Pomorska Liga Juniorów C1 - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpijczyk Kwakowo 11 33 11 0 0 82 - 8
2. Arka Gdynia SI 11 27 9 0 2 35 - 16
3. Jaguar Gdańsk AP 11 24 8 0 3 34 - 13
4. Gryf Tczew MKS 11 22 7 1 3 39 - 18 1 1 0 1 0 3 - 3
5. Gryf Wejherowo 11 22 6 4 1 49 - 19 1 1 0 1 0 3 - 3
6. Chojniczanka Chojnice 11 20 6 2 3 42 - 25
7. Bałtyk Gdynia AP 13 19 6 1 6 33 - 40
8. Lechia Gdańsk 11 18 6 0 5 44 - 29
9. Salos Słupsk 10 16 5 1 4 33 - 19
10. Pomezania Malbork 11 15 4 3 4 26 - 26
11. Gedania Gdańsk 10 12 4 0 6 21 - 26
12. U-2 Bytów 10 10 3 1 6 17 - 29
13. MKS Debrzno 11 9 3 0 8 25 - 68
14. Rodło Kwidzyn 11 5 1 2 8 12 - 47 1 3 1 0 0 1 - 0
15. Cartusia Kartuzy 13 5 1 2 10 17 - 45 1 0 0 0 1 0 - 1
16. Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 1 0 1 11 8 - 89


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy 4 - 3 Bałtyk Gdynia AP 8 sierpnia 2020 - 16:00
Pomezania Malbork 8 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 sierpnia 2020 - 11:00
U-2 Bytów 3 - 2 MKS Debrzno 9 sierpnia 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo 2 - 1 Gryf Tczew MKS 19 sierpnia 2020 - 16:30
Gedania Gdańsk 2 - 5 Lechia Gdańsk 19 sierpnia 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 5 Arka Gdynia SI 9 sierpnia 2020 - 14:00
Salos Słupsk 5 - 1 Gryf Wejherowo 9 sierpnia 2020 - 13:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 1 - 1 Gryf Wejherowo 15 sierpnia 2020 - 15:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Salos Słupsk 15 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk 2 - 4 Arka Gdynia SI 16 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS 6 - 2 Lechia Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 11:00
MKS Debrzno 1 - 15 Olimpijczyk Kwakowo 15 sierpnia 2020 - 10:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 U-2 Bytów 12 sierpnia 2020 - 12:00
Cartusia Kartuzy 2 - 3 Jaguar Gdańsk AP 15 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Rodło Kwidzyn, Pomezania Malbork,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP 5 - 1 Bałtyk Gdynia AP 22 sierpnia 2020 - 15:00
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Cartusia Kartuzy 22 sierpnia 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo 17 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2020 - 17:30
Lechia Gdańsk 8 - 2 MKS Debrzno 22 sierpnia 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 1 - 0 Gryf Tczew MKS 23 sierpnia 2020 - 19:00
Salos Słupsk 3 - 4 Gedania Gdańsk 23 sierpnia 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Chojniczanka Chojnice 22 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: U-2 Bytów, Pomezania Malbork,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 7 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia 2020 - 12:30
Gedania Gdańsk 2 - 3 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2020 - 16:00
Gryf Tczew MKS 2 - 1 Salos Słupsk 26 sierpnia 2020 - 16:30
MKS Debrzno 1 - 6 Arka Gdynia SI 26 sierpnia 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Lechia Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk AP 4 - 0 Rodło Kwidzyn 26 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: U-2 Bytów, Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło Kwidzyn 2 - 5 Bałtyk Gdynia AP 29 sierpnia 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 0 - 2 Jaguar Gdańsk AP 29 sierpnia 2020 - 11:00
U-2 Bytów 3 - 2 Cartusia Kartuzy 29 sierpnia 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 8 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 sierpnia 2020 - 13:00
Salos Słupsk 6 - 1 MKS Debrzno 30 sierpnia 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo 3 - 3 Gryf Tczew MKS 30 sierpnia 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Gedania Gdańsk 29 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Lechia Gdańsk, Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 Gedania Gdańsk 5 września 2020 - 15:00
Gryf Tczew MKS 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 5 września 2020 - 11:00
MKS Debrzno 2 - 11 Gryf Wejherowo 5 września 2020 - 11:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Salos Słupsk 6 września 2020 - 13:00
