Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jaguar Gdańsk AP 12 33 11 0 1 96 - 6
2. Arka Gdynia SI 11 30 10 0 1 81 - 7
3. GKS Kowale AP 13 27 9 0 4 43 - 21
4. Jedynka Reda 12 25 8 1 3 52 - 28 1 3 1 0 0 10 - 3
5. Gryf Tczew MKS 12 25 8 1 3 40 - 38 1 0 0 0 1 3 - 10
6. Wierzyca Pelplin 12 24 8 0 4 36 - 30
7. Gryf Słupsk 11 23 7 2 2 40 - 21
8. Junior Football Academy Przechlewo 12 22 7 1 4 30 - 18 1 3 1 0 0 2 - 1
9. Sopocka Akademia Piłkarska 12 22 7 1 4 38 - 42 1 0 0 0 1 1 - 2
10. Kaszubia Studzienice 12 19 6 1 5 17 - 37
11. Gedania Gdańsk 12 15 5 0 7 36 - 34
12. Lechia Gdańsk 12 12 4 0 8 24 - 29
13. Chojniczanka Chojnice 12 10 3 1 8 27 - 43
14. Bałtyk Gdynia AP 12 10 3 1 8 21 - 40
15. KP Starogard Gdański 12 7 2 1 9 12 - 53
16. Pogoń Lębork 12 4 1 1 10 13 - 46
17. Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 4 1 1 9 16 - 52
18. Cartusia Kartuzy 12 3 1 0 11 11 - 88


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 19 - 0 Bałtyk Gdynia AP 8 sierpnia 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 9 sierpnia 2020 - 16:00
Pogoń Lębork 0 - 5 Arka Gdynia SI 19 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk 1 - 3 GKS Kowale AP 8 sierpnia 2020 - 15:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Cartusia Kartuzy 9 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 sierpnia 2020 - 11:00
Jedynka Reda 10 - 3 Gryf Tczew MKS 8 sierpnia 2020 - 13:30
Wierzyca Pelplin 5 - 1 Gedania Gdańsk 9 sierpnia 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Gryf Słupsk 8 sierpnia 2020 - 11:00
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 3 Gryf Słupsk 16 sierpnia 2020 - 13:00
Gedania Gdańsk 6 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 sierpnia 2020 - 13:30
Gryf Tczew MKS 4 - 3 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 5 Jedynka Reda 19 sierpnia 2020 - 16:30
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Kaszubia Studzienice 15 sierpnia 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 10 - 2 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2020 - 17:00
Arka Gdynia SI 4 - 0 Lechia Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo 8 - 1 Pogoń Lębork 14 sierpnia 2020 - 18:00
Jaguar Gdańsk AP 22 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 16 sierpnia 2020 - 18:00
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP 22 sierpnia 2020 - 14:00
Pogoń Lębork 0 - 7 Jaguar Gdańsk AP 23 sierpnia 2020 - 16:00
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 0 Lechia Gdańsk 18 sierpnia 2020 - 18:00
KP Starogard Gdański 1 - 7 Arka Gdynia SI 22 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 1 - 4 GKS Kowale AP 22 sierpnia 2020 - 11:00
Jedynka Reda 11 - 1 Cartusia Kartuzy 23 sierpnia 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 6 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 23 sierpnia 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Gryf Tczew MKS 23 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 7 - 1 Gedania Gdańsk 22 sierpnia 2020 - 16:00
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Gedania Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 21:00
Gryf Tczew MKS 4 - 4 Gryf Słupsk 26 sierpnia 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 8 Chojniczanka Chojnice 9 września 2020 - 16:30
Cartusia Kartuzy 2 - 7 Wierzyca Pelplin 26 sierpnia 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 5 - 1 Jedynka Reda 26 sierpnia 2020 - 17:30
Arka Gdynia SI 9 - 0 Kaszubia Studzienice 26 sierpnia 2020 - 16:00
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 2 KP Starogard Gdański 26 sierpnia 2020 - 18:00
Jaguar Gdańsk AP 4 - 1 Lechia Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 0 Pogoń Lębork 2 września 2020 - 19:00
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Lębork 1 - 0 Bałtyk Gdynia AP 30 sierpnia 2020 - 16:00
Lechia Gdańsk 6 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 29 sierpnia 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 10 Jaguar Gdańsk AP 29 sierpnia 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 29 sierpnia 2020 - 11:00
Jedynka Reda 1 - 4 Arka Gdynia SI 29 sierpnia 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 3 - 2 GKS Kowale AP 30 sierpnia 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 9 - 1 Cartusia Kartuzy 30 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 5 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 sierpnia 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 5 Gryf Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 15:00
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 5 Gryf Tczew MKS 5 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 10 Gedania Gdańsk 5 września 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy 2 - 5 Gryf Słupsk 5 września 2020 - 15:00
GKS Kowale AP 5 - 0 Chojniczanka Chojnice 6 września 2020 - 14:00
Arka Gdynia SI 9 - 1 Wierzyca Pelplin 5 września 2020 - 13:30
Junior Football Academy Przechlewo 2 - 4 Jedynka Reda 9 września 2020 - 18:30
Jaguar Gdańsk AP 10 - 0 Kaszubia Studzienice 6 września 2020 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 10 - 0 KP Starogard Gdański 6 września 2020 - 14:00
