Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lotos Gdańsk 10 28 9 1 0 66 - 6
2. Arka Gdynia SI 11 27 9 0 2 101 - 9
3. Radunia Stężyca 11 25 8 1 2 50 - 11
4. Gedania Gdańsk 12 25 8 1 3 42 - 22
5. Jantar Ustka 11 24 8 0 3 45 - 21
6. Sparta Sycewice 11 22 7 1 3 48 - 28
7. Gryf Wejherowo 12 20 5 5 2 33 - 20
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 19 6 1 5 24 - 20
9. DSPN Kwidzyn 11 18 6 0 5 31 - 35
10. Bałtyk Gdynia AP 12 16 5 1 6 33 - 37 1 3 1 0 0 7 - 0
11. GKS Kowale AP 12 16 5 1 6 24 - 33
12. Czarni Pruszcz Gdański 12 16 5 1 6 33 - 51 1 0 0 0 1 0 - 7
13. Jedynka Reda 10 15 4 3 3 22 - 15
14. Chojniczanka Chojnice 11 14 4 2 5 24 - 29
15. Ósemka Lębork 11 13 4 1 6 27 - 44
16. KP Starogard Gdański 11 12 4 0 7 37 - 54
17. Jaguar Gdańsk AP 11 11 3 2 6 27 - 33
18. Gryf Tczew MKS 10 9 3 0 7 21 - 35
19. Lechia Gdańsk 12 7 2 1 9 18 - 51
20. Wietcisa Skarszewy 10 1 0 1 9 3 - 70 1 1 0 1 0 0 - 0
21. U-2 Bytów 11 1 0 1 10 5 - 90 1 1 0 1 0 0 - 0


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 9 sierpnia 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 1 - 1 GKS Kowale AP 12 sierpnia 2020 - 19:00
Sparta Sycewice 6 - 2 U-2 Bytów 2 września 2020 - 17:00
Ósemka Lębork 0 - 10 Jantar Ustka 8 sierpnia 2020 - 13:30
Lotos Gdańsk 8 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 9 sierpnia 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 sierpnia 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 3 - 4 DSPN Kwidzyn 8 sierpnia 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Gedania Gdańsk 8 sierpnia 2020 - 15:00
Jedynka Reda 7 - 0 Gryf Tczew MKS 8 sierpnia 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 17 Arka Gdynia SI 9 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 0 - 6 Arka Gdynia SI 16 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 7 - 0 Wietcisa Skarszewy 15 sierpnia 2020 - 13:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Jedynka Reda 26 sierpnia 2020 - 13:30
DSPN Kwidzyn 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 sierpnia 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 4 - 1 KP Starogard Gdański 15 sierpnia 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 6 - 3 Lechia Gdańsk 16 sierpnia 2020 - 11:00
Jantar Ustka 2 - 6 Lotos Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 17:30
U-2 Bytów 0 - 10 Radunia Stężyca 30 września 2020 - 18:00
GKS Kowale AP 0 - 2 Sparta Sycewice 16 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Jaguar Gdańsk AP 19 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Ósemka Lębork,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 3 - 2 Bałtyk Gdynia AP 22 sierpnia 2020 - 17:00
Sparta Sycewice 5 - 3 Gryf Wejherowo 23 sierpnia 2020 - 18:00
Radunia Stężyca 4 - 0 GKS Kowale AP 23 sierpnia 2020 - 11:00
Ósemka Lębork 6 - 0 U-2 Bytów 22 sierpnia 2020 - 11:00
Jantar Ustka 5 - 1 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2020 - 17:00
KP Starogard Gdański 9 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 22 sierpnia 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia 2020 - 13:00
Jedynka Reda 0 - 1 DSPN Kwidzyn 22 sierpnia 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Gedania Gdańsk 12 sierpnia 2020 - 17:00
Arka Gdynia SI 9 - 0 Gryf Tczew MKS 20 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Lotos Gdańsk,
Kolejka 4 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 0 Gryf Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 9 Arka Gdynia SI 30 sierpnia 2020 - 11:00
DSPN Kwidzyn 12 - 0 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2020 - 13:30
Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Jedynka Reda 29 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 sierpnia 2020 - 13:30
Jantar Ustka 7 - 4 KP Starogard Gdański 29 sierpnia 2020 - 11:00
U-2 Bytów 0 - 18 Lotos Gdańsk 30 sierpnia 2020 - 17:00
GKS Kowale AP 4 - 2 Ósemka Lębork 30 sierpnia 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Radunia Stężyca 30 sierpnia 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 4 Sparta Sycewice 30 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 5 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sparta Sycewice 7 - 5 Bałtyk Gdynia AP 6 września 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 4 - 0 Jaguar Gdańsk AP 5 września 2020 - 17:00