Cartusia Kartuzy 1 - 7 Olimpijczyk Kwakowo 6 września 2020 - 13:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 1 U-2 Bytów 5 września 2020 - 15:30
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Pomezania Malbork 5 września 2020 - 11:00
Pauza: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia SI,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 12 września 2020 - 11:00
U-2 Bytów 6 - 2 Rodło Kwidzyn 12 września 2020 - 13:00
Olimpijczyk Kwakowo 1 - 0 Jaguar Gdańsk AP 13 września 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk 7 - 1 Cartusia Kartuzy 12 września 2020 - 11:00
Gryf Wejherowo 17 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 września 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 6 - 1 MKS Debrzno 12 września 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk 1 - 3 Gryf Tczew MKS 13 września 2020 - 11:00
Pauza: Salos Słupsk, Arka Gdynia SI,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 3 - 4 Gryf Tczew MKS 20 września 2020 - 17:00
MKS Debrzno 5 - 2 Gedania Gdańsk 20 września 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 12 Chojniczanka Chojnice 19 września 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Arka Gdynia SI 20 września 2020 - 16:00
Jaguar Gdańsk AP 2 - 1 Lechia Gdańsk 19 września 2020 - 17:30
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Olimpijczyk Kwakowo 19 września 2020 - 13:30
Pomezania Malbork 3 - 1 U-2 Bytów 18 września 2020 - 16:00
Pauza: Salos Słupsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
U-2 Bytów 0 - 1 Bałtyk Gdynia AP 27 września 2020 - 13:30
Olimpijczyk Kwakowo 9 - 2 Pomezania Malbork 26 września 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk 8 - 1 Rodło Kwidzyn 26 września 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 3 - 2 Jaguar Gdańsk AP 26 września 2020 - 12:00
Salos Słupsk 4 - 2 Cartusia Kartuzy 27 września 2020 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Gedania Gdańsk 29 września 2020 - 19:30
Gryf Tczew MKS 8 - 2 MKS Debrzno 26 września 2020 - 14:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 2 - 4 MKS Debrzno 3 października 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Gryf Tczew MKS 3 października 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gryf Wejherowo 4 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 3 - 1 Salos Słupsk 4 października 2020 - 17:30
Rodło Kwidzyn 1 - 2 Arka Gdynia SI 3 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 4 - 2 Lechia Gdańsk 7 października 2020 - 16:00
U-2 Bytów 0 - 5 Olimpijczyk Kwakowo 4 października 2020 - 14:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpijczyk Kwakowo 10 - 0 Bałtyk Gdynia AP 10 października 2020 - 15:00
Lechia Gdańsk 6 - 1 U-2 Bytów 10 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 3 Pomezania Malbork 10 października 2020 - 17:00
Salos Słupsk 7 - 1 Rodło Kwidzyn 11 października 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo 3 - 1 Jaguar Gdańsk AP 11 października 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Cartusia Kartuzy 10 października 2020 - 17:00
MKS Debrzno 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS, Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 października 2020 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 4 Gedania Gdańsk 17 października 2020 - 11:00
Jaguar Gdańsk AP 9 - 0 Chojniczanka Chojnice 18 października 2020 - 13:00
Rodło Kwidzyn 2 - 2 Gryf Wejherowo 17 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork 2 - 2 Salos Słupsk 17 października 2020 - 11:00
U-2 Bytów 1 - 4 Arka Gdynia SI 17 października 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo 8 - 2 Lechia Gdańsk 18 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Tczew MKS, MKS Debrzno,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Lechia Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 24 października 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI 0 - 5 Olimpijczyk Kwakowo 24 października 2020 - 12:00
U-2 Bytów - Salos Słupsk 4 listopada 2020 - 18:00
Gryf Wejherowo 3 - 0 Pomezania Malbork 24 października 2020 - 11:00
