Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar II Gdańsk AP 10 27 9 0 1 93 - 9 1 3 1 0 0 9 - 0
2. Radunia Stężyca 10 27 9 0 1 101 - 20 1 0 0 0 1 0 - 9
3. Escola Futbolu Pruszcz Gdański 10 22 7 1 2 46 - 19
4. Piłeczka Pruszcz Gdański 10 19 6 1 3 41 - 18
5. Osiczanka Osice 10 16 5 1 4 21 - 29 1 1 0 1 0 2 - 2
6. Akademia Sportowa Pomorze II 10 16 5 1 4 31 - 18 1 1 0 1 0 2 - 2
7. Sparta Gdańsk 10 15 5 0 5 29 - 43
8. Lechia II Gdańsk 10 9 3 0 7 18 - 55
9. GTS Pruszcz Gdański 10 7 2 1 7 18 - 57
10. Czarni Pruszcz Gdański 10 4 1 1 8 14 - 82
11. Feyenoord FSP Łęgowo 10 0 0 0 10 9 - 71


 Baner


Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 30 sierpnia 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze II 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 17:00
Osiczanka Osice 1 - 5 Piłeczka Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 13:30
Lechia II Gdańsk 0 - 15 Jaguar II Gdańsk AP 29 sierpnia 2020 - 15:00
Sparta Gdańsk 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 2 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański 4 września 2020 - 18:00
Jaguar II Gdańsk AP 16 - 2 Sparta Gdańsk 6 września 2020 - 13:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 4 Radunia Stężyca 6 września 2020 - 13:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Osiczanka Osice 10 września 2020 - 18:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze II 6 września 2020 - 15:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 3 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Akademia Sportowa Pomorze II 8 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 13 września 2020 - 17:00
Osiczanka Osice 0 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 13 września 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 25 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 16 września 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 1 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 13 września 2020 - 13:00
GTS Pruszcz Gdański 1 - 9 Jaguar II Gdańsk AP 11 września 2020 - 18:00
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 4 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 1 - 14 Jaguar II Gdańsk AP 20 września 2020 - 10:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 1 Sparta Gdańsk 20 września 2020 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 Lechia II Gdańsk 20 września 2020 - 11:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 1 - 8 Radunia Stężyca 20 września 2020 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze II 2 - 2 Osiczanka Osice 19 września 2020 - 17:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 5 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Osiczanka Osice 5 - 1 Feyenoord FSP Łęgowo 26 września 2020 - 16:30
Radunia Stężyca 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze II 26 września 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 0 - 2 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 27 września 2020 - 11:00
Sparta Gdańsk 5 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 26 września 2020 - 14:30
GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Piłeczka Pruszcz Gdański 25 września 2020 - 17:30
vo, na boisku 0-8
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 6 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piłeczka Pruszcz Gdański 1 - 5 Jaguar II Gdańsk AP 4 października 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 GTS Pruszcz Gdański 3 października 2020 - 13:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 10 - 3 Sparta Gdańsk 4 października 2020 - 13:00
Akademia Sportowa Pomorze II 4 - 1 Lechia II Gdańsk 3 października 2020 - 09:00
Osiczanka Osice 2 - 7 Radunia Stężyca 4 października 2020 - 13:30
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 7 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 10 - 0 Feyenoord FSP Łęgowo 10 października 2020 - 17:00
Lechia II Gdańsk 2 - 5 Osiczanka Osice 11 października 2020 - 11:00
Sparta Gdańsk 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze II 10 października 2020 - 14:30
GTS Pruszcz Gdański 0 - 11 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 10 października 2020 - 14:00
Jaguar II Gdańsk AP 17 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 11 października 2020 - 17:00
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 8 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 8 Piłeczka Pruszcz Gdański 18 października 2020 - 10:00
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 0 - 1 Jaguar II Gdańsk AP 18 października 2020 - 11:00
Akademia Sportowa Pomorze II 4 - 1 GTS Pruszcz Gdański 16 października 2020 - 17:00
Osiczanka Osice 1 - 0 Sparta Gdańsk 18 października 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 17 - 1 Lechia II Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 9 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia II Gdańsk 6 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 24 października 2020 - 13:00
