Ejsmond Club 26 sierpnia 2020 - 15:30
Bałtyk Gdynia AP 2 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 26 sierpnia 2020 - 17:30
Iskra Gdynia 0 - 23 Arka Gdynia SI 26 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa 12 - 0 Iskra Gdynia 29 sierpnia 2020 - 18:30
Ejsmond Club 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 29 sierpnia 2020 - 11:00
Błękitni Wejherowo 6 - 0 Jedynka II Reda 29 sierpnia 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 28 - 0 Dragon II Bojano 29 sierpnia 2020 - 09:00
Gedania Gdańsk 7 - 1 Ogniwo Sopot 30 sierpnia 2020 - 18:30
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 5 Orkan II Rumia MKS 29 sierpnia 2020 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 2 - 6 Pomorzanin Gdynia 30 sierpnia 2020 - 14:30
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan II Rumia MKS 2 - 3 Sztorm II Kosakowo 5 września 2020 - 11:30
Ogniwo Sopot 0 - 10 Sopocka Akademia Piłkarska 6 września 2020 - 11:00
Dragon II Bojano 4 - 4 Gedania Gdańsk 5 września 2020 - 11:00
Jedynka II Reda 1 - 9 Jaguar Gdańsk AP 6 września 2020 - 13:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 1 Błękitni Wejherowo 6 września 2020 - 15:00
Iskra Gdynia 2 - 6 Ejsmond Club 5 września 2020 - 09:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 6 września 2020 - 11:00
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ejsmond Club 1 - 13 Arka Gdynia SI 12 września 2020 - 11:00
Błękitni Wejherowo 21 - 0 Iskra Gdynia 13 września 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 12 - 0 Bałtyk Gdynia AP 12 września 2020 - 09:00
Gedania Gdańsk 0 - 17 Jedynka II Reda 12 września 2020 - 14:45
Sopocka Akademia Piłkarska 18 - 1 Dragon II Bojano 12 września 2020 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 7 - 4 Ogniwo Sopot 13 września 2020 - 14:30
Pomorzanin Gdynia 0 - 3 Orkan II Rumia MKS 13 września 2020 - 17:00
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ogniwo Sopot 1 - 1 Pomorzanin Gdynia 20 września 2020 - 15:00
Dragon II Bojano 0 - 10 Sztorm II Kosakowo 19 września 2020 - 11:00
Jedynka II Reda 0 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 19 września 2020 - 13:30
Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Gedania Gdańsk 19 września 2020 - 11:00
Iskra Gdynia 0 - 27 Jaguar Gdańsk AP 20 września 2020 - 13:00
Arka Gdynia SI 5 - 1 Błękitni Wejherowo 19 września 2020 - 14:30
AP Gdynia Dąbrowa 3 - 2 Ejsmond Club 20 września 2020 - 19:00
Pauza: Orkan II Rumia MKS,
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo 4 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 23 września 2020 - 18:30
Jaguar Gdańsk AP 1 - 1 Arka Gdynia SI 26 września 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 8 - 2 Iskra Gdynia 27 września 2020 - 15:15
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 0 Bałtyk Gdynia AP 26 września 2020 - 17:00
Sztorm II Kosakowo 2 - 4 Jedynka II Reda 26 września 2020 - 09:00
Pomorzanin Gdynia 2 - 2 Dragon II Bojano 27 września 2020 - 15:00
Orkan II Rumia MKS 17 - 3 Ogniwo Sopot 27 września 2020 - 13:30
Pauza: Ejsmond Club,
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon II Bojano 2 - 2 Orkan II Rumia MKS 7 października 2020 - 16:30
Jedynka II Reda 3 - 2 Pomorzanin Gdynia 3 października 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 2 - 3 Sztorm II Kosakowo 4 października 2020 - 13:00
Iskra Gdynia 1 - 9 Sopocka Akademia Piłkarska 4 października 2020 - 15:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 Gedania Gdańsk 3 października 2020 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 9 Jaguar Gdańsk AP 3 października 2020 - 19:00
Ejsmond Club 1 - 3 Błękitni Wejherowo 3 października 2020 - 11:00
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 15 - 0 Ejsmond Club 10 października 2020 - 09:00
Gedania Gdańsk 1 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 10 października 2020 - 13:00
Arka Gdynia SI 7 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 21 października 2020 - 15:45