Pogoń Lębork 3 - 4 Lechia Gdańsk 6 września 2020 - 16:00
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 3 - 0 Bałtyk Gdynia AP 12 września 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Pogoń Lębork 12 września 2020 - 11:00
Kaszubia Studzienice 4 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 12 września 2020 - 11:00
Jedynka Reda 1 - 3 Jaguar Gdańsk AP 23 września 2020 - 18:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 13 września 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 11 Arka Gdynia SI 12 września 2020 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 3 GKS Kowale AP 12 września 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 9 - 1 Cartusia Kartuzy 13 września 2020 - 19:00
Gryf Tczew MKS 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 września 2020 - 11:00
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 września 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy 0 - 6 Gryf Tczew MKS 19 września 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 3 - 1 Gedania Gdańsk 16 września 2020 - 17:00
Arka Gdynia SI 2 - 3 Gryf Słupsk 20 września 2020 - 12:00
Junior Football Academy Przechlewo 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 0 - 1 Wierzyca Pelplin 20 września 2020 - 17:30
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 3 Jedynka Reda 19 września 2020 - 11:00
Pogoń Lębork 0 - 2 Kaszubia Studzienice 19 września 2020 - 13:00
Lechia Gdańsk 4 - 0 KP Starogard Gdański 19 września 2020 - 15:00
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 27 września 2020 - 13:00
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Lechia Gdańsk 26 września 2020 - 11:00
Jedynka Reda 4 - 2 Pogoń Lębork 27 września 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 0 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 27 września 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Jaguar Gdańsk AP 27 września 2020 - 14:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Junior Football Academy Przechlewo 24 września 2020 - 18:00
Gedania Gdańsk 1 - 4 Arka Gdynia SI 27 września 2020 - 17:00
Gryf Tczew MKS 2 - 0 GKS Kowale AP 27 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Cartusia Kartuzy 26 września 2020 - 11:00
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 8 - 0 Cartusia Kartuzy 3 października 2020 - 13:00
GKS Kowale AP 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 października 2020 - 14:00
Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf Tczew MKS 3 października 2020 - 12:00
Junior Football Academy Przechlewo 0 - 1 Gedania Gdańsk 3 października 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP - Gryf Słupsk 27 października 2020 - 18:45
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 3 października 2020 - 17:00
Pogoń Lębork 2 - 4 Wierzyca Pelplin 4 października 2020 - 12:00
Lechia Gdańsk 3 - 5 Jedynka Reda 3 października 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Kaszubia Studzienice 3 października 2020 - 11:00
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Kaszubia Studzienice 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 10 października 2020 - 11:00
Jedynka Reda 3 - 0 KP Starogard Gdański 10 października 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin 2 - 1 Lechia Gdańsk 11 października 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice 3 - 3 Pogoń Lębork 10 października 2020 - 14:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 10 października 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 3 Jaguar Gdańsk AP 11 października 2020 - 13:15
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Junior Football Academy Przechlewo 10 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Arka Gdynia SI 28 października 2020 - 18:00
Cartusia Kartuzy 0 - 3 GKS Kowale AP 10 października 2020 - 11:00
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 GKS Kowale AP 17 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 23 - 0 Cartusia Kartuzy 17 października 2020 - 14:30
Junior Football Academy Przechlewo 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 18 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 11 - 1 Gryf Tczew MKS 18 października 2020 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska 4 - 1 Gedania Gdańsk 18 października 2020 - 14:00
Pogoń Lębork 1 - 4 Gryf Słupsk 18 października 2020 - 12:00
Lechia Gdańsk 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 18 października 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Wierzyca Pelplin 17 października 2020 - 13:00
Kaszubia Studzienice 1 - 4 Jedynka Reda 17 października 2020 - 11:00
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda - Bałtyk Gdynia AP 25 października 2020 - 11:00
Wierzyca Pelplin - Kaszubia Studzienice 25 października 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice - KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 14:00
Gryf Słupsk - Lechia Gdańsk 24 października 2020 - 15:00
Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 25 października 2020 - 15:15