Chojniczanka Chojnice 8 - 0 Rodło Kwidzyn 25 października 2020 - 11:00
Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk AP 22 listopada 2020 - 15:00
Gryf Tczew MKS 6 - 1 Cartusia Kartuzy 24 października 2020 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, MKS Debrzno,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Cartusia Kartuzy - MKS Debrzno 30 października 2020 - 18:00
Jaguar Gdańsk AP - Gryf Tczew MKS 4 listopada 2020 - 19:00
Rodło Kwidzyn - Gedania Gdańsk 31 października 2020 - 11:00
Pomezania Malbork - Chojniczanka Chojnice 31 października 2020 - 11:00
U-2 Bytów - Gryf Wejherowo 31 października 2020 - 16:00
Olimpijczyk Kwakowo - Salos Słupsk 30 października 2020 - 18:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SI 31 października 2020 - 11:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Arka Gdynia SI - Bałtyk Gdynia AP 7 listopada 2020 - 11:00
Salos Słupsk - Lechia Gdańsk 8 listopada 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo - Olimpijczyk Kwakowo 8 listopada 2020 - 13:00
Chojniczanka Chojnice - U-2 Bytów 7 listopada 2020 - 17:00
Gedania Gdańsk - Pomezania Malbork 7 listopada 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - Rodło Kwidzyn 7 listopada 2020 - 10:30
MKS Debrzno - Jaguar Gdańsk AP 7 listopada 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Cartusia Kartuzy 7 listopada 2020 - 11:00
Kolejka 16 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar Gdańsk AP - Beniaminek 03 Starogard Gdański 11 listopada 2020 - 14:00
Rodło Kwidzyn - MKS Debrzno 11 listopada 2020 - 09:30
Pomezania Malbork - Gryf Tczew MKS 11 listopada 2020 - 11:00
U-2 Bytów - Gedania Gdańsk 11 listopada 2020 - 11:00
Olimpijczyk Kwakowo - Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2020 - 11:00
Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo 11 listopada 2020 - 11:00
Arka Gdynia SI - Salos Słupsk 11 listopada 2020 - 11:00
Pauza: Cartusia Kartuzy, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Salos Słupsk - Bałtyk Gdynia AP 14 listopada 2020 - 13:00
Gryf Wejherowo - Arka Gdynia SI
Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk 14 listopada 2020 - 14:00
Gedania Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo 14 listopada 2020 - 11:00
Gryf Tczew MKS - U-2 Bytów 14 listopada 2020 - 11:00
MKS Debrzno - Pomezania Malbork 14 listopada 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn 14 listopada 2020 - 15:00
Pauza: Cartusia Kartuzy, Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Cartusia Kartuzy
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork
MKS Debrzno - U-2 Bytów
Gryf Tczew MKS - Olimpijczyk Kwakowo
Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia SI
Gryf Wejherowo - Salos Słupsk
Pauza: Rodło Kwidzyn, Jaguar Gdańsk AP,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia AP
Salos Słupsk - Chojniczanka Chojnice
Arka Gdynia SI - Gedania Gdańsk
Lechia Gdańsk - Gryf Tczew MKS
Olimpijczyk Kwakowo - MKS Debrzno
U-2 Bytów - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk AP - Cartusia Kartuzy
Pauza: Rodło Kwidzyn, Pomezania Malbork,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Jaguar Gdańsk AP
Cartusia Kartuzy - Rodło Kwidzyn
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpijczyk Kwakowo
MKS Debrzno - Lechia Gdańsk
Gryf Tczew MKS - Arka Gdynia SI
Gedania Gdańsk - Salos Słupsk
Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo
Pauza: U-2 Bytów, Pomezania Malbork,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia AP
Gryf Wejherowo - Gedania Gdańsk
Salos Słupsk - Gryf Tczew MKS
Arka Gdynia SI - MKS Debrzno
Lechia Gdańsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pomezania Malbork - Cartusia Kartuzy
Rodło Kwidzyn - Jaguar Gdańsk AP
Pauza: U-2 Bytów, Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Rodło Kwidzyn
Jaguar Gdańsk AP - Pomezania Malbork
Cartusia Kartuzy - U-2 Bytów
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Arka Gdynia SI
MKS Debrzno - Salos Słupsk
Gryf Tczew MKS - Gryf Wejherowo