Sztorm II Kosakowo 13 - 1 Iskra Gdynia 11 października 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 11 października 2020 - 15:00
Orkan II Rumia MKS 5 - 3 Jedynka II Reda 11 października 2020 - 13:30
Ogniwo Sopot 2 - 3 Dragon II Bojano 11 października 2020 - 14:30
Pauza: Błękitni Wejherowo,
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka II Reda 7 - 0 Ogniwo Sopot 17 października 2020 - 11:00
Bałtyk Gdynia AP 1 - 0 Orkan II Rumia MKS 18 października 2020 - 13:00
Iskra Gdynia 2 - 6 Pomorzanin Gdynia 17 października 2020 - 09:00
Arka Gdynia SI 10 - 0 Sztorm II Kosakowo 18 października 2020 - 12:00
AP Gdynia Dąbrowa 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 18 października 2020 - 19:00
Ejsmond Club 9 - 1 Gedania Gdańsk 17 października 2020 - 11:00
Błękitni Wejherowo 0 - 4 Jaguar Gdańsk AP 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Dragon II Bojano,
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk 3 - 4 Błękitni Wejherowo 24 października 2020 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska - Ejsmond Club 25 października 2020 - 11:00
Sztorm II Kosakowo 1 - 7 AP Gdynia Dąbrowa 25 października 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 0 - 12 Arka Gdynia SI 25 października 2020 - 15:00
Orkan II Rumia MKS 16 - 0 Iskra Gdynia 25 października 2020 - 15:30
Ogniwo Sopot - Bałtyk Gdynia AP 24 października 2020 - 16:00
Dragon II Bojano 1 - 6 Jedynka II Reda 24 października 2020 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Dragon II Bojano 31 października 2020 - 13:00
Iskra Gdynia - Ogniwo Sopot 31 października 2020 - 13:00
Arka Gdynia SI - Orkan II Rumia MKS 31 października 2020 - 16:00
AP Gdynia Dąbrowa - Pomorzanin Gdynia 31 października 2020 - 08:30
Ejsmond Club - Sztorm II Kosakowo 31 października 2020 - 11:00
Błękitni Wejherowo - Sopocka Akademia Piłkarska 31 października 2020 - 10:00
Jaguar Gdańsk AP - Gedania Gdańsk 31 października 2020 - 09:00
Pauza: Jedynka II Reda,
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP - Sopocka Akademia Piłkarska 14 listopada 2020 - 09:00
Sztorm II Kosakowo - Błękitni Wejherowo 8 listopada 2020 - 11:00
Pomorzanin Gdynia - Ejsmond Club 8 listopada 2020 - 15:00
Orkan II Rumia MKS - AP Gdynia Dąbrowa 7 listopada 2020 - 13:30
Ogniwo Sopot - Arka Gdynia SI
Dragon II Bojano - Iskra Gdynia 8 listopada 2020 - 13:30
Jedynka II Reda - Bałtyk Gdynia AP 7 listopada 2020 - 15:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 15 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Iskra Gdynia - Jedynka II Reda 11 listopada 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Dragon II Bojano 11 listopada 2020 - 18:30
AP Gdynia Dąbrowa - Ogniwo Sopot
Ejsmond Club - Orkan II Rumia MKS 11 listopada 2020 - 11:00
Błękitni Wejherowo - Pomorzanin Gdynia 11 listopada 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP - Sztorm II Kosakowo 11 listopada 2020 - 14:00
Gedania Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska 11 listopada 2020 - 15:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Sztorm II Kosakowo
Jaguar Gdańsk AP - Pomorzanin Gdynia
Błękitni Wejherowo - Orkan II Rumia MKS
Ejsmond Club - Ogniwo Sopot
AP Gdynia Dąbrowa - Dragon II Bojano
Arka Gdynia SI - Jedynka II Reda
Iskra Gdynia - Bałtyk Gdynia AP
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Arka Gdynia SI
Jedynka II Reda - AP Gdynia Dąbrowa
Dragon II Bojano - Ejsmond Club
Ogniwo Sopot - Błękitni Wejherowo
Orkan II Rumia MKS - Jaguar Gdańsk AP
Pomorzanin Gdynia - Gedania Gdańsk
Sztorm II Kosakowo - Sopocka Akademia Piłkarska
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska - Pomorzanin Gdynia
Gedania Gdańsk - Orkan II Rumia MKS
Jaguar Gdańsk AP - Ogniwo Sopot
Błękitni Wejherowo - Dragon II Bojano
Ejsmond Club - Jedynka II Reda
AP Gdynia Dąbrowa - Bałtyk Gdynia AP
Arka Gdynia SI - Iskra Gdynia
Pauza: Sztorm II Kosakowo,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Iskra Gdynia - AP Gdynia Dąbrowa