Gryf Tczew MKS - Sopocka Akademia Piłkarska 24 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk AP 25 października 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Junior Football Academy Przechlewo 24 października 2020 - 11:00
GKS Kowale AP - Arka Gdynia SI 24 października 2020 - 11:00
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Arka Gdynia SI 31 października 2020 - 19:00
Junior Football Academy Przechlewo - GKS Kowale AP 31 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP - Cartusia Kartuzy 3 listopada 2020 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska - Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 października 2020 - 11:00
Pogoń Lębork - Gryf Tczew MKS 31 października 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk 28 października 2020 - 10:45
KP Starogard Gdański - Gryf Słupsk 31 października 2020 - 13:00
Kaszubia Studzienice - Chojniczanka Chojnice 31 października 2020 - 11:00
Jedynka Reda - Wierzyca Pelplin 31 października 2020 - 13:30
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wierzyca Pelplin - Bałtyk Gdynia AP 8 listopada 2020 - 12:00
Chojniczanka Chojnice - Jedynka Reda 8 listopada 2020 - 11:00
Gryf Słupsk - Kaszubia Studzienice 7 listopada 2020 - 16:00
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański 8 listopada 2020 - 15:30
Gryf Tczew MKS - Lechia Gdańsk 7 listopada 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pogoń Lębork 8 listopada 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Sopocka Akademia Piłkarska 7 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 0 - 6 Jaguar Gdańsk AP 30 września 2020 - 16:00
Arka Gdynia SI - Junior Football Academy Przechlewo 7 listopada 2020 - 13:30
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Junior Football Academy Przechlewo 11 listopada 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP - Arka Gdynia SI 11 listopada 2020 - 16:00
Sopocka Akademia Piłkarska - GKS Kowale AP 11 listopada 2020 - 11:00
Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 11 listopada 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lechia Gdańsk 4 listopada 2020 - 18:00
KP Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS 4 listopada 2020 - 18:00
Kaszubia Studzienice - Gedania Gdańsk 11 listopada 2020 - 11:00
Jedynka Reda - Gryf Słupsk 11 listopada 2020 - 13:30
Wierzyca Pelplin - Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2020 - 12:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia AP 15 listopada 2020 - 11:00
Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin 14 listopada 2020 - 16:00
Gedania Gdańsk - Jedynka Reda 14 listopada 2020 - 15:30
Gryf Tczew MKS - Kaszubia Studzienice 14 listopada 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - KP Starogard Gdański 15 listopada 2020 - 11:00
Cartusia Kartuzy - Lechia Gdańsk 14 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale AP - Pogoń Lębork 14 listopada 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Sopocka Akademia Piłkarska 14 listopada 2020 - 11:00
Junior Football Academy Przechlewo - Jaguar Gdańsk AP 14 listopada 2020 - 15:00
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Jaguar Gdańsk AP
Junior Football Academy Przechlewo - Sopocka Akademia Piłkarska
Arka Gdynia SI - Pogoń Lębork
GKS Kowale AP - Lechia Gdańsk
Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Kaszubia Studzienice
Gryf Tczew MKS - Jedynka Reda
Gedania Gdańsk - Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk - Chojniczanka Chojnice
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Słupsk - Bałtyk Gdynia AP
Chojniczanka Chojnice - Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin - Gryf Tczew MKS
Jedynka Reda - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kaszubia Studzienice - Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdański - GKS Kowale AP
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SI
Pogoń Lębork - Junior Football Academy Przechlewo
Sopocka Akademia Piłkarska - Jaguar Gdańsk AP
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska
Jaguar Gdańsk AP - Pogoń Lębork
Junior Football Academy Przechlewo - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia SI - KP Starogard Gdański
GKS Kowale AP - Kaszubia Studzienice
Cartusia Kartuzy - Jedynka Reda
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
Gryf Tczew MKS - Chojniczanka Chojnice
Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP
Gryf Słupsk - Gryf Tczew MKS
Chojniczanka Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin - Cartusia Kartuzy
Jedynka Reda - GKS Kowale AP
Kaszubia Studzienice - Arka Gdynia SI
KP Starogard Gdański - Junior Football Academy Przechlewo
Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk AP
Pogoń Lębork - Sopocka Akademia Piłkarska
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Pogoń Lębork
Sopocka Akademia Piłkarska - Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk AP - KP Starogard Gdański
Junior Football Academy Przechlewo - Kaszubia Studzienice
Arka Gdynia SI - Jedynka Reda
GKS Kowale AP - Wierzyca Pelplin
Cartusia Kartuzy - Chojniczanka Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Słupsk