Sparta Gdańsk 4 - 7 Radunia Stężyca 24 października 2020 - 12:00
GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Osiczanka Osice 24 października 2020 - 14:00
Jaguar II Gdańsk AP 0 - 3 Akademia Sportowa Pomorze II 25 października 2020 - 09:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 15 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 października 2020 - 15:00
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 10 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 10:45
Escola Futbolu Pruszcz Gdański 3 - 3 Piłeczka Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 14:00
Osiczanka Osice 0 - 7 Jaguar II Gdańsk AP 31 października 2020 - 13:30
Radunia Stężyca 20 - 1 GTS Pruszcz Gdański 31 października 2020 - 11:00
Lechia II Gdańsk 0 - 3 Sparta Gdańsk 31 października 2020 - 17:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze II,
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Gdańsk 4 - 2 Feyenoord FSP Łęgowo 7 listopada 2020 - 13:30
GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Lechia II Gdańsk 7 listopada 2020 - 13:00
Jaguar II Gdańsk AP 9 - 0 Radunia Stężyca 7 listopada 2020 - 11:00
Piłeczka Pruszcz Gdański 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze II 8 listopada 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 0 - 5 Escola Futbolu Pruszcz Gdański 8 listopada 2020 - 10:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo - Escola Futbolu Pruszcz Gdański
Czarni Pruszcz Gdański - Akademia Sportowa Pomorze II
Piłeczka Pruszcz Gdański - Osiczanka Osice
Jaguar II Gdańsk AP - Lechia II Gdańsk
GTS Pruszcz Gdański - Sparta Gdańsk
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański - Feyenoord FSP Łęgowo
Sparta Gdańsk - Jaguar II Gdańsk AP
Radunia Stężyca - Piłeczka Pruszcz Gdański
Osiczanka Osice - Czarni Pruszcz Gdański
Akademia Sportowa Pomorze II - Escola Futbolu Pruszcz Gdański
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo - Akademia Sportowa Pomorze II
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Osiczanka Osice
Czarni Pruszcz Gdański - Radunia Stężyca
Piłeczka Pruszcz Gdański - Lechia II Gdańsk
Jaguar II Gdańsk AP - GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Sparta Gdańsk,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP - Feyenoord FSP Łęgowo
Sparta Gdańsk - Piłeczka Pruszcz Gdański
Lechia II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
Radunia Stężyca - Escola Futbolu Pruszcz Gdański
Osiczanka Osice - Akademia Sportowa Pomorze II
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo - Osiczanka Osice
Akademia Sportowa Pomorze II - Radunia Stężyca
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Lechia II Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański - Sparta Gdańsk
Piłeczka Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Jaguar II Gdańsk AP,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk AP - Piłeczka Pruszcz Gdański
GTS Pruszcz Gdański - Czarni Pruszcz Gdański
Sparta Gdańsk - Escola Futbolu Pruszcz Gdański
Lechia II Gdańsk - Akademia Sportowa Pomorze II
Radunia Stężyca - Osiczanka Osice
Pauza: Feyenoord FSP Łęgowo,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo - Radunia Stężyca
Osiczanka Osice - Lechia II Gdańsk
Akademia Sportowa Pomorze II - Sparta Gdańsk
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański
Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk AP
Pauza: Piłeczka Pruszcz Gdański,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Piłeczka Pruszcz Gdański - Feyenoord FSP Łęgowo
Jaguar II Gdańsk AP - Escola Futbolu Pruszcz Gdański
GTS Pruszcz Gdański - Akademia Sportowa Pomorze II
Sparta Gdańsk - Osiczanka Osice
Lechia II Gdańsk - Radunia Stężyca
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo - Lechia II Gdańsk
Radunia Stężyca - Sparta Gdańsk
Osiczanka Osice - GTS Pruszcz Gdański
Akademia Sportowa Pomorze II - Jaguar II Gdańsk AP
Czarni Pruszcz Gdański - Piłeczka Pruszcz Gdański
Pauza: Escola Futbolu Pruszcz Gdański,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Pruszcz Gdański - Feyenoord FSP Łęgowo
Piłeczka Pruszcz Gdański - Escola Futbolu Pruszcz Gdański
Jaguar II Gdańsk AP - Osiczanka Osice
GTS Pruszcz Gdański - Radunia Stężyca
Sparta Gdańsk - Lechia II Gdańsk
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze II,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Feyenoord FSP Łęgowo - Sparta Gdańsk
Lechia II Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
Radunia Stężyca - Jaguar II Gdańsk AP
Akademia Sportowa Pomorze II - Piłeczka Pruszcz Gdański
Escola Futbolu Pruszcz Gdański - Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Osiczanka Osice, .


Pokaż ukryte kolejki od 12 do 22