Gedania Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Lechia Gdańsk, Olimpijczyk Kwakowo,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP
Chojniczanka Chojnice - Gryf Tczew MKS
Gryf Wejherowo - MKS Debrzno
Salos Słupsk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpijczyk Kwakowo - Cartusia Kartuzy
U-2 Bytów - Jaguar Gdańsk AP
Pomezania Malbork - Rodło Kwidzyn
Pauza: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia SI,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Pomezania Malbork
Rodło Kwidzyn - U-2 Bytów
Jaguar Gdańsk AP - Olimpijczyk Kwakowo
Cartusia Kartuzy - Lechia Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Wejherowo
MKS Debrzno - Chojniczanka Chojnice
Gryf Tczew MKS - Gedania Gdańsk
Pauza: Salos Słupsk, Arka Gdynia SI,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf Tczew MKS - Bałtyk Gdynia AP
Gedania Gdańsk - MKS Debrzno
Chojniczanka Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Arka Gdynia SI - Cartusia Kartuzy
Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk AP
Olimpijczyk Kwakowo - Rodło Kwidzyn
U-2 Bytów - Pomezania Malbork
Pauza: Salos Słupsk, Gryf Wejherowo,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - U-2 Bytów
Pomezania Malbork - Olimpijczyk Kwakowo
Rodło Kwidzyn - Lechia Gdańsk
Jaguar Gdańsk AP - Arka Gdynia SI
Cartusia Kartuzy - Salos Słupsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gedania Gdańsk
MKS Debrzno - Gryf Tczew MKS
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Bałtyk Gdynia AP
Gryf Tczew MKS - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Gryf Wejherowo - Cartusia Kartuzy
Salos Słupsk - Jaguar Gdańsk AP
Arka Gdynia SI - Rodło Kwidzyn
Lechia Gdańsk - Pomezania Malbork
Olimpijczyk Kwakowo - U-2 Bytów
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gedania Gdańsk,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Olimpijczyk Kwakowo
U-2 Bytów - Lechia Gdańsk
Pomezania Malbork - Arka Gdynia SI
Rodło Kwidzyn - Salos Słupsk
Jaguar Gdańsk AP - Gryf Wejherowo
Cartusia Kartuzy - Chojniczanka Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański - MKS Debrzno
Pauza: Gryf Tczew MKS, Gedania Gdańsk,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Bałtyk Gdynia AP
Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy
Chojniczanka Chojnice - Jaguar Gdańsk AP
Gryf Wejherowo - Rodło Kwidzyn
Salos Słupsk - Pomezania Malbork
Arka Gdynia SI - U-2 Bytów
Lechia Gdańsk - Olimpijczyk Kwakowo
Pauza: Gryf Tczew MKS, MKS Debrzno,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Lechia Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo - Arka Gdynia SI
U-2 Bytów - Salos Słupsk
Pomezania Malbork - Gryf Wejherowo
Rodło Kwidzyn - Chojniczanka Chojnice
Jaguar Gdańsk AP - Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy - Gryf Tczew MKS
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, MKS Debrzno,
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
MKS Debrzno - Cartusia Kartuzy
Gryf Tczew MKS - Jaguar Gdańsk AP
Gedania Gdańsk - Rodło Kwidzyn
Chojniczanka Chojnice - Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo - U-2 Bytów
Salos Słupsk - Olimpijczyk Kwakowo
Arka Gdynia SI - Lechia Gdańsk
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Arka Gdynia SI
Lechia Gdańsk - Salos Słupsk
Olimpijczyk Kwakowo - Gryf Wejherowo
U-2 Bytów - Chojniczanka Chojnice
Pomezania Malbork - Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn - Gryf Tczew MKS
Jaguar Gdańsk AP - MKS Debrzno
Cartusia Kartuzy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk AP
MKS Debrzno - Rodło Kwidzyn
Gryf Tczew MKS - Pomezania Malbork
Gedania Gdańsk - U-2 Bytów
Chojniczanka Chojnice - Olimpijczyk Kwakowo
Gryf Wejherowo - Lechia Gdańsk
Salos Słupsk - Arka Gdynia SI
Pauza: Cartusia Kartuzy, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Bałtyk Gdynia AP - Salos Słupsk
Arka Gdynia SI - Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice
Olimpijczyk Kwakowo - Gedania Gdańsk
U-2 Bytów - Gryf Tczew MKS
Pomezania Malbork - MKS Debrzno
Rodło Kwidzyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Cartusia Kartuzy, Jaguar Gdańsk AP, .


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34