Gryf Tczew MKS - Gedania Gdańsk
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS - Bałtyk Gdynia AP
Gedania Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy
Chojniczanka Chojnice - GKS Kowale AP
Wierzyca Pelplin - Arka Gdynia SI
Jedynka Reda - Junior Football Academy Przechlewo
Kaszubia Studzienice - Jaguar Gdańsk AP
KP Starogard Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska
Lechia Gdańsk - Pogoń Lębork
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Lechia Gdańsk
Pogoń Lębork - KP Starogard Gdański
Sopocka Akademia Piłkarska - Kaszubia Studzienice
Jaguar Gdańsk AP - Jedynka Reda
Junior Football Academy Przechlewo - Wierzyca Pelplin
Arka Gdynia SI - Chojniczanka Chojnice
GKS Kowale AP - Gryf Słupsk
Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia AP
Gryf Tczew MKS - Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk - GKS Kowale AP
Gryf Słupsk - Arka Gdynia SI
Chojniczanka Chojnice - Junior Football Academy Przechlewo
Wierzyca Pelplin - Jaguar Gdańsk AP
Jedynka Reda - Sopocka Akademia Piłkarska
Kaszubia Studzienice - Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański - Lechia Gdańsk
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - KP Starogard Gdański
Lechia Gdańsk - Kaszubia Studzienice
Pogoń Lębork - Jedynka Reda
Sopocka Akademia Piłkarska - Wierzyca Pelplin
Jaguar Gdańsk AP - Chojniczanka Chojnice
Junior Football Academy Przechlewo - Gryf Słupsk
Arka Gdynia SI - Gedania Gdańsk
GKS Kowale AP - Gryf Tczew MKS
Cartusia Kartuzy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - Bałtyk Gdynia AP
Beniaminek 03 Starogard Gdański - GKS Kowale AP
Gryf Tczew MKS - Arka Gdynia SI
Gedania Gdańsk - Junior Football Academy Przechlewo
Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk AP
Chojniczanka Chojnice - Sopocka Akademia Piłkarska
Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork
Jedynka Reda - Lechia Gdańsk
Kaszubia Studzienice - KP Starogard Gdański
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Kaszubia Studzienice
KP Starogard Gdański - Jedynka Reda
Lechia Gdańsk - Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork - Chojniczanka Chojnice
Sopocka Akademia Piłkarska - Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk AP - Gedania Gdańsk
Junior Football Academy Przechlewo - Gryf Tczew MKS
Arka Gdynia SI - Beniaminek 03 Starogard Gdański
GKS Kowale AP - Cartusia Kartuzy
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Kowale AP - Bałtyk Gdynia AP
Cartusia Kartuzy - Arka Gdynia SI
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Junior Football Academy Przechlewo
Gryf Tczew MKS - Jaguar Gdańsk AP
Gedania Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk
Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański
Jedynka Reda - Kaszubia Studzienice
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Jedynka Reda
Kaszubia Studzienice - Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański - Chojniczanka Chojnice
Lechia Gdańsk - Gryf Słupsk
Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
Sopocka Akademia Piłkarska - Gryf Tczew MKS
Jaguar Gdańsk AP - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Junior Football Academy Przechlewo - Cartusia Kartuzy
Arka Gdynia SI - GKS Kowale AP
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI - Bałtyk Gdynia AP
GKS Kowale AP - Junior Football Academy Przechlewo
Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk AP
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska
Gryf Tczew MKS - Pogoń Lębork
Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk
Gryf Słupsk - KP Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice - Kaszubia Studzienice
Wierzyca Pelplin - Jedynka Reda
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Wierzyca Pelplin
Jedynka Reda - Chojniczanka Chojnice
Kaszubia Studzienice - Gryf Słupsk
KP Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk - Gryf Tczew MKS
Pogoń Lębork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Sopocka Akademia Piłkarska - Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk AP - GKS Kowale AP
Junior Football Academy Przechlewo - Arka Gdynia SI
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Junior Football Academy Przechlewo - Bałtyk Gdynia AP
Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk AP
GKS Kowale AP - Sopocka Akademia Piłkarska
Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Lechia Gdańsk
Gryf Tczew MKS - KP Starogard Gdański
Gedania Gdańsk - Kaszubia Studzienice
Gryf Słupsk - Jedynka Reda
Chojniczanka Chojnice - Wierzyca Pelplin
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Chojniczanka Chojnice
Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk
Jedynka Reda - Gedania Gdańsk
Kaszubia Studzienice - Gryf Tczew MKS
KP Starogard Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Lechia Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Pogoń Lębork - GKS Kowale AP
Sopocka Akademia Piłkarska - Arka Gdynia SI
Jaguar Gdańsk AP - Junior Football Academy Przechlewo


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34