POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów A - grupa I - rocznik 1987/1988 - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 18 39 12 3 3 68 - 22
2. Gryf Wejherowo 18 36 11 3 4 54 - 24
3. GKS Sierakowice 18 36 11 3 4 51 - 25
4. Orkan Rumia 18 36 11 3 4 43 - 24
5. Gedania Gdańsk 18 27 8 3 7 37 - 28
6. Orzeł Choczewo 18 25 8 1 9 37 - 39
7. Centrum Pelplin 18 20 6 2 10 29 - 62
8. Orlęta Reda 18 18 5 3 10 44 - 45
9. Iskra Gdynia 18 15 4 3 11 28 - 53
10. Sporting Leźno 18 5 1 2 15 20 - 89
Ostatni komentarz dodał heniek z Stezycy 12.07.2006, 12:30:54



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Orkan Rumia 2 - 1 Iskra Gdynia
2. Gedania Gdańsk 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
3. Orlęta Reda 2 - 3 Centrum Pelplin
4. Sporting Leźno 2 - 6 GKS Sierakowice
5. Orzeł Choczewo 0 - 4 Gryf Wejherowo
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Iskra Gdynia 0 - 2 Gryf Wejherowo
7. GKS Sierakowice 3 - 2 Orzeł Choczewo
8. Centrum Pelplin 3 - 0 Sporting Leźno
vo
9. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Orlęta Reda
10. Orkan Rumia 1 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (1) 
11. Gedania Gdańsk 4 - 0 Iskra Gdynia
12. Orlęta Reda 1 - 1 Orkan Rumia
13. Sporting Leźno 0 - 10 Kaszubia Kościerzyna
14. Orzeł Choczewo 3 - 2 Centrum Pelplin
15. Gryf Wejherowo 3 - 1 GKS Sierakowice
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Iskra Gdynia 0 - 3 GKS Sierakowice
17. Centrum Pelplin 1 - 5 Gryf Wejherowo
18. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Orzeł Choczewo
19. Orkan Rumia 3 - 0 Sporting Leźno
20. Gedania Gdańsk 3 - 0 Orlęta Reda
vo (na boisku 1-1)
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (2) 
21. Orlęta Reda 5 - 1 Iskra Gdynia
22. Sporting Leźno 0 - 3 Gedania Gdańsk
vo (na boisku 3-2)
23. Orzeł Choczewo 2 - 1 Orkan Rumia
24. Gryf Wejherowo 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna
25. GKS Sierakowice 7 - 0 Centrum Pelplin
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Iskra Gdynia 3 - 1 Centrum Pelplin
27. Kaszubia Kościerzyna 5 - 1 GKS Sierakowice
28. Orkan Rumia 5 - 1 Gryf Wejherowo
29. Gedania Gdańsk 2 - 1 Orzeł Choczewo
30. Orlęta Reda 8 - 2 Sporting Leźno
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Sporting Leźno 3 - 3 Iskra Gdynia
32. Orzeł Choczewo 5 - 2 Orlęta Reda
33. Gryf Wejherowo 2 - 1 Gedania Gdańsk
34. GKS Sierakowice 0 - 0 Orkan Rumia
35. Centrum Pelplin 2 - 6 Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (10) 
36. Iskra Gdynia 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna
37. Orkan Rumia 2 - 4 Centrum Pelplin
38. Gedania Gdańsk 0 - 0 GKS Sierakowice
39. Orlęta Reda 4 - 3 Gryf Wejherowo
40. Sporting Leźno 1 - 6 Orzeł Choczewo
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (17) 
41. Orzeł Choczewo 0 - 2 Iskra Gdynia
42. Gryf Wejherowo 3 - 0 Sporting Leźno
vo
43. GKS Sierakowice 4 - 2 Orlęta Reda
44. Centrum Pelplin 1 - 4 Gedania Gdańsk
45. Kaszubia Kościerzyna 9 - 2 Orkan Rumia
Kolejka 10 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (24) 