Ósemka Lębork 1 - 2 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 13:30
Lotos Gdańsk 4 - 0 GKS Kowale AP 6 września 2020 - 17:00
Lechia Gdańsk 5 - 1 U-2 Bytów 5 września 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Jantar Ustka 6 września 2020 - 11:00
Jedynka Reda 5 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 5 września 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 2 - 6 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 11 - 2 DSPN Kwidzyn 5 września 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 3 - 6 Gedania Gdańsk 9 września 2020 - 16:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 6 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Gedania Gdańsk 13 września 2020 - 19:00
DSPN Kwidzyn 2 - 1 Gryf Tczew MKS 13 września 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 8 Arka Gdynia SI 12 września 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 10 - 0 Wietcisa Skarszewy 12 września 2020 - 10:00
Jantar Ustka 3 - 1 Jedynka Reda 12 września 2020 - 11:00
U-2 Bytów 1 - 8 KP Starogard Gdański 12 września 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 5 - 0 Lechia Gdańsk 13 września 2020 - 17:00
Gryf Wejherowo 1 - 1 Lotos Gdańsk 13 września 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 9 - 2 Ósemka Lębork 13 września 2020 - 18:00
Sparta Sycewice 4 - 2 Radunia Stężyca 12 września 2020 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia Stężyca 6 - 0 Bałtyk Gdynia AP 20 września 2020 - 14:00
Ósemka Lębork 2 - 1 Sparta Sycewice 19 września 2020 - 15:30
Lotos Gdańsk 10 - 0 Jaguar Gdańsk AP 19 września 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 0 - 4 Gryf Wejherowo 20 września 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański 4 - 3 GKS Kowale AP 20 września 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 U-2 Bytów 19 września 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 1 - 8 Jantar Ustka 19 września 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 10 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 września 2020 - 12:00
Gryf Tczew MKS 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 7 - 1 DSPN Kwidzyn 19 września 2020 - 13:00
Pauza: Jedynka Reda,
Kolejka 8 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 5 - 4 DSPN Kwidzyn 27 września 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Gedania Gdańsk 26 września 2020 - 14:00
Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 Gryf Tczew MKS 26 września 2020 - 11:00
Jantar Ustka 3 - 1 Arka Gdynia SI 26 września 2020 - 13:00
U-2 Bytów - Jedynka Reda 28 listopada 2020 - 13:00
GKS Kowale AP 5 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 września 2020 - 15:00
Gryf Wejherowo 6 - 0 KP Starogard Gdański 27 września 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 5 - 1 Lechia Gdańsk 26 września 2020 - 11:00
Sparta Sycewice - Lotos Gdańsk 4 listopada 2020 - 17:00
Radunia Stężyca 6 - 0 Ósemka Lębork 27 września 2020 - 11:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 9 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Ósemka Lębork 3 - 3 Bałtyk Gdynia AP 3 października 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk 3 - 2 Radunia Stężyca 3 października 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 5 - 4 Sparta Sycewice 3 października 2020 - 13:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Jaguar Gdańsk AP 4 października 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 0 Gryf Wejherowo 3 października 2020 - 13:00
Jedynka Reda 0 - 2 GKS Kowale AP 4 października 2020 - 13:30
U-2 Bytów 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 3 października 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 5 - 1 Jantar Ustka 3 października 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 4 października 2020 - 13:00
DSPN Kwidzyn 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 7 października 2020 - 16:30
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 10 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 10 października 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 DSPN Kwidzyn 10 października 2020 - 11:00
Jantar Ustka 4 - 1 Gedania Gdańsk 10 października 2020 - 13:00
U-2 Bytów 0 - 19 Arka Gdynia SI 10 października 2020 - 11:00
GKS Kowale AP 3 - 0 Wietcisa Skarszewy 11 października 2020 - 14:00
Gryf Wejherowo 2 - 2 Jedynka Reda 11 października 2020 - 15:00
Jaguar Gdańsk AP 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 października 2020 - 17:00
Sparta Sycewice 13 - 3 KP Starogard Gdański 10 października 2020 - 11:00
Radunia Stężyca 6 - 0 Lechia Gdańsk 11 października 2020 - 11:00
Ósemka Lębork 0 - 6 Lotos Gdańsk 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS,
Kolejka 11 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lotos Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP 17 października 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 1 - 3 Ósemka Lębork 18 października 2020 - 15:00
KP Starogard Gdański 1 - 5 Radunia Stężyca 17 października 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Sparta Sycewice 18 października 2020 - 11:00
Jedynka Reda 2 - 1 Jaguar Gdańsk AP 18 października 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 5 Gryf Wejherowo 17 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 9 - 0 GKS Kowale AP 17 października 2020 - 12:00
Gryf Tczew MKS 3 - 0 U-2 Bytów 17 października 2020 - 11:00
DSPN Kwidzyn 1 - 0 Jantar Ustka 17 października 2020 - 13:30
Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 17 października 2020 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 7 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 24 października 2020 - 15:00
Jantar Ustka - Chojniczanka Chojnice 18 listopada 2020 - 14:00
U-2 Bytów 0 - 10 Gedania Gdańsk 24 października 2020 - 11:00
GKS Kowale AP - Gryf Tczew MKS 25 października 2020 - 14:00
Arka Gdynia SI 2 - 3 Gryf Wejherowo 24 października 2020 - 14:30
Jaguar Gdańsk AP - Wietcisa Skarszewy 25 października 2020 - 11:00
Sparta Sycewice 2 - 2 Jedynka Reda 24 października 2020 - 14:00
Radunia Stężyca 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 24 października 2020 - 11:00
Ósemka Lębork 8 - 2 KP Starogard Gdański 24 października 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk 7 - 0 Lechia Gdańsk 24 października 2020 - 14:00
Pauza: DSPN Kwidzyn,
Kolejka 13 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP 31 października 2020 - 09:00
KP Starogard Gdański - Lotos Gdańsk 31 października 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Ósemka Lębork 30 października 2020 - 19:15
Jedynka Reda - Radunia Stężyca 31 października 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy - Sparta Sycewice 31 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk AP 31 października 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - Gryf Wejherowo 31 października 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 3 - 1 GKS Kowale AP 7 października 2020 - 09:00
DSPN Kwidzyn - U-2 Bytów 31 października 2020 - 12:00
Czarni Pruszcz Gdański - Jantar Ustka 31 października 2020 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 14 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Jantar Ustka 7 listopada 2020 - 15:00
U-2 Bytów - Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale AP - DSPN Kwidzyn 8 listopada 2020 - 13:30
Gryf Wejherowo - Gedania Gdańsk 8 listopada 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP - Gryf Tczew MKS 8 listopada 2020 - 17:00
Sparta Sycewice - Arka Gdynia SI 7 listopada 2020 - 14:00
Radunia Stężyca - Wietcisa Skarszewy 8 listopada 2020 - 14:00
Ósemka Lębork - Jedynka Reda 7 listopada 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 listopada 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk - KP Starogard Gdański 8 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia AP 11 listopada 2020 - 19:15
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Lechia Gdańsk 21 października 2020 - 19:30
Jedynka Reda - Lotos Gdańsk 11 listopada 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy - Ósemka Lębork 11 listopada 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Radunia Stężyca 11 listopada 2020 - 13:30
Gryf Tczew MKS - Sparta Sycewice 11 listopada 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk AP 11 listopada 2020 - 13:00
DSPN Kwidzyn - Gryf Wejherowo 11 listopada 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - GKS Kowale AP 11 listopada 2020 - 17:00
Czarni Pruszcz Gdański - U-2 Bytów 11 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 16 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów - Jantar Ustka 14 listopada 2020 - 11:00
GKS Kowale AP - Czarni Pruszcz Gdański 15 listopada 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 15 listopada 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP - DSPN Kwidzyn 14 listopada 2020 - 13:00
Gedania Gdańsk - Sparta Sycewice 14 listopada 2020 - 13:30
Radunia Stężyca - Gryf Tczew MKS 15 listopada 2020 - 11:00
Ósemka Lębork - Arka Gdynia SI 14 listopada 2020 - 11:00
Lotos Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 15 listopada 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk - Jedynka Reda 14 listopada 2020 - 11:00
KP Starogard Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 listopada 2020 - 13:00
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 17 - 21/22. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Beniaminek 03 Starogard Gdański 21 listopada 2020 - 13:00
Jedynka Reda - KP Starogard Gdański 21 listopada 2020 - 11:00
Wietcisa Skarszewy - Lechia Gdańsk 21 listopada 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Lotos Gdańsk 21 listopada 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - Ósemka Lębork 21 listopada 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca 21 listopada 2020 - 11:00
DSPN Kwidzyn - Sparta Sycewice 21 listopada 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice - Jaguar Gdańsk AP 21 listopada 2020 - 11:00
Czarni Pruszcz Gdański - Gryf Wejherowo 21 listopada 2020 - 11:00
Jantar Ustka - GKS Kowale AP 21 listopada 2020 - 11:00
Pauza: U-2 Bytów,
Kolejka 18 - 6/7. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - U-2 Bytów 6 marca 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - Jantar Ustka
Jaguar Gdańsk AP - Czarni Pruszcz Gdański
Sparta Sycewice - Chojniczanka Chojnice
Radunia Stężyca - DSPN Kwidzyn
Ósemka Lębork - Gedania Gdańsk
Lotos Gdańsk - Gryf Tczew MKS
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SI
KP Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Jedynka Reda
Pauza: GKS Kowale AP,
Kolejka 19 - 13/14. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jedynka Reda - Bałtyk Gdynia AP
Wietcisa Skarszewy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Arka Gdynia SI - KP Starogard Gdański
Gryf Tczew MKS - Lechia Gdańsk
Gedania Gdańsk - Lotos Gdańsk
DSPN Kwidzyn - Ósemka Lębork
Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca
Czarni Pruszcz Gdański - Sparta Sycewice
Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk AP
GKS Kowale AP - U-2 Bytów
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 20 - 20/21. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - GKS Kowale AP 20 marca 2021 - 11:00
Gryf Wejherowo - U-2 Bytów
Sparta Sycewice - Jantar Ustka
Radunia Stężyca - Czarni Pruszcz Gdański
Chojniczanka Chojnice - Ósemka Lębork
Lotos Gdańsk - DSPN Kwidzyn
Lechia Gdańsk - Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Arka Gdynia SI
Jedynka Reda - Wietcisa Skarszewy
Pauza: Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 21 - 27/28. marca 2021 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy - Bałtyk Gdynia AP
Arka Gdynia SI - Jedynka Reda
Gryf Tczew MKS - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gedania Gdańsk - KP Starogard Gdański
DSPN Kwidzyn - Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice - Lotos Gdańsk
Czarni Pruszcz Gdański - Ósemka Lębork
Jantar Ustka - Radunia Stężyca
U-2 Bytów - Jaguar Gdańsk AP 27 marca 2021 - 11:00
GKS Kowale AP - Gryf Wejherowo
Pauza: Sparta Sycewice, .


Pokaż ukryte kolejki od 22 do 42