Bałtyk Gdynia AP - Ejsmond Club
Jedynka II Reda - Błękitni Wejherowo
Dragon II Bojano - Jaguar Gdańsk AP
Ogniwo Sopot - Gedania Gdańsk
Orkan II Rumia MKS - Sopocka Akademia Piłkarska
Pomorzanin Gdynia - Sztorm II Kosakowo
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sztorm II Kosakowo - Orkan II Rumia MKS
Sopocka Akademia Piłkarska - Ogniwo Sopot
Gedania Gdańsk - Dragon II Bojano
Jaguar Gdańsk AP - Jedynka II Reda
Błękitni Wejherowo - Bałtyk Gdynia AP
Ejsmond Club - Iskra Gdynia
AP Gdynia Dąbrowa - Arka Gdynia SI
Pauza: Pomorzanin Gdynia,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI - Ejsmond Club
Iskra Gdynia - Błękitni Wejherowo
Bałtyk Gdynia AP - Jaguar Gdańsk AP
Jedynka II Reda - Gedania Gdańsk
Dragon II Bojano - Sopocka Akademia Piłkarska
Ogniwo Sopot - Sztorm II Kosakowo
Orkan II Rumia MKS - Pomorzanin Gdynia
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomorzanin Gdynia - Ogniwo Sopot
Sztorm II Kosakowo - Dragon II Bojano
Sopocka Akademia Piłkarska - Jedynka II Reda
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP
Jaguar Gdańsk AP - Iskra Gdynia
Błękitni Wejherowo - Arka Gdynia SI
Ejsmond Club - AP Gdynia Dąbrowa
Pauza: Orkan II Rumia MKS,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
AP Gdynia Dąbrowa - Błękitni Wejherowo
Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk AP
Iskra Gdynia - Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska
Jedynka II Reda - Sztorm II Kosakowo
Dragon II Bojano - Pomorzanin Gdynia
Ogniwo Sopot - Orkan II Rumia MKS
Pauza: Ejsmond Club,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orkan II Rumia MKS - Dragon II Bojano
Pomorzanin Gdynia - Jedynka II Reda
Sztorm II Kosakowo - Bałtyk Gdynia AP
Sopocka Akademia Piłkarska - Iskra Gdynia
Gedania Gdańsk - Arka Gdynia SI
Jaguar Gdańsk AP - AP Gdynia Dąbrowa
Błękitni Wejherowo - Ejsmond Club
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ejsmond Club - Jaguar Gdańsk AP
AP Gdynia Dąbrowa - Gedania Gdańsk
Arka Gdynia SI - Sopocka Akademia Piłkarska
Iskra Gdynia - Sztorm II Kosakowo
Bałtyk Gdynia AP - Pomorzanin Gdynia
Jedynka II Reda - Orkan II Rumia MKS
Dragon II Bojano - Ogniwo Sopot
Pauza: Błękitni Wejherowo,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ogniwo Sopot - Jedynka II Reda
Orkan II Rumia MKS - Bałtyk Gdynia AP
Pomorzanin Gdynia - Iskra Gdynia
Sztorm II Kosakowo - Arka Gdynia SI
Sopocka Akademia Piłkarska - AP Gdynia Dąbrowa
Gedania Gdańsk - Ejsmond Club
Jaguar Gdańsk AP - Błękitni Wejherowo
Pauza: Dragon II Bojano,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Błękitni Wejherowo - Gedania Gdańsk
Ejsmond Club - Sopocka Akademia Piłkarska
AP Gdynia Dąbrowa - Sztorm II Kosakowo
Arka Gdynia SI - Pomorzanin Gdynia
Iskra Gdynia - Orkan II Rumia MKS
Bałtyk Gdynia AP - Ogniwo Sopot
Jedynka II Reda - Dragon II Bojano
Pauza: Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Dragon II Bojano - Bałtyk Gdynia AP
Ogniwo Sopot - Iskra Gdynia
Orkan II Rumia MKS - Arka Gdynia SI
Pomorzanin Gdynia - AP Gdynia Dąbrowa
Sztorm II Kosakowo - Ejsmond Club
Sopocka Akademia Piłkarska - Błękitni Wejherowo
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk AP
Pauza: Jedynka II Reda,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP - Sopocka Akademia Piłkarska
Błękitni Wejherowo - Sztorm II Kosakowo
Ejsmond Club - Pomorzanin Gdynia
AP Gdynia Dąbrowa - Orkan II Rumia MKS
Arka Gdynia SI - Ogniwo Sopot
Iskra Gdynia - Dragon II Bojano
Bałtyk Gdynia AP - Jedynka II Reda
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka II Reda - Iskra Gdynia
Dragon II Bojano - Arka Gdynia SI
Ogniwo Sopot - AP Gdynia Dąbrowa
Orkan II Rumia MKS - Ejsmond Club
Pomorzanin Gdynia - Błękitni Wejherowo
Sztorm II Kosakowo - Jaguar Gdańsk AP
Sopocka Akademia Piłkarska - Gedania Gdańsk
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, .


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30