46. Iskra Gdynia 1 - 2 Orkan Rumia 9 kwietnia 2006 - 17:00
47. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Gedania Gdańsk 9 kwietnia 2006 - 11:00
48. Centrum Pelplin 2 - 1 Orlęta Reda
49. GKS Sierakowice 6 - 0 Sporting Leźno 9 kwietnia 2006 - 15:30
50. Gryf Wejherowo 1 - 2 Orzeł Choczewo 8 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 11 - 13. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (51) 
51. Gryf Wejherowo 2 - 0 Iskra Gdynia 13 kwietnia 2006 - 10:00
52. Orzeł Choczewo 2 - 0 GKS Sierakowice
53. Sporting Leźno 0 - 2 Centrum Pelplin 13 kwietnia 2006 - 11:00
54. Orlęta Reda 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 13 kwietnia 2006 - 11:00
55. Gedania Gdańsk 0 - 3 Orkan Rumia 13 kwietnia 2006 - 11:00
Kolejka 12 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (86) 
56. Iskra Gdynia 1 - 5 Gedania Gdańsk
57. Orkan Rumia 2 - 2 Orlęta Reda 22 kwietnia 2006 - 15:00
58. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Sporting Leźno
v.o.
59. Centrum Pelplin 2 - 2 Orzeł Choczewo
60. GKS Sierakowice 1 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 13 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (125) 
61. GKS Sierakowice 6 - 0 Iskra Gdynia
62. Gryf Wejherowo 11 - 0 Centrum Pelplin
63. Orzeł Choczewo 0 - 5 Kaszubia Kościerzyna
64. Sporting Leźno 1 - 7 Orkan Rumia
65. Orlęta Reda 1 - 2 Gedania Gdańsk 30 kwietnia 2006 - 13:00
Kolejka 14 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (104) 
66. Iskra Gdynia 4 - 3 Orlęta Reda 7 maja 2006 - 17:00
67. Gedania Gdańsk 7 - 1 Sporting Leźno
68. Orkan Rumia 2 - 0 Orzeł Choczewo
69. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Gryf Wejherowo 7 maja 2006 - 11:00
70. Centrum Pelplin 0 - 3 GKS Sierakowice
v.o. (na boisku 3-1)
Kolejka 15 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (132) 
71. Centrum Pelplin 2 - 1 Iskra Gdynia
72. GKS Sierakowice 5 - 2 Kaszubia Kościerzyna 14 maja 2006 - 13:30
73. Gryf Wejherowo 2 - 0 Orkan Rumia 13 maja 2006 - 11:00
74. Orzeł Choczewo 3 - 1 Gedania Gdańsk 13 maja 2006 - 18:00
75. Sporting Leźno 4 - 3 Orlęta Reda
Kolejka 16 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (56) 
76. Iskra Gdynia 3 - 3 Sporting Leźno
77. Orlęta Reda 3 - 1 Orzeł Choczewo 21 maja 2006 - 11:00
78. Gedania Gdańsk 1 - 3 Gryf Wejherowo
79. Orkan Rumia 5 - 0 GKS Sierakowice
80. Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 Centrum Pelplin
Kolejka 17 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (67) 
81. Kaszubia Kościerzyna 9 - 2 Iskra Gdynia
82. Centrum Pelplin 0 - 2 Orkan Rumia
83. GKS Sierakowice 3 - 0 Gedania Gdańsk
v.o.
84. Gryf Wejherowo 3 - 3 Orlęta Reda
85. Orzeł Choczewo 7 - 1 Sporting Leźno
Kolejka 18 - 3/4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (115) 
86. Iskra Gdynia 5 - 0 Orzeł Choczewo
87. Sporting Leźno 2 - 6 Gryf Wejherowo
88. Orlęta Reda 1 - 2 GKS Sierakowice 4 czerwca 2006 - 11:00
89. Gedania Gdańsk 4 - 4 Centrum Pelplin
90. Orkan Rumia 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna
v.o.




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE